23325
  • IMYke2.0.0.0
    #21233
    Sajna, olvastam - bár, bevallom, jókat kuncogtam rajtuk
  • mike369
    #21232
    amúgy én se szoktam fps-ezni, de pszt...
  • Maxtreme
    #21231
    Mint azt mondtam zizlések meg pofonok :)
    Barbie kommandó... Ez tetszett :))))
  • mike369
    #21230
    nem kell, nem az ilyen dolgokkal van itt a gond, hanem pl #21185, #21189 és társai...
  • IMYke2.0.0.0
    #21229
    Látom, tudod, hogy következetes vagyok . Hát, tényleg az vagyok.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Glpetyus
    #21228
    Ezt mindenhol elmondod :))
  • IMYke2.0.0.0
    #21227
    Bocs, lehet én is hozzájárultam az előző HSZ-ommal a flame-hez, ígérem:

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #21226
    Nem érdekel, ha mindenki rám förmed, de nekem a HalfLife 2 (végignyomtam, cheat és segítségkérés nélkül), Doom 3 (nem győzőtt meg, hamar uncsi és uninstall), FarCry (játszottam vele, de nem fogott meg, elkészítettem a magyarítását, tesztelgettem és uninstall) egyike sem jött be!
    Ellenben a The Chronicles of Riddick-et háromszor végigjátszottam! A fordítás kedvéért és mert nagyon tetszett!

    Én majdnem szét röhögtem az agyam a HL2 és a Doom 3 script-bajnoksága láttán!
    A FarCry (barbie kommandó) pedig egyszerűen technológiai demónak tűnt számomra. Kész.

    Az egyetlen, igazi élményt FPS műfajban tavaly a Riddick adta nekem!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • mike369
    #21225
    KEDVES FIKABRIGÁD!

    Ha majd egyszer felnőtök és megtanultok OLVASNI, a KERESŐT HASZNÁLNI meg hasonló vicces dolgokat, akkorra ajánlanám figyelmetekbe ezt a topicot:
    Half Life 2 vs. DOOM III

    A véleménnyilvánítás természetesen jogos, a játéknak se kell tetszenie... de ezt TÉNYLEG 227x le kell írni... és PONT IDE???
  • Glpetyus
    #21224
  • Tatyla
    #21223
    ugy látom hatott a névtelenség dolog amit mondtam,ezt tisztelem...
  • Maxtreme
    #21222
    Sőt merem állítani hogy a Crytek endzsin simán odab@sz a Source motornak :) Sőt egyes dolgokban a Doom3-nak is.
    A másik game amit nem bírtam letenni, az pedig a Riddick volt.
    OFF rulz:)
  • Glpetyus
    #21221
    Nekem is vazz... :)
    Bármit ver,a sztori meg úgyse érdekel szal... :)
  • báttyó02
    #21220
  • Maxtreme
    #21219
    Egyébként ha már itt tartunk, nekem a Farcry jött be a legjobban:)
  • tehen_m
    #21218
    Azért mert szumjektív véleményed szerint nem jó a d3, ne hogy azt hidd mások is így gondolják!
  • Bandee
    #21217
    húha. vki itt most nagyon megmondta amúgy ízlések és pofonok, fórumra emtom minek írsz eposzokat. úgyis sokan fikáznak érte, aki meg hl2 imádó az meg magasztal. értelme? semmi
  • báttyó02
    #21216
    hát ja ez is igaz
  • Maxtreme
    #21215
    Én ehez csak annyit tennék hozzá, hogy full baromság a 2 játékot egymáshoz hasonlítgatni.
    Mindössze annyiban hasonlítanak 1másra, hogy mind2 Fps.
    Ennyi erővel akkor hasonlítsuk össze a Deus Ex-et, és a Serious Sam-et vagy a Tomb Raidert, és a a Manhunt-ot.
    Mind más és más stílust képviselnek. Kinek ez jön be, kinek az.
    Az ID megmaradt a klasszikus Fps stílusnál.
  • báttyó02
    #21214
    hát...most öljetek meg,de nekem egyáltalán nem jött be a hl2..kajak olvastam a fórumokat,cikkeket,mondom megnézem mi ez a nagy felhajtás :d
    hát egyáltalán nem jött be.
    a doom3 viszont bejött,és én igenis paráztam mikor nyomtam
  • Herr Lehrer
    #21213
    "elmondom hogy ez a Half-Life története volt."
    igen,amit a Doom 1-ről nyúlt le még 92-ből:DDD
    de ettől függetlenül tényleg jobb a HL2:)
  • Glpetyus
    #21212
    Ettől függetlenűl a HL2 sztem is jobb,mint a Doom,de mind1 :P
  • Glpetyus
    #21211

    Nem tudom,mi a f@sz bajotok van a sötéttel.
    Nekem totál gyári beállítású brightness-el semmi gondom nem volt,jól láttam.
    Szal vagy vegyél új monitort,vagy nyisd ki a szemed.
  • GeneralsHungary
    #21210
    Ennyit írtam nektek. Csak azt sajnálom holnapra ez itt se lesz, mert addigra 100 db 1 mondatos üzivel spamelitek tele ezt a fórumot.
  • Glpetyus
    #21209
    Minek gépelsz ennyit,ha semmi értelme nincs? :P
  • GeneralsHungary
    #21208
    Röhej az egész! :D

    Mellesleg a DooM 3 egy nagy vicc volt.
    Kezdjük ott hogy sötétség uralkodik az egész játékon. Full brightnessel se látsz az orodig se. Hiába ég több helyről is a lámpa semmit sem világít be a térből. Mindez azért hogy féljünk. Zseblámpásdi is hülyeség, a játék hosszú szakaszán bőven meg lehet unni. A félelem amire épül az egész is vicces. Én már majdnem elaludtam a játék alatt. Léptem hátra hármat mikor meghallottam szörny hangját addigra benn is volt 2 sörét. A pokol rész jó volt. De maga a játék nem fogott meg. Nem is érdekelt annyira a game és csak muszájból tolam végig.

    Nekem valahol ez a sztori ismerős volt.
    Full egyedül érkezek megy egy titkos kutató bázisra, rá pár percre történik valami amit senki sem tud magyarázni. Kinyílik egy kapu, amely olyan lényeket hoz a földre amelyek addíg senki nem látott. A Tudósok pusztulnak mellőlem, nem akad egy élő emberi társ akivel beszélhetnék. A szörnyeken kívül jönnek a katonák, akik nagyon jól képzettek és okosan kell velük harcolni. Ahogy haladok előre, annál furcsább ismeretlenebb új szörnyek jönnek. Aztán bedobok egy kis vonatozást, és ha megvolt eljutok egy olyan világba ami addig ismeretlen. Aztán vissza a köztes világba ahol akkora főgonosz fogad, hogy a képernyőt betölti. ...

    Eddig ha azt hittétek hogy a doom 3 ról beszéltem, elmondom hogy ez a Half-Life története volt. 1998 ban került ki a Valve kezei által, és a világ legjobb játékaként tartják számon. A multijával, különböző modjaival messze többen játszanak mint az összes többi gameval. Nos ennek a vége ugye az a híres kettős finálé, amit hatalmas csodálatomra a doom nem lopott el. A befejező videó tetszett, pont emiatt mert saját volt, ezért remek is.

    Miért jobb a HL2 mint a Doom 3:
    - Sötétség. Hl2 ben teljes a színpaletta, csodás!
    - Tájak. Nekem nem elég a sötét bázis 4 fala, varázslatos tájak, hatalmas változatosságban.
    - Hangulat, hát változatos játékmenet nem lehet megunni. Mindíg van pezsgés, hangulat.
    - Félelem, doom3-at hagyjuk. HL2 Még most is borzongok a kis szondák hangjától, vagy maga a Ravenholmos rész. Amikor ordítoznak a fájdalomtól az égő "zombik", összerogynak, és meghalnak.
    - Társak. Doom 3 ba örüljünk ha a falhoz beszélhetünk. Hl2 ben szakaszunk van. Alyx-ről nem is beszélve.
    - MI, fizika. Én még olyan játékot nem láttam ahol akárhol volam a szemembe néztek. Látszott róluk az élet, mikor dobáltam őket tárgyakkal szóltak hogy hagyjam abba. És amikor egy robottal kellett játszanom, labdáznom. És Dog futkosott a ladba után. Itt élveztem a játék teljes szabadágát. Doom3 ba egy kis őrrobot volt. De annak jobban örültem mint bármi másnak a játékba. Persze, nem csak azért mert a szörnyeket végig megölte,azok meg hiába dobálták tűzgolyóval. Hol van olyan játék, ahol pofánköpik egymást. Ahol az unatkozó lövészek, hollókra, zombikra lőnek. Ahol lézerkövetős rakéta van, ahol felmászik a bírátunk a csatornán a ház tetejére. Ilyen game nincsen több.

    Arról most nem beszélek, hogy gravitáció létezik, széttörhetjük az üvegeket, dobozokat. Mindennek valós fizikája van.
    Most pedig kiadták a DooM 3 kieget dupla shotgun +gravity gunner.

    Most én arról nem beszélek, hogy 1000x jobban van optimalizálva a Hl2. Az egyik legjobban futó játék volt. A DooM3-nál meg minden minimumon és még így is néha akad, mert nekem nem NVIDIA-m van.
    Szval aki azt mondja hogy a DooM 3 jobb mint a HL2 az hazudik.
    Mellesleg mondjatok egy internetes vagy offline magazint ahol a D3 lett az év játéka.

    Az ID csapata zseniális, és elismerem a jelentősségüket. Csak eljárt felettük az idő.
  • szaharin
    #21207
    bazzd, mar a pokolban jarom, veteranon jatszok, es kurvanehez!!!!
  • Glpetyus
    #21206
    :DDDDD
  • Maxtreme
    #21205
    vagy visszavitték a szobájába az orvosok:)
  • oneal1
    #21204
    a 38 as filet nemtudja valaki feltenni valahova??
    mindent leszedett a flashget csak ezt nem!!:((

    help!

    thx
  • Glpetyus
    #21203
    Na,úgylátszik hazaért anyu....
  • Maxtreme
    #21202
    Tessék csak tessék, jegyek elővételben kaphatók, csak itt, csak most öccsázsé:)
  • Maxtreme
    #21201
    :-D
  • Glpetyus
    #21200

    Elkezdődött D:
  • Maxtreme
    #21199
    Nem mintha sok közöd lenne hozzá, de 21. Esetleg valami kifogás/ellenvetés mester? :)
  • Evogordon
    #21198
    aha.. Te miért nem teszed ki hogy hány éves vagy?? Talán szégyelled?
  • Maxtreme
    #21197
    De olyan jó "értelmes" emberekkel eszmecserét folytatni:))))
    Ugy sem húzom fel magam rajt, csak röhögök :D
  • Maxtreme
    #21196
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    LOL
    Akkor hasonlít a játék a fejed belső terére:)
  • Evogordon
    #21195
    Igaz így inkább nem kell olyan nagy gépigény
  • Glpetyus
    #21194
    Hagyjad,ne tőrödj vele....