Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

akyyy
#805

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#804
The Water Babies : Under The Tree

eza vodafonnak azenéje😊

csak sajons sehol sem tom leszedni, szal ha valakinek már megvan, légyszi szoljon😞

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Thadius
#803
hehe,ez jó😄😄

sk8 4 fun

akyyy
#802
Vegyél be egy algopirint😊

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#801
*becézgessétek
ma tök hülye vagyok, sry

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#800
azért ne nagyon becézgetéssek<#ijedt>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Thadius
#799
jaa édes pofa😄

sk8 4 fun

akyyy
#798
nekem is kell az!😊 láttam én is tök jó, sumi hogy benne van márD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Thadius
#797
ja tényleeg senkinek nincs meg a karácsonyi vodafone reklám zenéje?vagy nem tudjátok a címét?

sk8 4 fun

Nh Shevits
#796
ez mi ? <#vigyor>

Matthew Dekay, Pole Folder, Infusion, Luke Chable, Meat Katie, PQM, Max Graham, Hernan Cattaneo, Dr. Kucho!

akyyy
#795
lál!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#794
akyyy
#793
hmmm

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

cseri001
#792
Pedig ez "kicsit" 😊) nyugisabb, mint a trance! 😄
A változatosság gyönyörködtet, mi?! 😉

Úristen hód, fújd már ki!!!

Parappa
#791
csak valami remix 😊

Parappa
#790
Moby - In My Heart

Nolycsy
#789
Csak azért gondoltam, mert nagyrészt pl. Pink Floyd-ot is használnak

#788
KARÁCSONYI VODAFONE reklám zenéjét vki!!!
lécci köcce elõre is
#787
akyyy
#785
#782 Hír TV-nek saját emberei, és ez miatt saját alkotói vannak. Ezt, és a zenét is õk csinálták. (legalább szerintem)


#783 Nokia zenéi sosem voltak megszerezhetõk, nekik is ezt már alapból írják.

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Nh Shevits
#784
Nekem is teccik ez a szám, pedig én progi house/trance-t hallgatok alapból.

Matthew Dekay, Pole Folder, Infusion, Luke Chable, Meat Katie, PQM, Max Graham, Hernan Cattaneo, Dr. Kucho!

DnP
#783
Na es mi a helyzet a nokia N70 zenejevel? nagyon bejon, lenduletes. Van egy resz mikor Maori beutesu tancot nyomnak a birok focimeccs elott.. teccik.. nem ismeri valaki?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Nolycsy
#782
Bár ez nem reklám, itt kérdezem meg, mert máshova nem illik:
A Hír tv-n a célpont c. mûsornak a zenéjének kéne a címe.

#781
hello mindenki!<#help>
megtudná nekem mondani vki az új karácsonyi vodafone-os reklám zenéjének címet?
Amiko egy kiscsaj énekel a havas ffák között és különbözõ sztárok jelennek meg mögötte. Köszi elõre is!
pedestrian
#780
Üllõi Úti Fák - Esküvõ

#779
A T-com-mos video telefon reklám zenéje érdekelne, amikor a srác a haverjának énekli az eljegyzése alkalmából.
Mincsi
#778
na, komoly?
Nem jöttem volna rá...😊)

Rush!

cseri001
#777
Jose Gonzalez - Heartbeats c. száma a reklám zenéje. Nekem is tetszik... Persze a reklám is.

Úristen hód, fújd már ki!!!

#776
Deep Forest: Sweet Lullaby

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#775
Konkrétumot én sem tudok, de azt hiszem, hogy a deep forest dalok között kezdeném a keresést...

akyyy
#774
panontól kaptam a következõ emailt:
A Pannon Családi Csomag szolgáltatásunk reklámfilmjének zenéjét Jamie Winchester és Hrutka Róbert szerezte. Terveink szerint a reklámfilmet, illetve annak zenéjét a jövõben letölthetõvé tesszük honlapunkon, azonban ennek idõpontjáról jelenleg még nem tudjuk tájékoztatni Önt.

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Mincsi
#773
Passz!!
Fogalmam sincs..
boccs..

Rush!

#772
Sziasztok!

Engem egy szám cím érdekelne nagyon-nagyon...bár tudom, hogy nem reklám, de hátha tudja vki, hogy mi a szám címe a videó alatt...
thx 😊


ez lenne az[/url

#771
Hy all nekem az új sony reklám zenéjének a címe kellene amiben az új hdds LCD tvt reklámozzák és olyan sok színes golyó potyog mindenhonnan 😊 Ha valaki tudja akkor küldje el nekem a [email protected] címre vagy ide csak itt nem biztos megtalálom 😊 Thanx.

Elvie
#770
úgy tudom,a számnak nincs címe,nem adták ki, direkt a reklámhoz készült 😞

#769
simple plan-welcome to my life a C3 reklámjának zenéje
Geeryy
#768
huu hat thx, esteleg konkretabban ?

Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé

#767
nem reklámzene volt az EPLE hanem az MTV-n egy ilyen kis zenei összeállítás valamiben volt. amiben volt még zero7 is...
Geeryy
#766
na ez most erdekes hozzaszolas lesz ugyanis az eloadot es a szam cimet tudom,es biztos vagyok benne h ez reklamzene is volt.
Röyksopp - eple
ha valaki tudja plz irja meg h melyik reklam mert idegesit h nem jut eszembe .thx

Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé

Methos from GH
#765
Készítõk nem válaszoltak?

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

akyyy
#764
télleg nincs akkor jól gondoltam😞

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Methos from GH
#763
Nincs ott a címe, kerestem

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

akyyy
#762
menj ráa cimr,e ott biztos kiírja... de nem nagoyn van cime, de minjárt meglesem hátha válaszoltak nekem a készítõk

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#761
simple plan - welcome to my life

#760
Welcome to my life elõadó sajna nem ugrik be

#759
Üdv!
A mostani Citroen(C3) reklámzenéje érdekelne. Ha valaki tudja pls írja meg! Elõre is köszönöm!
Methos from GH
#758
És meg tudnád mondani a címét?? Mert csa elõadóból nem tudom! Nagyon megköszönném!

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

akyyy
#757
sztem ez a régebben írt másik pannonos reklámzenéjét is õk írták!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#756
jó hírem van
a pannonos reklám dalára rájöttem micsoda
innen leszedhetõ a kottája ill. a szövege

az elõadó nem más mint
Jamie Winchester & Hrutka Róbert
!!!!!!!!!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Elvie
#755
megvaan: K-OS:The Love Song