23325
  • MagyaR
    #20707
    Nincs is ilyen mód :D
  • odex
    #20706
    nem az életkor számít!
    ez az igazság a hl2-nek emmi köze doom3-hoz te minek jársz ide ha hl2-ős vagy te akkor mennnny a hl2-höz nem kéne így felháborodni hogy a lámpa olyan!
    olyan és kész be teszel egy modot és kész de vannak ilyen bénák mint te na most mit mondjak!
    de ha amúgy is nem tetszik akkor nem itt kell az ideget leverni!
    én meg most gyorsan kitalálom hogy azé raktak be a hl2-be olyan nagy fegyvert hogy eltakarja a fegyver a kezét mert hibás!
  • MerlinW
    #20705
    szvsz hiába megy a vita, ezen változtatni ugysem tudunk:) Oszt mindenki úgy játszik ahogy akar/tud. Nemtom mire ez a nagy felhajtás...
  • Gabe18
    #20704
    És az még nem jutott eszedbe hogy talán mégse olyan jó megoldás az,ha ennyi embernek nem tetszik?Ja tudodm,az mind hülye...
  • Istencsászár
    #20703
    komolyan mondom te agyilag betegvagy Az a bajom hogy mióta kijött a gém jópár hónapja azóta AZT A K**VA ELEMLÁPTÁT ANYÁZZÁKK ITT MÁS NINCS CSAK AZ ez a bajom
  • Robin Hood
    #20702
    Nem is a játékokról volt ott szó.
  • danee12
    #20701
    mé nem mentek a hl2-es forumba ha annyira....
  • danee12
    #20700
    sok ebben a forumban a doom3 utállo ember
  • danee12
    #20699
    robin hood,attól mert valaki fiatalabb,nem biztos hogy szereti is az ilyen gameket,én se nagyon szeretem,csak mondtam hogy a hltö jobb.
  • danee12
    #20698
    sztem egyátalán nem lopták a hl2böl a gravitácios fegyvert,meg az ilyeneket.A 3-ban nekem se teccik sok dolog,de ettöl még nem szer a game.sztem a hl2 szarabb mint a doom.ennyit
  • Robin Hood
    #20697
    Az életkorod mindent elárul...
  • Kandurex
    #20696
    Fejezzétek be, ez meddő vita.
  • odex
    #20695
    hát az igaz hogy a véleményt el kell mondani!
  • Gabe18
    #20694
    Na most aztán jól megmondtad...

    Nem az a baj hogy lámpa vagy nem lámpa,hanem a hozzáállásod,amivel valami hibátlan nem tudom mivé akarod tenni ezt a játékot.Nekem lámázhatsz kedvedre,mert az ilyen gyerekes hülyeségek nem érdekelnek.
    És én egyáltalán nem utálom a Doom 3-at,mint ahogy le is irtam a véleményem pl. a #20660 -ban.
    De vannak benne hibák,amikre nem fogom azt mondani hogy nem hiba,csak mert Te azt nem ugy gondolod.
    Ez a "te nem akarsz lámpát cserélgetni,akkor hülye vagy,béna vagy,láma vagy" stilus meg kissé érdekes.
  • Istencsászár
    #20693
    ....csak az olyan béna lámáknak gond mint pl neked nejácc vele ha túl nehéz, hanem akkor menny és jácc a simsel mer azvaló neked
  • Gabe18
    #20692
    És amikor már a fél alvilág őt kergeti akkor sem keres jobbat mert hát annyira megszerette biztos...
  • Istencsászár
    #20691
    Már vagy 10000-szer leirtam ide ha látnád a történetet vagy megnéznéd az elejét csákó odamegy de nemazér mer most atomgunokkal szörnyirtás mer nincsnek akkor mégott hanem lemegy oda körülnézni lámpával azt utánna történikmeg a dolog............................... és ezér megy lámpával te mmadár
  • Gabe18
    #20690
    Mondjuk akkor arról már nem is beszélek,hogy kissé érdekes hogy a jövőbeli szuperkommandósnak nem "telik" valami infra cuccra,hanem ilyen hülye kézi lámpával világit...
  • odex
    #20689
    de most nem is az hogy a lámpa a baj hanem hogy minek jön ide ha utálja ezt a game-t!
  • Istencsászár
    #20688
    az nemvolt béna megyy hl2-őzni ahol csak ugy ottvan a lámpa a semmiből itt legalább tényleg ottvan a lámpa nemcsak ugy valahonnan világit valami
  • odex
    #20687
    ki kell ezeket a mocskokat űzni már nekem is elegem van!
  • Gabe18
    #20686
    "NINCS HOGY HA A VÁLLÁN LENNE HA A FEGYVEREN LENNE KEZÉBE VAN BASSZA MEG és kész ha meg megeröltető hogy váltogatni a 2 dolgot akkor bénavagy"

    Béna az,aki ezt a marhaságot igy belerakta a játékba...
  • Istencsászár
    #20685
    :DDDDDDD
  • odex
    #20684
    olvasd el az istencsászár szövegét onnan tanulhatsz!
    ja és ha kell van egy olyan mod hogy a fegyveren van a lámpa ha talán félné a sötétbe! neked ahogy elnézem te csak a felyed azért rakod ide hogy te nagymenő akarsz lenni meg hogy minket booooossssszancs és ha nagyon nem tetszik valami mennnny el az ut 2004-el a picsába!!!
    DOOMut 2004!
  • odex
    #20683
    bazeg ezt jólcsináltad!
  • Istencsászár
    #20682
    nemttudom neked mi a bajod
    1. 9600xt-vel elég szép már bár én x800-ázal se tudok ultra high grafon jáccani mivel ahhoz 512mb vga kell...
    2. mi a baj abba hogy a doom3 sötét igy szép ha feltolod broghtnest és ugy nézegeted mint egy hülye hogy a sarokba ahol csont sötét van nincs 100%-RA kidolgozva sajnállak..
    3. lámát haggyad már békén fellehet fogni NINCS HOGY HA A VÁLLÁN LENNE HA A FEGYVEREN LENNE KEZÉBE VAN BASSZA MEG és kész ha meg megeröltető hogy váltogatni a 2 dolgot akkor bénavagy
    4. Doom1,2-be te mióta paráztál nemarról szólt ezse arról...
    5. nfsu2 generals ut 2004 nemtudom miköze doom3 -hoz bár nálad lehet hogy összfüggésbe van....
  • Robin Hood
    #20681
    5.2-es kataliszt van fenn, az már elvileg optimalizált doom3ra is.
  • odex
    #20680
    bosika
  • soulhunter
    #20679
    csináld 1 darabig,nekem 4 ujrainditás után megunta,és beadta a derekát,és megy olyan felbontásban,amilyenben szeretném :D
    (ja,közben felnyomtam a gépre a DNA 3.3.4.12b drivert,telepitéskor kifejezetten a Doom3 -at kijelölve,meg nem az ultra FPS-t választva)
  • soulhunter
    #20678
    1: én azt "idézetként" szántam,amugy én azt irtam,hogy "nem tűnt egésznek"... nemtom,nekem vmi hiányzott,amitől azt mondanám rá,hogy "na igen,ez szép,és klassz és überf*sza"
  • Frank99
    #20677
    annyé' nem eladó....
  • Robin Hood
    #20676
    Az mitől van hogy beállítom a felbontást, stb. a játékban, közli hogy köv. indításkot használja csak, újraindítom, és pont leszarja, bebassza 640*480-ba?
  • odex
    #20675
    dehogy is a hiányoság a te fejedbe belevésődött egyáltalán nem hiányos akkor 1-esek gépét nem húzná le annyira!
    szertem egyáltalán nem azér sötét mert hiányos!!!!!!!!
  • Gyusz
    #20674
    OK, így már érthető, azért egy 9600 XT mégis más mint egy 9200 SE.
  • soulhunter
    #20673
    ősrégen volt benne valosághűség (legalábbis megprobálták),amikor még lehetett törni a kocsikat...

    bocs az OFFér,csak válaszoltam :)
  • soulhunter
    #20672
    csak most irtam át,de kb. 2 napja 9600 XT van a gépben... nem nagy ugrás,de spec én sem értem,h miért megy ugyanolyan sebességgel
  • RelakSfromhome
    #20671
    pl úgy, hogy nem zabálják az időt a dx9-es effektek?

    Mellesleg a fények nekem sem tetszettek. Hogy néz már az ki, hogy egy rövid neon fényének a széle téglalap alakú, és egyetlen lépéssel kilépsz belőle?! Nem, nem takarja ki semmi a fényt, egyszerűen csak fége van hirtelen...
  • reaper4
    #20670
    "és ezt most realitás elvárástol függetlenül mondom,mivel egészen a Far Cry-ig csak az NFS sorozatban vártam el a valosághűséget"

    nfs-ben valósághűség??? gratula
  • Gyusz
    #20669
    A játék minőségét nem az Id-től távozó tagok hiányára fogom, bár lehet, hogy a hozzászólásomból mást lehetett kiolvasni. A véleményemet pedig továbbra is fenntartom, miszerint divat lett a Doom 3-at fikázni.

    A jobb a kiegészítő, mint az alapjáték szituáció előfordult a Warcraft 3-al is, a Frozen Throne még rátett egy lapáttal az alapjáték nagyszerűségére. FPS-ek között én sem emlékszem ilyen esetre, bár én a Resurrection of Evil esetében elképzelhetőnek tartom...

    Még a végére annyit, hogy egy Radeon 9200 SE-vel hogyan tudsz 1024*768, high detail-en szaggatásmentesen játszani?
  • soulhunter
    #20668
    300-ér megveszem :D