23325
  • báttyó02
    #20747
    :DDDDDDDDDDDD
  • GeneralsHungary
    #20746
    Üdvözéletem! Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek! :P

  • hykao #20745
    Olvasd el az oldalon található infókat...ja, és ha netántán azzal jönnél, hogy nem tudsz angolul, akkor kattints a MEDIA menüpontra, és kukkold meg a képeket. Elég ígéretesek. (lámpás a kézben odabasz...:D)
  • hykao #20744
    Sztem csak a grafikus motorja volt doom ihlette...maga a játék nem.
    A Hexen2 annakidején nagyon bejött, főleg 3DFX-szel... :)
  • Gabe18
    #20743
    Pontosabban azt a játékot csinálják meg a Doom 3 grafikájával.
  • Gabe18
    #20742
    A Hexen egy Doom ihlette játék volt amikor te még meg se születtél...,illetve nem sokkal utánna,a kilencvenes évek közepe körül.
    Gondolom a mod ezt a játékot hozza a Doom 3 grafikai szintjére.

    Ha valami nagy hülyeséget mondtam akkor majd javitson valaki!
  • odex
    #20741
    de mire jó az a hexen mod? mit csinál a játékban?
  • odex
    #20740
    hát én meg még látni se láttam!
  • MagyaR
    #20739
    Én félni fogok megvenni majd a kieget. Single playerbe törtbe is simán megy, a multiplayer rész miatt szoktam általában megvenni egy gamet, de abban gondolom mindenki eggyetért, hogy a doom3-nak nem lett valami nagyon jó a multija.

    Ezt nem csak én mondom, hanem a gamestar, Pcguru se nagyon istenítette a multiját.
  • odex
    #20738
    ááá a javítás az nem volt jó a tört verzió-hoz
  • odex
    #20737
    nem tudná valaki hogy lehet-e egyáltalán A DOOM 3-ban interneten nyomni?
  • hykao #20736
    Na akkor az egyik egy készülő HEXEN mod, a másik pedig a Thief3 topikban már sokat emlegetett DARK MOD.
  • Kandurex
    #20735
    Elfér
  • NeoMaN
    #20734
    Most nemazé, de ugyanazon konfigon: Painkiller (minden maxon): 100-150 Fps, DooM 3 (high):40-70 Fps
  • hykao #20733
    Van egy-két teljes konverziós mód linkem. Ide tegyem be őket mindig majd, meg a velük kapcsolatos híreket vajon, vagy megérdemelnek egy külön topikot? Az egyik DARK MOD névre hallgat és Thief3 szerű lesz, a másik meg HEXEN konverzió lesz. szal mi legyen?
  • soulhunter
    #20732
    "Noha ez a sötét nem lesz olyan sötét, mint amilyen az eredetiben („mint egy koporsó belseje egy borús éjszakán”), hiszen – valószínûleg a játékosok szüntelen kritizálásának hatására – mostmár sikerült egy zseblámpát is felszerelni a bányászsapkánkra, így végre láthatjuk is azt, amit éppen lövünk."


    "Bár az eredeti rész hatalmas sikert aratott, akad bõven elég gond, amit egy kiegészítõ lemezzel tökéletesen orvosolni tudnának! Meglátjuk, mi lesz belõle!"

    "Pozitívumok:
    továbbra is remek grafika, folytatódik a sztori, fokozódik a para!"

    "Negatívumok:
    benne maradhatnak azok az idegesítõ hibák, amik az alap Doom 3-ban is már benne voltak..."

    by playware.hu

    nahh,ezzel csak annyit akartam bizonyitani,hogy nemcsak engem idegesitenek bizonyos hibák,hanem mások is észrevették...
    a kieget meg azért várom,mert a cikk szol arrol is,hogy kijavitottak pár hibát :)

    ettől függetlenül a kieget várom,hátha megváltoztatja a véleményem :)
  • soulhunter
    #20731
    na ezt hivják álszentségnek...
    ők elküldenek,és csak azért,mert én legalább merem vállalni,hogy bizony találtam benne hibát...

    ja,és LÁMPA :D
  • Gabe18
    #20730
    Pedig látod ide csak jót lehet irni,különben küldenek máris a legfurább helyekre.

    Lámpáról meg aztán eszedbe ne jusson beszélni, mert az itt végképp tabu téma...
  • soulhunter
    #20729
    miről álljak le?

    a tapasztalati megosztás nem minősül tudtommal semmi olyan forumot megbotránkoztato dolognak,ami miatt le kéne állitani...
    én leirtam a tapasztalataim,és arrol nem én tehetek,hogy rajtam kivül kb. 600ezer embernek nem tetszik,csak ők arra is lusták,h irjanak...

    ez nem 1 D3-fan forum
    ha az lesz,akkor egye fene,1 rossz szot sem fogok irni a játékrol...
  • odex
    #20728
    http://www.gamershell.com/ itt lehet a következő videot le szedni de én nem ajánlom mert korlátozva van az oldal nekem is csak 10kb-al jött
    majd inkább kivárom amíg a gamestar-on fent lesz
  • odex
    #20727
    inkább ne vitatkozzatok ennek semmi érteleme soulhunte te meg ne inkább egy kicsit áljá le!
  • soulhunter
    #20726
    most ugy látszik,tényleg én vagyok hülye,de a Painkiller SZVSZ nem HL2 :D

    amugy jelezni szeretném,h feltettem ujra...
    kiváncsi voltam,miért is parázik mindenki...
    hát most leültem,és kb. 4 orát nyomtam... a legujabb DNA driver persze nem jo,azzal szaggat,a jo öreg 4.4.3.12-vel hasit,mint állat :) nem értem miért,de sebaj...

    én a következőt tudom csak mondani: szép játék,jo játék, 1 idő után olyan,mint a többi: unalmas...
    viszont rájöttem,h ha elhitetem magammal,h klusztrofobiás vagyok,akkor tényleg para :D

    a kieget csak azért várom,h azzal bizonyitsanak :)
  • Gabe18
    #20725
    Valóban...


    Doom 3: Resurrection of Evil Activision 04/04/05 NA
    Doom 3: Resurrection of Evil Activision 04/08/05 EU
  • odex
    #20724
    2006 körül
  • Tatyla
    #20723
    Mikor jön már ez a RoE?
  • Gabe18
    #20722
    Csak azt tudnám,Te itt hol látsz egy szót is a HL2-ről,az utóbbi hozzászólásokban?Ez nálad valami mánia?
  • Kandurex
    #20721
    Csak nehogy neked kelljen kiosztani odex! Mégegyszer kérem, hogy fejezzétek be a vitát, nincs kedvem törölgetni.
  • HuAn82
    #20720
    Úgy látszik megint nyitva van az óvoda.
  • odex
    #20719
    Hát ilyen nincs húzzál már el a hl2 segggggébe!!!!!!!!!!
    te még itt lököd a rizsát mért nem a hl2 vel vagy elfoglalva!
    ha egyszerűen utálod mások kedvét ne vedd el!
    MODERÁTOROK!!! adhatnátok nekik 1-2 pontotttt!!!!!!!!!!!!!!
  • soulhunter
    #20718
    ezexerint csak az én gépem 1 szutyi kaszni...
    csak azt nem értem,h a "csunyább" Painkiller kieg miért szaggat olykor-olykor 1024*768-on,ha a D3 megy simán,és highen még 9200SE-n is hasitott :) persze csak korlátozott szörny számig,de folyamatos volt... vagy az csak a RAM miatt volt?
  • Árnyvadász
    #20717
    Egy hete újra végigjátszottam a Doom3-at, mert vettem egy új gépet... Most sokkal jobban tetszett, mint tavaly, döbbenetesn jól néz ki és nagyon gyors is... Eddig a FC jobban tetszett (azt is elvittem a közepéig újra), de most már látom a Doom3-ban rejlo tartalékot... Carmack tényleg egy zseni!
  • soulhunter
    #20716
    "Hogyha már olyan lenne a grafja egy gamenak, mint az igazi világban akkor olyan mintha igazából szúrnál le egy embert és az már kicsit fura lenne."

    ez azért tetszik,mert akkor legalább már megtudnád,hogy mernél-e embert ölni,és ha igen,akkor hogy éreznéd magad utána...
    az más kérdés,hogy ha nem éreznél semmit, akkor utána valoszinűleg elvesztenéd a realitás érzéked,és az utcán is nekiállnál "szurkálni" :D

    sztem jo poén lenne :D
    de leginkább arra használnám,hogy a főnököm profilját "beszkennelném",aztán megölném a játék keretein belül 80x :)
  • soulhunter
    #20715
    na, 7végén szerencsére nem voltam itthon,és ha én 7végén nem vagyok itthon vasárnap,az nektek jot jelent :) nekem meg még jobbat :D

    na szoval mindazoknak,akik engem szoltak le:
    1: istencsászár azt irta,hogy nem azért csinálták,hogy para legyen meghogy visszaadja a D1-2 hangulatát...
    ehhez képest én csak olyat olvastam,ahol leirják,hogy DE,IGENIS EZEKRE TÖREKEDTEK!!! erre irtam én azt,hogy hát ez nem sikerült nekik... (szerintem,és ez nem TVreklám)
    2: nem ultra hign-en játszok,lehet,h ez a baj
    3: ez 1 forum,és véleményt irni szabad... a negativ vélemény is vélemény
    4: nemtom miért,de nekem ez a játék nem para,hiába is kell váltogatni a lámpát... vagy csak nem vittem olyan sokáig,hogy para kezdjen lenni...
    5: nem vagyok HL2-ös,akkor inkább már FC vagy UT2004 :)
    6: igen,inkább UT2004-ezek neten,ehhez mindig adnak ki valami ujat (térkép,karakter,fegyver,járgány,stb),nameg az emberek "harcmodora" legalább mindig más :)
    7: nem fikázni jöttem a D3at,én a kieg miatt jöttem,mivel a téma cime nem közönséges mezei D3,hanem ott a RoE is a D3 után
    nos,ezen felbuzdulva leirtam a véleményem...
    8: az első hozzászolásomban ott van az is,hogy remélem,hogy a kieg kijavitja azt a hiányosságot,amit ez a sima "probaüzemmodban" kiadott D3 mutat... a video tényleg szép és jo,de a Mars már lekopott téma a Red Faction 1-2 óta... mondjuk az feldobná a játékot,ha lehetne zuzni a falakat :D

    nahh,bocs a hosszu válaszért,de mindenkinek válaszoltam mindenre
  • MagyaR
    #20714
    Nem fontos. Már úgysincs fenn a gépemen a game. :D
  • odex
    #20713
    ha kell elküldöm!
  • MagyaR
    #20712
    Amúgy a grafikai hibákon hülyeség veszekedni, mert 20 év múlva se lesz egy jateknak olyan grafikája, mint a valóság.
    És az nemis lenne jó.

    Most úgy gyilkolni embereket???? Áhh az már gagyesz lenne.
    Minden jatek grafikája ilyen rajzfilmes stílusú.
    Ezért hívják a jatekokat jateknak : D.

    Hogyha már olyan lenne a grafja egy gamenak, mint az igazi világban akkor olyan mintha igazából szúrnál le egy embert és az már kicsit fura lenne.
  • MagyaR
    #20711
    Monnyuk én goddal és give allal toltam tehát nekem mind1 volt : D.

    Az ilyen gamekat csak ezzel szeretem. Utálom ha már csak 2 életem van és már körbe vett egy sereg zombi : DD.

    De asszem a give allt kiiktatom, mert ha egyből megvan a game elején minden fegyverem akkor úgy már kicsit uncsibb
  • Gabe18
    #20710
    Van,valaki megcsinálta a készitők helyett...
  • MagyaR
    #20709
    Mondjuk hülye volt a valve, hogy nem védette le a gravity gunt :D
  • MagyaR
    #20708
    Vagy igen?