Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Elvie
#754
az engem is!

csum666
#753
Régebbi hszekbe már megtaláltam mikor 1 kárász repülget és mesélik hogy cska 1 napot él.....

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

akyyy
#752
az melyik reklám?:S

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

csum666
#751
Visszaolvasni!!!😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#750
Vodafone now zenéje érdekelne!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#749
Szia! Ezt nézd meg! (Mind2 reklámfilm!! 😊)

http://www.elsolakashitel.hu/index.php?ID=647&LID=hun#Content
#748
Sziasztok!

Nagyon régóta vadászom, de eddig még senki sem tudott segíteni benne, hogy ki az elõadója annak a reklám zenének(régebbi Axelerós reklám), amiben a srác várja a csajt és kitakarít, pakolászik mert jön a net.Nagyon megköszönném ha tudni vki segíteni!

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

Methos from GH
#747
😞

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

akyyy
#746
megleltme, jeee 😄 <#banplz><#banplz><#banplz><#taps><#taps><#taps>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Hixer
#745
bezony.. félõ, hogy ezt is a pannon saját maga csinálta, mert volt erre példa... a végén a dallam át is megy abba a szokásos ti-tü-titüti-ti-tí-tü-tíííí dallamba
persze ez még nem jelent semmit, lehet azt hozzárakni utána is, igaz, de félõ, hogy ez a reklámhoz készült. De ne legyen igazam, hiszen jó zene...

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Bandee1987
#744
neten rákerestem a dal szövegének részletére, de semmit sem dobott ki

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

akyyy
#743
hülye kérdés de fontos!😄
a skoda reklámzenéje kéne, minda kettõnek!
Aza egyika rednálos amásik meg a traktoros mikor alufin ül!4 fõleg az utobbi a fontos!! help me😄 de tényleg!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Methos from GH
#742
Családi program zene, azaz. Ami ezalatt szól:

http://www.pannongsm.hu/sajtoszoba/fotogaleria/reklamfilmek/PannonCsaladiCsomag.mpg

reklamadatbazis.hu már nemtom mióta nincs frissítve... legalábbis pannon témában. Esetleg vki megismeri? Ott a link a reklámhoz.

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

Bandee1987
#741
A pannon családi csomag reklámjára gondolt sztem, annak a zenéjét én is keresem

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

DnP
#740
melllyikre gondolsz? Aminek a vegen a terhes csaj simogatja a hasat? vagy nem tom.. reklamadatbazis.hu?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Methos from GH
#739
Pannon GSM reklámról senki semmit nem tud? 😞

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

DnP
#738
😊 Mondom nem az... abban ket srac okorkodik egymassal. Nekem az kell mikor a csako szerelmet vall a csajnak" a foldon csak te vagy es eeeen vagyok... ". Az pedig a NYERS - Megall az ido
Kozben a www.reklamadatbazis.hu-n megtalaltam, es mar le is szedettem😊 naaaon joo..!

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Methos from GH
#737
Ma láttam Pannon GSM reklámot! Nem tudja valaki melyik szám szól alatta? Nagyon kéne.

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

Methos from GH
#736
Üllõi Úti Fuck - Esküvõ (én DC++-ról szedtem le)

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

Elvie
#735
oké<#vigyor5>

akyyy
#734
ismerjük

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Elvie
#733
ezt ismeritek?(talán segíthet)

DnP
#732
Nah megvan a vodafonos kereszes meg a az ulloi uti fuckos is de sztem ez nem az....
A reklamban ijjesmi szol de sztem nem ez.. 😞 abban volt a foldon csak te vagy es en vagyok... ebben semmi... Lecci valaki, miJJen szam volt a Tonline klipsoftware reklamban? Az elso reszben, ahol a manus enekel a csajanak.. Koszike!

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#731
Ez az a " A foldon csak te vagy es en vagyok" szovegu??? Azt keresem en is 😊))

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#730
Köszike <#wink>
biaggio
#729
Vodafone Now - (kérészes, vodás, bogaras) : K-Os : The Love Song

.::Reklámadatbázis::.

#728
Paul Oakenfold : Feed Your Mind
de sajna, sehol nem találom.
kérészes vodafone reklám zenéjét ismeri valaki?
akyyy
#727
ezt ki kérdezte?😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#726
Nekem viszont a Toyota Aigo, vagy hogy az istenbe írják, címe/elõadója kellene...elõre is köszeee
#725
jah, ez még egy régebbi kérdésre ment, de történetesen tudom az Actival reklámanak a zenéjét, és szörnyûûû, hogy ezt nem ismeri fel valaki....Neo- Aiiyiio
#724
Ohh, ha használnátok az eszeteket, akkor megtudnátok a szám címeket...(de most jó leszek és elárulom a nagy titkot amire vártatok, a Harmadik mûszak zenéje: The Chemical Brothers- Replacement Killers) és én ezt amúgy úgy találtam meg annó, hogy dc-be beírtam (dc++) Third watch...és kidobott Tiestotól kezdve Chemicalig minden jóóót! (csak mert mind a kettõnél megtalálható)
ciao
Bandee1987
#723
Gyerekek, mi a címe annak a számnak, ami most megy a Pannon családi csomag reklámja alatt? Elõre is kösz!

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#722
itt a nagy kérdés!

Andante (bõr bútor) reklámzene?
valaki
#721
Köszönöm!
#720
Az új Actival reklámnak a zenéjének címe/elõadója kellene, elõre is köszi 😊
#719
a T-online Klip nevû videóbeszélgetéses programjának a reklámzenéje: Üllõi Úti Fák - Esküvõ

#718
Ennek a reklámnak nem ismeri valaki a zenéjét?
Pls...
(Illetve, ismerni én is ismerem, csak nem tudom az elõadót/címet.)

#717
Köszöntem 😊
biaggio
#716
Elsõ Lakáshitel - Adiemus : Rain Dance
Peugeot - Spin Doctors : Two princes

<#nezze>

.::Reklámadatbázis::.

#715
Hali all, nekem az 'új' peugeot száma érdekelne mikor a kocsi jóval nagyobb a városnál, elõre is köszi.
#714
Sziasztok, valaki esetleg nem tudja, hogy az "elsõ lakáshitel" reklám alatt milyen zene szól? Mostanában a Viasat3-an szoktam látni, hallani a reklámot.
Tibor
#713
Singing in the Rain

PSN ID: ExuP69 (USA); SKorp10 (UK)

#712
AZ új nokia reklámzenéje nincs meg valakinek ??????????????????
Nolycsy
#711
Jah! És ez a hang hangszíne is folyamatosan változik.

Nolycsy
#710
Valaki tudja, hogy a régebbi beck's reklámnak mi volt a zenéje? Mivel már nem adják, a hozzé tartozó szöveget nem tudom, de kicsit goás a szám. Végig egy dallam szól, és ha jól emlékszem visszhangzik. Mély, érdesebb hang adja a fõhangot.

#709
HEllosztok . Tudja valaki hogy mi az új Hp Photosmarck nyomtató reklámjának a zenéje ? Tudjátok amiben a képeket teszi a fejére meg ilyesmi <#nevetes1>
akyyy
#708
a nutellás reklámnak mi a címe?<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#wilting>amikor 010%-ot adnak, és egy szakács dobol!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#707
Olvass vissza<#felkialtas>

#706
milli tej reklámjában elhangzó zene érdekelne ki az elõadó és mi a szám címe? Tudja valaki segítsetek!
akyyy
#705
ez az axos reklám zneéje micsoda? mikor azt az izét a szökúkútba dobja acsávó a csaj meg utánna ugrik😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;