23325
  • IMYke2.0.0.0
    #21273
    www.gamecopyworld.com!!!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • MagyaR
    #21272
    Ja! Van vmi crack rá. Nemtom honnan lehet leszedni.
  • tehen_m
    #21271
    A gravigunt az alpjátékba is bele akarták rakni csak kihagyták (aokmindent kihagytak amit JC eltervezett)
    Vagy rosszul emlékszem?
  • alph4
    #21270
    DE van! Csak ahhoz vissza kellene olvasnia kezu barátunknak! ;D
  • MagyaR
    #21269
    Vegye meg eredetiben .

    Más megoldás nincs.
  • kezu
    #21268
    sziaztok!lenne az egyik haveromnak egy kis problémája:
    letöltötte a ROE-t és csak akkor megy neki a cdkulcs ha kikapcsolja a netet!nem tudtok valami jó megoldást!előre is köszi!!!!
  • MagyaR
    #21267
    Thanx mégse kell. Már megtaláltam. A 3. cdn van rajta.

    Nem könnyű előhalászni. Megkellett nyitnom winrarral az eggyik ilyen fájlt és abba volt benne.
  • MagyaR
    #21266
    Hol lehet a game zenéjét megtalálni???( ami a menüben szól)

    Mondjátok meg a címét min., azt letöltöm.
  • Gabe18
    #21265
    Tudom,az alapjátékban használtam is,mindegy,ezt lejátszom már igy ahogy van.Elviselhető igy ahogy van azért.
  • Sil3nt
    #21264
    nah hát én is bele-bele kukkantottam.Nekem alapból a d3 nem tetszett, de ezt inkább hadjuk. Ebben sem tetszik több mint a gravity gun, amit ugye a hl2-ből csortak, de ezt SE vitassuk. Szerintem jobb a kiegje mint az alap. Valószínű végigtolom, hogy láthassam a főellent.
  • Ma2ska
    #21263
    De a gravitációt nem a sierra találta ki ugye? Lopták a Newtontól az meg a mindenhatótól csente el.
  • Danecay
    #21262
    Ezt a Xio's skin pack-et nem ismerem, de beszerzem, viszont a paralax mapping az igen zsír volt, csak sajnos nem minden kártyával, vagy driverrel működik jól. Én anno egy ATI Radeon 9500@9700-as VGA-val toltam végig a game-t és a Paralax Mapping mod is teljesen jól működött, viszont nemrég adtam oda a havernak, neki egy GF6800GT-je van és azt mondta, hogy nem működött jól, így le is szedte. Vajon a Paralax mapping MOD DOOM3-hoz készítet verziója működik a RoE-el is? Gondolom igen.
  • odex
    #21261
    segítek a lámpa lámpa ügyben!nem minden fegyverre teszi ki a lámpát! csak annyit tudok hogy lehet valahonnan 1 modot leszedni és azt bele keell nyomni a gameba ettől többet nem nagyon tok! ezt régebben én is használtam ezt a modot még talán meg is van!
  • szaharin
    #21260
    aa, kurvajo jatek, vetranon vegigvittem demar gondolkozok az 1el nehezebb fokozatban
  • odex
    #21259
    meghogy már sötét van nem is 1 horror game a szép napos virágos időről szól meghogy a szép virágok kibujjanak meg hogy még rügyezzenek! a doom kieg hangulata azért már 1 kicsit más mint a sima doom 3-nak 1 hangú volt kivéve a pokollll! ennek legalább úgy van hogy már nem csak a fém fal mellett vagyunk hanem már kösziklák meg ilyenek! a 1 pálya már izgalmasabb volt mint a hl2-ve az utolsó! (jönni fognak olyan maszkos zombik?)
  • Gabe18
    #21258
    Hát némileg előrehaladtam a játékban.
    Szerintem az alap D3-hoz képest jobb lett.A gravitációs fegyver használhatóbb lett mint előre gondoltam,bár az nem kérdés hogy az ötletét honnan vették.Mindegy,jótól (jót) lopni (átvenni),nem bűn ugye.
    Igazi bajom nekem inkább a játékmenettel van.Ez a nagy sistergések közepette előttem-mögöttem megjelenik 2 ellenfél aztán fight stilus egy kissé unalmas lesz hosszu távon.Bár ez ugye D3-ban is igy volt.Meg hát ez amolyan Doom jelenség...
    A lámpa megoldása percről percre idegesitőbb,mert ez a lámpa fegyver,lámpa fegyver,lámpa fegyver váltogatás hát egy kissé idegtépő.De ez már ki volt itt "tárgyalva".
    Végülis a grafika és a elég jó hangulat ugyanugy elviszi a hátán mint az alapjátékot.Mindenesetre nálam az egyszer végigjátszható kategória.De akkor egyszer jó.
  • szaharin
    #21257
    ahhoz kepest hogyez doom3 tema hogyjon ide a hl2, meg a Republic Commando nagyon, meg a Brothers in arms?
  • odex
    #21256
    nem azért mert hogy a hl2-be gravitációs fegyver volt 1 x akkor már akár 500 év mulva se lehetne gravitációs fegyver mert hogy azt a hl2 cég vagy tuggya a rák találta ki! ennyi erővel már azt mondhatnánk hogy 1 feltaláló feltalált valamit és azt a dolgot amit feltralálta és várjuk ki amíg azt az emberek L felejtik és szépen leutánozzuk bakker! nem is L lopták inkább csak 1 kicsi trükköt át vettek!
  • Maxtreme
    #21255
    Szerintem a Republic Commando nagyon jó. Én nem szeretem különösebben a Star Wars-ot, de ez a game nagyon bejött.
    A Brothers in arms nekem abszolút nem tetszett.
  • szaharin
    #21254
    VEGIGVITTEM!KIRALY A VEGE!!!!
  • FeketeFény
    #21253
    Wolfeinstein3D azt kész. Most Repuplic Commandot nyomom, doomhoz még korán van.. Mit érdemes tolni még? Brothers In Arms az jó?
  • Maxtreme
    #21252
    :-D
    Meg tudlak érteni:) Én inkább exportálnám a temetőbe:)
    Vagy a Csernyushoz egy 2 hónapos kezelésre. (nemtudom ki járna rosszabbul, a Csernyus, vagy ő.. :D)
  • Ben C
    #21251
    ilyen öcsém lenne emigrálnék franciaországba.
  • Ma2ska
    #21250
    Ez az antigravitációs puska akár lopott akár nem mégiscsak jó hogy benne van.. nekem tetszik a game, egyszerü és nagyszerü hogy valami nagyon eredetit mondjak, ill. nem mindig attól jó valami ha kivágja az agyad a biztositékot töle. Végig is tolom noha nem vagyok nagy pc gamer..
  • odex
    #21249
    tudjátok evogordon amikor l kezdte a gamet 1- le is törölte mert félt
  • odex
    #21248
    nyald ki a hl2 szarját te kiss hl ista én az öccse vagyok
  • alph4
    #21247
    Húú, az rosszabb mint ha a mars-ra küldtük volna! Ott legalább 1-esével jönnek ellene a szörnyek, de amott....húúú rá se merek gondolni
  • Maxtreme
    #21246
    Vagy csak 1xüen menjen Zalakomárba, UTÁLOM A CIGÁNYOKAT felirattal a hátán:)
  • alph4
    #21245
    Javaslom hogy menj egy disznóvágásra és őld meg te, ha már ennyire imádod az öldöklést meg a vért! (félelmetes)
  • Maxtreme
    #21244
    Egyébként az alap Doom3-hoz van 1 ugynevezett Xio's skin pack.
    Na az nagyon odabasz.
    Paralax Mapping
    A modellek sokkal részletesebbek lesznek
    stb..
  • IMYke2.0.0.0
    #21243
    www.pcgamemods.com --- Nézz csak el oda! Találsz ott vérfröccsenős modification-t is!
  • steweee
    #21242
    sztem jó a game, de tényleg nagyon hiányzik belőle a vér és húscafatkafröccsenés.sajnos nagyon a korosztályos gagyigémek irányába tolódnak már el a játékok, az utolsó komoly dolog amire emléxem a soldier of fortune volt.így már a doom sem az igazi, leglább lenne hozzá olyan peccs ami javítja.és a 8 évesek meg úgyse tudják telepíteni
  • alph4
    #21241
    Térjünk vissza a témára: DOOM 3 and RoE
  • Glpetyus
    #21240
    Ismerkedő-barátkozó totyig :D
  • Gyusz
    #21239
    Nekem tetszett a Doom 3 is, a Far Cry is, a Riddick is, meg a Half-Life 2 is, meg még egy csomó minden. Sok FPS megfordult már nálam, azonban Cate Archer a kedvencem, és nem csak a domborulatai miatt
  • IMYke2.0.0.0
    #21238
    Kitettünk magunkért, na :))

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Maxtreme
    #21237
    mh az utolsó 3 post elég színvonalas lett:))))
  • IMYke2.0.0.0
    #21236


    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Glpetyus
    #21235
  • IMYke2.0.0.0
    #21234


    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView