23325
  • Carmageddon
    #23045
    használjátok egésséggel remélem tetszik majd, készítsetek vidiket róla.
  • mester1987
    #23044
    megvan
  • mester1987
    #23043
    Melyik oldalról?
  • Carmageddon
    #23042
    le lehet tölteni
  • Carmageddon
    #23041
    kész van a szinkron
  • Carmageddon
    #23040
    Alig várom már.
  • ffxi
    #23039
  • Carmageddon
    #23038
    Márciusban kész lesz a szinkron.
  • RAMyMamy
    #23037
    hi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1.3-hoz nincs olyan crack, ami nem kér cd kulcsot, miután elindult a játék? már délelőtt óta szarakodok a CC-s magyarítással, végre rájöttem, hogy az 1.3.1-es patch-csel nem kompatibilis, most meg nem tudom letesztelni 1.3-mal... több év után végre most megjött a kedvem hozzá, hogy végigjátsszam, eddig nem nagyon akar összejönni :(
  • Optimus Prime
    #23036
    Hát míg retail verzióm volt én is ezen agyaltam. Mert ugye sok patch tartalmazza a korábbit is. Arra jutottam, hogy 1.3 majd 1.3.1, bár az is lehet az 1.3.1 amolyan fél hivatalos community patch.
  • woid
    #23035
    Üdv!

    Kicsit bekavarodtam. Azt látom, hogy van 1.3-asm és 1.3.1-es patch.
    Most elég az 1.3.1-et feltenni, vagy kell előtte az 1.3 is?
    Csak tippelem hogy kell, mert jóval nagyobb, mint az 1.3.1-es...

    De ha nem, akkor minek tegyem fel. Valaki? :)
  • benőmenő
    #23034
    Super Turbo Turkey Puncher 3
  • Bokafix2
    #23033
    A magyarításba úgy emlékszem 7-et írnak, akkor lehet elírták.
  • Optimus Prime
    #23032
    Nem 7 az, hanem... nemtudom hányszáz. :) Meg ott vannak a MartianBuddy.com reklámok. :) Meg a Turbo Turkey játék!
  • Carmageddon
    #23031
    :D?:D:D hát úgy a vicces egy csöppet.
  • Bokafix2
    #23030
    Nemcsak vicces hangok, hanem vicces email-ek is vannak benne: pl. mikor egy unokaöcs megköszöni nagybátyjának az ajándékba kapott Quake 7-et.
  • Optimus Prime
    #23029
    Mégis van alapból. Zombik, ahogy jönnek és *müah* hanggal csapkodnak. XD
  • fery02
    #23028
    Egy DooM-ba hova kell már vicces hang? :D:D:D
  • benőmenő
    #23027
    Mondom, hogy még régebben próbáltam ki egy szinkront, ami ezek szerint más volt, mert az ilyen házi project jellegű volt (persze stúdiót béreltek ha jól emlékszem). Még a rosszpcjátékok blogon keresztül találtam, mert freddyD volt az egyik emberke hangja. Arról, hogy lenne hivatalos szinkron eddig nem tudtam.
    Prince of Máté: én a sikkmod hivatalos weblapjáról szedtem és a readme-ben sehol nem volt írva, hogy melyik patch is kéne hozzá, mert a zseblámpamodhoz 1.3 kellett. Így azért megpróbálom azzal a patchel is.
  • Optimus Prime
    #23026
    Hallottad már a Chrome hivatalos(!) magyar szinkronját? Ha nem, ne kötözködj. :)
  • Carmageddon
    #23025
    Az csak egy vicces hang volt benne kell annak is lennie.
  • mike01010101
    #23024
    A sikkmod az 1.3.1-es (elvileg ez a legfrisebb) patch-csel megy csak.
  • grebber
    #23023
    1. Nem szóltam le.(A szmájlik nem dísznek vannak ott)
    2. Nem segített csak leírta hogy neki sem megy egyik sem!
    3. Utánanéztem és ott annyit irnak másoljam be és menni fog.

    4. Megy a nagy lópuculot azt!
  • Prince of Máté
    #23022
    Mégis mi a faszra vártál? Ha ennyire fogyatékos vagy hogy utánanézz, ne szólj le másokat akik segítenének.
  • grebber
    #23021
    Köszi a semmit eddig én is eljutottam
  • benőmenő
    #23020
    A wulfen-t nem tudom, mert elvileg egy másik ilyen félkész moddal kéne összekalapálni, és akkor sem lenne minden textúra nagyfelbontású, ezért hagytam a francba.
    A sikkmod-ot pedig kicsomizod a doom 3 mappájába, és elvileg a főmenüben ki lehet választani a mods menüben, legalábbis a read me szerint. Nálam ez úgy nézett ki, hogy ahogy bemásoltam és indítottam volna a játékot crashelt és vmi API dll hibára hivatkozott. Itt hagytam a francba az egészet és egy sima bemásolós zseblámpa moddal játszom a játékot :)
    Sokkal pörgősebb úgy, hogy a shotin meg a gépfegyveren is van egy kislámpa, és így is be lehet még sz@rni néha, pedig már egyszer végigvittem.
  • grebber
    #23019
    Aki érez magában annyi segítőkészséget leírhatná érthetően, hogy ezt a Sikkmod-ot vagy a Wulfen textura packot ,vagy esetleg más jóféle grafika modot hogyan kell használni!
  • benőmenő
    #23018
    Én még akkor próbáltam, amikor csak az első néhány pályához volt az alapjátékban, de amikor az egyik őr ilyen Besenyő Pista bácsi hangon szólt hozzám le is töröltem a francba :D
    Viszont aki egyáltalán nem ért angolul, annak jó lehet.
  • Carmageddon
    #23017
    Hát majd meglátjuk mi lesz az év végén jön állítólag, nekem az alapjátéknak eddig tetszik, remélem ez is olyan jó lesz.
  • benőmenő
    #23016
    Jópofa a szinkron, de néhány ember annyira nem vette komolyan, hogy inkább elvesz, mint hozzáad. Sajnos.
  • Carmageddon
    #23015
    A kiegészítőnek a szinkronizálása az év végén lesz kész, ha minden jól megy.
  • mike01010101
    #23014
    A Sikkmod 1.1 nagyon jó. Több modod elég macerás egyszerre használni, elvileg lehet, de én csak úgy tudtam megoldani, hogy egybe tettem őket.
  • mooo
    #23013
    #23009-re ment.
  • mooo
    #23012
    Nekem se működik egyik sem.
  • benőmenő
    #23011
    köszi a segítséget!
    Amúgy te milyen mod(oka)-t használsz (a tps-en kívűl)?
    Sajna kiderült, hogy ez a textúrás cucc, még inkább pre-alpha, mint 1.0
  • Optimus Prime
    #23010
    1 hónapja kétszer is volt akciós, ki az aki most full áron megveszi? Én 6-ért vettem a 3-as pakkot.
  • grebber
    #23009
    Nem ér meg.Csak grafikát akarnám megnézni de egyik egyetlen egy graf mod sem akar működni érdekes modon :(
  • mike01010101
    #23008
    Az en modom az 1.3.1-es patchel megy, arra tudok neked mukodo crackkelt exe-t adni. En csak a single-t jatszom, nem tudom hogy multira jo-e
  • mike01010101
    #23007
    A modot be kell masolni a telepitett konytarba mondjuk C:\doom3 es csinalni egy batch file mondjuk start.bat ugyanide aminek a tartlama:

    Doom3.exe +set fs_game "Modkonyvtarneve"

    En pl csinaltam egy külső nézetes modot amit a TPS nevu konyvtarba tettem es ezt a Doom3.exe +set fs_game "TPS" paranccsal inditom.

    Ha valakit erdekel
    http://www.youtube.com/watch?v=Q01txOeAiGU

    Fontos: A mentesek a mod alkonyvtaraba kerulnek igy minden modna ujra kell kezdeni a jatekot.
  • RelakS
    #23006
    7ezret nem ér meg a resurrection of evillel?
    steamen.
    Ha meg kell az összes régi cucc is, akkor egy tizes :)