23325
  • báttyó02
    #20792
    hát sejtem..
  • Gabe18
    #20791
    Nem,a 20787...
  • Gabe18
    #20790
    Hova lett a 20788-as hozzászólás?Én arra válaszoltam,aztán eltünt...
  • Gabe18
    #20789
    Reklám.Ha belátható időn belül van a megjelenés akkor beszélnek a játékról,várják,stb.. jó reklám.Aztán benyögik hogy hopp,3 hónappal később jön,mert ezt meg azt csinálnak még rajta.
  • báttyó02
    #20788
    aztakurva... :||||||||||||
  • báttyó02
    #20786
    énse találom..
  • Gabe18
    #20785
    Késésről szóló hirt nem lelem,ettől még lehet hogy igy van.
  • Gabe18
    #20784
    Nem csapok én sehova,csak én ezekről tudok.Ezért voltam kiváncsi,te honnan veszed a későbbi megjelenést.
  • odex
    #20783
    ja de a gamestáron írják hogy késik a game! nézd meg!
  • odex
    #20782
    csak mondták! nem kell azért így felcsapni bocsi amúgy!
  • Gabe18
    #20781
    Igen?
    Érdekes.
    IGN szerint usa megjelenés április 3.
    Gamefaqs szerint április 4.
    Gamespot szerint április 4.

    Te hol látod a nyár eleje-vége dátumokat?
  • odex
    #20780
    ja :D majd nyár elején vagy a végén kb.
  • Gabe18
    #20779
    Jó,mindegy.Ha ir valami nem ide valót a moderátorok majd elrendezik,addig viszont felesleges csesztetni.
    Amugyis inkáb a kiegészitő legyen már a téma,mindjárt megjelenik (ha igaz)...
  • odex
    #20778
    nem az osztály hanem ő az az egész osztály utálja szinte csak nem akarják megverni mert hívja anyucit meg apucit
  • danee12
    #20777
    ajjjjjjajjjjjjjjjj
  • Gabe18
    #20776
    Akkor ez ilyen fogyatékos osztály?És te is oda jársz?Hm,hm...
  • odex
    #20775
    juj ezt a gyereket töröljétek ki azzonnal nagyon sokat kamuzik és hülyeségeket dumál és le fog fárasztani meg már vagy 20 beírását törölték!!! ismerem őt osztáj társam ez nem normális ez a gyerek be pisil be kakil meg nem bírja még a cipő fűzőjét bekötni! meg nem birta átvinni az underground 1-be az 1 pályát! és ez nem vicc ez a gyerek kalyak fogyékos!
  • Sheke
    #20774
    na írjatokmá nekem valamit
  • odex
    #20773
    ja persze segítek valami olyanokmaradtak az emlékemben hogy az a nagy szörny az 1 kutya nem? és azt hiszem hogy a szemeit mindig szét kell lőni ha ezt 1 párszor meg tetted akkor jöhet a pokol után ujra az a rész ami nem tetszet neked de már közel vagy a game végéhez 3-4 pálya és jön az ördög bácsi!szal most jönnek az izgalmas részek kapsz 1 olyan stukkert hogy életszipóka az olyan fegyver hogy 3 áldozat kell és utána használhatod meglövöd vele az ellenfelet és 100-ra megy az élet, akkor a főszörnyt azzal kell kipustítani és a főszörny mellet lesz 1 pár tűzdobálós és azokból 3-at lenyírsz és az életszipókádat megkapod és 2x-3x meg kell vele dobni az ördögöt és át vitted :D ja és még lesz 1 fegyvered a bmp nah az is az 1 leg erősebb
  • edios
    #20772
    Nah végigtoltam a gammát,hát a pokol előtti kis "rövidke rész" nem jött be nagyon,de utána már tök jó volt! Igaz az utolsó részeket már csíttel csináltam,gyorsan túl akartam lenni rajta..
    Hát a #20746-es üzi tükrözi a véleményemet eléggé:D
  • Garrett10
    #20771
    hali
    tudnátok segiteni
    lent vagyok a pokolba jön valami nagy állat a feje fölött világitó akármik röpködnek, kilövöm rá az összes skulómat de nem döglik meg!
    az a küldetésem hogy találjak meg valami lélekkövet azt meneküljek!
    hogy kell azt a dögöt kinyirni?
  • soulhunter
    #20770
    na ez kész...
    tény ami tény,senki másnak nem jutnak eszébe olyan kiskapuk,mint amik néha nekem..
    de...

    eleinte azon anyáztuk egymás,hogy miért nincs lámpa... vagyis inkább engem anyáztatok,mert be mertem irni 6000 ember után,hogy "lámpa" :D (ismét jelzem,nekem nem kell,a neonok,meg a kanyar mögötti sötétszürke elüt a feketétől,tehát tudom,merre kell menni)

    namost napvilágot látott ez a "flashlight mod"
    erre most az a baj,hogy világit :DDD

    na most ezek után már azon gondolkodtam,hogy meg merjek-e szolalni...

    szal mi lenne,ha vki csinálna 1 "éjjellátó mod-ot"??? tudjátok,mint az AVP 1-2ben volt :) szééép zőőőd :)
    az gombnyomásra ki / be -kapcsol6ó,és látni lehet vele a sötétben...
    na,ez igazán tökéletes megoldás lehetne mindenki számára,nem?

    szal nem vagyok programozo,meg nem is nagyon vágom a programozási témát,ezért nem csinálom meg én (mielőtt még anyáznátok, "akkor csináld meg te ha ennyire tudod")
  • odex
    #20769
    csak itt nem lehet mozgo a kép
  • odex
    #20768

    rzt akartad nem?
  • odex
    #20767
    keres egy létrát azt hiszem
    nem rég keztem el ujból és át vittem azt hiszem hogy egy létrára kell menni és ottt fel vagy le arra már nem emlékszem
  • Sheke
    #20766
    oké
  • Smuge
    #20765
    tudna valaki segiteni? Elakadtam egy résznél, most jöttem vissz a a Pokolbol feladatom a pokol kapujának elpusztitása. kiértem egy részre ahol nemtudok továbbmenni semerre se: jött csomo pok azokat kinyirtam, elöttem egy hid ami levan olvadma már a tüztöl ha közelébe megyek meghalok. Jobbra egy lift aminek az ajtaja bevan szakadva csak felfele lehetne menni de ottse lehet. Merre tovább?
  • odex
    #20764
    lusta népség ú
    kéne már valami uj infó a dom 3 roe-ról
  • Kandurex
    #20763
    Totális boldogság öntene el, ha nem Dávid asztaláról linkelnéd a képet. Előtte töltsd fel valahova.
  • Sheke
    #20761
    valaki tudja hogy lehet a doom 3mal interneten jáccani
  • odex
    #20757
    láttom nem jönnek a hírek
  • Andie
    #20756
    Lol lenne, csak kár, hogy hibás. Ha "is" van, akkor oda fönév kell. Azaz pl "Doom3 is cool", vagy "doom3 is crap". Ha ige van, azaz pl sucks, akkor nem kell "is" - kivéve ha folyamatos jelenben irod, de akkor meg "doom3 is sucking". Na mindegy.

    Tegnap megint elkezdtem a játékot, egyel nehezebb fokozaton, és immár az új videókareszommal
    Kicsit feljebb toltam a beállitásokat, és még mindig szépen viszi, 30 fps alatt (gef4ti4200. eddig 3ti200 volt)
    Játszottam kb 30 percet, de megint rá kellett ébredjek, hogy éjszaka nem lehet. Fél éve már végigjátszottam, igy valamennyire sejtem, hogy mikor, hol fognak rámtörni a monszták, de még igy is para a javából. Sokszor külön bátorság kell, hogy be merjek menni egy szobába
    Mióta legutóbb jáccottam, lecseréltem a monitoromat is, egy 19''-os TFT -re, és bizony elsö nekifutásra igencsak zavart, hogy ezekben a sötét játékokban zavaró a tft azon tulajdonsága, hogy nincs fekete. Thief-ben és Doom3-ban is a sötét folyosók nem feketék, hanem szürkén világitanak, de ennek ellenére sem lehet látni bennük semmit. Igy a fényeröt fel kellett tolnom, ettöl mégszürkébbek lettek a sötét helyek, de legalább már látom mi van a sarokban.
    Most, hogy fél év után megint elinditottam a játékot, és nemtudom milyen volt a CRT-n, érdekes módon abszolute nem zavar ez a dolog. Ha most kérdeznék, azt mondanám, gyönyörü a kép. Látom a sötét szobában a túlsó sarokban álló ládákat, és a fekete elég fekete. No persze ha visszatenném a crt-t a mostani mellé, egész más lenne a véleményem. Szóval igaza volt annak, aki fél éve azt mondta, hozzá fogok szokni.

    Letöltöttem a Four Weapon Flashlight Mod-ot, ezzel már látni is lehet, hova lö az ember. Nincs olyan opció ebben, hogy ki/be kapcsolja a fegyverekre szerelt lámpát? Néha, ahol nincs sötét elég zavaró, hogy ég a lámpa végnélkül
  • soulhunter
    #20755
    lehet driver hiba... nekem a KX project driverrel voltak gondjaim eleinte... aztán mexűntek,miután leszedtem az alap SB drivert + a KXet is,és simán felnyomtam a KXet :)
  • odex
    #20754
    lol nem csak tegnap beírtam és nem ír senki se be erre az oldalra az
  • Gabe18
    #20753
    Esetleg arra gondoltál már hogy nem tudja senki hogy mi baja van a Te gépednek,és ezért nem ir?
  • odex
    #20752
    mivan meg alszik a tej á szátokba?
  • odex
    #20751
    lehetséges hogy valami progi vagy a driverekkeeellll van a gond?
  • ibrik
    #20750
    Valószínűleg a gépeddel lehet valami gond - vagy esetleg "határeset" a rendszerkövetelményekhez...
  • odex
    #20749
    nem tudná valaki megmondani hogy a doom 3-ban mért kapcsolódik le a hang játszás közben?
  • odex
    #20748
    ez kurva röhelyes