2756
Reklámzenék
  • 062020
    #2676
    Helló
    Tudja valaki, hogy mi a szám címe ebben a T-Mobil reklámban:
    http://www.t-mobile.hu/static/VideoGalleries/reklamok/MediaMania_TV40.mpg
  • ward
    #2675
    Sziasztok,
    nem tudjatok veletlenul mi a TV2n a Bajnokok Ligaja reklamnak a zeneje?
    neztem neten, de sehol nem talaltam ra valaszt.

    koszi szepen,

    Udv
    w
  • bitang05
    #2674
    Sziasztok!
    Sehol sem találom az új opel corsa reklámjának a zenéjét.Tudnátok segíteni?!Előre is köszönöm!
  • zenemano
    #2673
    Próbálj rákérdezni a Fiat közönségszolgálatánál.
  • fernando4ever
    #2672
    Sziasztok!
    Sehol nem lelem az új Fiat reklám zenéjét (a fiat.hu kezdőlapján rögtön az jön be - amikor a Punto nekimegy a sok mínuszos piros gömbnek). Nagyon bízom benne h most is tudtok segíteni!
    Előre is köszi!
  • Bebe555
    #2671
    Szia!

    Ő lenne az. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=--xnPk1wExQ
  • hooah
    #2670
    Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy valaki nem ismeri-e véletlenül, az új Mazdás reklám zenéjét?
  • Tufa
    #2669
    megvan :)
    Videó
    Yann Tiersen - Comptine d'un autre été: l'après midi
  • Tufa
    #2668
    Az új Maggi reklámnak tudja valaki a zenéjét? Nemrég pár youtubeos gondolkodós kisfilmnek is volt a zenéje
  • TopGun
    #2667
    Ez pannonos reklam nem T-mobile-s
  • PALIKA123
    #2666
    Bay City Rollers__bye bye baby
  • PALIKA123
    #2665
    Csondor Kata-Karácsonyi dal
  • fernando4ever
    #2664
    Szót sem érdemel...A másik is kellett ;):D Köszi még egyszer!
  • zenemano
    #2663
    Közbe rájöttem, hogy felcseréltem a két T-Homeos reklámot, a szatelites reklám zenéje a kiadott, a hóemberesé meg sajnos nem. Elnézést :S
  • fernando4ever
    #2662
    Nagyon köszönöm! :)
  • zenemano
    #2661
    Az első kiadott lett... reklámadatbázison a T-Home márkánál megtalálod. ;)
  • fernando4ever
    #2660
    Sziasztok! Látom sok hasznos infót lehet itt szerezni:D Nekem is tudnátok segíteni?
    Két reklám zenéjét szeretném megkérdezni: az egyik egy T-Home reklám, ahol együtt van a család, a kisfiú odahúzza a hóembert is a TV-hez, valami ilyesmi: I can teach you how to change your state of mind... Bár ha jól sejtem reklámhoz készült.
    A másik egy Fresh&Fruit reklám, ahol a lányok mindenkit lefröcskölnek:
    http://www.youtube.com/watch?v=7J8osxuAQfI
    Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. Köszönöm! :)
  • ozimak
    #2659
    Helló!
    Valaki nem tudja hol található a Coca Cola kamionos karácsonyi reklámja MAGYAR verzióban? ("holidays are coming",angolban)
    Előre is köszönöm!
  • TopGun
    #2658
    Azert nem semmi a t-mobile, letoltheted Kata dalat Mp3-ban ingyen, de ha csengohangkent akarod letolteni es nincs megrendelve a dallamcsengo szolgaltatasod akkor 361Ft-ot ker a letoltesert.
  • matyi0323
    #2657
    Hello. Ha nem gond nekem is el tudnád küldeni a linket? Telora kellene csengőhangnak. ( Megvan mp3-ba és át is tudom rakni rá, de lehet ez valahogy "másképp" van.:D ).
    Köszi.
  • TopGun
    #2656
    Koszi a linket! Megneztem az eredeti nemet dalt, hat mit mondjak, Csondor Kata 1000x Aranyosabb, edesebb a nevetese, kellemesebb a hangja!
  • zenemano
    #2655
    A német (eredeti) reklámban Lara Belmont (28) színésznő látható (illetve ő "tátogja" el az angol dalt). Aki pedig énekelte az angol dalt, az Anna Depenbusch (alias Ella Larsson) (31).
  • TopGun
    #2654
    Meg egy olyan kerdesem lenne, csak kivancsisagbol, hogy esetleg az eredeti eloadoval keszult reklam is megtekintheto valahol? mert nyilvanvalo, hogy nem Kata szerepel a filmen, de erdekelne a masik verzio is.
  • TopGun
    #2653
    Koszontem Tisztelettel! Olvastam es valaszoltam is ra.
  • zenemano
    #2652
    Privátban ment a link.
  • TopGun
    #2651
    Kozben mar latom, hogy az utolsao par hozzaszolas szinte csak errol a bizonyos dalrol szol! Mar csak az "eredeti" rovid reklamfilm zenet szeretnem letolteni mp3-ban csengohangnak ha tud valaki linket hozza?
  • DONGUBA
    #2650
    anelkul nemtom leszedni?
  • TopGun
    #2649
    Sziasztok! Nem tudom tud-e valaki segiteni nekem? En a T-mobile-s reklamfilm zenejet keresem, amiben az az edes csajszi enekel a pasijanak, aki a teli dugoban uldogel a kocsijaban es a korulotte levo tobbi ember is hallja a csajszi eneket. Na ez a bizonyos enek kellene nekem, ha meg lehet szerezni, de fullban es erthetoen, mellekzorejek nelkul.
  • l0b1g
    #2648
    persze mobiltelefonnal működnek a linkek
  • l0b1g
    #2647
    sőt, mobilra is letölthető ez a nagyszerű nóta a tzones-ról vagy a wnw-ről

    Karácsonyi ajándék a T-től (tzones)

    Karácsonyi ajándék a T-től (wnw)
  • maera
    #2646
    köszi
  • nesto
    #2645
    Ajánlom magamat: #2636
  • maera
    #2644
    hát semmi extra, - hát hogy olcsóbb többre már nem emléxem - bár mostanában nem látni a tv-ben, vagy csak én nem látom. hát amiben a kia c'eedet reklámozzák, abban még a kia karent is.
    volt itt még vki akit ez érdekelt, ő se tud semmit?
  • maera
    #2643
    köszönjük szépen :)
  • maera
    #2642
    nem tudja vki az új martini reklám zenéjét? amikor van egy csaj aki rózsaszín apácaruhában van, és a végén egy srác meg a csaj vmi bulin vannak.asszem a rosé és rosato vagy mi
    köszönöm :)
  • zenemano
    #2641
    És íme eljött a nagy pillanat, letölthető a dal és olvasható az egész szövege is:
    Csondor Kata - Add Tovább
    http://www.t-mobile.hu/t-mobile/reklamok/reklamok/karacsonyi_dal
  • DONGUBA
    #2640
    Ha valaki leszedne es kivagna nekem csengohangnak jo minosegben azt megkoszonnem.Megha csak ez a par sor is van csak.
  • matyi0323
    #2639
    Azon én sem tudok segíteni. Tőlem ennyire telt. :)
  • zenemano
    #2638
    Csak az a poén, hogy a feltöltök beletettek a zenébe pár brutális ugrást, amitől eléggé élvezhetetlen lett a zene... a kis huncutok.
  • matyi0323
    #2637
    Hali. Ezzelle tudod tölteni...
    Ha minden igazezzelpedig úgy vagdosod, ahogy kedved tartja.
    Remélem tudtam segíteni. :)