1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Skill
    #1035
    jaja hát én is használatam minden félét de miota megvan az elektromos... gyors kényelmes ritkén kell tisztitani cserélni!
  • Tikal #1034
    pár év mulva majd 5, utána 10 penge lesz egy borotvában, aztán lassan rájöttök hogy venni kéne egy elektromosat :)
  • Capovics
    #1033
  • PAYNE
    #1032
    lassan 5napja nem borotválkoztam és már olyan szinten borostás vagyok hogy a barátnőm fél tőlem. :) de amugy nekem ő mondta hogy legyek borstás egy picipicit mert macsós... de mikor az arcom az övéhez ér akkor már nem ez a véleménye!:)))) szal este lehet megint borotválkozni.
  • Gladiator
    #1031
    Szentem a wilkinson szar. a 700 forintos 2 pengés gillettem jobb mint, a 2500as 3 pengés wilkinsonom. de lehet csak gyári hibás volt az enyém....
  • Z
    #1030
    Végülis 1 próbát megér. Nem hinném, hogy sokkal többe kerülne egy fullos készlet, mint egy adag penge.

    Próbáld ki, és mondd el, hogy bejött-e. Elvégre nem minden ember egyforma. Ami öcsémnek nem jó, az lehet, hogy neked bejön. De nagyon marketing szagú ez a wilkinson. És szerintem az összes borotva reklám színtiszta marketing. Ocsmány egy 'tudomány' a marketing. Ki kell találniuk, hogy mi vevők mit akarunk.
  • CSOCSO
    #1029
    ne akarja kotoszkodni:)
    a dizajnt latom.. az hogy milyen azt nemtom megallapitani a kepernyon keresztul...en meg nem mondtam hogy akkor is ilyenem lesz havalaki leszarozza...
    amugy nahja.. nemtom mit tegyek.. meg vagyok elegedve a mach 3 al.. csak ez az uj wilkinson nagyon tetszik...... hjaajj...
  • I.C.ram
    #1028
    A lényeg, hogy designos legyen a többi le van szarva, ugye? :)
  • CSOCSO
    #1027

    deszep lenne:) mar supram lenne meg ilyenek...
  • mikike
    #1026
    azért vedd meg, gazdag vagy
  • CSOCSO
    #1025
    igen?? kar.. pedig a design.. a "teleszkopos" pengek tetszenek...foleg hogy tud kulon oldal rugozni:)
  • Z
    #1024
    Ilyen vilkinzon van öcsémnek is, de azt mondja, hogy nem annyira jó, ha kicsit hosszabb ideig nem borotválkozol. A pengék között kicsit a rés, és könnyen eltömődik.
  • I.C.ram
    #1023
    Úgy állítják be az egészet, mintha olyan rohadt nagy kutatói munka lenne berakni egy 4. pengét....
  • Z
    #1022
    Az enyémben most is van vagy 30 darab. Ahogy bekapcsolom, elkezd zúgni...
  • Loál János #1021
    Lassan már 70pengésekkel fogjuk nyomni?
  • mikike
    #1020
    na majd mond el milyen
    régen nekem is volt rácsos wilkinsonom, de jó szar volt

    maradok a gilettnél
  • Breki33
    #1019
    Aki utálja ha az arcszesz csípi utánna

    viszont ugyanúgy bejött -neki mint nekem- a Nivea borotválkozás utáni
    After Shave Balzsam-ja, csak drágának tartja azoknak van egy tippem P


  • Punker
    #1018
    több mint 1 hete nem borotválkoztam itt lenne az ideje :)
  • CSOCSO
    #1017
    most lattam a tv ben:
    mach 3 KUKA!!!!!


    eszmeletlenul tetszik az uj wilkinson... tuti fogok venni ha elfogytak a mach 3 pengeim...
    nezzetek vegig az osszes kis menupontot a blade alatt! nagyon kuulos lehet.. igaz.. nagyon regen faternak volt egy piros wilkinsonja.. ami nem igazan volt valami jo... pedig nem volt olcso..
  • PResident Evil
    #1016
    MEGVÁGTAM MAGAM
  • Revengangel
    #1015
    K, offtopic vege:)
  • PResident Evil
    #1014
    hűha... epdig ígéretesnek hangzik...

    nah jó télleg hagyjuk
  • Revengangel
    #1013
    nem gyantasra gondoltam:P
    Na jo nem is akartalak untatni a szortelenitesi szokasaimmal:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • PResident Evil
    #1012
    kérlek a borotválkozás topicban ne próbálj lebeszélni a borotválkozásról, hiszen itt ezt beszéljük ki... nyiss gyantás topicot
  • Revengangel
    #1011
    Fejtsd ki bovebben:P
  • Revengangel
    #1010
    most miert haggyalak?:PPPPP
  • PResident Evil
    #1009
    haggyál :P
  • Revengangel
    #1008
    Sracok van am mas megoldas is a szortelenitesre nem csak a borotva:)
  • szakember
    #1007
    Nekem villannyal lassabb is, ameddig legyalulom az agyamról a szörzetet...
  • Lteebee
    #1006
    És hamar feladtad, vagy próbáltad pár hétig?

    Meg kell hogy szokja a bőr.

    Ádámcsutkánál sajna nekem is nagyon érzékeny.
  • Vlala #1005
    Én kb. fél éve szoktam LE a borotválkozásról, azóta csak kéthetente-havonta-hanagyonmuszáj...
  • mícs
    #1004
    en tele leszek a villnyostol pattanassal, akarmit is csinalok utana!
    ugyhogy maradt az egpenges gilette!
  • Breki33
    #1003
    nekem ket fajta van
    egyik állítható pengéjű a másik sima

    ha sietek fél perc alat végig a legkisebb fokozaton és már kész is
    ha meg teljesen sima akarok lenni akkor a másikkal oldalt
    nekem igazából az ádámcsutka környékén hagyja meg jobban a villanyborotva.
  • OPM
    #1002
    230!

    én is már több mint fél éve az elektromost használom, reggel sokkal gyorsabb, de aztán ha délután/este el akarok menni valahová, újra át kell menni rajta :/
  • DannyL
    #1001
    Én konyhakéssel nyomom mint a KlintÍsztvúd!
  • Breki33
    #1000
    220? P
  • Vlala #999
    reggel...
  • Lteebee
    #998
    Én továbbra is villannyal nyomom.
    Nem lesz tökéletes, de ránézésre jó.
  • mícs
    #997
    a zseles a legjobb, mert tenyleg takarekos, es valahogy simabbra tudom borotvalni tole a kepemet!!
  • mícs
    #996
    a zseles a legjobb, mert tenyleg takarekos, es valahogy simabbra tudom borotvalni tole a kepemet!!