23325
  • DJ RX7
    #15186
    hella.
    nálam a doom3 három felmondta a szolgálatot mer az én windowsomon nem fit mikor elinditottam a telepítőt kiirta hogy nem fog menni az én windowsomon.ne haragudjatok!
  • SoDI---
    #15185
    Most egyelőre a Doom 3 az egyetlen játék, amelyik szükségessé teszi a gépfejlesztést, ezért természetes, hogy ő az elsődleges szempont. Arról nem beszélve, hogy a Doom 3 által mutatott teljesítménykülönbség valamennyire előre vetíti, hogy a hasonló újításokkal tömött újabb játékok hogy futnak majd a két rivális vasain. Ha most veszek kártyát a gépembe, akkor minimum két évig benne is akarom hagyni. Viszont nem szeretném a hajamat tépni a jövőben, hogy ugyanazért a pénzért (130-140e HUF) "annak idején" olyan kátyát is vehettem volna, amin az éppen aktuáli csúcsjáték akár 30-40%-kal gyorsabban is mehetne. És ugyan mi vetíthetné jobban előre a jövőbeli játékok általános hardware-igényeit, mint a DúmHárom?
  • Mr Manson
    #15184
    4.7? Az legalább nem béta!
  • dieselG
    #15183
    Én úgy tom hogy a 4.9-et már csak az X800-akra csiszolták meg, mindössze 3%-os teljesítménynövekedésért.
  • TVelvet
    #15182
    de valszeg emmiat szarakszik bar nembizti... mert ebbe van valami javaitasos akkarmi..
  • dieselG
    #15181
    Jó, dial-uppal megpróbálom leszedni 2órán keresztül.. kösz inkább nem ;)
    Egyébként minden más game jól fut, a 3dmark03 5781 pötyit dobott ki, szal..
  • TVelvet
    #15180
    4.9et tedd fel..
  • dieselG
    #15179
    Jóreggelt mkinek!
    Tegnap este óta nemtok doom3azni, mer a képen látható szétesés jelenik meg pár percnyi játszás után.. win xp újratelepítve, catalyst 4.8-as driver szintén. Fogalmam sincs hogy mi lehet a gond, és szétvet az ideg emiatt..
    Thx a segítségeteket!
  • RelakS
    #15178
  • Glpetyus
    #15177

    Tegnap végre kipróbáltam a játékot....hát nem rossz :P
  • netuddki
    #15176
    HMMMM..................
  • arty
    #15175
    1 játékhoz specifikusan venni videokártyát? érdekes ötlet... ;)

    amugy, remélhetőleg ATI feljön, mivel látva a szégyenletes vereséget, ujrairják az ogl drvt... ráfért a cat-ra, szoszo :)
  • Glpetyus
    #15174
    reggelt

    Má' megint 1100 új üzenet?
  • Maksi
    #15173
    Valahol írtátok, hogy lehet a Doom 3-at Cooperative módban játszani... Mi is kell hozzá?
    Ha valaki a hozzászólás számát tudja, ahol szó volt róla, az is megteszi.. Köszi!
  • SoDI---
    #15172
    Na elolvastam azt a cikket. Meg gondolkodtam. Túl nagy difi nincs az ATI, és nVidia kátyái között a high-end kategóriában, viszont Doom 3-hoz a Geforce 6800 Ultra a legjobb a most kapható kártyák közül, tehát egyértelmünek tűnik a választás.
  • CUCLI
    #15171
    off:
    éljen a rádiós billentyüzet+egér combo! fekszem ágyban és nézem sgt a tvn...
    on
  • SoDI---
    #15170
    vagy na, nem nVidia hátrány, hanem nVidia előny :-)
  • SoDI---
    #15169
    SE P900 a telcsi.
    A korai teszteket én is láttam, de azt egy olyan oldal készítette állítólag, amelyik az nVidia kezében van. Ott az Radeon drivere régi volt, a Geforce drivere pedig már optimalizált. Engem az érdekelne, hogy a legújabb, a játékhoz igazított meghajtókkal is megmaradt-e ez az nVidia hátrány. Megnézem azt a playware.hu-t, de ha nagy táblázatképekben van az eredmény, akkor lemaradok róla, mert még ez a fórumozás is elég drága így GPRS-szel.
  • Zizzencs
    #15168
    Nem soulcube kell neki esetleg? Az ellen a tankszeru bigyo ellen bejott.
  • CUCLI
    #15167
    ja
  • Mas-Thief
    #15167
    SODI: ha jól tudom a 6800 Ultra elég sokkal verte az x800-at a doom3 tesztekben. playware.hu-n néztem.
    Amúgy látszik az összes ékezeted. :-) Milyen telről írsz?
  • SoDI---
    #15166
    hmmm.
    ti látjátok a hosszú ö-t, amit írok?
    ő ő ő
  • SoDI---
    #15165
    Hello mindenkinek.
    Tök ideg vagyok, hogy anyám pont akkorra szervezte le a nyaralást, amikor megjelent a játék. Ti már majdnem egy hete játszotok vele, amig én még jó egy hétig nem jutok gépközelbe. (Jelen sorokat a telefonomról írom).
    Viszont a témába vágó cikkek ismeretében pár hozzászólásra reagálnék.
    - Valaki emlitette, hogy a Medium es a High között csak az anizotropikus szűrés, meg az élsimítás a difi. Ja. No meg a textúratömörítésben egy minőségi ugrás. :-)
    - Van aki a sebesség miatt leveszi az árnyékokat... Aki így meggyalázza a proggi legnagyobb erősségét, az vegye elő a Quake 3-at, az biztos jól megy a gépén
    - A legtöbben a fegyverre erősített lámpát sajnálják. Pedig ez nem az Alone in the dark legújabb része. Más felnyomja egekig a gammát, pedig ezzel szerintem szintén a játék egyik alapját vágják haza.
    Részemről nem érem be ilyen félmegoldásokkal. Akármennyire is rámegy a régóta kuporgatott összes pénzem, nem fogom sajnálni egy jobb TFT monitorra, ahol a CRT-ken egybefolyó halvány átmenetek között is látható a kontraszt.
    Viszont azt hiszem, van előnye is annak, hogy éppen most nyaralok. A gépfejlesztésben legalább megfontolt döntést tudok hozni. Az új driverekkel vannak már függetleg ATI vs nVidia csúcskátyás Doom 3 teszteredmények? És ha igen, akkor azokban ki a győztes? X800 XT, vagy Gf 6800 Ultra a nyerő választás?
  • Mas-Thief
    #15164
    Néha biza, le kell állni, mikor aszongya a szived:
    du doom, du doom, du doom, du doom, du doom ....
  • Zizzencs
    #15163
    "remek" :-( Tenyleg nehez mostmar nekem. Plusz a parafaktor miatt felora-orankent abba kell hagynom a jatekot es massal kell foglalkoznom. Plusz egyedul vagyok a szobamban, raadasul meg a mennyezeti villany is kiegett :-(
  • Mas-Thief
    #15162
    Fraps 2.10-essel fent van az is oldalamon. full verza.
  • CUCLI
    #15161
    má szedem :)
    mivel vetted fel amúgy?
  • Gabor_(HSF)
    #15160
    sztem biztos ,hogy nincs...ahol most jársz ez az után van 3ommal..pont most lessz izgi..számolaltlan mennyiségü szörny jön,lőszer meg alig
  • Mas-Thief
    #15159
    Olyan kedvem volt, és gondoltam csinálok egy kis klippet a játékból. Csupa gyilok.

    DOOM3 zenés klipp

    Nézzétek meg, plz! Kiwi vagyok a véleményetekre!
  • Zizzencs
    #15158
    Ehh... Meg csak a site3-on jarok, ezek szerint meg sok van hatra. Es nekem most mar nehez a vetaeran tulsagosan :-( Van valami modja, hogy jatek kozben visszabb vegyem a nehezseget?
  • Gabor_(HSF)
    #15157
    3 órája ezzel küzdök és nemtom megkéselni
  • Zizzencs
    #15156
    Van ragasztod?
  • Gabor_(HSF)
    #15155
    Ezt a szarházit hogyan lehet kivégezni? (veteranba)...ez a 26.pálya vége,de ez a rohadék akkor mint egy 20 emeletes ház
  • hornbali
    #15154
    Jóccakát, én is megyek egy kicsit pihizni.

    By All!

    Carmak + ID + Doom 3
    Crytek + Far Cry
  • Istencsászár
    #15153
    De én gondolom honnan a *** abból tudod mire képes az engine bármit kilehet hozni egy enginből
  • Istencsászár
    #15152
    De lol isten mond már meg mi a bajod ne csak a hülyeséget ird pls
  • antijedi
    #15151
    remélem te se gondolod komolyan hogy far cry stilusu gamet csinálnak alá, na midn1 már tényleg megyek mert nembirom ezt a sök röhögést :P
  • Istencsászár
    #15150
    DOOM 3 DOOM 3 DOOM 3 DOOM 3 DOOM 3 CARMAK CARMAK CARMAK ID ID ID ID BYZ!
  • antijedi
    #15149
    azt már tom miért nincs kitöltve az infoknál az életkorod
  • Istencsászár
    #15148
    szvsz iylen enginenek sok értelme nincs mert max egyébb doom koppintásokat lehet alá csinálni---ezt irtad én csak erre regáltam