23325
  • Kandurex
    #15509
    Hullamegmaradás törvénye: Minden shootgunnal kezelt test ugyanakkora súlyt veszít, mint...
  • rezsofiz
    #15508
    lol megvan vegre nekem is lancfuresz
  • Andie
    #15507
    Kandúr : tegnap leforditottam a MOD mellé irt kommenteket, gyak 3 dolgot változtattak : több vér, hullamegmaradás törvénye, és egy PDA-ban el volt irva valami mail (nyelvtanilag? nemtom). Semmi mást.

    Hykao tud még meglepetést okozni. Mindenesetre sötétben nem érdemes vele talizni :)

    Dant0r : ja hogy elöször visszafele menet megtisztitod a hátadmögötti részt (amin már egyszer végigmentél), aztán újra szembefordulsz a monsztával. Hát ja, ha addig nem ér utol.
  • Dant0r
    #15506
    Bocs, kicsit hülyén fogalmaztam :)

    Szóval ha meglátok valakit _előttem_ akkor megyek hátra, hogy aki a hátam mögött megjelent, azt megöljem.
    Utána meg visszafordulok, és így már nem támadhatnak hátba.
    Nem fedezéket keresek én, csak likvidálom aki seggbe akar kúrni
  • Kandurex
    #15505
    Hmm itt olvasom, hogy ez a gore nitro peccs több minden mást is piszkál...nem nagyon tudok jól németül, sehogy, de mintha azt olvasnám, hogy több vér, meg, hogy pár effektet kivettek a játékból...mivan? Olyan nincs amibe csak annyi van, hogy ott maradnak a szörnyek a haláluk után is?
  • Kandurex
    #15504
    thx, műxik innen is.
  • Shan
    #15503
    De ha innen nem jön, akkor nézz körül a gamestar.hu-n
  • BEAST #15502
    "az életben is"

    kezdek félni tőled :DDDDDD
  • Shan
    #15501
    Nitro Gore peccs
  • hykao #15500
    Nincs ebben semmi furcsa.
    Sörétessel nyilván ha testre célzol több sörét találja el, mintha fejre.
    Az már más kérdés, hogy sörétessel egy jó lövés - inkább nyak, áll tájékra - lerepíti a fejet a levesbe az életben is.
  • Shan
    #15498
    az = a gore patch-csel???
  • Gábor
    #15497
    Honnan lehet beszerezni a nuku porladás modot?
  • Lacc
    #15496
    Roppent bonyolult dolog...
  • Shan
    #15495
    Különben is láncfűrésszel le szeretném aprítani a kezüket, lábukat, fülüket a zombiknak...Ménemlehet???
  • rezsofiz
    #15494
    lol, 32 fos szerver MOD lol:DD
  • Mossberg
    #15493
    A pisztoly 3 lővés a zombi fejére de a shotgun furcsa mód 1 lépésről a testre sebez a legjobban
  • gator
    #15492
    KOszi vegre egy 'ertelmes' ember !
  • BEAST #15491
    elolvasod a méjleket , meghalgatod a hangüziket ...
  • gator
    #15490
    nem ilyenek basszak szet hanem idegesit h ott van es nem tom mire hasznalni , ezert gondoltam h ide bejovok es segitseget keret de ahogy latom magasrol Szopattok meg alaztok ...
  • Shan
    #15489
    Még vmi...az elporladós effekt szerintem nagyon állatul néz ki, de ami előtte van, hogy leoszlik a bőre, meg kipattan a bordája, az elég gagyi.ezt mérkellett?!hmm...Sokkal jobb lenne, ha beleküldenél egyet-kettőt, és lyukkal, vérrel a fejében esne össze, nem a buffy-s effekttel.
  • Gábor
    #15488
    Katt az email fülre, bal felső sarok....
  • gator
    #15487
    Pda?!Igen ott vannak emberkek neve a pda-mban es tovabb honnan tom meg a kodokat ?
  • Shan
    #15486
    Teljesen egyetérek/együttérzek Andie-val. Nagyon gáz, hogy mindíg minden ugyanúgy történik...Ha látok armort a pályán, már tárazok is, mert jön az össztűz...a telitalálatos zombikatonákról meg ne is b4eszéljünk pfff...csalódás a game.

    Persze, azért végigtolom. nekem az FC jobban teccett.
  • Kandurex
    #15485
    olvasd el az email -det... de utálom már ezt a csítelős lusta hozzáállást..az ilyenek teszik tönkre a Counter - Strike -ot is
  • Gábor
    #15484
    Én már egy ideje goddal nyomom, mert halálra idegesít a használhatalan arzenál. Most komolyan, soha nem volt ilyen gyenge fegyverleosztás a doom szériában. Ha survival horrort akarok, akkor beteszem a GCbe a resit.....
  • Lacc
    #15483
    Talán nézegetni kellene a pda-kat...
  • Lacc
    #15482
    Ez a hulla-megmarad mod engem is érdekel.
  • gator
    #15481
    Vannak ilyen kis koddal lezart szekrenyek . Azoknak a kodjat honnan tom megszerezni mert amit DOOM 3 PDA CODES-t letoltottem csak Delta Lab -ot ir . Es en meg a Alpha S4 ben vok ! helP !
  • Kandurex
    #15480
    Hmm...honnan szedted le?
  • Kandurex
    #15479
    Óvakodjatok a sötétoldaltól vagyis a cheat -ektől TÖNKRE BASSZA A JÁTÉKÉLMÉNYT!
  • Andie
    #15478
    Ja, és a Nitro-féle testek-a-földön-maradnak,nem-porladnak-el mod nagyon frankó, és nem lassitja a játékot (nálam). Azért egész más látni a "munkád" eredményét a mészárlás után :)
  • Kandurex
    #15477
    kicsukva! közelről 2, távolabbról 3 messziről meg használhatatlan a shootgun
  • Gábor
    #15476
    Itt volt egy mod releaseje belinkelve, ami erősít a fegyvereken, és még pár dolgon változtat. Sztem érdemes kipróbálni. Egyébként a fegyverek röhejesen gyengék alapból.
  • Andie
    #15475
    Nyilván nemtudok akkor célozni. Bár mindig a fejüket lövöm.
    volt, hogy kinyitottam egy ajtót, és azonnal rámugrott. Sebaj. f9. Ajtót nyitom, lövök. Röptében kaptam el, kb fél méter volt közöttünk, fröccsent a vér, minden. ennek ellenére harapdál tovább. Nemhittem a szememnek - föleg miután irtátok, hogy 1 lövés kell - , arréb lépek, rálövök mégegyszer, erre megint nekemugrik. A 3. lövés küldte át a ... remélem nem a pokolba, mert onnan visszajön.
  • Lacc
    #15474
    Bár nem tudom van-e hitbox rendszer a játékban, úgy láttam valamennyire van. Ha fejbelövöd talán jobb. Zombiknál legalábbis úgy vettem észre fejbe kevesebb golyó kell nekik pisztolyból.
  • beeboci
    #15473
    Visszaolvasgatva úgy látom, hogy egyre többen igyekeznek mentőövhöz nyúlni. Nem egyszerű, de én még megpróbálom fékentartani magam.
  • Lacc
    #15472
    Hát én nem tudom hogy célzol, mert nekem egy imp általában egy shotgun-lövés. Max kettő, ha nem kapta el az összes sörét mert kicsit messzebb volt.
  • Lacc
    #15471
    Láncfűrész jól visz? :)
  • Andie
    #15470
    Baszhatod, hiába tisztitottad ki a szobát, és hiszed azt, hogy a köv. sarkon ha rád támadnak, van egy biztonságot nyújtó fedezéked 10 lépéssel a hátadmögött, mikor rohannál vissza, ott fog várni egy rohadék.
    A löszerproblémáról nem is beszélve.
    Tegnap itt irta valaki, hogy a shotgun a legjobb barátja. Merthogy közelröl 1 lövéssel leterit mindenkit. Hát nemtom hogy csinálta. Én tegnap direkt shotgunnal nyomultam sokáig, de az esetek nagy %-ban 3 golyó is kellett egy impnek. Kb 5 lépésröl. Ha közelebb mentem, rámugrott. A Timedemoban is látszik a technika : megjelenik a szörny, odarohanni, fejbelöni, hátratolatni. Ilyen "lefejelös" módszerrel. Közelhajol, lö, hátrahúzodik. Node a timedemóban valami nyugdijas impek lehetnek baze, mert nekem nem sétálgatnak olyan kényelmesen, gyujtogatva az öklüket!! Én ha meglátom, rutinból hátralépek 10-et (hogy a hátammögötti karmaiba tolassak), mert tudom, hogy azonnal ugrik meg karmol.
  • Punkerwork
    #15469
    up