23325
  • tibor16
    #15427
    Mellesleg, ez a beállítás nekem vmiért a gép alapból 20-ra állította, és úgy is jó neki...
  • EmThor
    #15426
    hi, 1800+, meg 512sd, meg gef 4200 64mb mellé 800*600 high vagy medium a bejátszós? ma estig jön le... danke!
  • M@TriX
    #15425
    spec ebben a topicba igen, mert túl van pörögve...
  • BEAST #15424
    szépjoreggelt :DDD
  • tibor16
    #15423
    Köszi, ez tényleg megoldotta a képfrissítési gondot. Egyébbként is utálom, a különböző cseletka progikat...
    Arra nincs vkinek tippje, miért van az, hogy csak ha 2 meghajton adok meg dinamikus swap fájlt, akkor megy akadásmentesen a hang. Olyan mintha nem érné utól a képet és mindennek a végét 2x modja... 2x modja.. Kipróbáltam csak a C-én fix 3 GB csak a C-én fix, csak a másik vinyón ue...és nem jó. Rendben van, - lexarom - akko persze menjen úgy.... de miért van... -ezt nem értem???
  • Shep
    #15422
    soul cube, nem?
  • Shep
    #15421
    teljesen ok, de nincs mindenkinek rá ideje, mert pont belépett a főnök, dialuppal van stb. stb. és örül, hogy legalább beírni betudott, szóval én ezért nem szoktam emiatt senkit izéltetni, elfér a fórumban nem?
  • Jóska Kapitány
    #15420
    SPOILER!

    A főmonsztának mi a titka? Rányomtam ami létezett rakétét, mionden szart de meg se rtezdül?
  • Kandurex
    #15419
    reggelt'
  • RelakS
    #15418

    Sazl nekem pampogsz, mint Hofi a kuláknak, ő meg megkapja leírva, mi? :D
  • M@TriX
    #15417
    várható, hogy még pár GS olvasó még beírja :)
    Amúgy szerintem meg alap, hogy legalább az első oldalt nézze végig az ember.
    Szerintem nem olyan qrva nagy elvárás....
  • Shep
    #15416
    És különben is ne báránykámozz itt engem :)
  • Shep
    #15415
    Hát #15414
  • Shep
    #15414
    Na erről írtam az előbb, szerencsétlen jószándékúan beírja, hogy másoknak segytsen erre ti lehurrogjátok, hogy már volt.

    Inkább 3x /mert ez már a 3./ mint egyszer se.
  • hykao #15413
    Na erre most mit mondassz báránykám? :)
  • RelakS
    #15412
    50 hozzászóláson belül már volt :P
  • M@TriX
    #15411
    már volt, ne csak írj, olvass is... :)
  • maniac001
    #15410
    DOOM 3 gyorsítás!!! Egy lelkes Doom 3 rajongó egy pöttynyit módosította az egyik fájlt, és állítása szerint igen látványos sebességnövekedésre tett szert. Lássuk mit kell tenni:
    "Keress rá a "DoomConfig.cfg" fájlra. Nyisd meg egy szerkesztővel, pl. Notepad. Keress rá arra a sorra, hogy seta image_cacheMegs "32", majd próbáld meg átírni először 64-re, majd 128, 256-ra is akár."
  • Shep
    #15409
    szolj a kaszásnak a logodban, biztos segit rajta:)
  • Shep
    #15408
    ja természestesen 4+ v. 12+ perc alatt.
  • Lacc
    #15407
    Kezd már fájni a fejem ebben a topikban
  • Shep
    #15406
    a ygerek vitte végig a doom2 ot ultraviolenceben 4+ de most így visszagondolva lehet 12+ volt, na mindegy, nekem meg az első pálya ment nightmareben, remélem kielégytő választ adtam.
  • Tata exVermedve
    #15405
    Az első pályát vagy az egészet?
  • Shep
    #15404
    nem god volt sebződött volt ahol 4hpval élte túl a pályát, de olyan bugokat használt ki amik nekem marhára nem működtek, hiába próbáltam, persze lehet ez is olyan mint a CS-ben nukon a szikláraugrás, amíg nem jösz rá a nyitjára nem sikerül és hihetetlennek tartod.
  • BEAST #15403
  • RelakS
    #15402
    Milyen szar lesz neked, ha elüt a kamijonn, és oda kerülsz
  • grebber
    #15401
    A retkes faszom tele van ezzel a kibaszott pokollal képtelen vagyok átvinni :(
  • BEAST #15400
    én nem láttam ezt a múvit de fogadni mernék hogy igen erősen világitott a kari szeme a monitoron ... GOD nélkül képtelenség ... énmeg nem szeretem az ilyen szarságokat
  • BEAST #15399
    lehet ... de itt is főleg a sötét a bajom ... nem látom az ellent aztse tom mi tépett szét :DDDD
  • Shep
    #15398
    hát az 1-2 -ben minek volt a nightmare? Bár a 2-ben az első pályát megtudtam csinálni, bár láttam videot, hogy a gyerek a 2ot ultraviolenceben végignyomta 4+ perc alatt, annak biztos menne nightmareben is.
  • Hmuda
    #15397
    Lol bakker 32 fős szerver. Ezek hülyék!
  • Balli
    #15396
    Lehet rossz a cd-m?

    Nem 536 MB-nak kell lennie az első cd-nek?
  • BEAST #15395
    csak azt nem tom minek raknak a gémbe olyan nehézségi fokot amit képtelenség végigvinni ... az elején még csak 1 pinky jön vagy csak 1 imp ... de már az is TÚL sok ... kéőbb meg már hordák jönnek ...
  • BEAST #15394
    én 1 picit tovább jutottam ... de szinte minden sarkon halok .. szal fél kézzel a save gombon vagyok .. mert kell ... pinky volt az első aki vagy 10x ölt meg 1más után ... mire sikerült 1x ugy eljutnom odáig hogy pont 10hp maradt ...
  • RelakS
    #15393

    1600x1200-ban kizárt ez a sebesség szvsz
  • Shep
    #15392
    Ja és különben is "HAZUDIK!!!"
  • NeoMaN
    #15391
    Akkor tud gyorsulni sztem, ha az autodetect videóbeállításokat módosítottad (low,medium,high,ultra), mert ezt a VGA ramjához igazítja a doom. Ezt módosítod, akkor a lenti cfg sor is módosul, és nem a karidnak a legoptimálisabb lesz. talán. hidraulika mittomén....
  • Shep
    #15390
    tudom, nem is hibáztatlak /amúgy ezen az oldalon van/ de itt rendere ez megy, hogy megszólják azt aki nem olvas egy kicsit vissza, és te is elkövettél már ilyesmit. Na de fátylat rá.
  • Árnyvadász
    #15389
    Köszi! Azt hittem más változtatás is lesz, de akkor csak a szokásos... Kár, mindenesetre azért ez is valami.
  • hykao #15388
    Aha, majd ha nem ennyi lesz a hozzászólás akkor ok.
    Vagy, hogy gondolnád? Egész nap csak DOOM3 topikot fogok olvasgatni.
    Mellesleg elkezdem mindig olvasni, de nem bírom az egészet átrágni, mert annyi lámaság van már itt, hogy ihaj...