23325
  • Jóska Kapitány
    #15468
    Mire kell akkor edzeni, mert negem is a szívgörcs kerülget már.
  • soldier
    #15467
    én is igy vagyok + még ugye alig van töltény és a vgéén már a tüzlövöldözös köcsögnek ököllel mentem neki persze nem én győztem:DDe most már van láncfürész:)
  • Dant0r
    #15466
    Érdekes amiket írsz.
    Mert ugyan igaz, hogy mögötted is megjelenik, de már a Comm Toronynál vagy, megszokhattad volna.
    Én mindig ha meglátok valakit, rohanok VISSZA fedezékbe, nem előre mint egy hülye. És így visszarohanásnál már nem támadhatnak "hátba", mert az előttem lévő szörnyet kinyírom, aztán visszafordulok és aki maradt azt is.
    Amúgy veteránon nyomom, most kaptam raksit.
    1024x768 high-on nyomom AF nélkül, így a timedemo 28 körüli fpst mutat.
  • Jóska Kapitány
    #15465
    Pedig van ilyen csomó, ki is idegeltek rendesen.
  • RABBI20
    #15464
    HELP ME! PLS!
    bemegyek a szobába pödörög a híd, de túl magasan.... hogyan lehet oda feljutni? 3 ajtóból egy nyílik oszt persze az vagyon a legalacsonyabban. Hogyan? ez itt a kérdés! THX!
  • RelakS
    #15463
    Eszembe jutott, hogy mit hiányolok még a doom3-ból. Hol vannak az ajtók, amikbe nem lehet bejutni, mert zárva vannak, az olyan termek, amibe csak skullóért, infóért stb kell bemenni. Az első pályán még van ilyen, de azóta (2., 3., 4.) nem találkoztam ilyennel, vagy csak nagyon szerényen.
  • Mossberg
    #15462
    Ja, tökugyanígy érzek én is
  • Mossberg
    #15461
  • Andie
    #15460
    3 és fél órába tartott, mire a hajnal 2 órai utolsó beirásom óta megjelent beszólásokat végigolvastam. Kissé összezavart, hogy mikor a 3. oldalról a 2.-ra akartam ugrani, akkor 55 üzenet kimaradt. Aztán láttam, hogy ez azért van, mert addig, amig a 3. oldalon lévö 50 üzenetet elolvastam, ti újabb 55-öt benyomtatok (kb 10 perc?).
    Ez igy elég reménytelennek tünt, igy próbáltam gyorsolvasni, és utolértelek benneteket :)

    Megérte végigolvasni, mert sok hasznos infót adtatok, amiket egy mailben összegüyjtve el is küldtem haza. (gamma, displayrefresh, stb)

    Tegnap este a Comm Toronyig jutottam. Az elötte lévö liftes baszakodás kicsit kezdte próbára tenni a türelmemet. Kb 1 órát bolyongtam a 3 állomás között, jártam végig gyalog a pályát, süttettem meg magam azzal a rohadt sinnel, stb. Aztán észrevettem, hogy egy helyen a fejem felett megy egy folyosó. Próbáltam átugrálni, nyilván nemment. Úgyhogy ***SPOILER*** minden egyes lépésnél felemeltem a liftet, ha nem láttam semmit, mentem tovább. No igy találtam meg a kijáratot. Hát egy kicsit szokatlan volt az eddigi lineáris, eltévedni-nem-lehet játékmenettöl.

    A szörnyek is egyre jobban idegesitenek. Mármár nem élvezem a játékot :( Imp annyi van, mint a nyü. Kb minden 10 impre jut 1 zombi, netán egy kétfejü akármi, esetleg egy zombi. Hát hatalmas változatosság. És ez megy 2 napja. Már komolyan mondom, örültem, mikor az a gépseggü kutya nekemrontott. F9 után le is öltem.
    A másik, ami az agyamra megy, ez a hátbatámadásos dolog. Nem elég, hogy egy új szobába úgy megyek be, hogy minden lépést 100x meggondolok, de hogy még akkor a hátammögött is megjelenik a semmiböl egy geci, az már sok. Sztem böven elég lenne az a szörny, ami elölröl, fedezékböl támad. Ezek a halflife szerüen, teleportálással megjelenö szörnyek amúgy is olyan irreálisak, viccesek. Oké, hogy megnyilt egy kapu a pokolra - vagy miaszösz - de azért ne teleportáljanak már minden szobába kényük kedvük szerint.
    Mostanában úgy meygek be egy-egy szobába, hogy elemlámpával kinézek egy tágasabb sarkot, lehetöleg 1-2 dobozzal, ami mögé el lehet bújni. Ezután vágtába odarohanok, közben megjelenik az erre a szobára triggerelt 3 IMP, 2 a túloldalon, 1 meg ahonnan jövök, a hátammögül. Ha szerencsém van, a dobozoknál nem jelenik meg egy sem. Ezután mint egy félhüje lövök mindenre ami mozog. Ezután összeszedem a cuccot a szobából, lelövöm az újabb 2 impet, ami még a változatosság kedvéért megjelenik, aztán a köv. teremben indul az egész elölröl.
    Mindezt megspékelve a mindent beboritó sötétséggel. Node ezen remélhetöleg a gamma trükk változtat.

    Nyugtassatok meg, hogy elöbb utóbb lesznek új monszták is, változatosabbak, kisebbek, nagyobbak, nem csak ez a 3 féle :(
    Bizom benne, hogy az ID ha már ilyen szuper játékot kiadott, nem éri be az 1-2-böl ismert szegényes monsztaválasztékkal.
  • davos80
    #15459
    DOOM 3 PDA CODES
  • Kandurex
    #15458
    Ne a nagyra koncentrálj,
  • Kandurex
    #15457
    hrr...egyre szimpatikusabb a törlő gomb...
  • G_ArchAngel #15456
    köszi, megvan:)
  • G_ArchAngel #15455
    csak felkellett állnom és elmenni a könyvespolcig:)

    Philip K. Dick: Álmodnak-e az androidok elektromos bárányokról? (1968)
  • RelakS
    #15454
    Kérdezd Marvint, a paranoid android-ot :)
  • Lacc
    #15452
  • Lacc
    #15451
    Szerintem álmodnak.
  • Kandurex
    #15450
    ...,...
  • hykao #15449
    Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokról
  • Istencsászár
    #15448
    KÖCC
  • G_ArchAngel #15447
    innen jut eszembe, hogy a Szárnyas Fejvadász (Blade Runner) alapkönyvének is vmi. birkás címe volteredetileg, vki nem tudja véletlen?

    talán: Amikor az andridok bárányokkal álmodnak - vmi ilyesmi...
  • Kandurex
    #15446
    Nyugi cukorfalat, értem
  • Shep
    #15445
    Nem úgy te ...., nem is ismerem.
  • hykao #15444
    Kukkold meg a #14910 és #14778 hozzászólásaimat.
  • Kandurex
    #15443
  • Kandurex
    #15442
    szeretlek?
  • Shep
    #15441
    volt egy olan film, hogy a bárányok hallgatnak arra gondoltam, bár az angol címét nem tudom, lehet köze nincs a magyarhoz, na mindegy, azért szeretlek
  • RelakS
    #15440
    Bárányok hallgatnak?
  • Istencsászár
    #15439
    Hi all ez az omega driver gyors? és ha igen honann lehet leszedni???
  • EmThor
    #15438
    köszi!!
  • grebber
    #15437
    Fogadja mindenki szívből jövö dícséretemet aki kipörgette a gamet mert hogy én nem fogom tudni az tuti.
    A hell pálya végén azt a nagy szörnyet hogyan kell kinyirni???
  • hykao #15436
    Nem tudom milyen filmet kellett volna sokat néznem, de nekem az angol sheep szó miatt ugrik ez be.
  • Shep
    #15435
    Biztos sokat nézted a filmet :)
  • RelakS
    #15434
    mediumon eldöcöghet nekije, de inkább low. Amelyik jobban teccik a szemének :]
  • De1Ryan
    #15433
    Hali
    Mit kell beírni ha videot akarok felvenni és hova menti thx
  • Ams
    #15432
    low
  • Nagydög
    #15431
    Szerintem szigoruan medium. De a felbontast feljebb nyomhatod. Barmilyen hulyen hangzik, nekem jobban megy 1024*768-ban, mint 800*600-ban.
  • hykao #15430
    Lehetőséged lesz kipróbálni banyek.
  • RelakS
    #15429
    Most nagyon fáj, hogy otthon nem dúmolhjatok ... sem semmi gamez
  • hykao #15428
    Hát sajnos a nickedről egyből a bárány szó jut az eszembe (illetve a bárány már egy finomítot verzió... :DDD), nem tudok mit csinálni... :))