23325
  • Gabe18
    #21555
    Álj fel a reaktorok mellé ,vagy az irányitótábla elé.Az kicsit magasabban van akkor nem "dobbant",és akkor csak ott kell mozogni kicsit jobbra-ballra a dobott plazmái elől nem olyan nehéz.
  • Andie
    #21554
    Argh, dehát dobbant is, azt azellen nemtok micsinálni, eröm konvergál 0 fele, meg az a rohadt lift is állandóan levisz...
    Na majd holnap megpróbálom...
  • Gabe18
    #21553
    Hát azt már csak lőni kell.Vagy a gravity fegyverrel kapd el amiket dobál és azzal találd el.
  • Andie
    #21552
    Skacok, ott vagyok a 4 energiacellás hellknightnál. Eszement egy kapkodós rohangálós, fagyós rész banyek. Nagy nehezen kilöttem mind a 4 kék hengert, mostmár nem tud töltödni a geci, de hiába eresztek bele 25 rakétát, meg 300 golyót, nem nyúvad meg, én viszont igen
    Hogy a faxba kell kinyirni a dögöt????
  • Dead
    #21551
    Tudom
  • FeketeFény
    #21550
    Pfff..
  • Kaszi46
    #21549
    háháhá nagyon nagy poénjaid vannak
  • Dead
    #21548
    Vedd meg eredetibe
  • Kaszi46
    #21547
    az alap d3al, vagy roe-val lehet vhogy multizni(tört)?
  • Dead
    #21546
    Minek veszekedtek? Volt egy bugja oszt kész! Nem tudott tovább menni, de már sikerült! Sztem le lehetne zárni a vitát.
  • andriska
    #21545
    Nénikéd a hülyegyerek te kis phasz.Nem először akadsz el és kétlem,hogy utoljára.
  • FeketeFény
    #21544
    HA kell letöltőhely, irj mailt adok sokat. [email protected]
  • FeketeFény
    #21543
    Szabadgyerek:Neked is gondot okozna ha nem tudnád használni a liftet okoska! Mielőtt véleményt mondasz rendesen olvasd el a problémát hülyegyerek!
    Dead:Újrakezdtem és műkszik a lift. Valami bekattant az első próbálkozásnál. Felejtem a kis bugot neki.
  • Dead
    #21542
    Kezd előröl azt a pályát, és lehet, hogy a hiba magától megszünik.
  • grizzly21
    #21541
    Vki please mondja el a -nem smsweb,nem vírusos- letöltőhelyeket!
  • Sheke
    #21540
    utolsó mappon vagyok a földet ott koptatok!
  • pinehead
    #21539
    ha vki tudna működő doom3-linket(simát),megköszönném...
    a sajátom kölcsönkérték,azóta sem láttam sajna..://
    priviben,ha kérhetném,és köszönöm előre is mindenkinek!
  • andriska
    #21538
    Uninstall,ha már neked egy ilyen játék is ekkora elakadást okoz...
  • FeketeFény
    #21537
    Na most már 600adszorra jártam körbe a ermet. Semmi kapcsoló, képernyős lehetőség. Minent felszedtem. Semmi sincs sehol. Ugye kiégett mind a 4 energia kollektor. Lehet attól nem működik a lift? Sehogy nem lehet bekapcsolni. Komoly hiba lenne ha nem lehetr tovább jutni! Mit tegyek?
  • andriska
    #21536
    A hullák nem véletlenül tűnnek el,hanem azért,hogy ne nagyon terhelje le a gépet...
  • Andie
    #21535
    Eltünö hullák : én ezt a modot tettem fel egyedül. No meg a magyaritást . Sztem sokkal valóságosabb élmény, ha ottmaradnak a dögök. Agyak a földön, fejetlen hulla, félbetépett pinky, stb. No persze jónéhányszor meg is szivtam, mert ha túl sok hulla gyült össze 1 teremben (4-5), akkor úgy belassult valamiért a játék (2-3 fps), hogy újra kellett töltenem az adott részt, és vigyázni, hogy néhány szörnyet átcsaljak másik szobába (ne legyen látható a két hullakupac). Ez viszont proggi hiba, hisz ezexerint valamiér össszeakadt a sok szörny hullájának renderelése. Node persze ezellen védelem a szétfoszló dög-effekt.

    crossy : graf beállitások után ki kell lépni, aztán újra be. Megtetted? És még mindig nem változik? Vinyóról futtatod? (be tud irni a config file-ba?)... egyebet nem tudok mondani - egyenlöre. kaccsold ki
  • Istencsászár
    #21534
    nemvagy "köcsög láma Doom szidó idióta":)
    Énvéleményeme:
    eltünő hullák: a szörnyek odateleportálódnak ha meghalnak akkor vissza:D ( bár ez zombikra nemigaz denembaj) ehhez az a mod nemakkora vétség leszedni
    fizika: igaz havok jobb, de szarintem ide ennyi pont elég nemzavaró szeintem!
    semmiből elöjövő szörnyek: resident evil filmbe is amikor mentek senki semvolt majd egyszercsak jöttek mindenhonnan:))
  • crossy104
    #21533
    Kérlek bocsásatok meg ha nem olvasnák vissza, de bármit csinálok 800*600 ban megy 60 htz-n.Kiesik a szemem.Gf.kártyám van.Mit tegyek? Más: hány pálya van összesen?Előre is köszi!
  • Gabe18
    #21532
    Hát nem tudom,mielőtt a szörnyhöz átmész a teleportkapun a végén,van ott a földön szétszórva egy csomó minden,ha azokat begyüjtöd annak szerintem elégnek kell lenni.
    De nem tudom,mert én alapból ilyen spórolósan játszok,mikor odaértem akkor is volt nálam egy csomó minden,sokat fel se tudtam ott venni,szoval én full cuccal mentem be a szörnyikéhez.
  • Gabe18
    #21531
    Ez az ahol a 4 oszlopból töltötte a szörny magába az energiát?Mert onnan valóban a liftel kelett távozni,amelyiken odamntél.Van ott bent valami vezérlőpult,lehet ott még be kelett nyomni valamit,de nem biztos...
  • odex
    #21530
    szerencsére amellett nincs semmi fegyverem csak 70 rakéta lőszer az meg teszi? hehe
  • FeketeFény
    #21529
    Szörny 4elektromos bizgentyű közt. Megölöm, körbejárok mindent és nem lehet kijutni sehol.. Lehet hogy elveszek a részletekben de hol kell kimenni? A lift nem működik!!! Az 1 db termet 60x bejártam. Leugrok a mélybe, az sem megoldás. Hmm.. Ti hol juttok ki normál esetben? Gondolom a liften, de programhibát feltételezni sem merek!
  • Gabe18
    #21528
    Hát én belassitottam,aztány nyomtam neki a BFG-t,egészen addig amig a meteorokkal vagy mikkel nem kezdett dobálózni,adig kb kitartott a lassitás is meg a BFG lőszer is.Aztán olyankor néha leszáll arra középső párkányra,na akkor aztán küldtem még avval ami maradt jelentősebb hadianyag,rakéta,plazma,stb...
  • andriska
    #21527
    Szúrd ki a szemét!!4
  • odex
    #21526
    a fő ellenenséget azt hogy lehet ki nyírni vagy csak egyszerűen lőjem ki a fejét?
    mert ha meg L kezdem lőni akkor a töltényből semmi se lesz
  • odex
    #21525
    jeah
  • Gabe18
    #21524
    Az már mindjárt a vége akkor.
  • odex
    #21523
    hanyadik pálya az utolsó mert én a 12 pályán tartok a pokolba
  • Ma2ska
    #21522
    hát igen, tökéletes játék nincs és a felsorolt dolgok léteznek, legfeljebb nem zavar mindenkit egyformán.
  • Dead
    #21521
    Az eltűnő hullákra van egy mod, a Nitro-Gore, de lehet, hogy csak az alpjátékban működik.Az elenfelek teleportálni szoktak(instant szörny rendelésnélkül).
  • Glpetyus
    #21520
    Te köcsög láma Doom szidó idióta!!!!!!3

  • Gabe18
    #21519
    Már irtam ezeket régebben.Nekem személy szerint ezek nem tetszenek még:
    -eltünő hullák (egy ilyen kaliberű játékban azért már ott maradhatnának a dögök)
    -fizika (a 3-ban gyakorlatilag észrevehetetlen volt,a kiegben már jobb de igy meg jobban látszik hogy messze nem olyan jó mint a Havok)
    -semmiből előkerülő ellenfelek (lehet hogy 10 éve az első és második részben még elfogadható volt ez a felveszek valamit megjelenik a semmiből (pokolból) két Imp játékmenet,de ma már ennél azért jobb megoldásokat várnék el)

    Na most megint én leszek a köcsög láma Doom szidó idióta,pedig mindezek ellenére nekem a 3,és a kiegészitő is tetszett,jót játszottam vele mire a végére értem.Szóval én nem vagyok a Doom 3 elen,de van benne ami nem tetszik,ennyi.
  • Gabe18
    #21518
    Azért mert ha a neten van a géped,akkor játék valamire rácsatlakozik inditáskor,ami érzékeli hogy nem eredeti kulcsot irsz be,ezért nem fogadja el.
    Egyszerüen kapcsold ki a netet,vagy tüzfal,mint irták lentebb,és egyből jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #21517
    Mert másként NEM MŰKÖDIK a kiegészítő lemez, azért.
    Nem ártana kicsit visszaolvasnod!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Brian87
    #21516
    miért tiltassam le tűzfallal??
    jó adj hozzá crackot és megcsinálom.
    egyébként te mit csináltál hogy jó lett???