23325
  • steweee
    #21313
    mindenkinek lehet véleménye, és el is lehet mondani, de egy fórumnak inkább arról kellene szólnia hogy ha vki vmiben elakat, mondjuk a telepítésnél vagy a játék során akkor azokra választ találjon. a vélemény is belefér, csak mostanában egy kicsit sok volt az ezért szar, azért szar, csakazértis szar. ez is egy vélemény és helye van a fórumon, csak nem kell ennyiszer és csakazértis leírni.én pl az olyan játékok fórumában ami nem tetszik nem írok, mert nem is játszok vele, illetve ha kipróbálom egyszer leírom hogy fos, felesleges letölteni, ne adj isten megvenni, még egyszer belépek megnézem a reagálásokat, aztán el van felejtve. de itt vannak visszajáró emberek akik szerint ez a világ leggagyibb játéka, és kötelességének érzi hogy ezt folyamatosan közzé is tegye.aki a halflifét szereti, az írogasson oda.nekem mindkettő tetszik
  • Istencsászár
    #21312
    ooltűtfallal tiltsad le doom3.exét vagy huzd ki a netet de van már crack is hozzá
  • miki90
    #21311
    sziasztok!!!!
    nem tudjátok hohy hogy kell a cd-key -eket beütni??
    mert ha beütöm az egyikhez a másikhoz nem fogadja el!!
    please help me!!!!!

    THX
  • odex
    #21310
    hány pályás a game én még csak a 7 map helyét taposom! :)
  • Istencsászár
    #21309
    nem ez a beta
  • GeneralsHungary
    #21308
    http://www.martianbuddy.com/blaster.html

    Ez kellett valahova?
  • Gabe18
    #21307
    "aki warezol(én is)az ne fikázza, ingyen lehet vele játszani"

    Érdekes,akkor minden játékot magasztaljak az egekig?Véleménye szerintem mindenkinek lehet,függetlenül attól hogy megvette vagy sem.

    Az mondjuk persze egy más kategória,amikor valakinek a warezolt játékát mondjuk tönkrevágja a hivatalos patch,és akkor a készitőket szidja,vagy efféle dolgok.Olyankor tényleg ne szóljon semmit inkább.
  • FeketeFény
    #21306
    Jól beszél a koma!
  • steweee
    #21305
    olyan jópofák vagytok hogy ilyen fizika, meg reálisan látszódik e a fény meg az árnyéka dolgokon vitatkoztok.a játéknak szerintem, de legalábbis számomra egy mércéje van, és az a játék élvezete.tök mindegy hogy milyen reális egy játék fizikai motorja ha maga a játék szar, nem nyújt élményt. láttunk már ilyet többet is. sztem a doom ha nem is a legjobb és csalódás az előző részekhez képest, talán mert túl sokat vártunk tőle, de nem rossz játék, mindenképp érdemes egyszer végignyomni.és ez a játék lényege.az fikázza a doom3-at aki boltban vette és nincs vele megelégedve mert pl a lámpa fénye a plafonról csak sugárban süt és nem oszlik szét.aki warezol(én is)az ne fikázza, ingyen lehet vele játszani
  • neozed
    #21304
    Mert így design-os
  • MagyaR
    #21303
    Loool. Amúgy még megse jelent a játék :DDD.

    Amerikában ma jelent meg, Magyarországon április 8-án fog.
    Kinn van az sg nyitóoldalán. Biztos ez a teljes verzió, amivel mi játszunk???
  • MagyaR
    #21302
    Mi a rákér rohad le a kezünk, amikor, ezt az időt lassító mócsingot tartjuk?
  • mike369
    #21301
    jól átgondoltad a mondat folytatását!
  • Istencsászár
    #21300
    de persze saját vélemény
  • Istencsászár
    #21299
    hátnem ennek pont a jó a fizikája ehhez a stilushoz és a doom világhoz épp elég ami van
  • Gabe18
    #21298
    Asszem mindenki jobban járt volna ha ebbe is megveszik a havok-ot,mert ami ebben van az csak távolról hasonlit a fizikára...
  • Istencsászár
    #21297
    a hl2 fizikáját valéve megvette(havok) doom3ét carmackék csinálták...
    többre értékelem ha egy csapat csinál hozzá nemppedig megváásárolja a már 6 játékba látott ugyan olyan fizikát...
  • odex
    #21296
    csá Dani a számtech teremből irtam ide csákányka
  • danee12
    #21295
    hehehe
  • odex
    #21294
    de mit jobb ha ugyan azok a dolgok lennének a doom 3-ba mint a hl2-be akkor ugyanazokat meg lehetne csinálni!!
    azon kívül te beszélsz akinek L se indult a game meg még te nem is láttad szinte nálunk max 2 percet!
  • Sheke
    #21293
    Szerintem a hl2őnek jobb a fizikája de a doom3roe jobb sokkal jobb játék
  • hykao #21292
    A képek alapján ígéretes, csak ne álljon le a projekt...
  • danee12
    #21291
    lol
  • Ombika
    #21290
    Koltoi kerdesnek szantam igazabol4 :):):)
  • FeketeFény
    #21289
    két nap nemalvás miatti gépelési problémákért is a játékok a felelősek!! mi lesz itt pár év múlva... matrix tlán?
  • FeketeFény
    #21288
    ENgem itt ezért a kérdésért itt megöltek! De igen.
  • Ombika
    #21287
    Eredetit is fel kell tenni ugye?
  • FeketeFény
    #21286
    Hmm hm hm.. kicsit sok már a game.. aludni is kell vagy mi.. bár nem is tom. LEhet ma nem alszom. Ti hogy álltok ezzel?
  • Glpetyus
    #21285
  • Kandurex
    #21284
    Hmm, láttam, hogy volt egy kis flém parádé :p, de hát olyan cukin csináltátok , hogy nem volt szívem belekötni
  • Kandurex
    #21283
    A Hexen nagyon finom lehet!
  • Kaszi46
    #21282
    tökéletesen igazad van! többekközt azert is játszom már 3éve sof2 multival, mert robbannak a fejek, szakadnak a kezek, fröcsögnek a "vérek"::D sof1 is kircsi volt ebből a szempontból sajna ilyen gamekbol ubiszezon van.:(( ha egyszer tömeggyilkolok tuti a kecseg pokemonokra meg tv tabi kra fogom
  • Kaszi46
    #21281

    masszír,masszír,masszíir hihi
  • steweee
    #21280
    akkor tisztázzuk, ez egy játék. JÁTÉK ! és a könyvre épül, viszont így lebutítva nem adja vissza a hangulatát. játszottál a korábbi részekkel? mikor koponyákkal, levágott fejekkel, véres mócsingos tetemekkel teli gödrök, raktárak voltak? érdekes akkoriban nem őrjöngött senki amiatt hogy ilyennel játszanak az emberek, főleg a gyerekek, én is gyerek voltam még akkoriban. és nem jutott eszembe azóta se kíváncsiságból lemészárolni senkit. azóta téma az ilyen jellegű játék, amióta drogos kis hülyegyerekek gyilkosságokat követnek el, és jobb híján a vallomásban a játékra fogják a tettüket.de a probléma nem itt gyökerezik.aki normális az a játéktól sem lesz agresszív, aki meg nem annak nem kell a játék ahhoz hogy gyilkoljon. és sztem a doomban pokoli erőkkel szállunk szembe életünket kockáztatva az emberiségért, és ezért elégedettséggel tölt el amikor a szétmarcangolni akaró démon és szörnyáradatot mócsingos galacsinokra, fröcsögős kis gőzölgő húscafatokra robbanthatom és belsőségektől sikamlós padlón bokáig vérben tocsoghatok. és ebben a játékban ez nincs meg, nem úgy mint a korábbi részekben.mert korosztályos.hajrá pokemonok!
  • hykao #21279
    Kis frissülés a The Dark Mod oldalán.
    (én személy szerint sokkal inkább várom a Dark Mod és a Hexen féle "totál konverziókat" a Doom3-hoz, mint bármiféle hivatalos kiegészítőt...)
  • Gabe18
    #21278
    Hát az alap marad ami volt,de ugytünik körbe néztek a konkurens játékok között,hogy azokban mi is volt igazán nagy újítás és ezekből kettőt belegyömöszöltek ebbe.
    Az egyik a HL2-es gravitációs fegyver egy változata,végülis nem rossz,elég sok mozgatható tárgy van,el lehet kapni az ellenfelek tűzgolyóit és visszalőni,ilyenekre jó.
    A másik az idő lelassitása néhány pillanatra .Ehhez van egy emberi lelkeket gyűjtő valamink,és minden lélekért egyszer lelassithatjuk az időt.Kifejezetten hasznos és látványos.
    Ezzel együtt a játékmenet és stilus nem változott,igy szerintem ha az alap nem tetszett egy végigjátszás idejéig,akkor valószínű ez sem fog.
  • Zsoldos
    #21277
    Tobbek kozott attol, hogy nem volt jo konkurrencia :) Nomeg, hogy az elso felig 3d-s monster hentparade volt, nagynevu eloddel (wolf3d). De ezeket leszamitva semmi extra. A jatekmenet kimerult a lovoldozesben es 3 szines kulcs utani rohangalasban, ez mar a wolfban is megvolt. Csak akkor ez meg eleg volt, dehat azota azert fejlodott egysmas, a jatekok, es az elvarasok is.
  • gameplusz
    #21276
    lol.
  • soulhunter
    #21275
    nos... márcsak 1et kérdek:
    van bármi értelme a játéknak?
    most nem kezdem el ujra fikázni a D3at,se a kieget (márcsak azért se,mer nincs meg)
    de történt valami jelentős változás a sima D3hoz képest,vagy az ID tényleg elfelejtette,hogy mitől is lett nagy anno a Doom a '90-es évek elején???
    vagy netán amnéziásak lennének?

    szal megéri letölteni a kieget,ha nem tetszett az orig?
  • Ombika
    #21274
    Magyarositas?