23325
  • dieselG
    #15267
    DOOM3 után kábé 65fokra melegszik fel általában.
  • #15266
    Muhaha, visszavontam, mert 2-t láttam belőle, most meg egy sincs.. fórummotor enyje.
  • dieselG
    #15265
    OFF:
    Szinte ne lenne olyan óra, hogy ne érnék hozzá a vga-hoz.. főleg a gpu környéke, és maga a venti tűzforró, szinte sütni lehet rajta.. nah nyomok egy kis izzasztó 3dmark03-at.
    ON!
  • Shep
    #15264
    ó te bitang kinyomtad egy üzenetemet, most írhatom be újra



    Sodi:
    vagyél inkább 2500+ os bartont és azt húzdd fel 3200+ -ra, olcsóbb is mint a 3200+, és lehet, hogy megy 2200 felé is.
  • gpm
    #15263
    Proci hofokat is nezd meg 2-3 min doom-ozas utan
  • gpm
    #15262
    igy van csak azer irtam 3dmarkot, mert az altalaban fenn van mindenkinek::))
  • Shep
    #15260
    amúgy a farcry jobban megizzasztja a kártyát mint a 3dmark, mert míg 3dmarkban full élsimítás+maxaniso mellett nem volt artifact mikor húztam a kártyát a farcryban kapásból volt egy csomó.
  • SoDI---
    #15259
    Hát nem tudom, nekem a PCI-Exress egyelőre olyan futurisztikus kategória, mint a repülő autó. Mire érdemes lenne áttérni rá, addig már régen mindenki végig nyomta a Doom 3-on kívül a HL2-t, meg a STALKER-t is. Én pedig egyikkel se szeretnék kompromisszumokkal játszani. AMD-64 drága még, sokkal olcsóbb meg nagyon lassan lesz, hiszen ha ránézünk az árlistákra, akkor láthatjuk, hogy a Bartonok miattuk már most olcsóak miatta. Most mindenképp rámegyek egy 3200+ Bartonra, max. azt mondom, hogy proci-RAM-alaplap ügyben egy fél éves átmenetben gondolkodom. 64 bitre majd majd váltok tavasszal. Most hülyesség lenne, mert az DDR2-vel lesz majd igazi, márpedig én jó ideig ki akarom használni, hogy a valaha kapható 3200-as (400 Mhz) DDR van a gépemben most, ami nem volt olcsó...
  • dieselG
    #15258
    Meglesz az, kábé negyedóra múlva vagyok.
    A 3200+ az valójában 2600+-ról(1900vmennyi) 2161Mhz-re húzott procit takar :) Asszem az 3200+-nak felel meg, bár lehet tévednék.
  • Shep
    #15257
    tedd azt amit gpm mond, gyári hűtő van rajta? Venti pörög még? Nézdd meg hogy mennyire forrósodik fel a kártya háta ott ahol a gpu van. Azt láttam, hogy a drivert újraraktad, de előtte driver cleanerrel leszedted a régit?

    Hú mennyire eltértünk a témától.
  • gpm
    #15256
    Sztem elotte teszteld 3D markkal, de brutalis bealitasokkal ami leizzasztja a karit:
    1280*1024*4AA*4Aniso, allistd be h ismetelje a teszteket(loop), ha ebbe ne hibazik egy fel oraig, akkor a kari valoszinuleg jo.
    A 3200+barci eleg kemenyen tud melegedni, azt nezted mar , fokos??
  • dieselG
    #15255
    Kicseréltem a tápkábelt, de kábé 5percnyi doom3azás után is szétesett a kép.. mehet ez a vga a szervízbe szerinted?
  • lwb
    #15254
    nem lett az. :) kép az #15155-ben (1 lap vissza), valaki beszúrta. a jobb kezén van a rakétavető.
  • Tyler Durden
    #15253
    Hmm van olyan elvetemült ember aki dvd-ről installálta a gamét? Haveromnak ez a verzió van meg, de telepítés közben feldobja az insert disc2 feliratot és onnan az istennek sem akar továbbmenni..
    Én már mondtam neki, hogy használja a cd-s verziót, de ha van vkinek vmi használható 5lete, akkor ne tartsa magában
  • Shep
    #15252
    akkor jól sejtettem, amúgy mért lett balkezes?
  • Shan
    #15251
    Ezt láttátok?

    Doom III Upgrade Pack ŰÜÜÜŰß ŰÜÜÜŰß


    SUPPLIER : TEAM REVELATiON RELASE DATE : 08/04/2004
    CRACKER : TEAM REVELATiON RELEASE TYPE : CHEATS
    PACKAGER : TEAM REVELATiON NUMBER OF FiLES : 1 x 1 MB


    RELEASE NOTES:

    This package applies the following upgrades to Doom 3:

    Player:
    + walk/run speed
    + max health/max armour
    + ammo carry capacity increased

    All weapons:
    + clip size increased
    + fire rate increased
    + damage increased

    Installation:
    Put the pack file next to the others in the Doom 3 'base'
    dir and restart Doom 3.

    NOTES:

    When You load a saved game with this package newly installed, the
    actual map will be restarted.If other packages are using the pak005.pk4
    name, simply rename Your file to be the next (005).




    Thanks to RELOADED for their nice release!!
  • lwb
    #15250
    cyberdemon
  • Shep
    #15249
    már van pci-e alaplap intelnél vami 1000¢dollárba fáj ha jól láttam.
  • Shep
    #15248
    De még mindíg nem tudom ki a főellen a cyberdemon, vagy a spiderdemon?
  • Shep
    #15247
    na hát ezt mondom mindenkinek a saját döntése, én csak beírtam a meglátásomat, aki akar merít belőle magának is aki nem nem.
  • Punkerwork
    #15246
    ezért mondtam hogy 1 évet még várok, és mindent egyszerre cserélek majd ki
  • RelakS
    #15245
    Jah, egyenlőre még pci-x - agp hidat használnak az ilyen vidkareszok
  • KranaZoli #15244
    Létezik a gammához demo? (me én nem találok...)
  • Lacc
    #15243
    Egyetértek azzal, hogy meg kell várni míg legalább kicsit jobban kiforr ez a pci-express dolog. Pláne mert nem lesz 2 fillér arra váltani...
  • RelakS
    #15242
    előtte-utána képet plíz
  • Davidus
    #15241
    Felesleges a PCIExpress-re várni

    1: Mikor kijön még drága lesz
    2: Nem használja ki semmi(lásd DOOM 3 teszt)

    Én 2005 karácsonyig maradok AGP-s:P Addig röhögve kihúzza egy 2500xp+X800pro/6800GT kombó. Doom 3 is 60 fps-el megy vele 1024-ben szal nehogy már bemesáljétek hogy lesz olyan progi amit nem fog elbírni 2005 végéig:P
  • Lacc
    #15240
    Tyű látom folyik a teknikai elmélkedés.
  • Lacc
    #15239
    Szépjóreggelt mindenkinek.
  • Shep
    #15238
    ja tényleg a végére oda kellett volna írnom, " a teljesség igénye nélkül " :)
  • Punkerwork
    #15237
    DDR2-őt se felejtsd el
  • Shep
    #15236
    én a helyedben várnék, nekem is meglenne az összeg új kártyára de a PCI-E, meg új AMD procik miatt kivárok mert lehet,hogy most megveszem a csodakártyát, de jövő év elején mokor alaplapot procit veszek a kártyát cserélhetem ki mert nem jó a PCI-E alaplapba, és fél évre nem érdemes kártyát venni szerintem, de ez igazából a te döntésed.
  • #15235
    Aztán nehogy így járj a ráncfelvarrás után...

    Há nehogy!
  • Punkerwork
    #15234
    persze ez jogos, de én akkor is megvárom a normálisan működő PCI-Express cuccokat, és addig csak a szükséges ránc felvarrásra költök.
  • gpm
    #15233
    Ahhoz Alienware pc kell dual 6800 ultraval ::)))
  • dieselG
    #15232
    Tényleg? Köszi, reményt adtál, akkor most átcsatlakoztatom a vga-ra egy másik tápkábelt.

    [reboot]
  • Shep
    #15231
    hát ebben igazad van, de akkor itt ki is a főellen? :)
  • lwb
    #15230
    kódokat? mármint az összes kódot, ami a játékban szerepel? mer' van egy pár, szal az munkás dolog.
  • SoDI---
    #15229
    Ha most veszek nVidia csúcskártyát, akkor nem fogom kibírni vele két évig? Miért is nem? A mostani gf4-esemmel is elvoltam jó sokáig, tuningolva még a Far Cry-on is egész kényelmesen átverekedtem magam. Manapság már nincs fél éves termékciklus. A hardware-es fejlesztéseket nagyon lassan követik csak az új játékok. Abban tökéletesen igazatok van, hogy még nagyon sokáig el lehet lenni a 128 megás 9800 pro-val, de szerintem amikor eljön az az idő, hogy ez már nem lesz így, akkor az X800-GF6800 páros (főleg xt-ultra) még mindig high-end kategóriának fog számítani. Keveset hallani az ezek után következő kártyagenerációkról. Hogy miért? Mert még ahhoz is jónéhány hónap kell ahhoz, hogy a mostaniak valamilyen minimális mértékben elterjedjenek. (Jól jelzi ezt, hogy a legtöbb hazai árlistában nincsenek is benne). Mikor van jobb alkalom tehát igazán időtálló kártya beszerzésére, ha nem most? 1280*1024 high, aniso, FSAA maxon. Ilyesmit szeretnék. Hogy még a legdurvább jeleneteknél is 60 fps körül maradjon a cucc, ahhoz igenis elkél a legdurvább kártya, nem? Vagy rosszul gondolom?
  • gpm
    #15228
    #14991 #14996 -ezeket nezegesd ott a megoldas, semmilyen progi nem kell hozza
  • lwb
    #15227
    SPOILER



    az. Kandur írta már hogyan kell leírtani (4 soul cube). a Doom 1-ben csak a második világ fő ellenfele volt ez, a harmadik végén a spider mastermind volt.