23325
  • HoTDoG
    #13374
    Részben igazat adok neked.
    A látványra tényleg nem lehet 1 szavunk se, de a történet, meg a játékmenet... Régi, uncsi, sablonszerű... A történet még itt is csak 1 szálon futhat sajna, az ellenfél elég butuska, és tipikus hent FPS. Menni, új fegyver, új, erősebb lény, új fegyver, új erősebb lény.
    Ráadásul 1általán nem félelmetes, pedig nem lehet rám azt mondani hogy nem vagyok félős. Sötét van meg jönnek a zombik... Inkább csak idegesít hogy nem látok semmit.
  • Istencsászár
    #13373
    miér jönnek jobbról balról fellülről alulról teleportból hogykellett volna áruld el pls:))
  • Sherad
    #13372
    hehe:

    Nyomom a gamet keresztlanyom nezi. Kisergetek valami lampas foszert a soteteben kislany kerdi:

    - Ugye nem fogjak megenni a szornyek azt a bacsit
    - nem fogjak mert nem hagyom lelovok minden szornyet aki csak a kozelebe mereszkedik.
    Majd bim bumm lampas bacsi a korlaton kiterulve. Keresztlanyom:
    - hat ezt nem nagyon sikerult megvedened.

    Hehe vigyorogtam egyet es visszatoltottem a mentest amiben meg elt a foszer.....
  • PyRex
    #13371
    looooool, ez mekkora szöveg :)? Legjobb topig :))) Egyébként tényleg így van: hallok ilyen suttyogásokat, meg karmolászásokat... Há' nem ott jön mögöttem? Egyébként ezek a rejtett falak nagyon gagyik, sokkal ötletesebben is meg lehetett volna csinálni szvsz...
  • Davidus
    #13370
    Amúgy a game ÜBER! A második legjobb FPS amit eddig nyomtam.
  • Istencsászár
    #13369
    de most te mirevártá silent hill szerű keresgélős játékra?
    mer az nemaz elárulom ez a tudod doom1,2 folytatása vágod az milyen volt és ez is olyan ezér doom.
  • Davidus
    #13368
    4.8 catalyst és 768 mega ram:D
  • Davidus
    #13367
    800x600 HQ
    2500XP
    9600xt
    7768mega ram
    4.8 detonator

    Attol hogy ezen a képen 61 fps van az nem azt jelenti ám hogy mindenhol:)
  • Sherad
    #13366
    :)))
  • Nagydög
    #13365
    Az a baj, hogy en mar ugy vagyok vele, mint az egyszeri szekely: Megyek az erdoben, azatan hallom hatulrol "Sutttty". Megint hallom hatulrol "Sutttty". Hatranezek... Ha' nem engem utnek!?
  • Istencsászár
    #13364
    Fogadjunk a hl2-őre gondolsz
  • Sherad
    #13363
    legalabb tobb hely lesz a HDD-en. Nem tetszhet mindenkinek...
  • Istencsászár
    #13362
    loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
  • PyRex
    #13361
    flame rulz...
  • tiroxine
    #13360
    Szerintem ez a játék szörnyen unalmas, semmi extra nincs benne, nekem semmi élményt nem nyújt, még csak nem is félelmetes. Gyorsan uninstallálom is.
    No sebaj, jönnek majd igényes FPS-ek még az idén!!! Nem is kevés!
  • PyRex
    #13359
    :))
  • Sherad
    #13358
    mert mar 3000 hozzaszolassal elobb mindenki tudott errol a fixrol :)
  • Istencsászár
    #13357
    hahaha:D
  • Sherad
    #13356
    En mar rafkosan mint vlami idiota ugy megyek be egy folyosora hogy nezem van e a falon rejtett szornyraktarnak tuno valami. Ha van akkor magamra engedem a szembe jovo felkegyelmueket es amikor kiszakad a falbol a szorny adok a fejenek. Mondjuk igy megsporolok magamnak 2-3 szivrohamot az tuti....
  • PyRex
    #13355
    ...vajon miért? :)
  • Istencsászár
    #13354
    HMM 1 ember köszönte meg..:D
  • davos80
    #13353
    "iedtem" = ijedtem, szótó megijed.
  • PyRex
    #13352
    LOOOL! DOOM3 rulez? :) Meddig jutottál? :)
  • CUCLI
    #13351
    idáig alaudtam. mert le sem feküdtem este... végre átvettem az 576 nyereményeket. vettem elemeket az egérbe meg a billentyűzetbe és rá kb 3vagy 4 perc kis is dőltem...
  • PyRex
    #13350
    hihi, pont én is ezt érzem.
  • Nagydög
    #13349
    Lehutottem a reaktort. Engem mostanra mar inkabb idegesit, mint szorakoztat. Ha belepek valahova es megtamadnak szembol, mar automatikusan fordulok is meg, mert tudom,hogy a hatam mogott is van valaki, aki addig egy rejtett takaritoszekrenyben varakozott, vagy epp most erkezett a 6.20-as teleporttal. Szerintem ezeknekek a regi Doomos dolgoknak az eroltetesevel elegge elk...tak a jatek hangulatat.
  • PyRex
    #13348
    csá cucli :) Na hol tartasz?
  • CUCLI
    #13347
    nem fogja bírni a neted. max 2 vagy 3 player
  • Lord Zax
    #13346
    Na csinálok eggy szervert, de nemhiszem h birnám sávszéllel sokáig. Ez csak proba lessz, azért gyertek ha van kedvetek. :)
    cim. :81.182.128.161
  • Kuznyikov
    #13345
    Köszi! :))
  • Joe004
    #13344
    Na én is kipróbáltam :) ! Akinek ilyen gépe van : Cerka1100,512sd,Gef4Ti420064ddr NE IS REMÉNYKEDJEN AKAD MINT A DISZNÓ! Azér elvittem odájig ahol a kétfejűek 1. jönnek! Amúgy egész jó game bár eddig "csak" 4-szer iedtem meg de akkor nagyon :))) ! Inkább megvárom az új gépemet mert így játszhatatlan !
  • Istencsászár
    #13343
    http://arzen.uw.hu/doom_3_multifix.rar
    csak mer jószívű vagyok ezzel a crackal nempampog mjad a cdkeyel multiba és tudtok egymás ellen jáccani szivesen mindenkinek
  • Kuznyikov
    #13342
    Multiban milyen kódot kell beírni? Sikerült win2003 alatt játszani! :) Sőt! MX440-en is megy! :) (640x480, minden minimum)
  • Ma2ska
    #13341
    Ime egy rajongó...
  • PyRex
    #13339
    jobb felül :)
  • Lord Zax
    #13338
    Nem csinál vki egy szervert? akinek jo erős a netje, pl T1. :)
    Tegnap nyomni akartam multiban, de aki csinálta nem birta sávszélességgel..
    amugy egy hülye kérdés: hogy lehet lapozni ebben a forumban? mert nekem az oldalaknál nincs semmi szám,meg semmi se...
  • dieselG
    #13337
    Jee, szép szülinapi ajándék ez számomra, meglett ma a DOOM3, amire négy éve vártam :)
  • CalebJoe
    #13336
    512-es kártya hol él ez akkor mi a faszért adták ki most.
  • Tatyla
    #13335
    Igaza van Pyrexnek hidd el és törődj bele!
  • PyRex
    #13334
    Ja igen egyébként Carmacknak már 3 éve 512MB-os videokártyája van ugye? LOOOL! :)