23325
  • Mayday
    #14097
    Kiprobaltam en is. Szep-szep, de nagyon nem vagyok elragadtatva tole.
    De a fo bajom: beallitom a konfigot. Azt mondom neki, hogy 1280x1024, 8XAA. O ugye jelzi, hogy csak akkor lep eletbe, ha kilepek, es ujra be. Belepek, ujra 640x480, NOAA. Kb. 15 ki-be lepes utan asszem annyit elertem, hogy ha csak a felbontast allitom, AA-t hagyom, akkor mar benn marad a valtozas.
    De akkor hogyan tudok bekapcsolni AA-t?
  • Maksi
    #14096
    Hogy lehet a DVD-s verziót installálni?
    Miért kéri be a cd-t?
  • grebber
    #14095
    Valamiban az jobb van amiben ez .
  • Lacc
    #14094
    Hajjaj most olvasom milyen burtális a játék még a végén is a pokolban vááááá alig várom már hogy folytathassam!
  • cifuatwork
    #14093
    Ilyen szinten a fény/árnyék megjelenítést, illetve a karaktermodelleket egy játékban sem valósitották meg. Érdemes egymás mellé tenni a sokat emlegetett FarCry főhősének modelljét, és a Doom3 főhősének modelljét. Hát ettől korszakalkotó. Nem vitás, hogy a FarCry elöbb jött ki, de kevésbé kiforrott, mint a Doom3 motorja...
  • tibor16
    #14092
    Köszi :)
  • grebber
    #14091
    HELP megakadtam ennél a parasztnál!!!!!!
    Nem tom itt mit kell csinálni.

    Két feladat van: Power up the Teleport és Terminate lockdown de eggyiket sem találom :( merre kellene mennem???
  • Bat
    #14090
    Kösszépen... alma :(
  • Dr DeViLKiNG
    #14089
    a mia játékokhoz hasonlítva, igen.
  • tibor16
    #14088
    Néhány jjópont...
    Fenemód ügyes, hogy a képernyők nem vakon pislognak a katonára, némelyik még interaktív is. pl figyeltem a komát az elején aki gépel, és valóban szövegírást imitált, sőtt még menüt is hozott fel, ami azér nem semmi. A másik a netes dolog, -teljesen hihető számomra a jövőben ez a fajta kommunikáció. Az viszont kevésbé, hogy úgy 50 év múlva is ilyen monitorokat, kommunikációs eszközöket használjanak (PDA). Most a telefonom tud ennyit mint ezek a kütyük. Nekem, mint ős doomozónak, naon bejöttek a figurák, szépen monták, csókolom, megjöttünk, ránk teccik ismerni... Ugyanez volt a régi doomban a hangulat is (esetleg kicsit jobb, mert akkor az volt és kész). Olvasom, lessz pokol, meg mifene, teccik ez is visszaköszön. Sztem még az is a régi, ha közel megyünk a falhoz, kiderül ez a textúra nem is textúra csak vmi fos, -így volt a régiben is, csak ott még nem volt ami összemossa, ezér szép nagy kockákat nézegettünk. Asszem, nem ez a lényege a játéknak, hanem, hogy megujúlva, ha teccik feltámadva újra cséphadarózhatunk, (és persze az is aki nem is ismerhette akkor), mer sztem ez a játék nem több, de nem is kevesebb mint egy űberbrutál hentelős akció.
  • Dr DeViLKiNG
    #14087
    kifejtenéd nekem ezt a "főleg, hogy tényleg korszakalkotó a grafikája technikai szinten." dolgot bővebben?
    érdeklődve hallgatom
  • Davidus
    #14086
    A játékról olyan véleményt alkotsz amilyet akarsz. Viszont az hogy baszott nagy gépet igényelne az lol:P Nálam tökéletesen játszható 800x600 high-ban pedig tök átlag gépme van. Átlag 40 fps nehogy már ne legyen jó egy single gémben?
  • rezsofiz
    #14085
    hangulat
  • Maksi
    #14084
    Hi Guys!

    Egy kis gondom van a Doom 3-mal...
    Segítsetek, nem akarom az egész topicot végigolvasni...
    A DVD-s változat vn meg, de telepítéskor bekéri a 2-es CD-t, és ettől a szándékától nem tágít... Mi a francot lehet csinálni, hogy megértse, hogy a DVD-s változathoz nem kell cd?!

    Köszi előre a segítséget!
  • robotnyk
    #14083
    tegnap voltam fent havernál
    2400+ Athlon, 512 DDR, 9600-as Radeon. árnyékok kikapcsolva, 800*600ban frankón megy.
    és KURRRRVA jó játék, bárki bármit mondd, ebből is klasszikus lesz.
  • ibrik
    #14082
    Az EmproPlant rész végén a plazmafegyver raktár kódja: 734
    Egyelőre még csak ezt találtam, de ennek a hanganyagnak a címében is bennevan, hogy a kódról szól :)
  • cifuatwork
    #14081
    Szvsz arra reagált, hogy "baszott nagy" a gépigénye. Egy mai átlag gépben bizony már ott van min. 512MB ram, 2Ghz-es proc, megy egy középkategóriás kártya (Radeon 9600 vagy Gf FX5600/5700). Egy ilyen hardveren pedig MQ-n gond nélkül fut a játék, és ugyanakkor a két éves gépeken (1,7Ghz-es proc, Gf3Ti200) is játszhatóan fut a játék. Akkor mitől is b@szott nagy a gépigénye?!
    Főleg, hogy tényleg korszakalkotó a grafikája technikai szinten.
  • Aschil
    #14080
    Most a másik csatornán lévő mérkőzés eredménye következik, kérjük aki ezt is végig szeretné izgulni, ezt ne olvassa el!!!!



    Cheat List:

    Press CTRL + ALT + ~ to bring up the console. Press is again to get rid of the console. Here you can enter these cheats:

    God Mode: god
    All Weapons, Full Health, Full Armor: give all
    Walk through walls: noclip
    Saves a demo game to an .AVI movie file: aviDemo
    Game Benchmark: benchmark
    Skip to last level: doomhell
    Freeze all on screen: freeze
    Graphics card information: gfxinfo
    Invisibility to most enemies: notarget
    Show FPS: com_drawfps 1
    Acquire all keys: give keys
    Your game status: status
    Quit or Exit: quit

    Weapons:

    Machinegun: give weapon_machinegun
    Shotgun: give weapon_shotgun
    Plasmagun: give weapon_plasmagun
    BFG: give weapon_bfg
    Chainsaw: give weapon_chainsaw
    Rocket Launcher: give weapon_rocketlauncher

    Levels

    Mars City 1: marscity1.map
    Mars City Underground: mcunderground.map
    Mars City 2: marscity2.map
    Administration: admin.map
    Alpha Labs Sector 1: alpha1.map
    Alpha Labs Sector 2: alpha2.map
    Alpha Labs Sector 3: alpha3.map
    Alpha Labs Sector 4: alpha4.map
    EnPro Plant: enpro.map
    Communications Transfer: commout.map
    Communications: communications.map
    Monorail Skybridge: recycling1.map
    Recycling Sector 2: recycling2.map
    Monorail: monorail.map
    Delta Labs Level 1: delta1.map
    Delta Labs Level 2A: delta2a.map
    Delta Labs Level 2B: delta2b.map
    Delta Labs Level 3: delta3.map
    Delta Labs Level 4: delta4.map
    Hell: hell.map
    Delta Complex: delta5.map
    CPU Complex: cpu1.map
    Central Processing: cpuboss.map
    Site 3: site3.map
    Caverns Area 1: caverns1.map
    Caverns Area 2: caverns2.map
    Primary Excavation: hellhole.map

  • Dr DeViLKiNG
    #14079
    ugyan akkor mond már el nekem légyszives hogy miben alkotott ez a játék olyan nagyot!
  • tibor16
    #14078
    Valaki összegyűjthetné a hanganyagos kódokat, mer nekem nem nagyon megy a hang alapú ángol, elég ha a leírtakat meg tudom fejteni. Megköszönném, ha ez a jótét lélek elküldené, akár privibe... elég a hangkódolásút....
  • LSG
    #14077
    Privi ment a Coop mod miatt.
  • cifuatwork
    #14076
    A hiba nálad van, mert a legtöbb embernek 9800Pro-val gond nélkül fut HQ mellett is...
  • rezsofiz
    #14075
    zsír képek
  • cleric
    #14074
    "...tovább bonyolódik a sztori is..."

    LOL! Kíváncsi vagyok ezen a sztorin mit lehet bonyolítani :)
  • DJ RX7
    #14073
    van egy kis bibi az a baj hogy leszedem az elsó partot és miko rákatintok a part 1re akko azt irja ki hoggy erről az Ip cimröl már töltenek:(
  • DJ RX7
    #14072
    na mostmár jön a doom3 nekem is csak az a baj hogy egyszerre csak egy jöhet.aki adott kódot annak köszi szépen:)
  • Davidus
    #14071
    lol
  • Dr DeViLKiNG
    #14070
    kódok, még a hanganyagokba szoktak lenni
  • Ma2ska
    #14069
    A kódos ajtók valamiféle raktárakat rejtenek? /löszer, gyogyitás, armor?/ Most mindenképpen kéne mert egy zsufoltabb hely következik, shotis katonával, Imp-pel stb, csak az a baj a mailekben pont ez a kod nem szerepel, visszamenni meg csak a végén tudok, ezek a zombikatonák hihetetlenül pontosak, minden lövésük telitalálat.
    Devilking beletrafált, ez egy átlagos fps amugy tökéletesen, a karakteranimácio átlag feletti, a közeli texturák atlagon aluliak...közepes..A gépigény nem magas csak relative ehhez a kinézethez.
  • Dynamic
    #14068
    Ezzel a nagy gépigénnyel(már többen is írták), nem igazán értek egyet.Arányaiban nem nagyobb a gépigénye, mint az aktuális sztárjátékoknak.És ami a lényeg, hogy egy átlagos gépen FX5200(!)-el aránylag jól futtatható.Igaz 640*480-ban, de ebben az állapotban is szebb, mint más játék nagyobb felbontással.Nem lehet 1600*1200-ban futtatni(mondjuk 9800pro-val)?Na és.
  • Dr DeViLKiNG
    #14067
    carmack bácsi már az elején elmondta, h most nem a gépigény fogja érdekelni, hanem a grafika mindenek előtt... (ehhez képest kaptunk egy manapság átlagosnak mondható, viszont baszottnagy gépet igénylő játékot...)
  • BEAST #14066
    asszem én most pihenek jopár napot és elkezdem überbrutál fokozaton is :P
  • BEAST #14065
    már majdnem a vége
  • HuAn82
    #14064
    Egy időmilliomos...
  • tajfun
    #14063
    Nem, mer mar itt a 4.9 :)
  • CSOCSO
    #14062
    nah.. feltettem a 4.9 es drivert..1 fps el kevesebb lett..de ez nem jelent semmit...
    szanalmas ez az egesz... karmak bacsinak a mostani gepekre kene jatekot fejleszteni. mert medium qualitiben se fut ugy a jatek ahogy kene....
  • CSOCSO
    #14061
    1 giga ram 3 g p4 128 megas ati 9800 pro... es 28 fps:(((( valami szar nalam:(((((
  • BecX
    #14060
    Neten hogy lehet vele játszani? Nekem kér valami kódot
  • Istencsászár
    #14059
    nee lécci ne techdemó,benchamrakozd le a gammát mer ez egy űberbrutál gamma ÉRDEMES LESZEDNI EZ NEMKÉRDÉS
  • magus
    #14058
    a jatek jo? megeri letolteni csak azert mert elvezetes, vagy ez csak egy techdemo amit gef2 mx 400 al ugye nem lehet elvezni