23325
  • grebber
    #23005
    Nekem sem jó pedig oda másoltam ahova írja!
  • benőmenő
    #23004
    Ez engem is érdekelne, illetve az is, hogy az istenbe kell a modokat felrakni
    Mert itt nem rég linkelve volt az a wulfen textúra mod, amit le is szedtem, és annyit ír, hogy csomagoljam ki a doom3 base mappájába, de a játékban nem történik semmi és a modoknál sem lehet kiválasztani.
  • grebber
    #23003
    Hogyan lehet full HD felbontást varázsolni a játékba??

    Alap 1.0-val megy csak nekem :( 1.1-el semmi nem történik ha exére megyek!
    1.3-al meg állandóan serialt kér.Tehát marad 1.0 alap!
  • grebber
    #23002
    Ez volt az első amit próbáltam nem jó ezzel sem!Majd ha lesz megint agyon akciósan megveszem azt vagy fog menni eredeti vagy az sem!
  • Doom 4
    #23001
    Tess remélem menni fog...
  • grebber
    #23000
    Nekem nem!
  • Bokafix2
    #22999
    Nekem is warez van és nekem is kérte a kulcsot a net kilövése után, viszont akkor már elfogadta a kulcsot. Mindkét rubrikába írd be ugyanazt a kódot és menni fog, de teljesen be kell írni. Oda ahová két karaktert kell írni a végén, oda is be kell ütni.
    Nekem így elfogadta.
  • Optimus Prime
    #22998
    Steames verziót úgy lehet megcsinálni, hogy először az alapot majd RoE-t futtatni, majd újra az alapot. Után a RoE se vacakolt.
  • grebber
    #22997
    Most olvasom kiadják idén a game forráskódját.Remélem érkeznek majd brutál finomságok!
  • grebber
    #22996
    Warez verzióm van.De így az eredetit is félve venném mert olvastam azokkal is van gond!Kéri azt a kurva serialt és nem fogad el semmit.
    Ha letiltom netet akkor is kér ,pedig másnál ez megoldja!
  • Bokafix2
    #22995
    Most mi is a gond? Nem fogadja el a serialt vagy miért nem tud elindulni?
  • grebber
    #22994
    Hát én elvagyok átkozva.Régen csont nélkül ment a game ,most meg istennek sem akar elindulni!
  • Maxtreme
    #22993


















    huhh hát nem lesz egyszerű, később leírom. (szét kell bontani az egész játékot, a pk4 fileokat)
  • steweee
    #22992
    tényleg jó a vid. mivel időhiányban szenvedek , így van hogy kivárok egy egy kiszemelt játékkal pár évet is, mire egyáltalán nekikezdek. mások agyonjátszották már, én meg felturbózva, olyan géppel ami viszi felmodolom és tolom. pl: obli, gothic, stalker...

    felsorolod a használt modokat ? egy újabb pár estés borzongásra jó lesz a gém :)
  • grebber
    #22991
    Kell a tökömnek a HD ,azt írd mely modokból pontos leírást!
  • Maxtreme
    #22990
    ok persze, 50 bőven jó, de ha azt nézzük hogy mennyi idős játék.. :D
    Mondjuk a parallax mapping eszi az fps-t mint állat.

    Ellenben megoldottam az hogy most már fix 60-al (vsync) menjen, lőttem is egy videt mit sikerült összegyúrnom úgy kb 6 modból :D



    Nemsoká lesz belőle HD, kicsit várjatok.
    Valamiért ha oepngl-es játékból veszek fel videt, krva sötét lesz. Ez most sincs másképp.

    Sajna az alkotás még az eredeti hangokkal készült, azóta rátettem a Trent Renzor féle soudpackot.. Kicsit másabb
  • grebber
    #22989
    LOL ne viccelődjél 50 fps alá? Ha megy 25-el az bőven jó nekem!Csak mivel nem indul a szájbavert serial sírás miatt így se game se fps érték nincs.
  • Maxtreme
    #22988
    Ha ez megnyugtat nálam gx460-al, 4 magos 3.8ghz-re húzott procival is van mikor beesik 50 fps alá. :D
    Tegnap kipróbáltam. Nem rossz, nem rossz, de ez még nincs kész:-)
  • grebber
    #22987
    Próbáltam nem működik :( se kötőjellel se nélküle.
  • mooo
    #22986
    A kulcsos problémát úgy lehet megoldani,hogy van a base mappában egy doomkey,meg egy xpkey nevű fájl és azokba kell beírni a kulcsot.
  • Optimus Prime
    #22985
    Legutóbb Steamen volt 6 euró a 3+kieg. Talán a Quakecon alkalmából lesz megint.
    A kulcsos probléma Steamen is van, de megoldható.
  • grebber
    #22984
    Az sem igen lenne megoldás ahogy neten olvasom eredetivel is van ilyen gond.
    Van erre valami megoldás?
  • grebber
    #22983
    Valahol lehet kapni még doom 3-at?
    Mert most akartam megint felrakni,de állandóan serialt kér a warez és már vagy 30-at probáltam sikertelenül (
  • grebber
    #22982
    Doom 3 és a kiegje volt az első és eddig utolsó doom amivel játszottam.Az első részek kimaradnak!Így azt nem tudom.
  • Optimus Prime
    #22981
    Meg jön a Doom reboot film. Üssetek agyon kővel, de nekem tetszik az előző film is. :P
    A Doom 4 is Marsos lesz vagy ne mindig a Mars volt a helyszín?
  • grebber
    #22980
    Doom 4-ről az infokat ,képeket,videókat én is várom meg meg ugye magát a játékot.Augusztus első hetében lesz a Quakecon remélem azon végre mondanak róla valamit.
    Mivel a Rage már szinte kész ne arról legyenek már infok!
  • benőmenő
    #22979
    Én nem rég toltam végig újra és nagyon dúrva, hogy mennyivel hosszab a legtöbb mai játéknál, pedig kinézetre még ma is megállja a helyét (pl. a dragon age-nél még szebb is, csak az teljesen más tészta). Azok a fény-árnyék effektek meg egyszerűen qrva jók! Csak jönne már a négy!
  • Optimus Prime
    #22978
    8600 GT... deh, a játék 2004-es. OK, tudom milyen gépigénye lett volna eredetileg, hogy menyire gépigényes játék még ma is. Az alap játék régebben is megvolt, de pl. ha kilőttem az AA-t teljesen akkor nem lagolt. Vagyis inkább 2-4x nem, 8-16x igen, de csak outdoor részeknél, meg ha tűz vagy füst volt. A vicc, hogy anno még Celeronom volt és 6600 GT-m.
  • grebber
    #22977
    8600GT-vel ne csodálkozz!
  • Optimus Prime
    #22976
    Ez se ossz, de miért szaggat ilyen istentelenül? Bár nálam még modok nélkül is szaggat, ha 4x fölött van az AA. :S
  • mooo
    #22975
    THX
  • grebber
    #22974
    Doom 3: Wulfen Texture Pack - Mega-Mod sorgt für brillante Grafik
  • Optimus Prime
    #22973
    Nah, a Resurrection of Evil s kivégezve. Nem tudom mi az általános vélemény róla, de szerintem jobb lett. Tetszik a Gravity-gun-szerű kütyü, amivel lehet dobálni vissza a tűzgolyót a dögre. Meg double barrel shotgun is klassz, bár a sima mintha erősebb lenne. Jók az új szörnyek, szép a design az újabb marsi romoknál. meg az jó, hogy végre egy rendes prof is volt, aki nem kattant be és csak nevetett gonoszan.
    Egyébként több helyen ijesztőbb és nehezebb volt, mégha a "szívvel" tudtunk is csalni. Talán ebbe az expansionbe bele tudták tenni, ami az 3-ből kimaradt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége csak ennyi? Úgy értem benyomja Hamburger prof szájába marine a szívet és egy koponya marad belőle, ami ugye visszaköszön majd a 4-be, majd fehér fényé s McNeill köszönt minket és credits?
  • Optimus Prime
    #22972
    Kicsit FEAR-es is, de nem rossz. A pók izének így mintha nagyobbak lennének a mellei. Ez az a mod, ami kihúzza a Doom3-ból azt, amit anno még ne tudtak? Steam fórumán is olvastam, két ilyen mod is van. Teljesítményre hogy hat?
  • FSpofon
    #22971
    sikkmod 1.1










  • Bokafix2
    #22970
    Én egy kövér zombitól ijedtem meg a WC-ben. Alighogy beléptem, állba nyomott egy csavarkulccsal. Csak sötét volt és nem láttam hogy ott áll.
    A másik meg egy lángoló zombi volt aki a csővezetékek közül szaladt elém és rögtön elkezdett ütlegelni, mintha én tehetnék róla hogy kigyulladt.
  • Optimus Prime
    #22969
    Cirka 15 óra és Veteran fokozat (ez számít hardnak?) és vége. A Sátánt hihetetlen könnyű volt lenyomni, egyszer se haltam plusz a fél játékot shotgunnal toltam. Kb. 3-5x ijedtem meg, tényleg. Többnyire felbukkanó paneltől vagy gőz/pára kicsapódástól.
  • Synchronous
    #22968
    Úgy értem a topik indult el 11 éve, nem a banner készítése a topikhoz.
  • Optimus Prime
    #22967
    Még akkor elkezdet készülni? Akkor tájt biztos nem volt elterjedt a banner, de hogy megjelenése után se kapott...
    Hamár Hellknight screenshotból csináltam még kettőt:
    Egyik, másik
  • Synchronous
    #22966
    11 év, mivel már 2000-ben elindult. Ez az egyik legrégebbi topik a Játékosok fórumában.