23325
  • rezsofiz
    #19625
    nem,mindig IP alapjan csatlakozunk a jatekokhoz,sztem menj fel egy csatira,es ha ott mennek jatszani akkkor mondanak IPt es akkor mehetsz oda.
  • Adam5
    #19624
    még 1kérdés ami már tuti volt, mivel tudom megjeleniteni az fsp-t? 4oldalt vissza olvastam de nem találtam
  • BAd HAbit
    #19623
    Segítség!!
    A doom 3 nekem képfájlokban van meg, tehát nem eredeti és a negyedik ötödik pálya környékén elment a fény a játékból. Csak egy két kapcsoló stb. világit, az elemlámpa se ér semmit. Légyszi mondjatok valami okosat mert már újra is telepítettem, na és újra is kezdtem de így is szar.
    A segítséget előre is köszi!
  • Adam5
    #19622
    All Seeing Eye egy progi ami minden féle játékhoz talál servereket
  • janos666 #19621
    Valaki árulja már el i az az ASE.
  • Adam5
    #19620
    ASE-ben de 1épként én a Doom3-an belül is kapok listát
  • janos666 #19619
    Hol van szerverlista?
  • Adam5
    #19618
    mármint 3külömbőző serveren ez jött be
  • Adam5
    #19617
    Nemtom lehet hogy mindig én fogok ki szar servereket de már 3próbálkozás után ez jött be. Mind1 próbálkozok tovább (ASE-ben csináltam)
  • janos666 #19616
    Fx és 6800-as nvidia kártyákon valami szar, hogy kb. 2X-es sebességgel számolja az efekteket. A lényeg hogy eddig csak a DOOM3-at ígérték hogy támogatja, de alapból nincs benne bekapcsolva...
  • RelakS
    #19615
    Az mi?
  • janos666 #19614
    Amúgy ezen a fórumon kitárgyalta már valaki hogy lehet DOOM3-ban bekapcsolni az Ultra shaow-ot? Most bogarásztam egy angol fórumon de ők sincsenek teljesen képben+az én angol tudásom...
  • cleric
    #19613
    Elakadtam segítsetek :)
    Hell eleje, olyan terem, amiben kétoldalt kis kétoszlopos helyiségek vannak, tüzes jelekkel a falakon. Ha bemegyek, jön pár szörny, utána viszont nem tudok hol kimenni. Hol kell?
  • janos666 #19612
    Vagyis? Url-t adsz a szerverlistához?
  • rezsofiz
    #19611
    ja, a szerverkeresoben nem fog latszani semmi,viszont ASE mar tamogatja doom3at
  • janos666 #19610
    Nekem sem hoz be egy szervert sem, pedig egy multifix nevű crackem van.
  • rezsofiz
    #19609
    ja lehet,szedd le ezt a fajlt :DooM III MultiFIX
  • Adam5
    #19608
    Azt szeretném kérdezni hogy a DOOM3-at neten lehet nyomni valahogy nem eredeti DOOM3-al? (Már tuti volt róla szó de plz mondjátok el)
  • Adam5
    #19607
    Ja már semmi rájöttem ha pl az 1. cd cuejet atmasolom, atirom és megcsinálom hogy a 3. binre mutasson akko működik :)
  • Adam5
    #19606
    Vki segitsen!
    A 3. cdnek nincs cue-ja és az Alcohol 120% nem tudja ezért beolvasni! Most itt van a háttérben a DOOM3 install! Vki plz töltsön felvhova egy 3. cd cuet
  • Gunner
    #19605
    Csak szétkell lőni a lámpásait aztán plasmával megsorozni kék fényét és pár pillanat múlva földre hull :)
  • Gunner
    #19604
    Nem baj, hogy kb. 5 hozzászólással elötted már kérdezték, ennyire nem vagytok képesek visszaolvasni?
  • Gear
    #19603
    Néztem. Nagyon faja.
  • MagyaR
    #19602
    jahlol bocse a hülye szövegér csak nem olvastam vissza hanem még egy korábbi szövegre akartam írni.
  • MagyaR
    #19601
    Vanis egy pálya, ami a pokolban játszódik nem?
    A hell vagymi.
    Annak aztán a főgonoszát eléggé nehéz legyúrni :D.
    Tökre azthittem, hogy az az utsó pálya:D
  • soldier
    #19600
    thx
  • balcooo
    #19599
    probaltatok bytheway azt a singleplayer mapot amit valami fan-gyerek rakott össze, és a GS-en reklamoznak nagy elánnal? állitolag joféle de énm nem talalok hozzá szorszt.
  • balcooo
    #19598
    "bazi nagy rakétás szörny" - Cyber Demon a neve, ezt difóltbol kell vagni :p
  • Tatyla
    #19597
    az az utolsó főellenség 4x a lélekkocka
  • Argon
    #19596
    Remélem ugyan arra a pályára gondolunk. Vedd elő azt a szerkentyüt amit a pokolból hoztál és lőj bele négyszer.
  • SanT
    #19595
    Helló!Lenne egy kérdésrem,mert elakadtam! Azon a pályán amikor az feladat,hogy pusztítsam el a pokol kapuját, melyet egy bazi nagy rakétás szörny véd! De nem tudom hogyan kell legyőzni a szörnyet, vagy nem is kell kinyírni vagy valami mást kell csinálni?? Légyszi valaki segítsen!!
  • Tatyla
    #19594
    Megtart a hálo? Köszi a tippet kipróbálom!
  • Gunner
    #19593
    chilly? :P
  • Gunner
    #19592
    Akkor próbálkozz, menny fel a pókhálón, ugorj aztán nyomj gugolást és közben menny előre, bejutsz, hidd el :)
  • Gunner
    #19591
    Én már megcsináltam, azt mondták nagyon húzos és az is. Elkell menni ide, ott aktiválni ezt, szétlőni azt, aztán kinyittatni a kompúterrel a másik oldalt, ott felszedni egy pda-t, bemenni a főajtón aztán legyilkolni a főgonit és visszamenni a kezdő helyre és teleport. Azt mondják, hogy a tőrténet szerint ez egy klónozó labor hely... csak nem kecskéket klónoztak :P

    Jó map :)
  • Tatyla
    #19590
    én elakadtam benne mert nincs belépési engedélyem egy ajthoz viszont van egy szellőző amibe nem tudok felugrani
  • Glpetyus
    #19589
    Spéci én asse' tudom mirQl van szó ^.^
  • hykao #19588
    Na? Senki???
  • hykao #19587
    Nincs kedvem visszaolvasni. A letölthető rajongói - 20 megás - egyjátékos pályát próbálta már valaki? Milyen?
  • rezsofiz
    #19586
    vissza kell menni onnan ahonnan indultal ott a legelso szinten ott van 1 masik lift,oda kell menni,es berakni a panelt a helyere(amit felvettel 3.szinten)