23325
  • hornbali
    #15147
    Én értem mindegyikőtöket, jó nekem :)
  • Istencsászár
    #15146
    Pfff te nem érted na mind1 nemtöröm magam
  • hornbali
    #15145
    Hali.
  • antijedi
    #15144
    ROTFL, na ez értelmes volt, kéyntelen voltam erre válaszolni mert majd lefordulok a székről röhögés közben :P
    ezek után megse probálok irni semmit, ugyse tudod felfogni mit irtam az ucso 5 üzimben..., gratolálok a pengeéles elmédhez
  • Istencsászár
    #15143
    Na léptem by all
  • Istencsászár
    #15142
    lásd quake 3 motor mit műveltek azzal a ami napig ez is arra a szép sorsra fog jutni meglásd
  • Istencsászár
    #15141
    nemnemnem meglátod olyan játékok leszenek ezzel az enginnel hogy leesel a székről lehet hogy egy szinpompás far cry szerű játék lesz pl
  • hornbali
    #15140
    Ok, én is így gondoltam.
  • antijedi
    #15139
    figy köv generációs videokártyákal megint leszophatják magukat mert azal ako fog ezen az (óriási (legalább 10nm2 + háttér :PPP)) teren menni mongyuk átlag 30 fpsel de egy más emberi engine meg fog menni ugyanolyan helyzetben kb 200al... :)
    szvsz iylen enginenek sok értelme nincs mert max egyébb doom koppintásokat lehet alá csinálni aminek lássuk be sok értelme nincs ...(mármint hogy licenselnek egy enginet ahoz hogy elhoditsák a tront az arra az enginre készült első gametól)
    nah tényleg byz lilagőzös id marketingszakemberek :D
  • Istencsászár
    #15138
    De nem a gép a lényeg mer az tök mnd1 hogy 3ghzen vagy 5 ghzn megy ez már rég nem a fő pont hanme a VIDEÓKÁRTYA
  • hornbali
    #15137
    By.
  • hornbali
    #15136
    De jobb gépeken ebből az Engine-ből jóval többet is ki lehet hozni sztem, de ez a jövő zenéje.
  • antijedi
    #15135
    az meg a másik fele a sza.., akarom mondani érdekes dolgoknak :) najo byez all :P
  • antijedi
    #15134
    én nem is modntam hogy a maiakra de ujabb jobb gépeken se fog sokal jobban produkálni és ha igen többi egyébb engine még jobban fog azokon :P
  • Istencsászár
    #15133
    Következő generációs videókártyára( Ami carmacknak van) ezt probálom beleverni itt néhyán elvetemült fejébe de nemfogják az adást:D
  • antijedi
    #15132
    (még zárojelben megjegyzem, hogy kurva recések a ferde élek, ezen se sok AA van, ha meg lenne menne kb 2.5 fpsel :PPP)
  • hornbali
    #15131
    A külső terekre ott a Cry Engine.
  • hornbali
    #15130
    Az igaz hogy nem erre tervezték, de nem is a mai gépekre lett tervezve.
  • antijedi
    #15129
    nah mind1 inkább befejezem elmélkedésemet, mert a lila, id feliratú ködtől elborult emberekel ugyse lehet semit megértetni :) jo8 all :)
  • antijedi
    #15128
    jah, gyönyörű, és hány iylen hely van? és van iylen helyen harc? :P
    mellesleg hiába tudsz egy ilyet megjeleniteni egy egy helyen minden akcio nélkül ha egy komolyabb game nagyobb terei bármikor kétválra fektetnék az egész enginet :)
    ezen kár vitatkozni, tény hogy nem erre tervezték és kész...
  • Istencsászár
    #15127
    erőől beszélekén is
  • Istencsászár
    #15126
    Miez az ocsmányság?:DDDDDD
  • antijedi
    #15125
    én nem azt modntam hanem azt hogy nem kell megjelenitenie az engine-nek , igy esetlegesen lehet nem is tudja megjeleniteni akadásmentesen ha sok cucc van világosban :)
  • hornbali
    #15124
    Enyit a 2nm2-es terekről... (mond azt hogy ronda)
    kép 1
  • Istencsászár
    #15123
    te irtad nincs értelme keresni a texturákat a tök sötétba amikor nem lényeges :D
  • antijedi
    #15122
    őőő ezt magyarul pls :)
  • Istencsászár
    #15121
    igen:) ne keress olyat ami nincs időpazarlás
  • antijedi
    #15120
    tévedés..., iylen specifikált engineel nem sokra fognak menni, kutyának nem kell egy oylan engine ami a 2 m2-es terekre van kihegyezve + ara hogy a sötét miatt ugyis csak feleanyi dolgot kell megjeleniteni :)
  • Istencsászár
    #15119
    nemtudk irni már fárdat vagyok videókártyákra értettem.
  • Istencsászár
    #15118
    ez a hülyeség mer ugyteszteld hogy 32,64,128,256,512(caracktól kérd köcsön9 max iglenne értlme keresni a textúrák közti külömbséget mer ahogy te akrod ugy semmi értelme:D
  • Andie
    #15117
    Ja. köv tesztem az lesz, hogy quicksave-elek egy látványos, de statikus pályaszakasznál. Ne mozogjanak fények, gyak állókép lenne a legoptimálisabb. És csinálok screenshotot minden lehetséges beállitással (kivéve a felbontást, mert annak itt ugye nincs sok jelentösége, mondjuk belövöm 1024-re).
    Low - shadows on/off, spekula on/off, bimbamm on/off, vsync, stb.
    Medium - ...
    High - ...
    Ultra - ...
    És mivel nem fogok mozogni, gyak nem lesz gond az ultrával sem, quickload, F12, exit. kész.
    node majd holnap.
    jóccaka!
  • Istencsászár
    #15116
  • hornbali
    #15115
    SZewa, jóccakát.
  • Kandurex
    #15114
    Najó.,...mentem szunya, holnap, azaz ma is nap. By.
  • Istencsászár
    #15113
    Egyébként jó lenne ha egyszer az előzményekre is figyelnétek nemcsak a hibákat keresni amiknek van ésszerű magyarázatai...
  • Kandurex
    #15112
    nem tapasztaltam, egyébként a high és a médium között csak egy "szimpla" 8X aniso a különbség..szal...:p
  • Andie
    #15111
    Nyilván szerepe lehet itt egy 7200-őn pörgő, 8mega cache-el megáldott vinyónak is
  • Andie
    #15110
    Áháán! akkor ok.
    Mondjuk nálam nemis volt kaparászás, se ajtónyitáskor, se szörny előugráskor. Simán ment akkoris, csak szörnynél leesik az fps 15-20 körülire.
    Viszont akkor miért nem haszálják a 2-öt HIGH-on? Valami kis minöségbeli különbség csak van!
  • Bandee
    #15109
    nem csinál vki serrvert? adjon ipt és m1ek :)
  • Kandurex
    #15108
    Akkor nincs, mer' a médium automatice 2-re rakja.