1385
Max Payne
  • Cobra11
    #894
    Ki van, kihal a topic??? Nehogymár!!!
  • Shep
    #893
    Szeretek segíteni és ha tudok meg is teszem.
  • Shep
    #891
    Lődd ki a kocsi kereke alól az éket
  • Shep
    #886
    A lényeg hogy balra van egy másik szoba is persze csak ha már a labirintusból kijutottál és a vékony álomcsíkokon ugrabugrálsz, ha nem akkor a labirintusba kell megtalálnod még előbb a szobát ahonnan az ugrálós részhez lehet jutni.
  • Shep
    #885
    Katt ide és töltsd le pl a Doubsglobal modot, vagy vmelyik finalt
  • CSOCSO
    #884
    hm.... van egy szoba ahova belépsz azonnal le kell löni a krapekot ha megtetted a másik segíteni fog..vissza kell menni oda ahol az ajto be van zárva és kéne a kód vagy mi.. a csávesz ezt elintézi ha megvan bemész kinyirsz mindnekit hátul kapcsod be a 2 es vágányt vagy hányasat és menj oda! a vonat nem ment el ne ugorj le a sinekre!! ha nini ott a vonat akor rosz emeleten vagy! keresd meg és GO!
  • Shep
    #880
    Érdekes probléma, a rip csinálja ezt? Ha a full próbáld a patchet felrakni
  • Shep
    #877
    Hogy-hogy megáll?
  • Gladiator
    #875
    Jaj, ASUS, nem usus
  • Gladiator
    #874
    király, kurva jó gépem van.

    Celeron 400Mhz, USUS Riva TNT2 Ultra, 128 ram. Ezek a fontosabbak.

    A játék: Minden maxon, kivéve a az, hogy trillinearon van nem Appentiten, vagy min. 1280X1024 32 bit. És nem akad. Egy icipicit sem. Érdekes. Vagyis, a Mátrixos torony az akad, de az úgy is akad, hogyha minden minimumon van, de a zöbbi semmit sem akad.

    király

    csá
  • Gladiator
    #873
    hoz=ahoz
  • Gladiator
    #872
    Télleg, az 1.01-es a legújabb patch? hoz van crack? kéne...
  • Shep
    #871
    Tudom de ebben egy csomo minden más is van ez az egyik legjobb mod, csak palyatolteskor kilep eyért jó ha megvan az 1.4es is
  • Gladiator
    #870
    Csá!

    Köszi mindenkinek a fáradozást.
    Shep! Az a levegőgyűrűzés, vagy mi, amiről beszélsz az benne van a sima MaxNeo-ban.

    A,úgy a módok indítására már rájöttem, csak nem tudtam netezi.
    De azt áruljátok el nekem, hogy a tornyházban hol van Trinity? Én nem látom.

    csá
  • Shep
    #869
    FElhívnám minden kedves Max rajongó figyelmét, arra hogy megjelent a DoubsGlobal v1.5 ös mod mely rengeteg újjítás között tartalmazza azt is hogy a golyó felkavarja a levegőt mint a Mátrixban.

    Letölthető innen/modok között/
  • Nyiri
    #868
    Kell a szart a max-fx!
    nekem nem nincs is felrakva és mentek a kodok!
    Amugy a modokat ugy kell hasznalni hogy bemasoljatok oda a *.mpm filét ahol a maxpayne.exe van es inditasnal (ahol a felbontast lehet allitani) alul kivalasztjatok a a modot és play
  • skorpio7
    #867
    Még ennyit szórakozni vele , hogy működjön ... de csak sikerült .
    Szóval kell azaz Max FX Tools , hogy működjenek a cheat-ek .Felinstaláltam , majd az az aztalon lévő Max indító ikon tulajdonságaiban a következő változásokat eszközöltem .

    "C:\Max Payne\MaxPayne.exe" -developer

    Csak így hajlandó működni a dolog .Amint betöltesz egy játékállást , máris bejön legalulra egy konzol rész , ahová beírhatod a cheat-eket .
    Nyomsz egy Enter-t az aktiváláshoz , majd egy F12-t , hogy eltűnjön a konzol .
    És már működik is ! :)))
  • skorpio7
    #866
    Na itt vagyok ! :)
    Írom mindjárt .
  • skorpio7
    #865
    Na !
    Mindjárt megnézem , hogy nekem megy-e !
    Várj egy kicsit itt !
    Vagy olvasgasss ! :)
  • Gladiator
    #864
    Sima developerrel sem megy. pech...
  • Gladiator
    #863
    a pc guru úgy íerja, hogy -developerkeys. keys nem kell?
    amúgy a módok hogy mennek? Most letöltöttem valami maxneo-t fletettem simán a max payne könyvtárba (bár lehet, hogy nem oda kell), elindítom a gamet, new game, és ot semmi.
    Wajk! Köszi a helpet.
  • Gladiator
    #861
    Most megfogtok ölni. Cheat kéne. Vagyis van kódom, de a Pc Guru azt írja, hogy a Cd-ről kell valami Max FX-et feltenni, én meg kölcsön adtam a Cd-t. Valahonnan máshonnan nem lehet megszerezni azt az FX-et?
    Amúgy a játék jó, csak nehéz célozni.
  • Aquli
    #860
    Hi!
    Ez a test kulonbozo pontjatin loves nagyon is mukodik. De ugy vettem eszre, hogy desert eagleel ha fejenlovom, akkor nem hal meg egybol, de ha egy kicsit a feje alatt, a nyakát, akkor meghal. Nagyon szerettem a Sawed-off shotgunt, főleg hogyha egy ellenség volt, mert egy elugrással pont kettőt tudtam lőni, és ha jól céloztam, akkor egy lövés is elég volt.

    Gladiator: sok sikert!
  • Gladiator
    #859
    na, végre sikerült összefabrikálnom ezt a szart wincommanderbe. most próbálom a gamet. csá
  • Gladiator
    #858
    ja, a címem: [email protected]
  • Gladiator
    #857
    Csá!

    Ma megkaptam egyik haveromtól a gamet, de ami a CD-n volt crack az nem jó, ezé kéne valami új crack. Adott vmit 2 lemezen ami neki jó volt, de windows commenderrel kell csinálni vele valamit, én meg ahoz nem nagyon értek. Itt várok 2-ő óta, hogy küldje el, de nem küldi, és csak olvasom, meg nézem, hogy milyen jó ez a játék, és már nem bírom tovább. VALAKI KÜLDJE EL AZT A KIBASZOTT CRACKET PLEASE!!!

    előre is köszi
  • Nyiri
    #856
    siman könnyű
    Felmesz a legkozelebbi kabel csatlakozohoz (csak egyre lehet a 3 kozul) és onnan sniperrel kilovod az utolsot, majd a granatvetovel fel a toronyra, nem lehet elrontani :O)

  • Bilux
    #855
    A lényeg,hogy lőj a toronyra is....
    /én is itt "szenvedtem" 3x ment..:))/
  • skorpio7
    #854
    Lődd ki a másik sodronyt , ami a tornyot rögzíti , majd egy lövés a toronyba , ami szépen rádől a helikopterre .
  • Joeboy
    #851
    A game nagyon király!
    Már első nehézségen végigvittem, most viszem a másodikon.
  • Shep
    #850
    PL a full cdről a x:\Max-fx /na ez csak vicc/ komolyra fordítva a szót, szerintem nemtudom, de nézz át a 0dayftpbe ott biztos szólnak ha látják vmelyik ftpn
  • Shep
    #848
    Nem
  • Nyiri
    #847
    Gonddban vagyok, most viszem végig harmadjára (mas fokozaton), most a Hard Bioled fokozatnal tartok, és annal az ékkilovésnél tartok, de nem tudom kioni!!! siman atmegy a golyo rajta miért???
    Lgszi help (igaz modot hasznalok a gameban)
  • Viking
    #845
    Nagyon is szamit... Lodd fejbe Desert Eagle-el, nagyon szep ivesen fog repulni :))) (Meg a 3. reszben levo ellenfelek is!)
  • Shep
    #844
    De számít a fejlövés, mert ha testre lősz kell legalább 5 egy mukiba a berettából, ha fejbelövöd elég 2 is, persze mindez a csirke fickókra vonatkozik, a végén már jóval több kell egyes testőrökbe/mert azok keményebbek tudod/

    a számok nem biztos hogy a valóságot tükrözik/+-1-2 lövés/
  • Jose
    #842
    ok megvan
  • Sith
    #841
    Kezdetnek szemben kicsit jobra van egy ajtó azon át utána mindig a tüz elöl.
  • Jose
    #840
    jah meg a másik 1 vendéglőben vagyok ha megmozdulok rámgyújtják a házat...merre kell menni? helpplease
  • Jose
    #839
    nem olvastam végig a fórumot így bocs ha úra megkérdezem hogy a fejlövés ebben a játékban nem
    számít? mert így ez nem érvényes
  • Jose
    #838
    sikerült......de kb 67x kellet újrakezdeni