23325
  • hiba
    #19545
    Valtottam Omega 4.7 alaput 4.8-ra, gyorsult 2 fps-t a timedemo :)
  • Gunner
    #19544
    Ezt nem nekem kell mondanod, hanem a Doom World-osoknak :)

    Hmm.. ezt hol lehet olvasni? Megnézném-elolvasnám! Vagy a videóban van amit a végefele szedek fel egy videó cd-n?
  • Andie
    #19543
    Hát azért valljuk be, ez elég felületes és nem túl részletes sztori. Persze mind igaz, bár azon jót mosolyogtam, hogy "az ide csupán rutin ellenörzésképpen érkező tengerészgyalogos". Rutinellenörzésre nem küldik az embert a Marsra :)
    Valójában oda helyezték át, hisz egyre nagyobb szükség van a katonákra, épp az egyre veszélyesebb kisérletek miatt.
    Ellenben érdemes lenne kicsit boncolgatni az ásatásokon talált dolgokat... ami arra utal ugyebár, hogy a Marson valaha MI éltünk, és egy teleporton keresztül sikerült a Földre menekülnünk... hogy mi elől?...
  • Gunner
    #19542
    Najó, bemásolom Doom 3 World-ról a tőrténetet:
    A messzi 2145-ben járunk. Az emberiség elkezdte meghódítani a világűrt, bázisokat épített ki különböző bolygókra. Történetünk középpontjában egy, a Marson elhelyezett kutató bázis van, amely a Union Aerospace Corporation tulajdonában van. Egy ideig minden működött, úgy ahogy annak kellett, nem vols semmi probléma, egyszer viszont egy óriási hiba történt... Malcolm Betruger, egy itt dolgozó tudós megbocsájthatatlan hibát vétett el: megnyitotta a Mars, és a pokol közti kaput, melynek következtében pokolszülte démonok árasztották el az egész létesítményt, és az eddig hűen szolgáló személyzetből örjöngő zombik lettek. Ebbe az állapotba csöppen bele, az ide csupán rutin ellenörzésképpen érkező tengerészgyalogos (akit mi irányítunk). Fel kell vennie a harcot az eddig ismeretlen teremtményekkel, különben az életével fizet az ide vezető ellenörző útjáért. Lassan azonban kiderül, Malcolm Betruger talán mégsem akaratlanul követte el ezt a szörnyű balesetet...
  • Gunner
    #19541
    Azt mondják Kreed-ben a zenék a legjobbak, igaz ez? :P

    Christian: Egy doki kapcsolatot akart teremteni a pokollal, ezért csinált teleportot és elszabadította a poklot. Olvasd el valamelyik magyar doom 3 portálon a tőrténetet.
  • [NST]Cifu
    #19540
    2003 Augusztusban jött ki oroszországban.
  • M@TriX
    #19539
    viszont angolul még a mai napig sem :)
    de már készül a kieg.
  • hykao #19538
    Oroszországban már legalább egy éve.
  • mukika
    #19537
    akkor úgy mondom, hogy a DOOM3 előtt
  • Adam5
    #19536
    1épként mikor adták ki a Kreedet? Azt nem mond hogy ebben az évben mert szétverem itthon a berendezést
  • [NST]Cifu
    #19535
    De a padló pl. sikeresen alulmúlja még a Quake3-at is. :)))
  • Adam5
    #19534
    Sztem ezen a képen tagadhatatlanul Doom3-nak néz ki a Kreed.
  • Adam5
    #19533
    Teleport kisérlet rosszul sült el és a pokolra nyílt egy teleport ahonnan jönnek a moszták.
  • Christian
    #19532
    Halee
    Vki megtudja mondani, hogy mi a doomnak a története, miért lettek ilyen izék, honnan jöttek stb?
    Kösz
  • M@TriX
    #19531
    nem csak önreklámot folytatott :) úgy látszik megszívta :)
  • Gunner
    #19530
    Ezt már régebben kitalálták, csak nem pont Doom 3-hoz :)
    A srác nagyon dúrvát írt? :\
  • Gunner
    #19529
    Nincs
  • grebber
    #19528
    Van már patch a game-hez??
  • RelakS
    #19527
    Már ugráltam az általánosban, majdkiderül
  • M@TriX
    #19526
    remélem bannt kapsz...
  • Glpetyus
    #19525
    pffff....
  • Gear
    #19524
    LÁL.
  • M@TriX
    #19522
    tudom ez nem vicc topic, de jót mosolyogtam:
    "2 ördög beszélget.
    - Te a tököm kivan ezekkel a programozókkal.
    - Miért?
    - Tegnap egy új ember került hozzánk a pokolba, kb a fél személyzetet kiírtotta, mire meg tudtuk neki magyarázni, hogy ez nem a Doom III."
  • Glpetyus
    #19521
    Ja,....elfelejtettem kipróbálni :P
  • berlinboy6329
    #19520
    meg tudnám szerezni de akinek megvan elvitte máshoz mer nem jó az egyik cd.melyik az és mé nem jó?
  • steweee
    #19519
    a delta labs 2 ben mi a kódja a 112-es ládának. tegnapelőtt már kinyitottam, de utána legyaktak a szörnyek, most tudtam vele újra játszani, de a mentés még a láda előtt van, most meg már nem emléxem, és nincs türelmem visszakeresni a sok audióból
  • Gunner
    #19518
    Es mar emlexem is hogy hol! Delta Labor 2 vagy 3 :)
  • Gunner
    #19517
    En megtalaltam egy kesobbi ingyen cucc dobozban :)

    angi: szivesen, gyere maskor is! jo jatekot ;)
  • Rage47
    #19516
    #19511 asszem ez volt a kérdésem:)bocsi nem olvastam vissza:) remélem jo a 931 kod...
  • Rage47
    #19515
    Sziasztok!
    Itt állok a BFG szobájának az ajtaja elött.
    Az lenne a kérdésem, hogy mi a kodja, vagy késöbb meg fogom találni?Vagy talán már elhagytam?
  • angi
    #19514
    feltettem a frissítést és megy a játék rendesen
    köszönöm a segítséget
    sziasztok
  • Gabe18
    #19513
    Egy régi PDA-ban megvan a kód,ahol arról beszélnek hogy 0 helyett 3-ar szám legyen benne.Asszem igy 931 lesz ami nyitja,de ez már nem biztos.
  • angi
    #19512
    köszi akkor én vétkeztem nem néztem elég alaposan körül
  • Danecay
    #19511
    Hi! lenne egy kérdésem. a DELTA LABS 2. A. szintjén járok/jártam és láttam egy ajtó mögött egy fegyvert, de nem tudtam bemenni mert nem tudtam a kódot. Be lehet ide menni (gondolom igen)de akkor mi a kód, A PDA-ban nemtaláltam. Mármegjavítottam a teleportott, ill. beraktam a hiányzó tartályt és teleportáltam. Nem akarok úgy továbbmenni, hogy nem veszem fel a fegyvert. Vagy ide később visszatérek és akkor veszem fel?
  • Gunner
    #19510
    Én lefogok menni megnézni, hogy most mik vannak kint, de N-Gageből van 5 kint meg 4 PS2, ezek után ne lenne PC Doom 3-al? :P
  • RelakSfromhome
    #19509
    Stop-shop-ban jártam, amikor még épült :D Azt hittük, hogy amit kivittünk Kaiser's-es gépeket, hogy azokon bootvírus van, sazl ki kellett mennem kolegához, és ellenőrizni. Azóta már egész más gépeik vannak :D
  • Gunner
    #19508
    Lehet 6800as nvidia vagy x800as ati van benne :P

    milyen felbontás? grafikára kb. szerinted milyen szinten volt?
  • RelakSfromhome
    #19507
    Gúvadt a szemem, olyan sebességgel nyomta... De valami két-három pc van kirakva, meg néhány konzol
  • Gunner
    #19506
    Én a Stop-Shop

    Kiraktak egy gépet oda a Doom 3-al? Érdekes.. és hogyan-min futott ? :P
  • RelakSfromhome
    #19505
    Árkád