Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
http://www.elsolakashitel.hu/index.php?ID=647&LID=hun#Content
Nagyon régóta vadászom, de eddig még senki sem tudott segíteni benne, hogy ki az elõadója annak a reklám zenének(régebbi Axelerós reklám), amiben a srác várja a csajt és kitakarít, pakolászik mert jön a net.Nagyon megköszönném ha tudni vki segíteni!
Ez az élet nem a fán csüngés.:)
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
persze ez még nem jelent semmit, lehet azt hozzárakni utána is, igaz, de félõ, hogy ez a reklámhoz készült. De ne legyen igazam, hiszen jó zene...
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
a skoda reklámzenéje kéne, minda kettõnek!
Aza egyika rednálos amásik meg a traktoros mikor alufin ül!4 fõleg az utobbi a fontos!! help me😄 de tényleg!
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
http://www.pannongsm.hu/sajtoszoba/fotogaleria/reklamfilmek/PannonCsaladiCsomag.mpg
reklamadatbazis.hu már nemtom mióta nincs frissítve... legalábbis pannon témában. Esetleg vki megismeri? Ott a link a reklámhoz.
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
Kozben a www.reklamadatbazis.hu-n megtalaltam, es mar le is szedettem😊 naaaon joo..!
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
A reklamban ijjesmi szol de sztem nem ez.. 😞 abban volt a foldon csak te vagy es en vagyok... ebben semmi... Lecci valaki, miJJen szam volt a Tonline klipsoftware reklamban? Az elso reszben, ahol a manus enekel a csajanak.. Koszike!
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
de sajna, sehol nem találom.
kérészes vodafone reklám zenéjét ismeri valaki?
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
ciao
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Andante (bõr bútor) reklámzene?
valaki
Pls...
(Illetve, ismerni én is ismerem, csak nem tudom az elõadót/címet.)
Peugeot - Spin Doctors : Two princes
<#nezze>#nezze>
.::Reklámadatbázis::.
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊