23325
  • soulhunter
    #21795
    tehát kiválasztom a MODot...
    aztán behozza a Classic Doom előképet,ami nagyon tetszetős,és fullra a Doom1 kezdőképét hivatott ábrázolni...

    és ennyi...
    nem ir ki semmit,nem tölt semmi,és hiába megyek a new game-re, nem hajlando elintitani...
    onnantol meg csak a task kilövése segit,mert még az exit feliratra sem reagál semmit...

    ja,és soha nem indul,de 1ik haverom gépén megy... és azé idegesit az egész,mert mindent az én DVDimről tett fel,ugyanazokkal a beállitásokkal, ugyanilyen konfiggal...
    csak az egere más +csak 1 GB RAMja van...
    neki mégis megy...
  • neozed
    #21794
    Két megoldás is van erre a problémára:
    1: vegyél a játékhoz egy mac-et.
    2: pc-verziot probálj meg futtatni pc-n.
  • GrimReaper78
    #21793
    Mint a nevében is benne van, ez MACintosh, és nem PC verzió... talán ezért nem indul...
  • Torry
    #21792
    Én azt nem bírnám ki szerintem, de majd kipróbálom.
    Kb olyan vagyok mint az a gyerek tudjátok az éjjellátós webkamos srác.
  • KáZé
    #21791
    vagy ez csak egy crack ami 1 és fél giga?
  • KáZé
    #21790
    helló all! kéne egy kis help! nekem ez a verzió van meg Doom.3.NoDVD.Crack.MAC-OSX és semmivel nem lehet beolvastatni a "doom.3.toast" letárolt gamet! SEM AZ ALKOHOL SEM A DAemon tools nem olvassa be! mit tegyek?
  • Evans
    #21789
    Mert mit ir ki, mikor nem indul?
  • soulhunter
    #21788
    hihetetlen...
    mindent leirtok 10000x,csak azt az 1et nem,hogy lehet a MODokat működésre birni

    igen,igeeeen,még mindig a Classic Doom MOD-ra vagyok kivi,hogy fog az nekem müködni (jelenleg a 0.56-os verzio érdekel)
  • strebacom
    #21787
    Megnéztem azt az oldalt van fenn annyiféle ROE file, nem tudom, hogy melyiket szedjem le, te esetleg nem tudnál küldeni cracket, vagy segits melyiket töltsem le és hogy telepitsem,email:[email protected]. Köszi!!
  • Evans
    #21786
    Hát nekem Kerio van, ott a hálózatbiztonságnál letiltottam a kifelé-t mindenhol. A konzol: ctrl+alt+0
  • Dant0r
    #21785
    GameCopyWorld

    Esetleg szedj normális cracket...
  • strebacom
    #21784
    Megy a ROE köszi evans, de minden inditáskor kéri a kódot, hogy lehet letüzfalazni a ROE exe.-ét, mert igy minden inditáskor bontanom kell az internetet???Még egy:hogy tudom lehivni a konzolt?
  • odex
    #21783
    ki volt már olyan helyzetbe hogy 30 gránátot eldobott megilyedésben egy nagy darab szörnyre hát én igen :D
  • Evans
    #21782
    Hajrá! Kezd legalább veteran szinten, sötét szobában, hangosra állitva. Igy a hatásos!
  • abonyitomz
    #21781
    itt a nyáriszünet , megvan az érettségi is , jöhet a rettegés , felteszem a doom3at és rettegek
  • Evans
    #21780
    Fontos, hogy ne legyél fenn a neten, mert azonnal ellenőrzi a kódot. Két kód van megadva, egyiket telepitésnél, másikat az első inditáskor kell megadnod, de legyél offline.
  • strebacom
    #21779
    Evans:müködik a mentés akadálytalanul veszem az akadályokat a pokolban, még egy segitséget kérnék. Ha feltelepitem a ROE-t a telepitésnél a kódot elfogadja, fel is települ a játék, de mikor inditanám a játékot az adott kódot/amit mindenki tud/ nem fogadja el invalid key kódot ir ki.MIÉRT, más ismeröseimnél MIÉRT jó????
  • soulhunter
    #21778
    a MODokkal csak a baj van...
    egyedül 2 műxik:
    ahol megmaradnak a hullák,meg az,amikor a zseblámpár felrakja 1-2 fegyverre

    ha vki tud még müködö MODrol,azt legyen szives dobjon meg 1 linkkel :)

    de leginkább annak örülnék,ha vki elárulná,hogy a Doom Classic 1.20 alpha MOD mér nem műxik!
    Doom 1-ezni akarok D3-as motorral végre!

    de kiválasztom,behozza a D1 logot,és annyi... nem tölt semmit, csak van...
    aztán new game,és áll... nem csinál semmit...
  • strebacom
    #21777
    Köszi mégegyszer.
  • Evans
    #21776
    Vki Help! Felraktam a sabot nevü modot (stupid angry bot), de mikor inditanám a modot, akkor kilép. Fent van a Roe+1.3 patch.
  • Evans
    #21775
    mail ment
  • Evans
    #21774
    Ok. Elküldöm. De figyelmeztetlek, hogy a Pokol (Hell) pályán már az elején 3 imp kinyirása után találkozol egy Hell Knight-tal és csak egy pisztoly valamint egy shoti lesz nálad...
  • strebacom
    #21773
    marine szinten nyomom, küld már el légyszi a mentést a [email protected], és NAGYON KÖSZÖNÖM !!
  • Bigbiggie
    #21772
    Kozben talaltam egy jo cvarlist-et: http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/fullcvarlist.htm

    Az, amit te irtal, a kepernyo jobb felso sarkaban aktivalja a kep/s szamlalot, es ugy van pontosan a doom3-ban, hogy com_showFPS 1.

    En azt a com_maxfps-t keresem a doom 3-ban, amivel a quake 3-ban be lehetett loni a masodpercenkenti maximum fps-t.
  • Evans
    #21771
    com_drawfps 1
    Ez a hivatalos, de pl nekem nem müködik.
  • Bigbiggie
    #21770
    Meg egy kerdes: a q3-ban volt olyan konzolparancs, hogy com_maxfps, itt ilyet nem talalok. Tud valaki hasonlot?
  • Evans
    #21769
    De ha annyira kell, akkor küldök mentést, csak ird le milyen szinten nyomod, mert nekem van marine, veteran és nightmare mentésem is, azokból is több.
  • Evans
    #21768
    3-4 BFG elég nekik. Rakétával is kilehet lőni őket. Nekem shotgun-nal is ment. A BFG területre is hat, igy elég, ha közéjük lövöd. Ha nyomva tartod a BFG-t és a trigger felmegy 3-asra, akkor 3x nagyobb erejü töltetet lő ki.
  • strebacom
    #21767
    Nem tudok a DOOM3-ban a delta4-ből tovább jutni, nem tudom lelöni a két pokolszörnyet, tunda nekem valaki küldeni mentést, hogy átugorjam ezt a részt, mert ez után a pokol/HELL/ következik, de ha nem segitetek soha nem fogok odajutni. Ha van valaki dobok egy email cimet. KÖSZI!!!
  • Bigbiggie
    #21766
    Sziasztok!

    Egyik cimboram egy kivalo masinan (3,4 a64, 1g ram, inno3dgef6800gt, audigy4pro, xppro, dx9c, legujjabb nvidia drv) futtatja a doom3-at, 1.3-as patch-csel es a pokolban egy meghatarozott helyen mindig fagy a jatek. Egy viszonylag nagyobb teremben egy raketas szornyeteg allitja meg a gepet(gondolom a raketak fenye altal bevilagitott bonyolultabb geometria miatt). Szerintetek lehet szoftveres hiba? Mert mi 3 dologra gondolunk. Vagy tulmelegszik a kartya, vagy a proci, vagy a hangkartya fogja meg, vagy a doom3-al van baj.
  • xavier
    #21765
    Hi

    nekem sehogysem akar elindulni a game.
    letiltottam tűzfalal, kikapcsoltam a modemet,leszedtem a gamecopyról nocd cracket, stb.
    De az induláskor hiába írom be a doom3 key-eket,mindegyikre aszongya hogy invalid.Pedig instalkor meg elfogadta.
    A roe előtt felrakja az 1.2 patchet.Vagy ez mind1?

    help.


    köx
  • RelakSfromhome
    #21764
    Tölteni, nézni, állat visszaragasztani!!!
  • Istencsászár
    #21763
    igen ultra highra rakod a texturák nemlesznek jobbak ez a vgatól függ 9600on high az a jó x800 fele már lehet ultra highel probálkozni hogy szebb is legyen valamivel de nem jelentős
  • soulhunter
    #21762
    valaki meg tudja mondani,h a Classic Doom MOD (Doom3hoz) miért nem megy?
  • andriska
    #21761
    Én örültem,hogy a 9600XT-n elfutott...
  • MagyaR
    #21760
    Hogy lehet az, hogy a radeon 9600 xt kártyámon ami directx 9.0-val kompatibilis megy ez a resurrection of evil 1600*1200ba ultra high fokozaton úgy, hogy csak egy kicsit akadozik???

    Csak azér kérdezem, mert ez biztos nem a legjobb graf, mert amikor átálítottam 1024*768 mediumból, azé jelentősen jobb lett, de láttam képeket még 1600*1200 high fokozaton és azok jobbak voltak szntem.


    Ilyenkor visszavesz a gép a grafból vagy mi?
    Mer télleg ultra high 1600*1200ba ment a game.
  • odex
    #21759
    amiután át vittem a doom 3-mat meg a kieget azóta már doom őrült lettem :D
  • odex
    #21758
    a doom 1 3d mikor fog kilyönni? eléggé várom...
  • andriska
    #21757
    Azért,hogy magyar legyen.
  • Evans
    #21756
    Nincs, de igazán értem, hogy minek magyarositás ehhez a game-hez?