23325
  • GTV
    #23125
    Vagy mégis?
  • GTV
    #23124
    Akkor ez nem steames lesz, mi?
  • Jaka923
    #23123
    Igen, az összes részt tartalmazni fogja. Kár a Steammel foglalkozni, mivel úgyis Steamworks-ös lesz a dobozos verzió is és még jóval olcsóbb is.
  • Harbinger
    #23122
    Szerintem Steamen az lesz, mint a Rage esetében. Habár rákerestem Us beállítással is a Steamen, de úgyse találni. GMG-n viszont már előrendelhető.
    Nekem mindenesetre meg kell várni egy 75%-os sale, vagy ha itthon olcsóbb lesz a retail. Az jól értem, hogy az összes Doom játékot tartalmazni fogja?
  • kozako
    #23121
    bocs OKTÓBERT AKARTAM ÍRNI AZ ELŐZŐBEN!!
  • kozako
    #23120
    Figyu mindenki.No para,PC-re is megjelenik pontosan 19-edikén most novemberben.a CD Galaxis-ra nehalgassatok.ProGame honlapjára menjetek keressetek rá hogy Doom és meglehet rendelni tőlük....tök egyszerű.megkérdeztem tőlük és már pénteken nyomhatja az aki megrendelte :D meg aki nem azis.mer bemész érte a boltba oszt megveszed ;)
  • GTV
    #23119
    De a trailerben még PC platform megjelenés sincs...:S
  • GTV
    #23118
    Én is ezt kérdezem magamban.
  • GLIPX
    #23117
    Steamen hogy-hogy nincs?
  • GTV
    #23116
    Thx.
  • Carmageddon
    #23115
    9-dike az új dátum.
  • GTV
    #23114
    PC-re nincs a trailerben feltüntetve, pedig én is azt hittem...akkor hogy is van ez?
  • Jaka923
    #23113
    Érdekes módon sehol nem írják, hogy késni fog a játék. Ha meg az van, hogy a CD Galaxis fogja később megkapni, nem nagy ügy. Máshol is meg lehet venni 19-én.
  • Krisztiam #23112
    nézd meg a dátumot..
    DOOM 3 BFG Edition
  • Jaka923
    #23111
    Mit kamuztok???
  • kozako
    #23110
    micsoda???november 9-edikén???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!most ez komoly?miért is?
  • Carmageddon
    #23109
    Hát jah már én is nagyon vártam már.
  • Harbinger
    #23108
    Miért nem október 31?
  • Krisztiam #23107
    tényleg,h kapják be pf
  • Krisztiam #23106
    november 9?
  • Carmageddon
    #23105
    9-én jelenik meg mivel elhalasztották.
  • Krisztiam #23104
    vagy meg kell venni majd a BFG Edition-t :D
  • Harbinger
    #23103
    Ha még fenn áll a problémád.... nos, segíteni nem hiszem hogy nagyon tudok - azt gondoltam más majd ír, aki profibb nálam - de amit leírtál az többnyire a low-res effektus. Ez akkor történik, ha a játék/alkalmazás nem tudja felismerni a hardvereket, ezért úgy gondolja nincs meg a szükséges hardver feltétel, így marad a szoftveres low-res mód.
    Lehet a Win7 vagy inkább a VGA-CPU kombó az oka. Esetleg próbáld állítgatni a beállításokat, vagy a doom3 exe-jénél próbáld a kompatibilitást beállítani XP-re.
  • Krisztiam #23102
    9 nap és megjelenik :D
  • KOVU
    #23101
    Sziasztok
    tudna nekem valaki segíteni? O.o
    Az a problémám hogy fel telepítettem a doom3 at (eredeti)
    s bármilyen felbontásra állítom akármilyen részletességel az eredmény ugyan az
    mosott karakterek konkrétan nincs szemük orruk a ruha is egybe folyik rajtuk.
    meg a tárgyak is ilyenek...
    az árnyékok meg 1 nagy fekete foltok és semmi nem világítsa meg őket.

    a konfig bőven elég hozzá
    windows7 en szeretném futtatni. ^^
    előre is köszönöm ^^
  • Harbinger
    #23100
    Szerintem nem. tuti Steamen más nem karácsonyra lesz akcióba vagy GMG-n.
  • Krisztiam #23099
    megéri megvenni 6990 ft-ért?
  • Carmageddon
    #23098
    Akkor ezt is külön le kell fordítani?
  • Seth
    #23097
    De milyen szinkron, könyörgöm, még mindig nem tudom. A magyar? Persze hogy nem lesz ilyesmi, az nem hivatalos
  • Krisztiam #23096
    elő lehet rendelni Pc-re végre..
    Doom 3 BFG Edition
  • Carmageddon
    #23095
    ?, benne lesz
  • Carmageddon
    #23094
    igen meg a kieghez is.
  • grebber
    #23093
    Amelyik a Doom 3 hoz van!
  • Seth
    #23092
    Milyen szinkronra gondolsz?
  • Carmageddon
    #23091
    De ebben a szinkron is társulni fog a doom 3-hoz?
  • Optimus Prime
    #23090
    A borzongás a teátrális Hamburger professzor megöli, azzal, hogy elszabadítja a poklot. ÉN tavaly vittem végig legutoljára, de nem tudtam elhinni ,hogy ez a játék 2004-ben a "minden idők legijesztőbb játéka" címet kapta. =D
  • steweee
    #23089
    sztem nem rossz a csekkpontos rendszer. legalább nem kell magamtól mentegetni, mert ha kemény fokozaton játszom, hajlamos vagyok minden sarok uitán menteni. úgy meg oda a borzongás, jobb ha egy egy pályaszakaszt egybe kell teljesíteni, akár többedszeri nekifutásra is...
  • fery02
    #23088
    Érdekes, hogy Steam-es lesz, de magán Steam-en még nem lehet előrendelni.

    Októberben amúgy várunk még egy másik remeknek ígérkező remake-et is, méghozzá nem egy messze eső kategóriából.
    Painkiller Hell & Damnation.
    Ebből a gyűjtői verzió hasonló árkategória, nagyon gondolkodni kell, hogy melyik mellett tegyem le a voksom októberben.
    DooM 3 vagy Painkiller.

    Vagy legjobb lesz tán, ha egyik sem és majd a nem is messze lévő karácsonyi sale alkalmával akciósabban behúzom őket. :)
  • Optimus Prime
    #23087
    Én tavaly nyáron vetem 75%-o sale-en. Ha hardcore Doom fan vagy szerintem megérte, így meg lesz az eredeti és a remasterelt verzió is. :)
    De jó tudni, hogy SteamWorks-ös lesz, ez talán az egyetlen jó újítás. A checkpoint rendszertől félek. Így quicksave nem is lesz?
  • mooo
    #23086
    Na akkor sok értelme nem volt megvennem a Doom Complete Packot még a karácsonyi steam leárazáskor :(