23325
  • DarkSector
    #22565
    Jah ez jó, mert ez nekem régen fennt volt, de a kártyahúzásnál egyszerűen nem tudom, hogy honnan lehet tudni, hogy mi az a biztonságos érték, amit elbír egy kártya, annélkül, hogy károsodna, és ezzel mekkora teljesítményt lehet nyerni?
  • Danecay
    #22564
    nVidia kártyához a legegyszerűbb, megoldás, ha letöltitek pl. INNEN
    a CoolBits névre hallgató regisztrációs bejegyzést, és hozzáadjátok egy duplakattintással a regisztrációs adatbázishoz. Nem kell hozzá újraindítani a gépet. Az nVidia driver tulajdonságainál meg fognak jelenni olyan opciók amik eddig rejtve voltak. Ilyen a Refresh Rate Overrides funkció is ahol a kívánt felbontáshoz a neked tetszó képfrissítést állíthatod be. Egyébként elérhetővé válik egy Clock Frequency Settings nevű lehetőség is ahol a VGA-d GPU-jának és memóriájának orajeleit lehet piszkálni, tuningolni.
  • DarkSector
    #22563
    Ez az a hozzászólás:
    Doom3 85 hz-en.....
  • ffxi
    #22562
    Akkor nálad is próblémák vannal :)
  • Atkamon
    #22561
    Én vagy hatszor elolvastam és mindig ugyanaz jött ki... semmi köze a parancsikonhoz
  • ffxi
    #22560
    Szal nemtod különbséget tenni ha 60hz-en megy vmi vagy 85hz-en?
  • DarkSector
    #22559
    Hát a szememnek nem biztos, hogy mind1....:D
    Meg hát jobb óvatosnak lenni...:D

    Ebben viszont igazad van, hogy ha más játéknál átnyomjuk a beállítást x hz-re akkor valóban feljebb állítja-e, vagy csak átcseszés az egész....
    Akár az is lehet, hogy a doom3-ban meg a hasonlókban mindig a felbontáshoz állítja az elérhető legnagyobb hz-et....
    De hát ezt nehéz megmondani így....
  • ffxi
    #22558
    Ha nem érzed a különbséget akkor nem mind1?
  • DarkSector
    #22557
    Hát lehet hogy még kába vagyok, de nem vágom....
    Hogy ha átírom a parancsikon-t akkor nem hiszem, hogy fog működni.......
    De megnézhetem....
    Jah és honnan fogom tudni, hogy 85hz megy?
    Kiirja valahol....
  • ffxi
    #22556
    Másodszorra elolvasni és értelmezni luxus?
  • Atkamon
    #22555
    jajó=D
    csak mer nem is működött=D
  • DarkSector
    #22554
    Hát igen ezért nem vagyok biztos benne, mert parancsikon van a hsz-ban....
    :)
  • Prince of Máté
    #22553
    sztem a consoleba kell ír^ni ^·
  • DarkSector
    #22552
    Erre nevezzem át az indító exe-t????
    hmm?:
    doom3.exe+r_displayRefresh 85
  • ffxi
    #22551
    Itt a megoldás.
  • Atkamon
    #22550
    Sziasztok! Öh remélem jó topikban vagyok a kérdésemmel, csak az szeretném kérdezni hogy a Doom 3-ban nem lehet valahogy feljebb állítani a monitor frissítését? Mert nekem kb 60 vagy 70 hertz-en megy és nagyon bassza a szemem:(
  • DarkSector
    #22549
    Jó mondjuk ami sörétes alapba van benne, azért az jobban néz ki, csak fura , hogy a többi meg megeggyezik...
  • Prince of Máté
    #22548
    Kicsit más volt még a doom, lehet egy béta verzió volt a demóban.
  • DarkSector
    #22547
    És most vettem észre, a videóban mintha a sörétes is másképpen nézne ki....
  • DarkSector
    #22546
    Ha én nem lennék akkor ffxi-nek írj, és ő majd értesíteni tud....
  • DarkSector
    #22545
    Kösz mindent, de tegnap nem volt már időm munka előtt, mert amúgyis elég szűkössen voltam, de be fogjuk pótolni,mert most hétfőig ráérek.....
    Rálépek a Hamachi-dra és azon keresztül is lehet beszélgetni...
  • Prince of Máté
    #22544
    tesssék
  • Prince of Máté
    #22543

    jöhettek is! (fontos a nagybetű kisbetű!)
  • Prince of Máté
    #22542
    na most géphez tudtam kerülni, be is lépek, de 1 AMATŐR kérdés:
    Megcsináljuk hamachin h csatlakoztok, és utána hogyan tovább?
    Be a doom3ba és LAn?
  • ffxi
    #22541
    De neked is 1mbit-es az uploadod?
  • Doom 4
    #22540
    én szívesen csinálok nekem már régóta megy a hamachi és használom is pl:C&C 3
  • ffxi
    #22539
    Na fenn vok már Hamachi-n!!!! Csak vkinek kéne csinálnia servert.
  • DarkSector
    #22538
    Ha ráérsz, akkor 15:00-kor legyél gépnél, és akkor gyors csinálunk egy tesztet....addigra ha tudod akkor lődd fel a hamachi-t a gépedre és legyen a Doom3 a gépeden.....
    Ha nem jön össze, akkor majd máskor, mert utána megyek árbájtolni és sokáig nem leszek.....kb csüt estig nem.......na megyek alszani egyet....
  • DarkSector
    #22537
    Ezt a progit szed(jétek) le és telepítsétek fel, majd tegyétek be a magyarosítást az útmutató szerint....
    Feltelepítés után beugrik 2 ablak, amik közül a baloldalit be is zárhatjátok, mert csak szöveg van rajta.....
    1. A jobboldali szürke ablakon meg kell nyomni a "bekapcs" gombot allul....és ezután a Hamachi neveteket kell megadni....
    2. Ezután ha akartok saját szervert, akkor menjetek arra a gombra , amin egy háromszög van.....
    Na itt az Új hálózat létrehozásánál (ami a középső szöveg...) itt csak szervernevet és jelszót kell megadni (kis és nagybetű számít!!!!) és ezt megadni a meghívottaknak.....
    3. Csatlakozni más szerveréhez meg ugyanitt az ez alatti szövegnél lehet, ahol az előbbi mintán legyártott Név és Jelszót kell megadni....

    Ami nagyon fontos, hogy ez az egymáshoz csatlakozás csak azért kell, hogy a gépek láthassák egymást, és nem fontos hogy a játékban az legyen a szervergazda aki a Hamachi szervernél....tehát lehet x a hamachi szerver kreálója és y aki rácsatizott, az meg a játékban mondjuk.....

    Van még kérdés????
  • ffxi
    #22536
    Akkor neked kell...
  • Prince of Máté
    #22535
    nekem 1 megabit a feltöltésem
  • Prince of Máté
    #22534
    nekem 1 megabit a feltöltésem
  • ffxi
    #22533
    Akinek legjobb a feltöltése annak kéne létrehozni a servert, ennyi.
  • Prince of Máté
    #22532
    ok thx, igazad van spoiler veszély.
    Akkor mi lesz a hamchival?
    mert vagyunk már négyen jelentkezők, már csak játszani kéne:/
  • DarkSector
    #22531
    Felvettem Fraps-al és utána beraktam a Windows Movie Maker-be és elmentettem ".wmv"-be....
  • DarkSector
    #22530
    Megcsinálhatom előről, de ha megnézed, akkor látni fogod a végét a főellenséggel, és úgy már nem olyan jó végigvinni....de már csak holnap tudom megcsinálni....aztán majd vagy megnézed, vagy nem...:D
  • Doom 4
    #22529
    Ez az utplsó pálya és darksector én is szívesen mennék hamaci-zni és elmondanád mivel vetted fel a videót ?
  • Prince of Máté
    #22528
    Ha nem lenne baj. csinálnál erről a pályáról egy videót??
    Érdekel, mi van ezen a pályán, mert még nem tartok ott.
    Előre is kössz.
  • Prince of Máté
    #22527
    hát ha ilyen egyszerű, akkor valaki csinálhatja is a szervert!
  • Prince of Máté
    #22526
    igen, beraktam ultrára és mostmár van füst!
    De ahhoz hogy lásd az igazi ultrát 512 megás kártya kell!
    Mert ezzel csak az effektetket látod, és nem a textúrákat szebbnek!