23325
  • Glpetyus
    #21153
    Köszönjük a hsz-t
  • mike369
    #21152
    komoly, de az is elég, ha p.o. letűzfalazod a doom3 exe-t, hogy ne tudjon csatlakozni.
  • Evogordon
    #21151
    Be is írom
  • FeketeFény
    #21150
    Fórumot böngésztem és iylenek hogy ki kell húzni a netet meg hasonlók:) Ez komoly? Újra is kell inst?
  • mike369
    #21149
    gratulálok! te vagy ennek a teljesen egyedi és újszerű (amúgy baromság) gondolatmenetnek első terjesztője... szép volt!
    gyorsan írd ezt be a HL2 topicba is, hátha megdícsérnek!

    ui.: akkor tulajdonképp mi a f@&°nak nézegeted a Doom-ot???
  • FeketeFény
    #21148
    Na szép ember! Hl2t doomhoz hasonlitani, jáááj
    Nem vágom mért nem megy nálam a kieg.
    Nem jó a cd key hozzá!!
    A roe key az jó, a d3 key nem! Pedig azzal installaltam a gamet előtte..
    Mit lehet tenni?
  • Evogordon
    #21147
    FÓJJJ de utálom a doom 3-at egy szar sötét játék aminek csak a grafikája a dzép a gravitációs fegyvert meg a hl2-ről utánozzák FOJ BAZZ... ÉLJEN A HL2 ANTI DOOM
  • GrimReaper78
    #21146
    Ezen az oldalon találhatto kegy csomó modot, DOOM3-hoz is, beleértve a Doom3 retail gore modifikációt, aminek köszönhetően nem tűnnek el a tetemek.
  • FeketeFény
    #21145
    Aki olvasta Damien Forrestal DooMját talán átérzi problémám súlyát..
  • FeketeFény
    #21144
    Nekem fps-es karrierem során a legnagyobb élményt a doom jelentette kezdve a 1el. Az új generációs doom hangulata számomra elképzelhetetlen a régi mítosz felelevenedése nélkül, ezért nem is nagyon tudom önmagában értékelni a gamet. Én az új doomot mindig is úgy képzeltem hogy repülni fognak a húscafatok és ömlik a vér mindenből. Ez ami hiányos, de méltó a névhez ez tény.
  • Glpetyus
    #21143
    Az.
    Hiába a sok fika,NEKEM az egyik legjobb gém lett tavaly.
  • FeketeFény
    #21142
    Még1 mond: Doom éjszaka 5.1el megfelelő hangerőn zseblámpával araszolgatva verhetetlen hangulat sztm
  • FeketeFény
    #21141
    Nagyon sokat ad a hangulatba a zseblámpásdi!!
    Szerintem az új doomban a brutalitás hiánya az elkeserítő.
    Minden profi, de a tetemek elparázslása kicsit gagyi megoldás sztm. Painkiller inkább az eszetlen öldöklésre megy és nem a reál, brutál hangulatra. Végignyomtam a kiegészítőit is. Tehát megvolt, más?
  • sd54321
    #21140
    a painkiller nálam is bejött...
    pedig az is daráló gép típusu game:)
    de valahogy van benne változatosság, szín, ellneben a d3-mal.
    azért, hogy vmi jót is monjak d3-ról:
    hmm... most nem jut eszembe ;)
  • sd54321
    #21139
    világért sem akarok senkit megsérteni, de ...
    ebben az egész doomban az az elkeserítő, hogy qrva sötét és egysíkú egy game...
    pedig én elkötelezett fps hívő vagyok, de ez még nekem is megfeküdte a gyomromat.
    ez a game nem más mint egy elrettentő példa arra, hogy az ütős grafika még nem minden...

  • Glpetyus
    #21138
    Painkiller?
    (nálam a best)
  • Glpetyus
    #21137
    Meg értelmes fórumozók is D:
    Kell hozzá az alap is.
  • FeketeFény
    #21136
    tudtok esetleg hasonló elmebajos játékot mint a d csak kicsit több vér fröcsögjön és szakadjanak az emberek. Nagyon hiányzik nekem a doom ból ez!
  • FeketeFény
    #21135
    Értelmes válaszok rovatunkban..
  • Glpetyus
    #21134
    :lál
  • FeketeFény
    #21133
    H! most töltöm a gamet, doom3ra kell install vagy külön fut?
  • Glpetyus
    #21132
    Köszi ^^
  • Maxtreme
    #21131
    Egyedül kell menni igen (legalábbis ameddig én jutottam, még nem volt társam :) )
    A játékidő az eredezi fele kb.
  • Glpetyus
    #21130
    Na,visszaolvastam a 400 hszt-t (de minek??)
    Pár kérdés,amira nem láttam választ:
    Itt is végig egyedül kell nyomulni? (na nem baj csak érdekel)
    Hány óra a játékidő kb.?
  • Maxtreme
    #21129
    már 1 jóideje :)
  • Glpetyus
    #21128
    Beszarok.
    Már kijött??
  • Dynamic
    #21127
    Ezt a játékot goddal játszani?Ritka lámer aki nem tudja végig vinni még easyn sem.
  • szaharin
    #21126
    enmar valami plalyanak a 2.alpalyajan:)
  • MagyaR
    #21125
    Hányadik pálya? Én most vok a 3.on :D.

    Amúgy nektek nincs olyan hiba a gamevan, hogy mentek-mentek-mentek és mentek, aztán még mindig mentek, de aztán még mindig mentek nem haggyátok abba a menést és mentek mentek és egyszer csak lefagy a jatek, és amikor újrabeindul nincsen fény!

    Olyan, mintha a fényerőt nullára raknám és csak a lámpa fényeket lehet látni, de az utat eggyáltalán nem meg semmit se.

    Mégha felis oltod a zseblámpát semmi.

    És csak akkor javul meg ha ki-be lépek.
  • MagyaR
    #21124
    De azér nem mind1, hogy valóság vagy játék :DDD.

    Amúgy goddal is ugyanúgy parás, csak ahogy mondod ad egy ilyen biztonságérzést. Én, ezt a doomot így szeretem jáccani!

    Még az első részt is, pedig az abszolúte nem parás :DD.

    Ennél a gamenál már szokássá vált nekem a god.
  • alph4
    #21123
    Bocs, de szerintem én még nem járok ott! Nem találkoztam még ilyen szörnyel! ;P
  • alph4
    #21122
    Dede azért god-zol mert fél hogy meghalsz! És csak így érzed magad biztonságban! Ejtőernyő nélkül kiugranál egy repülőből? nem hiszem! de ejtőernyővel már igen, bár ki tudja :DDD (én mondjuk igen)
  • szaharin
    #21121
    nah alpha irj viszaa.
  • szaharin
    #21120
    :Dakkorsem lesz kevesbe felelmetes hogyha goddal jatszol..
  • MagyaR
    #21119
    Semmi közöd hozzá, hogy hogyan jáccok.

    Ha goddal, akkor goddal. A kor nem változtat azon, hogy goddal jáccok vagy sem. És nem azér jáccok vele goddal, mert félek tőle!

  • szaharin
    #21118
    duplasörétes azmar nekem tegnapis megvolt.
  • szaharin
    #21117
    "elakadtam tudna valaki segiteni?
    sztem ez a 3.ilyen foszorny vagy mi, ilyen kek szinu, mintha aram lenne, az van korulotte, es van 4 ilyen hulyeseg amibol szedi ezt az aramot vagy kek izet, de nemtom mitkell vele csinalni, mert amiket lo, visszalovom neki..de megsem erzi..."
    de azota rajottem ha lovom folyamatosan akkor a falon zoldlesz egy kapcsolo es meglehet nyomni..
  • alph4
    #21116
    Mondjad holjársz? Én már elég jól eljutottam! Van minden stuki, duplasörétes meg minden!
  • szaharin
    #21115
    alpha, te holjarsz?tudsz segiteni?
  • szaharin
    #21114
    nemtom, demar nagyon tulakarok innen jutni