23325
  • Skynet
    #21595
    Nevetséges ez a NEMSZERETED A DOOM3-at mert nincs a logódban...:)

    Dehát minden bukásjátéknak megvannak a saját kis fanatikusai:)
    Ennek is:)
  • odex
    #21594
    te ilyenkor mi érzel? :D
  • FeketeFény
    #21593
    iddqd
  • odex
    #21592
    van 1 olyan ott hogy amikor bele lősszs a szörnybe akkor ott van 1 olyan szar amit ki kell nyitni oldalt és szét lőni! és azután még ugyan azt 1 párszor L játszod
  • FeketeFény
    #21591
    Vagy idkfa
  • FeketeFény
    #21590
    energiacellákat kapcsold ki
  • Fro5t
    #21589
    Hi all. Erebus level 6 nál vagyok. A vegefele talan van egy bazi nagy szörny, kiengettem rá egy egész tárat a forgótáros-fegyverből, aztan egy idő utan mintha ujra regeneralodna vagy nemtudom. Hogy lehet kinyirnI? Mágnes-fegyverreL?
    Hozászolást előre is thx.
  • Shep
    #21588
    Ja egyébként ilyenkor komolyan elgondolkodom azon, hogy mi lesz ezzel a világgal ha már ilyen taknyos kölykök így viselkednek.
  • Shep
    #21587
    megnéztem azért írtam, hogy újreg, lehet, hogy azt se tudta mi az a számítógép, mikor én már régen ide irogattam /mondjuk én csak akkor regeltem be mikor már szükséges volt előtte majdnem 1 évig már irogattam.
  • Gabe18
    #21586
    Nézd meg az üzenetek számát és az életkort,egyből érthető lesz minden...
  • Shep
    #21585
    ha nem komoly tegyen smile-t, de egyébként se mkellene így megnyilvánulnia, a másik az, hogy senkinek semmi köze hozzá kinek mi tetszik, és nrmális ember normális kérdésre válaszolni szokott, legalábbis errefele ez így szokás.
  • mike369
    #21584
    ne foglalkozz vele, nem volt komoly, csak
  • Shep
    #21583
    Miről beszélsz itt nekem, és mi ez a hozzállás, szépen kérdeztem vmit erre egy ilyen hülye kérdést kapok válasznak, de hát újregtől mit várjon az ember.
  • Cony
    #21582
    Hali!

    folytatás: köszönöm a tippet!
    Köszönöm a további építő jellegű tanácsokat is, lehet hogy balfasz vagyok, de azért nekem is lehet (esetleg eltérő) véleményem, nem igaz?!

  • Cony
    #21581
    Hali!

    Jaja szerettem a Doom-ot, de a 3 nekem csalódás volt annyi várakozás és igérgetés után (de ezt szerintem már átrágták elöttem egy párszor).
    Egyébként nem jutottam el odáig hogy lelassítsam az időt
  • mike369
    #21580
  • Sheke
    #21579
    ugyanis ha nem szereted a doom3 roet akkor tűnés!!!!!!
  • Sheke
    #21578
    egyáltalán te szereted a doom3 roet mer látom a logóid között nem szerepel semmi doom!!
  • Shep
    #21577
    a kiegben hány pálya van?
  • Gabe18
    #21576
    Addig azért remélem eljutottál a bonyolult feladatok között hogy az összecsukódó szikláknál lelassitsd az időt,igaz?
  • andriska
    #21575
    Kurva nehéz rész mondhatom... Irány honfoglalózni!
  • Dead
    #21574
    Azt ajánlom vedd elő!

    Nem tom mi nem tud nem tecceni benne, sztem mind 2 cool
  • Cony
    #21573
    CSő!

    A második pályán már elakadtam (pedig megbirkóztam már bonyolultabb feladatokkal is) .
    Véleményem: majd ha ugrálós, összecsukódósziklás, kikerülgetős, stb. játékkal akarok játszani, előveszem a Prince of Persiát vagy valami hasonlót, az legalább jó ebben.
    Addig meg megy a szemétbe a DOOM 3 kiegészítő lemeze az DOOM 3 mellé.

    Sajnálom, azt hittem jobb lesz mint az alap DOOM3.
  • Andie
    #21572
    Nem hardver gond lesz itt. A konfigod sztem megfelel a minimum kovetelmenynek. Persze nem art probakeppen 640x480, minimumra rakni, kulonosen figyelj az Antialiasingra, hogy ki legyen kapcsolva. Ha igy is szaggat, akkor vagy windows reinstall, vagy drivercsere. Erdemes egy szuz windowssal probalkozni, ha megteheted.
    Lehet esetleg BIOS problema is, de azt eleg problemas kideriteni. Egy 3Dmark mellesleg mit mutat? Fut szepen?
  • alph4
    #21571
    ctrl+alt+0 ha jól tudom :P
  • oneal1
    #21570
    help valaki
  • oneal1
    #21569
    mivel jön elő a konzol??
    alt gr + 0 nemjó:(
  • gator
    #21568
    Hali all !!!
    Meg mindig nem jo a Doom 3 hogy az a jo edes anyja ...
    Szoval leszedtem minden kiegeszitot hozza ( Ati Doom ) es egyszeruen amikor mar a kezdokepernyon bejon a Mars akkor is mar ilyen fekete csikok jonnek elo ...
    Amikor meg betolt a jatek akkor BORZASZTOAN szar lassu es ... na szoval egyszeruen fos .
    Gepem : P4 1.7GhZ , 512DDR Ram , Ati Radeon 9600XT 256Mb
    valaki segitsen mar mert megorulok ... :(
  • odex
    #21567
    juj de bele nyomta a lassító fegyvert a sárkány szájába a csávó
  • pinehead
    #21566
    thx,közben rájöttem.
    :)
  • Gabe18
    #21565
    A sárga védőruhás zombikat ha lelövöd azok hagynak maguk után ilyen palackokat,azzal,meg néhány elszórva is van.
  • Dead
    #21564
    hogyhogy, ilyen fehér betűid vannak?
    Alig vettem észre!
  • pinehead
    #21563
    valahogy visszatermelhetem a hulladékfeldolgozóban a védőruha, vagy levegő mértékét???
    szivat ez a rész rendesen,állandóan Lfogyok...
  • Christian
    #21562
    vááááá na sikerült, meggyilkoltam. De kár, [spoiler?]hogy nincs végső animáció, mint a sima doom 3 -ban, csak annyi, hogy beleteszi a szájába azta izét:)
  • IMYke2.0.0.0
    #21561
    Vegyél erősebb gépet...


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Christian
    #21560
    hú bakker, hellen, a végső ellenséget hogy öljem meg? A játék úgy akad, hogy azokat a repülő fejeket else találom, közben pedig veszik le az életemet, és alig tudok beleereszteni egy-két sorozatot a főszörnybe, mer ujabb fejeket teleportál! Micsináljak?
  • KaTy
    #21559
    sorry utánaolvastam:) és megy:)
    köszi.
  • Gabe18
    #21558
    T7LB-BD27-TWLC-SDGD-F6
  • KaTy
    #21557
    hi!
    tudna nekem valaki adni egy D3 kulcsot?
    az enyém sajnos sérült:)
  • Árnyvadász
    #21556
    30 perc játék után: Parásabb, változatosabb mint a D3. Tetszik, ahogy az alap is tetszett, végigviszem ezt is. :)