23325
  • soldier
    #19585
    NA most segitsetek mer elakadtam.Azon a pályán vagyok ami azután van amikor visszajöttewm a pokolból.Ott van egy lift amin felmegyek a másodikra továbbmegyek ott van egy lift amin fel a harmadikra.Ott valamit felszedek és kész.nem tudok merre menni.elindulok vissza fele és jönnek a szörenyek.Visszamegyek a másodikra ott is jönnek.Azokat kinyirom visszamegyek az elsőre ott már nincs senki.Gondolom a 2.on kell valamit csinálni mer ott még votoak:)De körülnéztem és nem találtam semmit.Itt merre kell menni?
  • Argon
    #19584
    Egyébként van egy olyan rész a játék végén, hogy áll egy doki és ott vekszik az asztalon egy lény és füstöl a bele. Vajon mit ehetett?
  • Argon
    #19583
    Én is nyitottam egy dimenzió kaput és átis mentem rajta. Bementem és egy csomó király csajt láttam.

    Ez szerintem is hülyeség ez a dimenzió kapus story, elöszőr a mi világunkat kéne rendbe tenni aztán jöhet a többi.
  • Glpetyus
    #19582
    Tényleg hülyeséget kérdezel
    (feltöltQdik)
  • And5
    #19581
    http://www.playware.hu/index.php?page=cikk&id=373 ez a legegyszerűbb
  • Sgtfathi
    #19580
    Lehet hülyeséget kérdezek,de 1 lélek kockám van a végén a fő ellenségnél és persze az kevés .Fel kellene vennem még valahol,vagy fel töltődik?
  • steweee
    #19579
    köszi megvan.bár érthetőbben elég lett volna annyit írni, hogy abban a szobában, ahol a 114-es láda van. hát nem nagyon szúrt szemet, hogy három kólaautomata szerű vmiből az egyik nyitva van. tényleg, nem tudod a kódját?
  • MagyaR
    #19578
    Mégse néztél át mindent, mert azthiszem ott a kereszteződésnél ahol ha egyenesen mész a transzformálóhoz mész ha balra a bezárt zombikhoz ha jobbra ott meg minden van :).
    Már nemtom, hogy a bal vagy a jobbnál (lehet, hogy a jobb), de van egy kicsi szoba amibe van ilyen kettő nagy szerkezet.
    Az 1ikből kilehet valamit venni, amire azt írja ki, hogy plazma vagy vmi ilyesmit.
    Az kell a transzformálóba.
  • MagyaR
    #19577
    Nah én azér előkészítek egy plazmaágyút a biztonság kedvéér.
    Nem árthat.
    Szntem ezek a dimenziós hapik túlsog csillagkaput néztek ezér kicsit az agyukra ment már.
    Na mind1.
  • Christian
    #19576
    még azekőtt átmentek a pokolba és onnan hoztak át szörnyeket?
  • edios
    #19575
    Milyen ember az,aki ilyet kitalál?
    és milyen,aki ezt komolyan is veszi?

    =

    Nem Normális!
  • Gunner
    #19574
    Elösszőr juttassuk el a pc-ket arra a szintre, hogy azt mutassák ami körülöttünk van és olyan grafikában, aztán mehet a többi szerintem :)
  • Andie
    #19573
    Nemtudom mit higgyek. Annyi furcsa dolgot tapasztalunk nap mint nap, hallunk, söt látunk... Az biztos, hogy rengeteg erő van körülöttünk, amiről még tudomásunk sincs, mert nem érzékeljük.
    De nem akarnék ezzel flamet inditani :)
  • Gunner
    #19572
    Szerintem tök ésszerü :P

    Biztos, hogy van még egy őrült doki aki ilyen dolgokra vágyik! Ideje felmenni a marsra! ;)
  • Amiga
    #19571
    Azért azt gondolom nem hiszed, hogy ez igaz. :) Átjöttek a csúnya madarak a dimenziókapun. :) LOL
  • steweee
    #19570
    hol találom a vmit amit oda kell adni a tudósnak a delta labs 2 ben hogy működjön a teleport? az egészet töviről hegyire bejártam, felugrottam ahol vmi számozott dobozot lógnak a falon, a zombikat is kiszabadítottam, mégsen találom amit kell. légyszi segítsetek
  • And5
    #19569
    Arról írj amit ismersz! egxátalán honnan szedik az ilyen ufós meg dimenziós cuccokat az emberek csak van vmi valóság alapjaaz egésznek bár nagyon remélem, hgy hülyeséget beszélek
  • Andie
    #19568
    Hamár teleport és dimenzió kapu...
    Megvettem a legújabb Szines ufó magazint, és a 12. oldalon egy érdekes cikket találtam. Tudom, sokan ezt az egész újságot kacsának tartják,sztem van némi igazság alapjuk a hireknek. Aki az előbbi párthoz tartozik, ne olvasson tovább :)
    Szóval a faszit interjúvolják,hogy milyen titkos kormánykisérletekben vett részt. Persze titoktartásra kötelezték, de... Idézem :
    ...Annyit azért elárulhatok, hogy állitólag a más dimenziókba való átruccanás lehetőségét is behatóan vizsgálják, példának okáért pont Lawrence Livermore-ban, ahol állitólag néhány nappal azután, mikor ott jártam, furcsa esemény történt. Sikerült megnyitni egy dimenziókaput, csakhogy azon keresztül pár dühödt és hatalmas ismeretlen madár került át a laboratóriumba. Óriási pusztitást vittek véghez, mire sikerült végezni velük. A tetemüket most egy speciális tudósbrigád vizsgálja. Az eset valahogy kitudódott, és a helyi lapok is cikkeztek róla.

    Lehet, hogy nemis olyan fikció ez a doom3?...
  • steweee
    #19567
    én is elrontottam elsőre, de másodikra nyitotta. egyébként nem szeretek visszamenni már felderített helyekre, pedig soxor a láda kódját csak később szerezzük meg. nem tudja vki hogy mi a kódja a 114-nek?
  • Gunner
    #19566
    Mielött még odamentünk volna, küldtek le embereket felderíteni és azok vissza is jöttek, de megkettyentek-megszállták őket a szellemek. Mindegyiknél ugyanazt a diagnózist állították fel. Közben gondolom leküldtek kommandósokat meg különféle nagyágyukat, hogy szerezzenek szörnyeket és azokat pedig megvizsgálták, ennyi. Gondolom, hogy a pokol elszabadulása közben nem volt idejük befogni párat és még kísérletezni is velük :)
  • Danecay
    #19565
    KÖSZ Szépen. Tényleg annyi volt a kód, de a poén az, hogy én is megtaláltam ezt a PDA-t és olvastam is hohy a 0-ás karakter meg lett változtatva 3-asra, próbáltam én is a 931-es kombinácoót és nem nyilt, de leht az volt a baj, hogy előtte véletlenül megnyomtam egy gombot és akkor már az X31-et nem akarta elfogadni.
  • Tatyla
    #19564
    ezek titkosan pár ember tudomásával zajlottak
  • Christian
    #19563
    még azelőtt, amikor jöttem és átjöttek a szörnyek?
  • lwb
    #19562
    direkte szerveztek a másik dimenzióba (pokolba) expedíciókat is mindezek után.
  • Tatyla
    #19561
    a teleportácios eszközök üzembehelyezése után kezdödtek a problémák hogy nem oda teleportáltak ahova akartak hanem egyre több lett a különös üzemzavarok a masinákkal
  • Christian
    #19560
    most téleg:P
  • RelakSfromhome
    #19559
    találták :D
  • Christian
    #19558
    hát de amikor kezdődött a játék, akkor jöttek a szörnyek a teleporton át, de előtte is kísérletesztek, hogy?
  • Tatyla
    #19557
    az eggyik teleport kapun keresztül
  • Christian
    #19556
    de akkor miért kísérleteznek a szörnyekkel a bázison, hogyha a pokolból jöttek? hogy kerültek oda?
  • Gunner
    #19555
    Majd viszonzod

    Áhh... semmiség
  • Argon
    #19554
    Köszi, hogy segítettél.
  • Gunner
    #19553
    Egyesek szerint ez a büntetése, mert nem tudta leigázni a földet-marsot. Mások szerint igen, eggyé vált azzal a szörnyikével és így fogja a kiegészítőben elpusztítani a világot :)
  • Argon
    #19552
    Én a végén azt a videót nem értettem ,hogy a dokival mi lett. Valaki eltudná mondani, hogy mi volt belőle a lényeg. Én azt szűrtem ki, hogy átált a pokolhoz meg,hogy ő is szörny lett.
  • mike369
    #19551
  • mike369
    #19550
    Lehet, hogy az egész csak egy félreértés volt!
    Azt mondták neki:
    MARS RUTINELLENŐRZÉSRE!
    A többit már tudjuk...
  • Trespasser
    #19549
    Sgtfathi: 4-szer ereszd rá a lélekkockát...

    steweee: 538
  • Sgtfathi
    #19548
    Helo! Hogy lehet kinyiri a fő ellent mindent belenyomtam de semmi?! 10-Bfg -1 Lélek kocka + ami volt :)
  • steweee
    #19547
    légyszi, a 112-es ládának mi a kódja? már egyszer kinyitottam, de utána kinyírtak, a mentés meg kinyitása előtt volt, de napokig nem értem rá játszani, most meg elfelejtettem
  • Gunner
    #19546
    hardware? :)