23325
  • soulhunter
    #20667
    igy visszaolvasva ellentmondásba kerültem...

    ezért 1 kis javitás:

    szal a D1-2-t végigvittem,mert tetszettek... a D3 sztem nem adta vissza a hangulatukat,ezért nem...
    és ezt most realitás elvárástol függetlenül mondom,mivel egészen a Far Cry-ig csak az NFS sorozatban vártam el a valosághűséget
  • STREEX
    #20666
    Mármint a doom 3 ugye?:)
  • soulhunter
    #20665
    nos, olvas(gat)tam...

    a játék előtt sokan kiléptek az IDtől... hát erre mit lehet mondani: talán meg volt rá az okuk :) mondjuk én nem erre fognám,hogy olyan lett,amilyen...

    a hiányosságot akarják eltakarni a sötétséggel:
    láma vagyok vagy sem,de én megnéztem a karaktereket totálra felnyomott fényerővel,és lámpával: az eredmény: volna mit szépiteni,pedig nem a legrosszabb beállitásokkal nyomom,ezt azért el lehet hinni...
    alapbol 1024*768-on játszok HIGH detailon,és nem szaggat... erős a motor vagy sem,de ha annyira bika lenne,akkor az én konfigomon nagyon kéne szaggatnia... (vagy csak jo driverem van a kártyához?) :D

    na,szal megnéztem 1 karaktert (azt,amelyik nemtom milyen mini tűzlabdákat dobál): hát érdekes volt... szép meg jo,de valahogy nem tűnt egésznek... ezt nem tudom elmondani... aztán megnéztem 1 böszmeséget,ami állandoan nekem ugrál... hááát,vmivel jobb,kidolgozottabb, de amikor a lába hirtelen elvált a testétől pár pixel erejéig,na,akkor kiábrándultam,bár a játék "hevében" nem látszik :D
    játszottam a HL2 vel... aztán meguntam,mert a sok mocsárjározás után már nagyon uncsi volt,hogy még mindig nem szállhatok le rola,és még mindig nem,stb stb...
    aztán megnéztem 1 karaktert:
    egetverő különbség,bár szo mi szo,azért amikor beszél,akkor tényleg mozoghatna a pofája,ahogy azt pár ujságban istenitették,hogy "igy + ugy hűűűű de máyer + hangulatkifejező"
    pedig azt 1280*1024-en nyomtam,szal azért asszem nem a legrosszabb felbontás... nameg a detailok high-re vannak állitva...

    én nem akarok megbántani senkit,de 1 video alapján nem fogok isteniteni 1 olyan kiegészitőt,amit nem tesztelhetek le... jo,szép a Mars meg übermáyer,meg ez még szépülni fog... ééééééééés?
    vélemény: nincs 50 GHz-s procim 1 GB-nyi rammal rendelkező ATI 15000 XT kártyával,ami ezt szépen meg is jeleniti majd...
    azt nem tagadom,hogy érdekel,hátha az megfog majd... de még nem láttam olyan játékot,aminek a kiegje jobban megfogott volna,mint az eredetije...

    legalábbis nem FPSben...
    de talán RTSben a C&C Generals ZH volt az,ami ugy jobban tetszett,mint a sima C&C G...

    de most ha azt vesszük,hogy az NFSU2-t ott elrontották,hogy a falnak ütközve 4esben jövök ki a kanyarbol 150 KM/h -val,akkor ezt nagyon elrontották a monotonitással,meg a lámpa használhatatlanságával... amig játszottam vele,nem használtam,mert mindig volt vmi kis fénycsik,ami mutatta,hogy merre megy a folyoso... ha meg jött vki,akkor az nem szemből ugrott a képembe,nameg ha támadott,akkor már lehetett látni,hogy hol van (kivéve zombik,amig hozzám nem értek)
    szal a lámpa rámehetne a fegyverre,mert ha én ilyen szituban lennék,akkor legalább a vállamra ragasztanám szigszalaggal,vagy mittom én mi...

    én azt mondom,hogy aki parázni akar,az vegye elő szépen a jo öreg AvP 1et,és játszon az emberekkel a legnehezebb fokozaton,aztán a 3. pályán (ha 1általán eljut odáig) amikor a tényleg sötétben a képébe ugrik 1 xenomorph,na akkor be fog csinálni :)))))

    vissza akarták adni a hangulatát a D1-2nek... hááát...
    azokat végigvittem,mert tetszettek... nos,lehet,hogy csak én várom el 1 játéktol,hogy valosághű legyen... de ha nem valosághű,akkor én nem tudom beleélni magam,és ha nem élem bele magam,akkor nem köt le...
    lehet,h csak én vagyok kivételes kritikus,de azért én elbirnék némi kis valosághűséget... (az UT2004 kivétel,mert annak legalább a zenéje viszi a játékot) :)

    bocs a hosszu összehasonlitásokér,és magyarázatokér...
  • Frank99
    #20664
    háromezerért eladó a Doom-am ha kell valakinek...
  • odex
    #20663
    ebben igazad van hogy mindenkinek van joga ide írni
    nem vettem meg eredetibe de majd a kieg részét meveszem
  • torrente
    #20662
    Mert arra való a fórum, hogy megosszuk egymás között pozitív, negatív benyomásainkat. Ez azoknak kifejezetten jó, akik boltban veszik meg az eredetit 10e Ft-ért és a fórum olvasgatása közben véleményeink hatására kialakul egy kép nekik a játékról. Annyira tetszik neked a game, hogy eredetiben megvetted? (Én sem.)
  • báttyó02
    #20661
    egyetértek vele.
    nekem bejött pl. a doom3
  • Gabe18
    #20660
    Hát szerintem nem kell ahhoz HL2 imádónak lenni hogy szidja valaki a Doom 3-at.
    Inkább arról van szó hogy sokan nem azt várták amit a Doom 3 hozott.A Doom 3 szerintem az első 2 rész hangulatát akarta hozni,2004-es köntösben,nagyon erős grafikával,horrorisztikus hangulattal.EZ meg is volt!
    De nem volt benne pl Far Cry szintű szabadság,vagy a Painkillerben akkor már látott fizika,és ellenfél tömegek.
    Tehát szerintem sokan irreális elvárásokat támasztottak a Doom 3 -al szemben.
  • odex
    #20659
    ha nem tetszik a game minek vagy itt nekem pl más az ízlésem mint neked!
  • mike369
    #20658
    maradjunk annyiban, hogy egyik se sikerült túl jól se a többi játékhoz, se önmaga lehetőségeihez képest...
    Painkillerről két szó jut az eszembe: hangulatos, monoton
    ha szereted a hentelést, akkor ne hagyd ki, mert a hangulata tényleg ÁLLATI!
  • torrente
    #20657
    Én még nem játszottam a HL2-vel, de fikázom a Doom3-at. Te pl. mi miatt emeled ki ezt a játékot a mostanában megjelent jó fps-ek közül? Mi az ami ebben megfogott, de más játék(ok)ban nem? Én nem találtam benne semmi jót. Hamarosan a Painkillert akarom kipróbálni; jó játék? (Tudom kicsit el vagyok maradva a játékokkal, de januárig GF2-őm volt).
  • odex
    #20656
    ez igaz nem kénnne fiiiikázno doom3-mat!!!!!
    az fikázzza csak aki hl2-ős más nem igen
  • Istencsászár
    #20655
    Ja az mega másik mit fikázzák itt a sok láma a Enginét NEMCSAK BELSŐ TEREKRE VAN kiegészitőba ha láttad ottvan kint mars felszine és odabasz mindent amilyen szép erről ennyit.
  • Istencsászár
    #20654
    Ha nincs véletlenül 512 mb-os vga kártyád akkor sehogy:D
  • Sgtfathi
    #20653
    Hogyan lehet bekapcsolni az Ultra High Detail-t??
  • odex
    #20652
    már készül a következő videó!!!
  • torrente
    #20651
    Nekem 1 óra bőven elég volt ebből a szarból. Ha nem lett volna előzménye és ekkora neve, akkor lehet hogy bele sem kezdtem volna. Eddig idén 5 fps-sel játszottam és mind jobban tetszett: Call of Duty, Halo, Riddick, Far Cry, XIII. Minegyik egyedi stílusú, élvezetes, szórakoztató játék! De ezt a Doom3-at egyszerűen képtelen voltam megszeretni. 1 óra alatt simán beleúntam az állandó sötétség-jönnek a szörnyek szintézisbe. Nem volt egyetlen olyan pontja, ami miatt 1 óra játék után azt mondhattam volna, hogy ez tetszik, végig fogom tolni.
  • odex
    #20650
    vagyis nem kell
  • odex
    #20649
    valaki adja már meg a doom 3 telepítő kódját!
  • odex
    #20648
    nem tudná megmondani vala ki hogy a doom 3-ban a multi player mód-ban lehet-e játszani?
    (TÖRT VERZIÓ!)
  • Sgtfathi
    #20647
    Helo mindenki!Hogyan lehet bekapcsolni az Ultra High Detail-t??


  • insp
    #20646
    A Project Snowblind-ban (XBOX, PC-n is valamikor...) is van gravity fegyver, de nem olyan szerves része a játéknak, mint a HL2-ben ezért nem is üt akkorát. (Maga a játék király)
    Ha a Doom3-ban is "csak egy" fegyver lesz, akkor ott sem kell "lopásnak" tekinteni...
  • Gyusz
    #20645
    Szerintem divat lett a Doom 3-at fikázni. Ok, nekem is van egy-két dolog ami nem tetszik benne, de tökéletes játék nincsen. A sötétséggel takarjuk el az engine hiányosságait szöveget meg csak a lámák nyomatják. Technológiai szempontból ez egy nagyon is fejlett grafikus motor, csupán a fizika és az emberek megjelenítésében van némi hátrányban a Source-al szemben. (Igaz, a fizikárt ott a Havok a felelős.)
    Nekem sem ez a kedvenc játékom, tavaly a Far Cry és a Half-Life 2 is jobban tetszett, de dögöljek meg, ha nem élveztem a Doom 3-at. Ráadásul az Id-t rengeteg kulcsemeber hagyta el a játék elkészítése előtt, amibe jó pár cég simán beleroppant volna. Zárszóként meg annyit, hogy akinek nem tetszik, az ne játsszon vele...
  • odex
    #20644
    HL 2=
    DOOM 3 HL2
  • danee12
    #20643
    jobb lesz ez
  • danee12
    #20642
    hl2 bekaphatja
  • danee12
    #20641
    jaja
  • báttyó02
    #20640
  • odex
    #20639
    na majd megláttyátok nem lesz a következő rész egyhangú!
    és ezt üzenem a HL2-nek
  • odex
    #20638
    be lehet rakni egy olyan cuccot hogy a lámpa meg a fegyver egybe legyen bár az igaz hogy csak a géppistol!
  • Sgtfathi
    #20637
    Helo mindenki!Hogyan lehet bekapcsolni az Ultra High Detail-t??
  • Ma2ska
    #20636
    Nekem mindegy csak zavaró volt, meg az alap fegyver... az ürállomáson volt valami muzeum, ahonnan ezt a balkezes kozákpisztolyt loptam ? Már nem tudom hogy tettem szert rá+ellemlámpa...hi tech...amugy más bajom nincs a gameval, talán a fizika kicsit hangsulyosabb lehetne.
  • MrDevil
    #20635
    Nekem nagyon tetszet!! Kivéve az egyhangúsága!!!
  • Istencsászár
    #20634
    Bazeg haggyátok már ezt a kurva lámpát inkább fifázz bazeg ez hihetetlen már
  • Ma2ska
    #20633
    Az x-es verzioban meg lesz oldva ez a lámpa kérdés, ti alapbol lesz a fegyveren, ez ugyanis inkább hiba mint a játék tartozékaként értékelhetö elem a pc s alapgameban.
  • Gabe18
    #20632
    Egyszerüen értelmetlen.
    Megyek egy bázison,ahol minden sarkon zombik,démonok,meg ki tudja mik támadnak rám.Van nálam egy shotgun meg egy lámpa.
    Biztos ugy csinálnám hogy amig világitok addig a fegyvert elrakom,nehogymár egyből tudjak lőni ha megtámad valami egy sötét fordulóból.
    Jó játék volt a Doom 3,hozta azt a hangulatot amit vártam tőle,de voltak benne nem jó dolgok.Ilyen volt ez a lámpás dolog is.Ettől még jó játék,de szerintem ez hiba volt.
  • MrDevil
    #20631
    sztem jó az a lámpa úgy ahogy van!! Nem kell azt állandóan ba..tatni!!! Legalább nem lehet csak úgy vaktában lövöldözni!!
  • Gabe18
    #20630
    "sok idióta most is a szerencsétlen lámpával baszakszik hogy mér nem ugyvan azér mer igyjó nemkell mindig a könnyebb utat választani "

    A könnyebbet nem,de az értelmesebbet lehetne...
  • MrDevil
    #20629
    És amúgy az sem igaz hogy lopták a grabbert! Carmack megmondta hogy már a sima Doom3-ba is bele akarták rakni csak ha belerakták volna akkor túl könnyű lett volna az egész game!!!
  • odex
    #20628
    Hát az igaz hogy unreal 3 jobb lesz de én akkor is ezt a játékot várom a legjobban! (UNREAL VS DOOM 3 RESURRECTION OF EVIL)
    majd még azt meglátjuk mejik lesz jobb!