23325
  • grebber
    #23165
    Nekem sem működött egyik se :(
  • Gabe18
    #23164
    Én próbáltam ma rárakni a régi Doom 3-ra ezt az "extreme quality mod" nevű cuccot, de az eredmény utána az lett hogy már az indításnál hibát dobott a játék.
    A másik "Sikkmod" nevű cucc meg olyan torzult-mosott képeket hozott az ATI kártyámon hogy az a keménydrogosok mennyei álma lett volna.
    Itt úgy döntöttem a Doom 3 modolása nem az én világom...
  • Krisztiam #23163
    ezt hogy raktad össze?
  • k0trapali #23162
    Hát igen...
    Ez lett volna egy grafikai ráncfelvarrás!
  • Maxtreme
    #23161
    hát ez elég tré :)
    Ennél az általam összerakott doom3 milliószor jobabn néz ki.

    01
    02
    03
    04
  • Shep
    #23160
    Hát szerintem leginkább egy külön álló kis részként fogható fel de sajnos nem egy nagy eresztés és rövid is, már a legvégén vagyok és ilyen 1 óra 45 perc eddig ha jól emlékszem a kiírásra.
  • Krisztiam #23159
    hát ez nagy csalódás.. tuti nem veszem meg :(
  • Harbinger
    #23158
    Igen, tényleg a fényhatások másak, vagy inkább a color correction. A Lost Mission egyébként kivel, hol és miért játszódik? Belefűzhető a sztoriba, vagy valami spin-off?
  • Shep
    #23157
    És ahogy már írtam tényleg csak a fényekkel machináltak, az meg hogy melyik a jobb szerintem egyén függő.
  • Gabe18
    #23156
    Csináltam a legelejéről pár összehasonlító képet. Semmi mod nincs a Doom3-on csak a magyar felirat.

    Ajtó:

    Doom3 BFG

    Katona:

    Doom 3
    BFG

    Szoba:

    Doom 3
    BFG
  • grebber
    #23155
    Azzal nincs gond stabilan 60 fps vsync mellett!
  • Shep
    #23154
    Nem lehet semmit állítani.






    Nyomam egy félóra doom1-et és majdnem a végére is értem az első fejezetnek :)
  • Harbinger
    #23153
    Az első képen ocsmány a textúra minősége. tuti jól van belőve? Mert ettől a 2004-es is jobb, még az én tré gépemen is.
  • Jaka923
    #23152
    A játék legalább normálisan fut? Tanultak a Rage esetéből?
  • Krisztiam #23151
    hát ebbe hol a grafikai ráncfelvarrás?
    1920x1080-as felbontás ez egyáltalán?
    így biztos nem veszem meg én se...
  • _Atti_
    #23150
    http://www.kickstarter.com/projects/1523379957/oculus-rift-step-into-the-game
  • Seth
    #23149
    Na arra mondjuk kiváncsi lennék :)
  • _Atti_
    #23148
    Van egy cucc amitől elvileg több ez egy sima ujrakiadástól..méghozzá hogy elvileg ez lesz az első játék ami támogatni fogja Carmack VR-kütyüjét.
  • Shep
    #23147
    Továbbra sem értem a problémát, nem tetszik nem veszed meg, nem töltöd le, ennyi. Millió 1 ilyen megoldás van a piacon és most nem csak játékokra gondolok, élelmiszer, fogkrém, film ... és azok miatt nem hőzöng senki. Meg egyébként is ez főleg a konzolosoknak készült de ha nem lett volna PC-re akkor meg kitört volna a parasztgyalázat. Egyébként azt meg, hogy PC-n a moddal elérhető szinttől gyengébb lesz az elején tudni lehetett, úgyhogy megint a nekünk semmi nem jó lemez előkerülését érzem.
  • Seth
    #23146
    Aki megszállott, vagy csak nagyon kiváncsi, az úgy is megveszi majd az 1-2 óra alatt teljesíthető lost levels miatt. Értik azért a dolgukat, ha pénzt kell csinálni kevés energiabefektetéssel. Mert abban biztos vagyok, hogy ezek a lost levels-ek még annó selejtezett szakaszok voltak és nem kerültek be se az alapba ,se a kiegbe, lehet pont azért mert dögunalmasak :)
  • ntex
    #23145
    "Te figyelj már Carmack Úr. Mit szólnál ha a Doomjaidat fognánk és adnánk hozzá pár új effektet meg összeraknánk egy packba az összes epizódot és eladnánk mégegyszer?"

    Kb ennyi lehetett az ötlet...

    Amúgy vicc hogy így már harmadszor is megpróbálják eladni a Doom 3-at... Nagyon gyenge marketingfogás lett ez :\

    Már volt egy Doom Collectors Edition is, az is ugyanez volt szinte...

    http://doom.wikia.com/wiki/Collector%27s_Edition
  • Prince of Máté
    #23144
    Én sem értem, a grafikai ráncfelvarrás az akkor azt jelenti, hogy most már a menüből is lehet szélesvásznú felbontást választani?
    Meg ezt a térhatású hangot se értem... Az eredeti is 5.1ben futott nálam.
  • grebber
    #23143
    Az ős grafika van bennük!
  • Shep
    #23142
    De mit vártál több poligonból álló karaktereket, vagy mit? A realitás a fény/árnyék javítás volt ezt meg is tették + beraktak pár plusz pályát és egybecsomagolták az egészet. Nincs ezzel probléma, akinek nem kell nem veszi meg, akinek meg még nem volt meg az most megteheti egyben, konzolosoknak meg ez úgyis új.
  • ntex
    #23141
    Doom 1-2 a régi eredeti formájában van benne vagy át lettek portolva a pályák Doom 3 motorra?
  • grebber
    #23140
    Hogy mit azt amit az arcunkba hazudtak megint:

    "Bár a fél világ a Doom negyedik részére vár, a Bethesda ezúttal a sorozat harmadik epizódján végez grafikai és tartalmi ráncfelvarrást."

    Grafikai ráncfelvarrás. Az biztos hogy ettől a grafikától ráncoz lesz az arcom más nem.
  • Shep
    #23139
    Én nem értem mit vártatok, nem új játékot írtak csak a régit kiadták újra pár + pályával, meg kicsit javítottak a fényeken.
  • k0trapali #23138
    Ez mi?
    Tényleg semmit sem változott és én meg akartam venni... jézusom!
  • Shep
    #23137
    Pedig a lámpázás adta meg az egésznek az alapját, még akkor is ha sokak szerint rossz volt ez a koncepció.
  • Seth
    #23136
    Nem tudom ki mire számított, modokkal a pc verzió ezerszer szebb. jobb.
    Ez inkább a konzolosok számára összedobott Doom gyűjtemény, mivel erre a genre még nem jelent meg a gépekre. Kicsit késő mondjuk, de akad aki biztos megveszi :)

    Ja és kivették a lámpát, most a karakteren van rajta és energiát fogyaszt, szóval nem lehet egyfolytában használni, de hamar feltöltődik. Úgyhogy nem lehet kupáncsapni vele a zombikat :( :D
  • Shep
    #23135
    Doom 1 és 2 is benne van, nem csak a 3 és a kiegje?
  • Carmageddon
    #23134
    Ez a pc-s verziója?, lehet tölteni már?
  • Shep
    #23133
    Akkor jó, mert az alapot nincs kedvem megint végigvinni, mert nemrég játszottam újra a felturbózott graffal.
  • grebber
    #23132
    Elinditás után lehet választani Doom 1-2-3 közül.
    Doom 3 belül pedig alap kieg vagy lost levels.
    A grafika egy fél unciát se változott. :(







  • Seth
    #23131
    Csak a 360 verzióról tudok nyilatkozni,abban külön indítható az alap, a kieg és ez a lost levels
  • Shep
    #23130
    Vajon az új pályák elérhetőek külön is, vagy el kell jutni a játékban egy adott pontig?
  • grebber
    #23129
    Doom.3.BFG.Edition-SKIDROW 4GB
  • GTV
    #23128
    Szerintem tutira.
  • Krisztiam #23127
    ez kamu nem?
  • GTV
    #23126
    Az az érdekes, hogy PC-re már jofogason árulják, pedig holnap jönne csak hivatalosan. Máshol meg semmi.