1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • repro
    #995
    ne csináld mán Garrett az a legjobb "borotvahab" amit eddig használtam! tovább is bírja, mint a többi, mert csak kevés kell.
    a hiba az ön készülékében van :)
  • Tuvok #994
    Nekem is zselés Gilette habom van, és nagyon jó, nem fröcsköl, stb ...
  • Bandew
    #993
    A "Nem azt" lemaradt az elejéről. :-D
  • Match
    #992
    Én is olyat használok...
    semmi gondom nem volt eddig vele, lehet hoyg ténleg gyártási hibás :D
  • PResident Evil
    #991
    "mondom, hogy szeretem a vukikat"

    hát ezen sétestem :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • nemcsakfeel
    #990
    az axe nak az íze se rossz!
  • Bandew
    #989
    Hát nagy valószínűséggel. :-D
  • The Garrett
    #988
    akkor biztos gyártáshibás :D
  • Bandew
    #987
    Pedig az qrva jó! AZ nekem nagyon bejött, nem tom mi bajod van vele.
    Bár nekem nem volt se fröcskölés, se folyás.
  • Bandew
    #986
    Praktikus nekem, mert nekem mindegy, hogy borotvált-e. :-D
  • WiLDoR
    #985
    én abból is Gilette Series-t használok, az bejön, illatra is jó, meg a funkcióját is remekül betölti. arcszeszből meg Axe Éppenamilyenakezembeakad fajtájút használok, az is fincsi, főleg mikor végigperzseli a pofámat :D
  • The Garrett
    #984
    jah és gilette van a dobozára írva :/
  • The Garrett
    #983
    Hee kis antireklama :)
    Anyám vett ma valami hihetetlenül szar "borotvahabot".
    Nem is hab hanem valami szar zselé szerű izé ami reakcióba lép a levegővel és hab lesz belőle.
    DE valami hihetetlenül szar. mikor kifujod fröcsköl mindenfele, meg folyik összevissza.

    Ne vegyen senki.
  • WiLDoR
    #982
    neked? mármint miért neked praktikusabb? téged nem érint a dolog :)
  • Bandew
    #981
    Hát ez a gáz. Nekem aztán tök mindegy! Ennyivel praktikusabb nekem. :-D
  • WiLDoR
    #980
    ez igaz, s ezt ők is tudják :)
    meg azt is, ha meglátnák a lábuk között a dzsungelt a pasik, akkor 20-ból 19 világgá rohanna
  • Bandew
    #979
    Elhiszem, hogy mondták neked lányok, de akkor ők nem tudják, hogy a szőr direkt az egészséget szolgálja.
  • WiLDoR
    #978
    hát nemtom' a babapuncit én sem komálom, de egy szép kis csík az mindenképp sokkal-sokkal-sokkal esztétikusabb, mint egy bozont. s ezt nem csak én mondom, hanem nagyon sok csaj szájából is hallottam már ugyanezt a véleményt. azzal a különbséggel, hogy a legtöbbjük, simán lekapja az egészet, mert akkor nem kell azzal babrálni, hogy formára nyírja, ergo kevesebb idő alatt megvan, nyáron nem izzad, nem pállik be a cucc, stb.

    s megismétlem, csajok szájából hallottam, nem kitaláltam...vagyok ugyanis annyira pofátlan, hogy simán megkérdezek ilyeneket (na persze nem vadidegenektől), s a csajok nem is akadnak fenn, amelyikben van egy kis kurázsi, úgyis veszi a lapot, s válaszol. haverok között meg nem egy tabutéma - bár manapság már mi az? - szvsz.
  • Bandew
    #977
    Persze azokat is megértem akik fanyalognak emiatt, hisz egy eléggé elfuserált társadalomban nőttünk fel.
  • Bandew
    #976
    Sztem meg az szánalmas, hogy a mai férfiaknak olyan elvárásai vannak a lányokkal kapcsolatban, ami egyáltalán nem normális. Engem nem nagyon érdekel ha "ott" szőrös, mert annak szőrösnek kell lennie. a hónalj se érdekel, viszont egy nagyon szőrös láb láttán már én is fanyalgok, elvégre is az nem tartozik hozzá természeténél fogva a lányokhoz. Nem azt mondom, hogy szeretem a vukikat, de azért nem kell túlzásba vinni. Egyik haverom teljesen kiábrándult egy lányból (egy nagyon kedves, rendes és szép lányból), mert észrevette, hogy kicsit szőrös (én inkább pelyhesnek mondanám) az alkarja. Ebből is látszik, hogy ez már abnormális.
  • WiLDoR
    #975
    hát röhögni fox, de még van olyan csajsz a földön, aki a dzsungelharcosokat kedveli (na az nem én vagyok), s akkora bozont van neki középen, amiben még egy vietkong is eltévedne

    szánalmas, haladni kéne a korral, vagymi...
  • Tuvok #974
    Dehogynem !
  • Sir Quno Jedi
    #973
    Pedig a vulkániak nem is beretválkoznak !
  • Tuvok #972
    Nekem is Sensor Excel van, és király :)
  • peet69
    #971
    sztem ezen a témán már a kutyák sem csámcsognak
  • WiLDoR
    #970
    nekem a sima Gilette Sensor Excel jött be a legjobban, az a kétpengés eldobható, 5 db/csomag-os szutyok.
    500 huf és jó vagy 1,5 hónapig...

    én inkább arra lennék kiváncsi, hogy Kata mit használ
    (nyilatkozz a lányok nevében - ha még nem tetted - plz, hogy mi a bestof :P )
  • repro
    #969
    ??? azt a legegyszerűbb tisztítani! hátulról átengeded rajta a vizet. persze ha már bele van kövülve akkor mind1.
  • CSOCSO
    #968
    nemhiszem mert egy 20 eves borotvalt punci sokkal szebb mint egy szortelen kislany pina..
  • CSOCSO
    #967
    nekem ilyen bajaim nincsenek.. amugy ha neha odaragad valami akkor siman lehuzom az ujjam a pengeeleken.. marmin fentrol le.. merthogy odlaliranyba elvagja ak ezemet.. alulrol meg amugy se nagyon lehet:)
    ha nagyon sok ilyen bajod van akkor vegyek 200 ft-s fogkefet.. vagy sima koromkefe..
  • PResident Evil
    #966
    kimosod melegvízzel !!!
  • leechboy
    #965
    Megmondaná vki h tisztítja ki a Gillette Mach 3 Turbot a beleragadt szőrtől meg habtól?
  • OPM
    #964
    :D
  • Jhon Balu
    #963
    igen hát én is ugygondoltam alkalmanként.
  • Sadun Tryst
    #962
    ha valaki ezzel megborotválkozik, azzal személyesen fogok kezet... :)
  • nemcsakfeel
    #961
    lehet gerontofil érzés is, 90 évre már kipereg az összes :P
  • SoDI---
    #960
    Kinek tetszik a teljesen leborotvált nemi szerv?
    Szerintetek nincs benne egy kis pedofil érzés,hajlam?


    Attól függ.
    Az negatívum? :-))
  • SoDI---
    #959
    A megoldás nem a borotva, hanem a távtartós szakállvágó.
    Azzal állandóan olyan szinten lehet tartani, mintha éppen 2-3 napos borosta lenne! :)
  • Z
    #958
    mármint minden egyes alkalommal, ugye?

    ...mert ha azt mondod, hogy összesen, akkor valahogy ellesem a technikádat. :)
  • LittleL
    #957
    énis.
  • Jhon Balu
    #956
    én nagyon utálok borotválkozni elvesz legalább 10 percet az életemböl.