2756
Reklámzenék
  • nesto
    #2636
    Martini
  • nesto
    #2635
    Heló. Ebből a martini reklám-ból szeretném valahogy kivágni a számot. Ha valaki tudna segíteni, hogy lehet letölteni youtube-ról a számot mp3-ba, vagy ha valaki feltöltené ezt a számot megköszönném. box.net-re fellehet ingyen tenni, szerintem mást is érdekelne.
  • zenemano
    #2634
    Kata felénekelte a dalt és az már a T-Mobilenál van, meg a (kiadatási) jogok is. Ők döntenek, hogy most hogyan tovább...
    Ezért, hogy a dal mihamarabb elérhetővé váljon, fogjunk össze és írjunk mindannyian levelet a T-Mobilenak ([email protected]), jelezve mennyire szeretjük és várjuk a dalt. Szerintem ez megadhatná a végső lökést a dal sikeréhez! Hajrá!
    Részletes és friss információk a dalról:
    www.reklamadatbazis.hu
  • zenemano
    #2633
    S mi történik a reklámban?
  • matyi0323
    #2632
    Kössz szépen. Így még jobban tetszik, mint csak a reklámban. :)
  • maera
    #2631
    valaki a kia ceed-reklám zenéjét nem tudja? :)
  • maera
    #2630
    mármint ezt olvastam egyik fórumon. de nem tom h télleg az-e
  • maera
    #2629
    valami lala song vagy ilyesmi. valahova felírtam de nem találom az istennek se... de dolgozom rajta :)
  • zalkrifa
    #2628
    Hello. a samsung corby zene Technicolor - Paloma Faith
    http://www.youtube.com/watch?v=xQdrwgJOXkk
  • Nitus88
    #2627
    Helló. Én is ezt a zenét kerestem, előadó: Csondor Kata de még nincs kész a teljes szám, viszont elvileg készül, legalábbis reklámadatbázison ezt írták....
  • matyi0323
    #2626
    Bocs a 2 hsz-ért, de még Samsung Corby(amit msotanában elég gyakran reklámoznak) telefon zenéjét se bánnám, ha meg tudná valaki mondani..:D:D Köszi..:D:D
  • matyi0323
    #2625
    Hali. Arra a t-com (home) nem tudom mi a sok közül...:D zenére lennék kíváncsi, amikor a csávóka ül a kocsiban és minden csupa hó, talán az autópályán és nagy dugó van aztán felhívja barátnőjét és ő énekel a telóban, tehát igazából az kellene nekem amit a csaj énekel. Már hogyha van ilyen szám egyáltalán. Mert én nem találtam -.-
    köszi.
  • Dj káka
    #2624
    http://www.youtube.com/watch?v=zJqiYGK3fJ4
  • zenemano
    #2623
    Megtaláltad?
  • matyi0323
    #2622
    Köszi!
  • Tamas92
    #2621
    Free Design - Love You
  • matyi0323
    #2620
    Hali. A Toyota reklámzenéjét keresném. Amikor a takarókat húzzák le a kocsikról és mindig másik jön helyettük. Valami Verso felirat is van benne. Köszi. :)
  • janeausten
    #2619
    Ugyanaz, szinte ugyanaz, mint a másikban, ezért is keverte valaki össze:), egy pasi vár arra, hogy a barátnője elkészüljön (szegény), mert indulnának és közben rájön, hogy milyen jó itthon, vagy valami hasonló.
  • ivotib
    #2618
    Sziasztok!

    Segítsetek légyszi! Szerintem idén volt egy reklám, azt hiszem a Szigetet kezdték reklámozni, abban volt egy szám, amit egy nő énekelt. Mi volt az? Bárhol keresek szigetreklámot, mindig a legújabbat hozza ki. De nem abban volt.

    Köszi
  • Japep
    #2617

    Hello.
    Nem igazán reklám, hanem bemutató.
    Mostanában mutatják be így a Top Gear-t a TV6-on - ennek érdekelne a zenéje. Az elején van, a sziklán állnak mindhárman és a szöveg az, hogy végleg elrontották és vége lesz a műsornak - persze nem.

    Na remélem valakinek világos, de jobban nem tudom leírni, Youtubeon pedig nem találtam... :S

    Köszi előre is! :)
  • zenemano
    #2616
    S mi történik ebben a Senseo reklámban?
  • Csoby21
    #2615
    nagyon szépen köszönöm!!!!
  • konyi
    #2614
    Bay City Rollers - Bye bye baby
  • Csoby21
    #2613
    sziasztok! a pannon reklám zenéje kellene nekem, ami most megy, vmi bye bye baby a szövege. előre is köszi!
  • janeausten
    #2612
    Sziasztok!
    A Senseo kávé zenéjét kerestem a múltkor, de csak leírni tudtam, a nevére nem emlékeztem. De nem a Fly me to the Moon, ahogyan azt írta valaki. Mindesetre nagyon köszök minden tippet.
  • t1rmg
    #2611
    Ez az! Köszi!
  • crater
    #2610
    erre illik a leírás
  • t1rmg
    #2609
    Sziasztok!

    Valaki meg tudja mondani, hogy mi az a nem mai zene, ami általában a forma 1 promók alatt szokott menni, vagy biztos, hogy vmilyen autóversenyhez. Elektronikus zene, a végén angol speeker beszél, alatta pedig gumicsikorgás. Fontos lenne!

    Köszi a segítséget!
  • qetuol
    #2608
    linkin parknak az az új száma, nem jut eszembe..:)
  • McCartman
    #2607
    sziasztok,
    mostanaban a Viasat 3mon futo Matrix előzetes alatt hallható szám címét tudja valaki?:)
    előre is köszi
  • corniche
    #2606
    Helló! Esetleg a pöttyös 10 pontos alatt futó muzsikát tudja valaki?
  • janeausten
    #2605
    Sziasztok!
    Ez nem reklám, hanem előzetes, de remélem nem gond, hogy ide írom.
    A viasat3-on megy A helyszínelők, és az előzetes alatt futó szám érdekelne.
    Előre is köszi a segítséget!
  • Kiskusi
    #2604
    ja már megvan. Pink - Bad Influence
  • Kiskusi
    #2603
    Hello. Az új Volkswagen Golf reklám zenéjét szeretném megtudni. A végén megy a Golf sötétbe és ugye a VW jel a legvégén. Légyszi segítsetek. Üdv
  • Ch1n0ka
    #2602
    The Caesars - Jerk It Out
    uhh nagyon köszi ..1000éve ezt keresem.
    mégegyszer köszi ;)
  • corniche
    #2601
    Nem okoskodás, mégkevésbé kötekedés képpen, főleg miután megtaláljátok simán The Ceasarsként is, de az előadó egészen pontosan úgy néz ki, hogy The Ceasars Palace. Én cirka 4 éve szereztem be a számot, mert láttam a videójukat a vh1-on és megtetszett nagyon.

    Az én tiszteletteljes kérésem viszont az volna, hogy ha valakinek módjában áll, legyen olyan kedves és segítsen ki az éppen most futó upc reklám zenéjével. A két kis báb a lakótelepen figyeli a reklámtáblát.

    Köszi!
  • sanyiute
    #2600
    ja még 1 reklám az a mogyorós reklám zenéje érdekel amikor nagyba tolják a parkourt és bevágja a csávó a golyóját a végén (halk a zene de remélem tudjátok meik)
  • sanyiute
    #2599
    xDDDD pont ez areklám érdekelt THX :D
  • rcstuning
    #2598
    The Caesars - Jerk It Out

    Ne keressétek továb...
    :P
  • rcstuning
    #2597
    Hali! Az uj Renault Megane reklám zenéje érdekelne. Nagyon filmzenés beütése van. Mi lehet a címe nem tudja valaki?