23325
  • grizzly21
    #21836
    mert én a d3mat végigtoltam a RoE-vel meg negyedora után felhagytam, nem ragadott meg..
  • Cicero
    #21835
    Hogy lehet ez letölteni?
  • Cicero
    #21834
    Mi?
  • grizzly21
    #21833
    ha a doom 93% akkor mennyi a RES?
  • Cicero
    #21831
    Én most fogom elkezdnei, bár már egy részéhez eljutottam, újrakezdem :) Nekem nagyon tetszik ez a játék
  • And5
    #21830
    Nem tudjátok, hogy CTF-et tudok e játszani vhogy, elhagytam az eredeti cd kulcsaim kaptam 2-t egy cimborámtól de nem talál szervereket. Nem szeretném megvenni újra a játékot mert elég húzós ára van számomra.Előre is kösz a segítséget.
  • Kaszi46
    #21829
    vki pls töltse fel nekem a 1.3as patch utáni cracket hogy ne kelljenen állandoan lelépnem a netröl amikor a doomot indítom!

    gamecopyworld-ön én sajna nem találtam megfelelőt
  • gumicsetto
    #21828
    HI
    Azt szeretném megkérdezni hogy a sima doom3 gravity gun modban mikor kapom meg a graviti gunt?
    A választ elörre is kösui
  • neozed
    #21827
    Kell hozzá az alap D3, bár anélkül is megpróbálhatod, de kevés sikerrel...
  • datango
    #21826
    ez csak kiegeszito (mod) vagy egy uj hekramálé azaz kell e hozza az eredeti dum 3 vagy ha megvan ez a cucc akkor tudok vele jácodni ? hm ?
  • janos666 #21825
    Én is gondolkodom a driveren, mert a DNA-force 80.40-est tettem fel Source installal (Couter strike sourcehez), lehet hogy ezt nem szívleli. Csak fura hogy 2X indítottam el és mindekétszer ugyanott fagyott ki a bevezetővideóban. Továbbá régen sokan panaszlodatak erre a runtime errora sima Doom3 alatt, én viszont nem tapasztaltam akkoriban.
  • GrimReaper78
    #21824
    Nem kell hozzá crack, egyszerűen a megadott Cd kulcsokat kell használni. Ha kifagy, az más miatt van, pl. video driver. Nem feltétlenül a legújabb a legjobb.
  • janos666 #21823
    Már elég rég játszottam a doom3-al, most unalmamban letöltöttem a ROE kiegészítőt is. Felraktam az alap doom3-at (a Reloaded verziót, elvileg crackelni kell, de gondoltam hogy a kiegészítő úgyis patcheli így egyenlőre hagytam alapon), felraktam a kiegészítőt amihez a CD-jén nem is találtam semmi crack félét (MisterX & MisterY szerepelnek az NFO alján). Szerencsét próbáltam hogy elindítom így crackeletlenül és érdekes hogy el is indult (nincs bemountolva vagy meghajtóba rakva egyik CD-je sem), bár mikor beállítottam a grfikát és ki akartam lépni hogy újraindítsam ismerős módon kifagyott (mint a reloaded cracknél, ezek szerint beleintegrálhatták a kiegészítő telepítőjébe a cracket is) Csak aztán mikor új játékot kezdtem a bevezető videó alatt 2X egymás után is kifagyott ugyan ott (mikor a doki fejű szörny kezd dumálni). Milyen cracket kell hozzá letölteni hogy ne fagyjon le ilyen runtime errorral már itt? Vagy próbálja meg átugrani a bevezetőt és később nem lesz baj?
  • Kandurex
    #21822
    ...Igen...
  • tomikake
    #21821
    ?????????
  • tomikake
    #21820
    Multizni lehet a tört doom-mal
  • odex
    #21819
    aha :D ez kell nekem :D
  • NeoMaN
    #21818
    ez a régi doom: opengl, 1600*1200, full3d, színes fények, mouselook stbstb....
  • scorpeeon
    #21817
    itt van a relief mapping:
    http://fabio.policarpo.nom.br/files/Doom3_ReliefMapping.zip
    csak most jövök rá h uninstaláltam a Doom-ot szóval majd később kipróbálom :D
  • scorpeeon
    #21816
    ezt nézd át, érdemes!
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=14907
  • odex
    #21815
    ez mi megtudná valaki mondani?
  • scorpeeon
    #21814
    na, honnan lehet leszedni a relief mappinget??
  • MerlinW
    #21813
    Doom Remake topik
  • andriska
    #21812
    Ja télleg
  • Taptarap
    #21811
    még jó jogy 1Gb van neki
  • andriska
    #21810
    Szedd le az árnyékot,meg élsimítást és akkor lehet nagyobb fps.Bár 768Ram nem ártana...
  • NeoMaN
    #21809
    már régóta van....
  • scorpeeon
    #21808
    honnan lehet leszedni a relief mappinget? mennyi a gépigénye? nekem: Intel P4 2,8GHz Northwood 512MB DDR RAM Sapphire ATI Radeon 9600XT 128MB mire számíthatok?
  • KáZé
    #21807
    a tulmelegedes lehet hogy előfordulhat mert kikapcsoltam egy hűtőt! akkor visszakapcsolom és leszedek egy patchet ha van
  • Istencsászár
    #21806
    tulmelegedés, driverhiba, tropa windows..
  • KáZé
    #21805
    van egy kis problémám! nyugodtan játszok, egyszer gondol egyet, vizszintes csíkok megjelennek egymásbamosódva össze vissza és lefagy a game! mi lehet a probléme ? vmi pecs kell hozzá? ati radeon 9600XT kártyám van és 2600as amd procim valamint 512 ramom! mit állítsak át hogy ez ne forduljon elő hogy kifagy ilyen csíkokkal?
  • PLackó
    #21804
    normális az,hogy a doom 3 a lenti configon 800*600 mediumon 25 fps-t produkál?eléggé lehangoló..
  • Örm
    #21803
    Hello! Feltelepítettem a Resurection Of Evilt. Indítás után kéri az alapjáték cd kulcsát azt viszont nem fogadja el. Tudna valaki mondani egy jó kulcsot?
  • PLackó
    #21802
    segítség
  • _Atti_
    #21801
    már van..le is lehet tölteni csak azért ne tettem fel mer ugyse birná a gépem..
  • scorpeeon
    #21800
    Na, mikor lesz Doom 3 Relief Mapping?
  • PLackó
    #21799
    please help!
    most játszok először.
    delraktam az 1.3-as patchot+a magyarítást.nem crackeltem.
    miután új játékot indítanák hiába írom be a cd-kulcsot,nem fogadja el,pedig nem kapcsolódok a nethez.többet is próbáltam,miért van ez?
  • GrimReaper78
    #21798
    LOL
  • Kaszi46
    #21797
    így legyen a könyvtárszerkezet!: D:\Games\Doom 3\cdoom ugyanis valami nem jo az installjában, és + egy mappával beljebb rakja a classic doomot. igy az alapjáték nem látja! lehet nálad nem ez agond de nekem emiatt nem indult
  • Solid Snake
    #21796
    "csak az egere más " na itt a hiba