23325
  • dieselG
    #15226
    Szedd le a reforce nevű progit (googlen megtalálhatod), és ott beállíthatod beállítja, hogy a gamek alatt a legmagasabb értékekre állítsa a monitor képfrissítését.
  • Glpetyus
    #15225

    Frissitési frekvencia felülírása nem segít?
  • Shep
    #15224
    Na akkor azt cseréldd ki, nekem is ezt csinálta a kártya már mindenre gyanakodtam mikor eszembe jutott a kábel kicseréltem és azóta jó, nagy vszinűséggel eltört benne egy szál és érintkezési hibás volt, lehet nállad is ez a gond, mert nállam ugyanígy nézett ki a kép.
  • maniac001
    #15223
    Hello All!

    Nekem is megy HQ-ban 9800PRO-val, de akármit csinálok CSAK 60Hz-en.
    Mit csináljak hogy legalább 85Hz-en menjen? A monitorom alapból annyin fut.
  • dieselG
    #15222
    Igen, a kártyán van plusz tápcsatlakozó, priviben is ezt kérdezted, miért?
  • dieselG
    #15221
    Hát, most próbáltam nyomni a DOOM3at alap vga órajeleken, ugyanúgy kifagy mint eddig.. már nagyon elkeseredett vok.
  • Punkerwork
    #15220
    kódokat írd fel plz, mert én még mindig a webes 0508-as kódnál szívok az istennek nem nyílik ki az a szar.
  • Shep
    #15219
    na a cyberdemon a főszörny?
  • Shep
    #15218
    Na ez a cyberdemon akkor megint ő a főellen, az egyben csak lőni kellett vmi 1000db pisztlygolyó kellett bele, vagy 50 rakéta stb stb.
  • lwb
    #15217
    végigvittem. az uccsó szörny nagyon jó, a vége úgy általában jó lett.

    kezdem előről nehezebben ...
  • Shan
    #15216
    Gyárekek! Akinek kevés a kakaó a moncsijában, vagy csak eccerűen szeretne JOBBAN látni (nekem spec. hányingerem lett 20 perc után a sötétbe bámulástól/forgolódástól), az tolja fel 1-ről 2-re a cfg-ben a gamma értéket!!!

    Így már egyből jó a cucc...pedig majdnem uninstall lett!!
    (Így is le lehet ugrani a székről...)
    (Anyósjelölt vendégségben volt nálunk tegnap -persze játszottam :)-, megfeledkezve magamról fülessel a fejemen hangosan anyáztam, meg pattogtam a székben...:)))
  • Maksi
    #15215
    Így már érthető... Thx
  • gpm
    #15214
    pontosabban:
    com_showFPS 1
  • gpm
    #15213
    A jatekban elohozod a konzolt at ALT Gr+0 billentyuparancsal es beirod: com showFPS 1
  • Glpetyus
    #15212
  • Maksi
    #15211
    Ezzel még nem sokat segítettél... Ez egy program, vagy mi?
    Vagy hogy kell beállítani?
  • Shep
    #15210
    Van a kártyán + tápcsatlakozó?
  • Pontius #15209
    Van bent Coop mod?
  • Punkerwork
    #15208
    com showfps 1
  • Shep
    #15207
    a cyberdemon a főellenség mint az 1ben?
  • Glpetyus
    #15206
  • Maksi
    #15205
    Mivel tudom megnézni, hogy az adott beállításokkal hány FPS-el megy a program?
  • Maksi
    #15204
    Egy kérdés...

    Hogyan is lehet cooperative módot beállítani a DOOM3-ban?
    És egyáltalán próbálta már valaki? Hány pálya van, és milyenek?
    Ez rendes coop mód, mit ahogy a Serious Sam-et is lehetett játszani ketten? Végig az egész játékot?
  • RelakS
    #15203
    Majd ha lesz működő gépem, megnézem
  • Hyder
    #15202
    erre senki nemtud semmit?
  • Laalee
    #15201
    ha a gpu fagyna akkor nem szétvágná a képet hanem kifagyna
  • gpm
    #15200
    zm80d-hp -t akartam irni
  • gpm
    #15199
    zm80c-hp+op1nagyon tuti, en is ezzel hutom es boven XT orajel felett megy: GPU 430!!!
  • dieselG
    #15198
    Arra gondoltam én is, de szerintem nagyon fos egy hűtője van, a GPU nincs is húzva, csam a ramok 338-ról mindössze 351-re.. hátha PONT ez a gond Most vettem vissza alap órajelre, majd letesztelem minnyá. Veszek majd a hetekben egy rendes heatpipe-s coolert.

    Mr Manson: próba cseresznye, majd meglátom!
  • gpm
    #15197
  • Punkerwork
    #15196
    tök mindegy hogy ATI-t vagy Nvidia-t veszel azzal nem fogod 2 évig kihúzni, én meg vettem a 9800-at amíg kijönnek rendesen az új szabványok azzal elleszek.
  • gpm
    #15195
    Sztem uj kartyakat meg nem eri megvenni, 40K korul olyat veszel (9800pro), amin boven elfut a Doom3:nekem 1024*768HQ-->>54fps , a tobbi jatekrol nem is beszelve.
  • RelakS
    #15194
    Valóban, sry :)
  • Laalee
    #15193
    meg lesz hl engine is :D
  • Laalee
    #15192
    egy béta driver egy forumozó félrehallott szavaira hivatkozva... szép

    dum3 alatt valszeg gyorsabb lesz az nvidia jódarabig.
  • RelakS
    #15191
    Bétadrájver, ember! (ettől függetlenül többet is nyújthatott volna)
  • RelakS
    #15190
    Namost nem titkolta a Doom3 optimalizálva lett nvidiára (vagy valami ilyesmi). Ezen kívül van még UnrealEngine, meg CryEngine is, amik azért elröcögnek ati kártyákon is, sazl ez amit írtál szvsz hülyeség...
  • SoDI---
    #15189
    "mindössze 3%-os teljesítménynövekedésért"?! LOL! szanalmas.hu! Úgy látszik, gyerekek, hogy "ezt a kört" úgy nyeri az nVidia, mint ahogy az előzőt az FX-9800 témában nyerte az ATI. Egyszer fent, egyszer lent. Ez van...
  • Laalee
    #15188
    nincs túlhajtva a kártya? ha néhány perc után jön elő akkor nagy a gyanu hogy tulmelegedési gond lesz
  • Hyder
    #15187
    skacok, kijött egy DVD verzió is (szokás szerint), de nálam ugyanúgy kéri a 2 - 3 as diskeket install közben. szal mielőtt törlitek a CDs verziót (emiatt) előbb teszteljétek, mert nálam valami nem kerek vele