23325
  • ka87
    #13415
    hmm...pfff:)
  • Glpetyus
    #13414

    Mér' nem hadjátok abba már a veszekedést?? ^.^
  • [Jakuza]
    #13413
    Azert mert az UAC rendelkezik a vilag legfejlettebb technologiajaval.
    kb 2 eve talaltak fel a zseblampat elotte karbidos banyaszlampakat hasznaltak. :PPP
    Emiatt is egy nagy vicc ez a Doom 3.
  • PyRex
    #13412
    megint kezded? Mondd már el, hogy +256MB-tól miért lesz SZEBB egy game???
  • PyRex
    #13411
    ez nem teljesen igaz... A HQ-ra is azt mondták, hogy 256MB-os kártya alatt élvezhetetlen, pedig nálam 128MB-ossal meg sem röccen... teljesen folyékonyan megy.
  • Istencsászár
    #13410
    na végre 1 okos ember aki figyel is ez igy van 512mbs-videókarin legszebb a gamma.
  • Istencsászár
    #13409
    Nemmond tudom képzekld el:) de akkor is 5 file...
  • dikki*yysw
    #13408
    Vagy egy 512 mb-os videókártya, mert megmondták, hogy az UQ-hoz az kéne hogy hibátlan legyen.
  • Coolfire
    #13407
    Ezért éhezek még én is egy darabig,hogy élvezhetően tudjam jáccani..:)
  • Dr DeViLKiNG
    #13406
    nem 5 filebol áll, hanem be van csomagolva ~
  • PyRex
    #13405
    full AA minek?? 4x AA-n és 8X AF-en ugyanúgy megy.
  • PyRex
    #13404
    ja, csak a tft monitorom nem tud, csak 1280-at :)))

    X800 PRO vagy XT-vel minden fullon megy 1600-ban is.
  • Istencsászár
    #13403
    full antialisng stb.. sorolhatnám
  • Coolfire
    #13402
    Hááát erről sajnos egyenlőre nem tudok saját szeműleg meggyőződni.:(De az 1600x1200 már bizti megröccentené a vasad.:)
  • Istencsászár
    #13401
    töltöget azér a kicsike:D
  • PyRex
    #13400
    dehogy fingat, 2500+ és 9800 pro-n 1024-ben UQ simán megy, csak töltöget, kellene win reinstall vagy kicsit több ram.
  • Coolfire
    #13399
    Az id motorok mindig is erről voltak híresek:elment szinte a legótvarabb konfigon is,de egy hipermegaszuper csúcsgépet is meg tud fingatni.
  • Istencsászár
    #13398
    na megvan a lámpára vonatkozó válasz: mivel ez a tag nemugyjött a masra hogy zombitirt igy váratlanul érte a dolog és nema felszerléssel foglalkozott felkapott egy lámpát meg stuki azt hadszoljon
  • Istencsászár
    #13397
    igy van és nézd meg a fileokat nem 134134134fileból áll a játék hanem 5 fileból! ez is tudás szerintem példa a többi programozó előtt.
  • Coolfire
    #13396
    Úgyhogy abba is hagyom gyorsan,míg nem lesz másik gép.
  • PyRex
    #13395
    szvsz lehetne a fején is (bányászlámpa pl. :)
  • Coolfire
    #13394
    sry a dupláért
  • Coolfire
    #13393
    Jó ez a játék,csak nem a minimum konfig felén kéne játszanom.Azt azért nem hittem volna,hogy elég játszhatóan egy 700-as Duron elviszi.Hiába ez a kermekk tud valamit..:)
  • Istencsászár
    #13392
    ja a szerencsétlen zombi meg honnan jöjjön akkor?:)
  • Istencsászár
    #13391
    azér van sok oszlop mer a marson vagy egy bázisba:D fogjuk rá:D
    A zseblámbás dolog nehezen tudnám elképzelni hogy egy shotgunnak 1kezes rambót jáccik a tag közbe meg lápmával hadonászik a másik kezében.persze felmerül a kérdés miért nem van a vállára erősitva egy lámpa de hát carmack bácsi ezt álmodta meg ez van:)
  • davos80
    #13390
    Milyen.
  • Nagydög
    #13389
    HotDoG!

    lvasd el a PDA-kon levo mail-eket, es hallgasd meg az uzeneteket. Azokban szokott lenni a kod.
  • Nagydög
    #13388
    A sotetet megideologizalni en is tudom, de azert eleg nyilvanvalo miert nem lehet egyszerre hasznalni a zseblampat a fegyverekkel.

    A Doomban persze tenyleg a hent volt szorakoztato. Aradtak az ellenfelek, te meg lottel, kitertel, jol szorakoztal. Itt viszont bemegyek egy terembe, ahol sotet van, meg harom oszlop, meg ket tartaly. Megjeleni szembol valami ellen, persze oldalrol is. En meg lovok rajuk veszettul, kozben oldalaznek... Ki tette ide ezt a k... dobozt!? Miert kell egy ekkora helyisegbe ennyi oszlop!? A vege meg altalaban az, hogy allok a sotetben es lovom a elottem kepeszto szornyet, mig mar nem frocsog. Kozben a szemem kiesik a hatterben vibralo lampatol.
  • HoTDoG
    #13387
    Vanank ilyen töltényes ládák, vagy mik. Amiken vannak számkombinációk. Na azokat hogy lehet kinyitni? Már vagy 50-el találkoztam de még egyet sem tudtam kinyitni, pedig jó lenne 1 kis töltény. Vagy csak próbálkozni kell? :P
    3 szám kell asszem, de még sehol sem találtam 3-as számkombit...
  • Istencsászár
    #13386
    JÓ avp2 tényleg az:)) tapasztalat de ez egy hent játék ugymint a doom1 mész előre ajtókat nyitogatsz hentelsz gyönyörködsz a hihetlen grafikába ugyan az mint a doom1,2 a sötét meg engem nemzavar ott az elemplámpa hangulatos menni elemplámpával szerintem ja és nemazér van sötét hanem azér mer a bázis le van rombolva és a világitás kicsit megsinylete:dddddddddd
  • CUCLI
    #13385
    honnan írsz?
  • Nagydög
    #13384
    Csaszar!

    Ok hogy Doom, de akkor meg nem kellet volna belekeverni ezt a jatekot a sotettel. Felreertes ne essek, a Doom3 nem rossz jatek. Csak eppen nekem a rengeteg jo otlet nem all ossze valami igazan elvezetes jatekka.
    Beszaros hangulatnal egyebkent nalam az AVP2 eleje az etalon. Az elso 20 percben nem is latsz alient, csak erzed, hogy valahol itt vannak a kozelben. En a mogottem csukodo ajtora kilottem a fel tarat, mert elkezdet pittyegni ra a mozgas detektor. :)
  • tiroxine
    #13383
    Ja, alapvetően a stílus nem tetszik, meg az, hogy sivár az egész.
  • Istencsászár
    #13382
    egybe eggyeznek hogy fps
  • Istencsászár
    #13381
    ok de azok más stilus hl2 is más moha is cod is
  • Tatyla
    #13380
    Szerintetek lessz valami jelentösége a megmentett embereknek?
  • tiroxine
    #13379
    Istencsaszar: úgy fogalmaztam, hogy "FPS-ek".
    Gondoltam a HL2-re, ami szerintem egészen más lesz, a MOH:PA-ra, Men of Valorra, COD-ra.
  • Istencsászár
    #13378
    ugyan ezt mondom nekedis: de most te mirevártá silent hill szerű keresgélős játékra?
    mer az nemaz elárulom ez a tudod doom1,2 folytatása vágod az milyen volt és ez is olyan ezér doom.
  • b-type
    #13377
    filgyúzzatok,
    kilép a játék a főmenübe, ahogy elkezdi tölteni az Administration szintjét...:F miért?
    ott kellene csatlakoznom Bravo-ékhoz, az Alpha labs-ban.
    nem tudjátok miért van?
  • Davidus
    #13376
    :D