23325
  • Hmuda
    #14783
    Ha elmondja vki hogyan kell pontosan akkor oks benne vagyok. Dondolom törtel nehezen lehetne neten, de valaki kelsötétíthetne.
  • ibrik
    #14782
    Ha valakit érintene:

    How_to_patch_Doom3_to_install_on_Win2003.rar
  • gpm
    #14781
    Nem akar senki multizni?
  • Davidsned
    #14780
    Most lehet, h hülye vok, de a sima ATI Radeon nevű nem noname?
    Amúgy meg két kérdést tettél fel: melyik éri meg jobban (ez tehát ártól is függ), meg melyik a legjobb.
  • slTotya
    #14779
    Van 1 hely ahol a sinautót kell felemelni.De milyen gombal emelem fel?
  • hykao #14778
    Jelentem alásan kipróbáltam a 4.8bétával is (modolva).
    Ugyanannyit ért el, mint 4.9béta alatt! (23.1FPS)

    Tehát, ahogy gondoltam a 4.7-en alapuló OMEGA driverrel ezek szerint több, mint 10%-kal gyorsabb a kártya (26.1FPS), mint akár a 4.8-as, akár a 4.9-es bétával!!!

    Legalábbis DOOM3 alatt.


    Mindjárt rakom is vissza a 4.7-es OMEGA drivert...


    De esetleg jó lenne, ha más 9800pro tulaj is kipróbálná...asszem megéri a +10% reményében!

    Akit érdekel, letöltheti innen: KATT IDE


    AZ OMEGA DRIVER FELINSTALLÁLÁSA ELŐTT MINDENKÉPP LEGYEN UNINSTALLÁLVA A KORÁBBI ATI DRIVER (LEGFŐKÉPPEN A CONTROL PANEL)
  • CUCLI
    #14777
    persze persze tudom én is. de szvsz ez kicsit másabb mint pl az autós példa.
  • grebber
    #14776
    Doom III: Nyilatkozik a főnök

    [2004-08-04 @ 16:59 - sHadeS] (kommentek: 44)

    Nyilvánvaló volt, hogy a Doom III elég nagy port fog kavarni, ha egyszer elkészül. Nos, miután ez az örömteli esemény megtörtént, sejtésünk be is igazolódott. John Carmack (róla mindenkinek illik tudni, hogy az iD Software vezető embere mellesleg pedig egy programozó zseni) is nyilatkozott az ügyben. Többek között ecseteli, hogy a fogadtatás messze várakozáson felüli volt, amire nagyon büszke, valamint, hogy szerény véleménye szerint a Doom III az eddigi legjobban sikerült alkotásuk. Szerintem is :)
    A nap másik érdekessége, hogy kikerült jónéhány cheat a játékhoz. Ezek, mondani sem kell, elég hasznosak tudnak lenni, viszont az is megtekintheti őket, aki csalás nélkül akarja végigjátszani, ugyanis olyan érdekes képességek lapulnak meg a programban, hogy öröm nézni. Elég talán megemlítenem azt a karaktersorozatot, amelyet a konzolba gépelve a játék fogja magát, és éppen aktuális ügyködésünket lementi egy .avi fájlba. Nyami :)

    info: Gamestar

    Nyilatkozat!
    kódok
  • robotnyk
    #14775
    ez nem így működik, ez tképp betegség. üres perceimben szoktam nat. geo. channelt nézni. volt erről szó. egy faszi úgy rettegett a macskáktól, hogy amikor a doki elővett egyet az asztal alól, a faszi elfeküdt a székkel :D pedig 180 centi, 100 kiló, szal igazából csak egy jól irányzott rúgás lenne :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #14775
    hát nemtom ha erőltetném lehet, hogy tudnám, de tényleg kurva szarul lettem, pillanatnyilag el se merem indítani a játékot
    annyira ezért nem vagyok elvetemült, hogy kínozzam magam egy játék miatt
  • Csaba
    #14774
    Ezt nem értem. Én is félek sok mindentől, pl. ha egy zombi üvöltve jönne felém igazából, jól beszarnék, vagy félek az autóbalesetektől, de attól még az Nfs-ben 300-zal veszem a kanyart. Ez csak játék, tudom, hogy nem igazi. Bár igaz, jól bele lehet élni magunkat, de akkor sem csinálok olyat, hogy kikapcsolom, mert félek. Pont ez a jó ezekben a gamékban, hogy megtehetsz bármit, nincs következménye.:-) Ha teszemazt megesz egy pók, hát megesz, ebben az esetben load game van.:-))
  • CUCLI
    #14773
    abár az is igaz ,hogy az ősszes szörny közül én a poktól fosok a legjobban. nem azé mert olyan kurva erős meg ronda.de milyen jól esik szétlőni a mocskos fejit!!
  • CUCLI
    #14772
    csá! én is kurvára félek a pókoktól de letudtam győzni az iszonyomat és most vigan tudok play... na jo nem vigan de tolom..
  • Hmuda
    #14771
    Hát mivel itt a játék 95%-a koromsötét, majdnem hogy csak a zseblámpa csinál árnyékot, ammeg alig látszik, mivel kitakarja a modell.
  • ati2002
    #14770
    Azt azért megcáfolnám, hogy semmivel sem rondább árnyékok nélkül... -50% hangulat. Legalábbis nekem (nekem, aki árnyék imádó vagyok a játékokban pl. Splinter Cell, Thief 3, stb.)
  • serious
    #14769
    A helyedbe én csakazértis jáccanék vele, mert ha utálok vmit azt jólesik elpusztítani.
  • Tatyla
    #14768
    Felülröl a harmadik
  • SarkanyfuaRUSH
    #14767
    Hát ja, a pókokig nekem is tetszett.
  • takraj
    #14766
    Szerintetek melyik videókari éri meg legjobban?

    Abit Radeon 9600 256MB, 128bit
    Club3D Radeon 9600 128MB, 128bit
    ATI Radeon 9600 256MB, 128bit
    PowerColor Radeon 9550 256MB, 128bit

    Melyik a legjobb?
  • Hmuda
    #14765
    Kár, mert egész jó kis hent game. :-(
  • Hmuda
    #14764
    Csak az árnyékokat kapcsold ki, az zabálja a gépet. Én nekem minden high, és csak az árnyék van kikapcsolva. Semmivel sem rondább, és még viszonylag játszható is.
  • SarkanyfuaRUSH
    #14763
    Nem megy én bizony nem indítom el többet a doom3-at :(
  • Hentes Bill #14762
    a vitsz az, hogy nálam high grafon ment az unreal2 1024-ben, a dúm3 meg lowon is szaggat 640X480-ba
  • SarkanyfuaRUSH
    #14761
    A Bood-dal nem nyomultam. Az unreal 2-be láttam őket, de az nem volt ennyire gáz
  • Hmuda
    #14760
    Próbáld a kutyaharapás szörivel effektust. Eröltesd amgadra amenynire csak tudod és majd meglátjuk.
  • Hmuda
    #14759
    Egyiket se játszottam. Unreal2-nek gyagyi a játékmenete és szagatott mint a fene és a Blood2 is kimarad, nemtom miért. :-)
  • SarkanyfuaRUSH
    #14758
    Próbáltam egyet-kettőt, de més most is dobog a szívem, nem megy sajna
  • ati2002
    #14757
    Lődd szét őket, ha annyira utálod őket. Elmúlik a pókiszonyod...
  • RelakSfromhome
    #14756
    Sazl Unreal2 Arachnid falkáinak örültél :D (ha játszottál vele), vagy a Blood pókjainak? :D
  • SarkanyfuaRUSH
    #14755
    Hát eddig én is azt hittem hogy nem olyan druva nálam, de nem gondoltam volna, hogy egy játék bizonyítja be, hogy igen. Jó neked én, már ezt sem bírom.
  • grebber
    #14754
    bocsi lol már fáradt vagyok a sok sötétségtől :) nekem persze hogy nem lagolt mert én csináltam de a havernak lagolt bocsi :)
  • Hmuda
    #14753
    Én nekem van egy gyengéb arachnofóbiám, de szerencsére észben tartom, hogy ez csak játék, és nem ocsmány nagy szőrös potrohuk van, hanem csak egy zombifejük. :-)
  • ati2002
    #14752
    Önárnyék
    Daruzás...

  • SarkanyfuaRUSH
    #14751
    Inkább folytatom a far cry-t azt még nem nyomtam végig.
  • Hmuda
    #14750
    Kira akkor lehet kipróbálom. Kell valami extra hozzá, vagy csak lazán kérjem le a szerverlistát?
  • SarkanyfuaRUSH
    #14749
    Udv!

    Érdekes dolgot akarok mesélni. Van köztetek akinek pókiszonya van? Nekem igen és most megláttam az első pókokat a doom3-ban. Hát én nem tudok tovább játszani. Isten bizony. Ilyen még nem volt. Sajnálom, mert amúgy tetszett a gamma :(

    Csak lesz valami mod egyszer amivel ki lehet venni őket, akkor talán folytatom :)
  • Istencsászár
    #14748
    Milyen nettel csináktátok a servert?
  • Istencsászár
    #14747
    #14743 onnan
  • Waix
    #14746
    Istencsászár vagy
  • grebber
    #14745
    Hát én tegnap nyomtam multit 2-en voltunk egy fél lag nem volt.