23325
  • Istencsászár
    #21515
    te se vagy képbe: a kód jó, doom3.exét tiltsad le tűzfallal, vagy huzd ki a netet, vagy szedj le hozzá crackot
  • Brian87
    #21514
    Szevasztok!!!!

    Lenne egy kérdésem.Nemtudja vki megmondani hogy a francba kell beírni azt a nyitókódot a játék indulásakkor???
    Feltelepítem mindent tuti elindítom és ugye oda kell a kód.Megvan a kód de nemtudom hogy írjam mert nemfogadja el sehogyse.
    beírtam rendesen mint telepítéskor kötöjellel ugy nemfért ki.Beírtam egybe ugy nemfogadja el.
    Alatta meg van hely másik küdnak oda van is írva be alapból méghozzá a telepítőkód.Oda kattintok az meg a végéről az utolsó 2 levan hagyva mondom beírom hátha ezért nemjó..de semmi..

    Jó zavaros volt mi..Na lényeg vki mondja meg hogyan kell beírni.
    Meg vki odaadhatná a kódját mert lehet hogy nemjó vagy vmi az enyém.

    Kössz előre is
  • Istencsászár
    #21513
    pl?
  • Gabe18
    #21512
    Azért vannak itt más problémás részek is,de a lámpa az kirivó,mert valóban nem egyszerüen hiba,hanem teljessen logikátlan.
  • Danecay
    #21511
    Hát bizony nem optikai csalódás volt a 2 driver közti különbség. A 66.93 12FPS-el többet nyom mint a 71.24-es, csakmint már említettem sajna ezzel nem megy a Paralax Mapping MOD :(
  • Danecay
    #21510
    Melyik Forceware-t érdemes feltenni a Doom 3 és a RoE-hez? Nekem eddig a 66.93-as volt fenn, de most felraktam a 71.24-est, és hát mit mondjak, nekem úgy tűnik mint ha az előzővel szebbenment volna, viszont ezzel nem működött a Paralax Mapping MOD rendesen, míg az utóbbival igen. Most futtatgatom a TIMEDEMO-t, hogy kiderüljön mi is a helyzet.
  • Istencsászár
    #21509
    nézd a lámpa jóoldalát is kifogysz a municióból ottvan a lámpa azzais tudod ütni verni a rémésgeket
  • Istencsászár
    #21508
    :DDDDDD
  • Hoz_Hun
    #21507
    Még annyit a lámpához, hogy a fejlesztők biztos kaptak erről visszajelzést. Szóval, ha akarták volna betehették volna a lámpás sisakot alapban, de nem tették. Ami abból a szempontból nem jó, hogy a főszereplő olyan ocsmány, hogy nem tudom mi vagy a szörnyek ilyednek meg jobban. Már a sima játék főhőse is ostoba arckifejezéssel nyomult, de ez az alak ... mint ha a kapu túloldaláról jött volna maga is.
  • Hoz_Hun
    #21506
    Kieg nekem is jobban tetszik. Eddig.
    A lámpáról: engem maga a logikátlanság idegesít benne. Nem talál az emberünk egy kötelet, ragsztó szallagot vagy bármit, amivel ráeősíthetné a fegyuszra. Nem mindegyikre, de legalább az egyikre. Engem az a tény, hogy váltogatnom kell a fegyver/lámpa kombinációt nem paráztat. Alapból megyek fegyverrel aztán később körülnézek lámpával aztán kész. Nálam nem döntő ez a lámpa dolog, mert megszoktam, mindenféle módokat meg nem töltögetek le mert ha egyszer így irták meg a gamet én nem könyitgetek rajta.
  • Glpetyus
    #21505
    Ez az amit nem fog fel a sok gyógyegér....
  • IMYke2.0.0.0
    #21504
    Pedig csak meg kellene érteni, hogy a Játék atmoszférája a lámpa használatának nehézségének köszönhetően olyan, amilyen - akinek tetszik, anank nagyon jó, aki fél tőle, annak azért.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Istencsászár
    #21503
    és mér? sok madár a lámpára veri hogy betudjon kötni a gémbe mer másba nemtud ennyi.
  • Glpetyus
    #21502
    Tök király,hogy az egész topik a lámpáról szól...
  • mike369
    #21501
    a bráner?
  • Kandurex
    #21500
    hehe, hosszabb lett a branner
  • soulhunter
    #21499
    nos...
    a kieg tetszett,amikor nekiálltam,és toltam...
    a sima d3 nem :) még most se :)

    viszont 1et nem értek:
    miért nem tettek a sisakra lámpát,amit mondjuk falba épitett "konektorbol" lehet feltölteni,ha lemerül? :)))
    na,az érdekes lenne,amikor pont a "legjobb" pill.ban lemerül,aztán csak 20 perc mulva lehetne elemet tölteni benne... ez 1 jo pont lenne a játékban...
    amugy nincs vele bajom ugy különösebben,nem kell lámpát használni,mert felesleges...
    de parát a kiegben sem nagyon érzek,ami gondolom nem gáz...

    de vki elárulná,h mig a kieg szépen és folyamatosan megy,addig a sima D3 mér szaggat be ugyanazokkal a beállitásokkal?
  • Zsoldos
    #21498
    Az is izgalmas lenne ha hatra lenne kotozve az egyik kezunk es csak 1 kezes fegyvereket hasznalhatnank. Vagy 1-2 palyan be lehetne kotozve a szemunk es csak a hangok alapjan tajekozodhatnank :) Amugy kinek mi a felelmetes, sztem a sotetbol elougrik a szorny nem egyenlo a felelemkeltessel, lasd dzs kategorias horrorfilmek. Egy SH -hoz kepest nudli.
  • NeoMaN
    #21497
    sure!
  • NeoMaN
    #21496
    én meg aszondom silent hill, cold fear...
  • Gyusz
    #21495
    The Thing? Jó kis film, ráadásul a játék is elég jó lett. Csupán némi "konzolos íze" volt, no meg a rendfenntartó erők AI-ja közelített a nullához. De volt egy pálya ahol özönlöttek a kis pókszerű lények, ott tutira meg kellet ölni vagy 200-at belőlük.#zavart1]
  • Fro5t
    #21494
    háj. Most a 3 map-nál vagyok. A duplacsövű puska hányadik map/ebizódban lesz?
  • Dead
    #21493
    Aztmondod, hogy a tűzgolyő fele lőttél?

    Az a legjobb, mikor a zombi vagy a pinky demon is azt dobálja.
    Biztos nem kellet használni.
  • GeneralsHungary
    #21492
    Mellesleg van egy régi film és játék.

    A neve THE THING. Olyan félelmetes majd beszartam rajta. És 200 MB kis játékprogram. Aki igazán félni akar, próbálja ki! Lesznek társaink segítenek is, nem kell egyedül kinyírnunk a fél világot, vagy 200 szörnyet.
  • GeneralsHungary
    #21491
    Hát nem tudom én nem divatból fikázom a játékot. Az elején tényleg ijesztő volt hogy egyedül, sötétbe, szörnyek ordítása. De ebbe a játék hosszú monoton menete alatt hihetetlenül be lehet unni. Én már halottam az ordítást előről, sétáltam hátra, amint kidugta a fejét bumm 2 sörét a fejébe. Azt addíg játszottam amíg el nem pusztult.
    F5 -öt neki. Ha valamit elbasztam vagy megsérültem F9. Nem féltem, nem izgatott az egész. Ha láttam egy halom szörnyet, benyomtam az erekjét, és mindekit leboxoltam vele.
  • grizzly21
    #21490
    Jajj emberek...Nem gondoljátok hogy John Carmackék nem gondolták át 1000szor hogy hogy lenne a jobb! Azért választották ezt, mert így tényleg nagy szarban vagy a félelemtől. Jól tették.
  • GeneralsHungary
    #21489
    Namár mostan nem tudom mit esztek azon az elemlámpán. Alig kapécsoltam be. 5.1-es hang és tudtam honnan jön a szörny. Meg ahonnan jött a tűázgolyó tudtam oda kell visszadobni. :P
  • GeneralsHungary
    #21488
    Nah, igaza van. HL ban a suit képes fényt "kibocsátani" amint felvetted, már tudsz is "világítani". :P
    Ennek most nem sok haszna van, hiszen a HL2 sötétség nélkül is megálja a helyét. Én 1x 2x ha bekapcsoltam. A Half-Life első részében sokak kedvence volt mikor a csövekbe, szellőzőbe mászkáltál. Nah oda kellett ez a lámpás dolog. :)
  • mike369
    #21487
    inkább örülnél, hogy nem öngyújtóval világít...
  • Istencsászár
    #21486
    1 mondat: IGY AZ IZGALAMAS.
  • Istencsászár
    #21485
    az tuti:D
  • IMYke2.0.0.0
    #21484
    Ez tény, sajna.

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • andriska
    #21483
    Tényleg irreális...
  • Gabe18
    #21482
    Az a baj hogy ez igy van.

    Na de pl a Doom 3 szuperkommandósainál miért a kézilámpa az alapfelszerelés,miért nem a sisakra szerelt lámpa ami oda világit ahova néz?
    Főleg a kiegészitőben,ahol már azt sem lehet mondani hogy "csak véletlenül csöppen az eseményekbe",mint ezt rámondták a háromra.Mert itt az elején látható hogy egy jól felszerelt csapat tagja.Érdekes módon a jövő szuper felfedező katonájánál még mindig nem rendszerisettek ilyen világitó dolgokat.
    A játék közben aztán mégis felvesz egy helyen ilyen sisaklámpás cuccot,de aztán meg lerakja.Gratulálok...
  • IMYke2.0.0.0
    #21481
    Vigyázz, mert a HL2-funok majd jönnek az öltözékbe épített világítással... heheh

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #21480


    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Istencsászár
    #21479
    a lámoáról még 1 dolog: vegyük hl2: abba mi a lámpa? az emberből kijön egy fényforrás spontán semmi lánpa csak világit az emberem... doom3: mi a lámpa? emit a kezébe fog egy igazi lámpa , ezekután döntsétek el melyik az valóságos...
  • Istencsászár
    #21478
    hülyeség :D alig tölt valamit a játék játék közbe semmit vagyis amiatt nem akadhat....
  • Gabe18
    #21477
    Most nem tudom pontossan mit értesz univerzális alatt.Én csak a lámpát,vagy valamiféle világitást hiányolok,illetve hogy ezzel együtt lőhessek is.
    Ha ez kétezer nem tudom hányban egy ilyen speciális egység tagjának lehetetlen feladat,az szerintem teljessen irreális.
    Most hogy a játékot erre alapozták,az egy másik dolog.
  • GeneralsHungary
    #21476
    Nah végigrugdostam magam a játékon. A vége nem nagy szám. Sőt mi több pocsék. Hiányos volt. Az rendben hogy ledugta a torkán az Ereklyét és megpusztult a malcolm sárkány :) De utánna fehér fény azt benyögi a csaj hogy ébredj. Hát, mit ne mondjak, én azért többet vártam...