23325
  • gpm
    #16072
    Tenyleg ha multinal jarunk nem jon vki???
  • gpm
    #16071
    nem en irtam sztem:) tessek el is gepeltem
  • Istencsászár
    #16070
    Multizzál vele:))
  • Zizzencs
    #16069
    Befejeztem. Tok jo volt. Tobbet nem fogok jatszani a jatekkal. Meg egyszer nem parazok vegig egy ilyet.

    Ellenben varom az engine-re epulo uj jatekokat, remelem hamarosan lesznek :-)
  • gpm
    #16068
    nem ne irtam sztem
  • Zizzencs
    #16067
    Oke-oke... Mindenki szokott elgepelni dolgokat, de ez nem elgepeles, hanem rosszul tudtad :-)
  • Istencsászár
    #16066
    boc szseblámpatéma : ...... kifelejtettem
  • Zizzencs
    #16065
    A nagyobb terek rajongoinak:

    Annak aki meg szereti a rejtett dolgokat:


    :-)
  • CUCLI
    #16064
    nem zseblámpatémáBAN?
  • Istencsászár
    #16063
    tegnap is a zseblámpatéma nekem lett az iazam a végére hahahahah ennyit erről
  • gpm
    #16062
    Ez sztem forum es nem a magyar irasbeli erettsegi dolgozat , ezt tarstd szem elott!
  • gpm
    #16061
    lassabban! nem gyozom irni az aranykopeseket:::)))
  • Zizzencs
    #16060
    Igen fáj az igazság ha valaki megmondja ...
  • hykao #16059
    Ja, meg "étkezésre kínáltad a nemiszervedet" (ahogy az egyik általános iskolai ellenőrző füzetben volt az intőben :DDD)
  • Zizzencs
    #16058
    "külömbség..."

    Helyesen irni viszont tanulj meg, mert meg jol johet, te nem marha, hanem nagymarha :-)
  • Istencsászár
    #16057
    gondolhatod nemkis munka volt:D Itt legalább van tereptárgy meg stb..
  • Kandurex
    #16056
    Persze, csak hogy nem most először törlök már miattad.
  • gpm
    #16055
    Sztem 3-4 palyan meg lett vlna mit csiszolni a tobbi viszont bejon.
  • Istencsászár
    #16054
    Ahyog érzed admin bácsi én csak lámáztam nem pedig anyáztam nagy külömbség...
  • hykao #16053
    Jó, én már többször kifejtettem a gondolataimat.

    A lényeg, hogy mára már sokszereplőssé vált a piac, grafikus motor téren, tehát szó sincs az id egyeduralmáról!
    Számtalan cég csinál-csinált mostanában egészen jó grafikus motorokat, még sok kisebb kelet-európai cégek is (pl: Serious Sam, Chrome)
    Meglátjuk milyen lesz a STALKER, a HL2, és később az ezek grafikus motorjaival készült játék.

    A DOOM3 összességében nem rossz, de azért botorság lenne kijelenteni, hogy tökéletes.
    A #15949-ben pedig kifejtettm, hogy talán mik a legzavaróbb hiányosságai.
  • Gear
    #16052
  • Istencsászár
    #16051
    Igaza van bár a pályák is tökéletesek az elemlámpát meg tanuljátok meg használni mag lőni is :DDD
  • Gear
    #16050
    Meg nem arra a szekrényre gondoltam aminek a kodját az első női hang mondja el, hanem az utána lévő raktár ajtó kódjára.
  • Kandurex
    #16049
    Császárka mielőtt le lámázol valakit, nézz körül kérlek a saját portádon is. Nem érdekel mennyire szíved csücske a játék, ha azon kaplak, hogy becsméreled vagy becsületsértő megjegyzéseket teszel más fórumozókra, a jövőben és visszafelé is minden hozzászólásod kimoderálom, remélem értetted.
  • gpm
    #16048
    Sztem a grafikaja igen is korszakalkoto es uberbrutal, emellett persze masban vannak hibai(palyaszerkesztes, fegyverek haszanalhatosaga, stb)Szted ez elvakultsag??
  • Gabe18
    #16047
    Azért bejött ez az ötlet hogy a gépfegyver megszerzéséhez a kódot a net-en kellett megnézni!Mit ki nem találnak...
    De akinek nincs net-je,az hogy jön erre rá?
  • Gear
    #16046
    Azt nembírtam megnyitni. De végülis már mindegy mert továbhaladtam , csak ezt a 2 szerencsétlent akartam más témára terelni.........sikrertelenül.
  • gpm
    #16045
    kuldjem mailba?? van valami pdacodes fajl abba sztem benne van.
  • Gear
    #16044
    Majd reggel megnézem megöltétek e 1mást:P.
  • hykao #16043
    1. én nem vitatkozom, istenlófasszal meg pláne nem
    2. hibával beszélgettem a fej témáról
    3. "D3-nal a grafikaba semmi hiba nincs" - ez meglehetősen elvakult álláspont, és nem fedi a valóságot
  • Gear
    #16042
    Inkább azta tetves plasma storage kodot mondanátok már meg!
  • Istencsászár
    #16041
    Én erről beszélek de nemképes felfogni
  • Gear
    #16040
    "Játékokról van szó nem a rokonaidról".
    Most már képbekerült a rokonság is.Elég szomorú.
  • gpm
    #16039
    Itt vitazol csaszarral a kockas fejrol satobbi, minden jateknak vannak hibai, de a D3-nal a grafikaba semmi hiba nincs.
  • Gear
    #16038
    Higgadj már ember. Játékokról van szó nem a rokonaidról!
  • Istencsászár
    #16037
    GG
  • Istencsászár
    #16035
    jácottam vele. és a thief 3at direkt erre irták semmi másra (láccik is rajta) szépek az árnykok tény.
  • Gear
    #16034
    Deus2 öt jácctam, de nem mondanám szebbnek az árnyékolását(mondjuk csűnyábbnak sem).Nehogy megharapj érte , ez szerintem személyes ízlés kérdése is hogy kinek mi tetszik.Ezért meddő vita ez.
  • hykao #16033
    na te miről beszélsz?
    én a thief3-at árnyék ügyben hoztam elő, és egyes-egyedül e téren hasonlítottam össze a DOOM3-mal.
    Nem volt egyértelmű???

    Mellesleg addig parttalan a vita, amíg nem játszottatok a Thief3-mal.

    Aki játszott vele, huzamosabb ideig az tudja miről beszélek!
    Abban még olyan is volt, hogy a fal egyenetlenségeihez igazodott az árnyék, és majd minden fényforrás mozgó, mert tűz!
  • Istencsászár
    #16032
    de inkább tartogasd magadat a hl2őre ott aztán lesz miről beszélni na azok ott a kockafejek