2756
Reklámzenék
  • tKool
    #2716
    Áááá! Ezaz! Nagyon köszi! :D
  • pitidavid
    #2715
    Az általatok keresett TV6-on felcsendülő zene a Top Gear ajánlóhoz: Gary Jules - Mad WorldGary Jules - Mad World
  • tKool
    #2714
    hát én se, pedig össze vissza kerestem már, de remélem valaki látja a reklámot és ismeri a zenét.
    tehát TV6 Top Gear reklám ez lesz az utolsó szöveggel, az elején annak a lassú zenének a címe és előadója kerestetik
  • Torda5
    #2713
    de meg a reklam videt se talalom rolla you tuben :( xD
  • tKool
    #2712
    akkor már 3-an vagyunk! :D
    kisdino is szeretné tudni kicsit lejjebb
  • Torda5
    #2711
    Azt en is szeretnem tudni!!! xD :D
  • Torda5
    #2710
    Azt en szeretnem tudni!!! :D
  • tKool
    #2709
    hali

    TV6-on mostanában megy egy Top Gear reklám, és annak az elején mintha egy James Blunt szám menne, de nem biztos. Nem tudom a címét, csak annyit tudok, azt énekli, hogy ...going to pieces, little pieces...
    Lassú, komor zene és sehol sem találom!
  • Dj káka
    #2708
    clubcard zenéje http://www.myspace.com/maggipierceandej
  • SZilaJMaGGoT
    #2707
    Vagyis youtube-on ezt írták... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2706
    A pont2 az Sztankovits Katalin - follow your fantasy. De gratula, ha emgtalálod valahol... :D
  • dixi72
    #2705
    sziasztok,

    nekem több reklámzene is kellene.
    1) pont2 (pöttyös rudi) zenéje, vmi olyasmi, hogy follow your fantasy... (de nem találtam sehol)
    2) Allee Center reklámzene
    3) Tesco klubkártya zene

    elég kihalt ez a fórum, de remélem azért vki tud segíteni
    köszi
  • zvaragabor
    #2704
    Mogyi reklámzenéjének címét tudja valaki?
  • KicsIEncsi
    #2703
    Sziasztok!
    A cool tv-n megy a hétvégi sorozatokat reklámozó promo. Annak a zenéjét segítene valaki megkeresni? Köszönöm előre is!
  • maera
    #2702
    chevrolet spark vki ennek a zenéjét tudja??
  • santos100
    #2701
    PokerStrategy 50$ kezdőtőke
    A Pokerstrategy kezdőtőkével és más promóciókkal kapcsolatos kérdések, tapasztalatok. Útmutató:
    Ingyen poker online
    Texas Hold,em
    Bankrollmob
    PokerSource
    Pokerstrategy: ingyen 50$ kezdőtőke +100$ bónusz
    Ajánlat: 50$ kezdőtőke +100$ bónusz a következő termek valamelyikébe: Party Poker, Mansion Poker, Titan Poker, Pacific Poker vagy 50$ kezdőtőke a Pokerstrats-ra
    Feltétel: regisztráció a Pokerstrategyhez a fenti linken, majd egy (magyar nyelvű) pókerkvíz megoldása
    Adatigazolás: szúrópróba szerűen kérnek személyi másolatot (szkennelve vagy fotózva)
    Időtartam: ha sikerült a kvíz, akkor legfeljebb 4 munkanapon belül utalják az 50$-t a megjelölt terembe
    Pénz kivétel: Party Poker: 300 standard PP után, Poker Stars: 500 FPP után, Titan Poker: 2500 pont után, Mansion Poker: 2000 MCP után
    Bónuszok: Party Poker: 300 standard PP megszerzése után indul a 100$ bónusz, amit további 600 pontért kapunk meg 25$-os részletekben.
  • maera
    #2700
    nagyon szépen köszönöm :)
  • Tufa
    #2699
    Nincs. Kifejezetten az axe-nak írták
  • Tufa
    #2698
    A t-mobile oldaláról letölthető
  • maera
    #2697
    t-mobil relaxnet illetve igy teszem be, nehogy probléma legyen belőle. persze ha sikerül köszi
  • maera
    #2696
    sziasztok!
    engem a t-mobile relax net reklámnak a zenéje érdekelne. tud nekem vki ebben segíteni? itt a linkje: http://www.youtube.com/watch?v=yBZsfelhoYM. előre is köszi
  • ifyougenius
    #2695
    nekem az új axe twis reklámnak a zenéje kellene!
  • Oros12
    #2694
    Sziasztok!
    National Geographicon láttam a Sharkmen és a Yellowstone Battleground reklám alatt halottam a zenét. A reklámokat nem találtam de ez a zene ment alatta. Segítségeket előre is köszönöm!!!!
  • maera
    #2693
    sziasztok!
    engem a t-mobile relax net reklámnak a zenéje érdekelne. tud nekem vki ebben segíteni? sajnos linket nem találtam. előre is köszi
  • nesto
    #2692
    axe reklámos zene engem is érdekelne
  • dixi72
    #2691
    sziasztok,
    két zene érdekelne. egyik az axe twist (liftes reklám), másik a veet szőrtelenítő krém zenéje. tudja valaki, melyek ezek?
    köszi
  • kisdino
    #2690
    Top Gearnek van egy olyan, viszonylag új rekláma, ami úgy kezdődik, hogy"ez lesz az utolsó rész...", vagy valahogy így...
    Eközben megy egy tök jó zene, nem tudjátok, hogy melyik ez???
  • Skalp
    #2689
    Saját készítésü videoklippem,kérlek kommentáld;)
    http://www.youtube.com/watch?v=oEm5uqIflnE
  • Viktor99
    #2688
    Sziasztok,
    A RTL-n megy mostanában a húsvéti filmelőzetesek. Na ami azalatt megy annak a zenéje kéne.
  • ricsa008
    #2687
    wá rá kell szálni a t-mobilra hogy csinálják meg a komplett számot :D
    a karácsonyi Csondor Kata dalnál sikerült

    am köszönet a szlovák számért
  • 062020
    #2686
    Helló
    Megköszönném azt a verziót.
    Előre is köszi.
  • matyi0323
    #2685
    Hali. Kinder csoki zenéjét keresem, amiben a gyerekek angolul számolnak.. az elején.. sajnos csak ez rémlik belőle..-.-
    Remélem sikerül valakinek, köszi.
  • corniche
    #2684
    Verve: Bitter Sweet Symphony
    Az eredetije pedig a Rolling Stones Last Time című klasszikusa (Andrew Oldham zenekarának szimfónikus átiratában).
  • Drvanger
    #2683
    A reklámról készítettem telefonnal egy sajnos rossz minőségű hangfelvételt, hátha valaki felismeri: Itt
  • Drvanger
    #2682
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy mi a címe az AXN Kristályvíz reklámjában hallható zenének?

    Köszi
  • KicsIEncsi
    #2681
    Szia!
    A legújabb tv reklám zenéjét csak direkt erre a reklámra fordították le, és csak ezt a részt, amúgy csak szlovákul van meg. A zene címe: Gladiator - Neviem »a nájs». Én kivágtam az elejét, ami még értékelhető. Ha kell, szólj!
  • matyi0323
    #2680
    Köszi. : )
  • Bebe555
    #2679
    Szia!

    The Tings Tings: Shut Up And Let Me Go
  • matyi0323
    #2678
    Hali. A fanta LOL reklám zenéjét tudja valaki micsoda? Azt hiszem ilyen figurák táncolnak benne a végén.
    Köszi.
  • corniche
    #2677
    bitang, szerintem erre gondolsz:
    Gnarls Barkley: Run