23325
  • Optimus Prime
    #23085
    GMG-n előrendelhető 29.99 euró
    És úgy látom benne lesz minden Doom 1-2-3 + a Lost Mission.
  • Optimus Prime
    #23084
    Valahol írták, hogy a HS-sítés csak konzolra vonatkozik. Nem tudom ez mit takar, nekem nincs semmilyen, de manapság nagy divat old skool címeket HD-síteni. Ami lehet annyit takar, hogy támogatja a 1080p felbontást.
    Én írtam már, hogy legalább az új Tech5 engine-nel fut majd, mert az ütősebb lenne.
  • Prince of Máté
    #23083
    Kíváncsi vagyok mi lesz benne a HD... A felbontást eddig is lehetett HD-ra rakni, csak egy txt fájlt kellet módosítani.
    Viszont ha a textúrák lesznek HD-k akkor fasza.
  • Krisztiam #23082
    jaja 19-e, megveszed? :D
  • GTV
    #23081
    ja benne van, 19...)
  • GTV
    #23080
    -A Resurrection of Evil is benne lesz?
    -Kiadási dátumot valaki tud PC-re?
  • Krisztiam #23079
    én lehet megveszem, jó lesz újrajátszani HD-ben :D
  • Optimus Prime
    #23078
    Én 29.99 $ láttam legutóbb és ha tényleg a teljes Doom franchiset tartalmazza és új pályákat... megéri majd Steamen, ha 75 sale-en lesz. :P
  • Prince of Máté
    #23077
    Árfüggő... Én megakartam, de valahol azt olvastam, hogy 40 $ :(
    4 ezer ft-nál többet nem akarnék rászánni, maximum ha díszes dobozzal adják. Mert azért nagyon sok jó emlékem kötődik ehhez a játékhoz. Én speciel 2005-től 2011ig aktívan játszottam vele.
  • Krisztiam #23076
    érdemes lesz megvenni?
  • mooo
    #23075
    Nagyon várom
  • Optimus Prime
    #23074
    Hát... Nem játszottam a Rage-gel ,de ha csak a leírt újítások lesznek nem nagy szám. Nem kritikus akarok lenni ,de láttam milyen modok vannak. Bár az új küldetések azért biztos visznek színt a játékba.
  • grebber
    #23073
    Nem csak remake lesz a Doom 3 BFG Edition!

    Október 19-én jelenik meg a Doom 3 BFG Edition, mely a 2004-es, klasszikus FPS felújított és kibővített változata lesz.

    Azonban nem csak annyit tettek a fejlesztők, hogy HD-minőségre felhúzták a grafikát. Legalábbis erről beszélt Tim Willits, a játék egyik fejlesztője. "Sokkal többet teszünk annál, hogy csak felhúzzuk a grafikát. Igazából rengeteg technikai elemet veszünk át a Rageből, mellyel modernizáljuk az alkotást."

    "Például átvettük a Rage checkpoint rendszerét, fejlesztettük a világítást így sokkal fényesebb lett a játék, lecseréltük a lámpát, 3D támogatást kap és PC-n támogatja a több képernyőt is a Doom 3 BFG Edition. Aztán végigmentünk minden egyes pályán és lecseréltük azokat a dolgokat, amikkel nem voltak elégedettek a rajongók."

    info: SG
  • Maxtreme
    #23072
    Én meg erre :D



    Saját gyártmányú vid.
    A rygel féle textura pack, (meg még egy másik aminek nem emlékszem a nevére :D) a sikkmod, és a trent rezor mod (hangok) vannak összevegyítve.
  • grebber
    #23071
    Mivel képek alapján szinte semmi grafikai plussz nincs így tuti a régi marad.
  • mester1987
    #23070
    Lehet tippelni, hogy idTech 4 vagy idTech 5 lesz alatta.

    Én a hybridre szavazok
  • morzsi555
    #23069
    Minek? Make Your Own Doom 3 BFG Edition Today
  • steweee
    #23068
    ööööö .... letöltjük, akartad mondani... :)
  • Jaka923
    #23067
    Eléggé lehúzás a dolog, de azért megvesszük :D
  • grebber
    #23066
    BFG Képek
  • Muttley
    #23065
    ha meghagyják az eredetiben jellemző
    zárt ajtó esetén is simán mögéd teremti a szörnyet jelenséget
    akkor nem nagyon lesz itt kompenzáció
    de legyünk optimisták :)
  • grebber
    #23064
    A régi grafengine lesz ugyanúgy sajnos.
    Elvileg jár hozzá 1-2 és a bonuszpályák
  • Seth
    #23063
    Nem lesz átírva új engine-re,akkor soha nem jelenne meg :D
    A csomagban 1-2-3-Resurrection of Evil + pár új pályaszakasz az alap 3-hoz
    A grafika max az eredeti Xbox-os verzióhoz képest lesz javítva, de a PC-s verziónál aligha lesz szebb
  • Optimus Prime
    #23062
    Most akkor az új Tech5-öt fogja használni vagy csak felturbózzák, ahogy tették mások a Doom3-al a Prey vagy Quake Wars esetében? Meg ez a pakk tartalmazni fogja az 1-2-t is? Plusz a 3 felújítva és a bónusz pályák?
    Valahogy túl jól hangzik, bár Carmack gondolom kompenzálni akarja a Rage fiaskót.
  • Muttley
    #23061
    őszre van már
    megjelenési konkrét dátum?
  • Prince of Máté
    #23060
    Trailer:


    A gameplay jelenetek a sima Doom 3-ból vannak!
  • gosumofo
    #23059
    id már nagyon rég nem tett le az asztalra se jó enginet, se igazán jó játékot, az XBLA-ra kiadott quake 3 után már nem oszt nem szoroz mit gányolnak még össze pár plusz dollárért. amikor eladták a lelküket meg a céget a bethesdának, aláírták hogy gyárthatják a konzolfost nyugdíjas korukig. addig létezett ez a cég amíg csak ők gyártottak FPS-t, most már kevesek akárhogy nézzük. DOOM4et remélem még jó sokáig nem mutatják be, legyen minél rövidebb a csalódás előtti várakozás.
  • ffxi
    #23058
    Ha ezt Ő mondta, akkor PC-s társadalom lehúzhatja a rolót.
  • Jaka923
    #23057
    A Rage balhé után Carmack szépen kijelentette, hogy már messze nem a PC-re tekintenek úgy, mint a fő platformra.
  • grebber
    #23056
    Közben máshol van mellékelve trailer amiben is semmiféle grafikai tuning nincs.
    Szóval konzolokra is kijön de csak több játékidő a grafika a videó alapján marad az ezer éves alap :(
  • RelakS
    #23055
    hát, a felújított grafika ráférne
    volt benne pl olyan folyosó, hogy a plafonon elvakított a lámpa, amúgy minden textúra teljesen koromfekete árnyékban volt körülötte
  • Bence94
    #23054
    3d-t nagyon megnézném milyen! Felújított grafika hmm ? Persze kíváncsi leszek rá ,simán kinézem belőlük, hogy az annak idején pc exkluzív játékot most portolni fogják. Ezt se pc-n demózzák ahogy a videóban látni lehetett! id süllyed le a szememben! rage egy halom szarkupac lett teknóban főleg pc-n. A beígért 64 bit + editor páros sehol sincs továbbra se...
  • grebber
    #23053
    Több órányi plusz tartalommal, felújított grafikával tér vissza ősszel a Doom 3

    Van eszük azért még a Doom 4 előtt lehúzzák a népet :D
  • fery02
    #23052
    A rendszerkövetelménynek bőven megfelelsz igen.
    Ez nem egyedi probléma, hogy játékhoz képest bika gépeken képes szaggatva futni, sajna megoldást én személy szerint nem tudok, régebbi VGA driver-ekkel próbálkoznék elsőkörben (előtte megpróbálhatod, hogy a jelenlegiben kikapcsolt Catalys AI-ra mit reagál a játék), de szerintem csak egy játék miatt nem érdemes downgrade-elni egy fontos dirver-t.
  • Doom 4
    #23051
    ok tárgytalan...
  • Doom 4
    #23050
    Hali! Segítséget szeretnék kérni.

    Felraktam a Doom 3-at patcheltem 1.3.1-re felraktam a magyar szinkront meg a sikkmod 1.2-t.

    De amit néztem youtubeon videót, ott írják hogy+ wulfen texture pack. gondolom azt külön be kell rakni.

    De 1680x1050 es felbontásban szeretnék játszani, mindent megcsináltam ami itt le van írva. Megcsináltam az alap config fájlal és a sikkmodosal is de alap felbontáson 640x480-ban indítja :S
  • Carmageddon
    #23049
    Ez fura akkor.
  • TheMan106
    #23048
    Teljesen minimumon is ugyanezt csinálja, ezt elfelejtettem. Maxon is meg kéne, hogy birkózzon vele a gép.
  • Optimus Prime
    #23047
    Nekem akkor szaggat, ha az AA be van kapcsolva. Vagy legalábbis 4x fölé van állítva. Meg a Vsync.
  • TheMan106
    #23046
    Üdv!
    Segítséget kérnék alap Doom 3 ügyben, ugyanis borzasztóan szaggat, alig megy 10 FPS fölé a játék.
    A vicc csupán annyi, hogy nemrég vettem új kártyát (Ati Radeon HD 5700), s az előző, GeForce 8500GT-n tökéletesen futott, ill. a jelenlegin is működött korábban.
    Pár napja viszont újratelepítettem és elviselhetetlenül akad. Teszem hozzá, minden más játék jelenleg is működik ugyanúgy, csak ez a fránya Doom 3 nem.
    A karin kívül rendelkezem még 2GB rammal, ill. AMD Athlon kétmagos procival, a lényeg, hogy a rendszerkövetelményeknek bőven megfelel.
    Friss DirectX, ill. Catalyst is van fent, lehetséges, hogy a driverek a hibásak?
    Segítségeteket előre is köszönöm.