23325
  • soulhunter
    #20627
    azért azt nem mondhatod,hogy olyan jol meg lenne csinálva,hogy az indokolná ezt a rengeteg késést...
    én inkább megvárom az unreal 3at,mert az legalább egyedi lesz,és nem arrol beszélek,hogy 1 gravity gunt elloptak,hanem arrol,hogy a doom hangulatát szvsz nem tudták visszaadni...

    a doom jo volt,élvezhető,és mindenki dicsérte kivétel nélkül. ez meg osztja a népet rendesen.
    na,a doom most átültetés alatt van d3 engine-re,na arra mondom majd azt,hogy az vissza fogja adni ténylegesen a régi jo doom hangulatát...
    ahogy eddig láttam 1 ujságban kép összehasonlitásokat,arra merem azt mondani,hogy ha azt hozták volna ki d3 előtt,akkor nagyot szolhatott volna...

    de iiiiigy..........
  • odex
    #20626
    Hát szerintem nem is azért csúszik mert a HL2-ből lopták a graviti fegyvert,(mást nem is loptak)bár az igaz hogy azzal is kinlódnak csak az a fegyver az egyszerűen nagyon király és szerinte még jobb a HL2-ős graviti fegyvernél!
  • Istencsászár
    #20625
    Már megbocsáss de te akkora madárvagy "az meg egyenesen gáz,hogy csak azért halogatnak,hogy más (már megjelent,JOBB) játékokbol ötleteket lopjanak... a d3 is ezért csuszott,meg most a kieg is ezért fog...
    " először jáccad végig carmack bratyó semmi 5letet nemlopott és doom3 se csuszott ( menny a hl2 topicba ott fikázd azt a szart hpogy mér csuszott 2 évet....) ha nemvennéd észre doom3 semmi ujat nemakart hozni csak a jóöreg doom1 hangulatot ami sikerült mer ugyan az csak mai köntösbe. Arról a ki**szott lámpáról le lehetne már kopni olyan szánalmas hogy a már hihetelen kintvan a gém régóta és még sok idióta most is a szerencsétlen lámpával baszakszik hogy mér nem ugyvan azér mer igyjó nemkell mindig a könnyebb utat választani persze hogy kényelmesebb lenne ha rálenne hegesztve valamire de NINCS és remélem kiegészitőbe se lesz mer igy jó ahogy van......
  • soulhunter
    #20624
    az engine tényleg jo,nem is azt fikáztam :) de mondjuk a Doom 1 átdolgozását csinálják d3 engine-re,azt viszont nagyon várom :)
  • Kandurex
    #20623
    Ha még csak most kezdenék fejleszteni, akkor is csak valamikor 2007 -közepén jelenne meg. De nem fejlesztenek semmit, szal...
  • Adam5
    #20622
    mer hogy? :S

    ennyire lehetetlen lenne csinálni ha 1-et meg 2-öt csinaltak q3 enginnel?
  • Kandurex
    #20621
    álmodik a nyomor...
  • Adam5
    #20620
    Nekem amúgy csak a Doom3 engine jön be, a játék nem nagyon, igazság szerint nekem nem stílusom a horror/mész és tunkolsz FPS :S

    De az enginebol király gammákat ki lehetne hozni mint pl egy Star Trek: Elite Force 3 :)
  • soulhunter
    #20619
    tök jol elkanyarodott ez a téma d3rol...

    én nem vagyok hanyattvágva a doom3tol... sötét,és a grafikai hiányokat a sötétséggel potolják... az meg már idegesitő,hogy a zseblámpát nem lehet rákötni 1 cipőfűzővel a fegyverekre... nem is ijesztő a gém... lehet,h csak én vagyok tul hidegvérű,de valamiért nagyon nem vágom a dolgot,hogy mi ezen az idegesitő... kb. 2 orányi játék után eluntam...

    szoval remélem nektek lesz igazatok,és a kieg megfog annyira,hogy nekiálljak jáccani...

    az meg egyenesen gáz,hogy csak azért halogatnak,hogy más (már megjelent,JOBB) játékokbol ötleteket lopjanak... a d3 is ezért csuszott,meg most a kieg is ezért fog...

    nem értem,miért kell isteniteni minden féle látott video alapján 1 olyan játékot,ami nem épp nagy siker...
    lásd: DN FOREVER... arrol is mennyi szép és jo video volt... 7 éve semmi :DDD ezek is mutatnak sok szépet,és nem lesz akkora pufff,mint ahogy reklámozzák...

    na,röviden ennyi a véleményem a d3rol + a várhato kiegről
  • odex
    #20618
    ja ebben igazad van de attól a graviti fegyver akkor is jobb lessssz
  • Adam5
    #20617
    viszont kicsit oan érzésem van hogy az alap Doom3 hiányosságait HL2-es ötletekkel próbálják meg kijavítani.
  • Adam5
    #20616
    jaja, ha oan fizikát raknak majd bele mint a hl2-ben volt akko...ajjajjajj :DD isten császár lex.
  • odex
    #20615
    nehogy meg merjen nekem szólalni valaki hogy szar a doom 3 kieg videó!!!
    juhú nagyon fasza gfőleg a graviti fegyver bár igaz hogy ellopták de most azért fasza és szertem 1000-szer jobb a grafika mint a hl2-nem sőt még a fizika is! erre már tudom azt mondani hogy jó GAME
  • Tom3 #20614
    mien crack kell a multihoz?
  • Zsoldos
    #20613
    ez a kieg akkor ugyanolyan buta jatek lesz mint a regi volt? sotet folyoso, osszevissza bespawnolo szornyek, setalj az exitig?
  • odex
    #20612
    de a quick time azé nem jó mert el basssza a tv tuner driver-ét és utána nem jó ezé kéne egy másik!hogyha meg letörlöm attó a regisztribe benne marad!
  • MerlinW
    #20611
    quicktime alternate - ez egy plugin a media player classichoz amit egyébként tartalmaz a pakk
  • odex
    #20610
    figyemá mivel lehet lejátszani még a qik timon kívül?
  • Glpetyus
    #20609
    Nemtecc tréler :S
  • Adam5
    #20608
    nem azé de van benne egy eléggé Gravity Gun fegyó szerüség, nem? :)
  • Kandurex
    #20607
    Nem tudom, az alapjátéknak is ilyen trailere volt, nem biztató (
  • tigeroo
    #20606
    Doom kieg. videó!!! boncsad, tőcsed
  • Gear
    #20605
    Doom2 remake van állítólag.
  • Zsoldos
    #20604
    Ehhez a jatekhoz nincs mar vmi single mod? Vagy vmi mas jatek ezzel a motorral? Eltunik a sullyesztoben a cucc?
  • MerlinW
    #20603
  • Zozo76
    #20602
    De hogy varjak az XBOX-osok... Mint a messiast. Aztan majd lesz nagy siras-rivas-csalodas... :)
  • báttyó02
    #20601
    hali nem tudjátok honnan tudnék letölteni egy save-t?
  • MerlinW
    #20600
    nem csak a legnehezebb, de a leggyengébb is a trióból:D de azért néha esős estéken egy-két negyed órát el lehet kattintgatni:)
  • neozed
    #20599
    G.Copy
  • Akee
    #20598
    OK. Tudnál adni esetleg egy linket, mert kerestem, de nem találtam sehol..
  • reaper4
    #20597
    siiimán! csak keress hozzá 1 crackelt exe-t
  • Akee
    #20596
    Csao! Tört játékra hogy lehet felrakni az 1.1-es Patch-t, hogy menjen is?
  • grebber
    #20595
    Igy most unalmamban elkezdtem a FAR CRY-t (végig is vittem) a HL2-öt legnehezebb szinten,de a Doom 3-ra nem nagyon merek vállalkozni mert a 3 game közül ez a legnehezebb szerintem.
  • Kandurex
    #20594
    mély kérdésre, mély válasz :)
  • MerlinW
    #20593
    lehet
  • odex
    #20592
    nem tuggya valak hogy a doom 3 törtel lehet-e játszani???
  • Kandurex
    #20591
    Nem mondtam, hogy rossz, csak azt: Tömeg - tucat
  • NeoMaN
    #20590
    pont erről beszélek. nem mindig az a legjobb, ami a legjobban fogy...
    érted. :P
    jössz itt azzal, hány hétig van topon a HL2. Akkor az nem tucatjáték? :P
  • Kandurex
    #20589
    Rossz válasz. A Sims tömeg - tucat - játék, amit a 8 éves Kis Mariska és a pláza cicus Nagy Borcsa is élvezettel püföl. A játéknak sikerült megfogni a "legvásárlóbb" tömeget.
  • odex
    #20588
    hát ez a logó előtt volt má vagy három és arra értetttem hogy rossz ez is az de ez azé jobb:D