23325
  • Frank99
    #16152
    mert nem értenek hozzá, és nincs hozzá szemük, hogy lássák a különbséget.
    Az irodában nekem is TFT-m van.

    Itthon 19-es Belinea 100 Hz katód.
    Ez kiváló játszani. (is)


  • oneal1
    #16151
    emléxel:)
  • oneal1
    #16150
    és meléxel hogy hány fps el??
    ha feltette valaki akkro gondolom utána le is lehet szedni..
    szval azért érdemes lesz kirpróbálni nem??
  • SoDI---
    #16149
    Jobb kép? De akkor miért veszi a sok barom a TFT-ket? :-)
    Na jó, ennyi ember egymástól függetlenül nem tévedhet. Max FSAA mellett 1280*1024-nél 20' felett szerintetek mennyire marad éles a játék képe?
  • Daniel Hunt
    #16148
    Hali!
    A multi résznél nem tudok sehova csatlakozni.
    Kéri a szériaszámot. Beírom, de semmi.
    A haverom csinált szervert, beírom az IP címet, és oda sem tudok csatlakozni.
  • GiGa master
    #16147
    hy valaki nem tud a doom3hoz 1 magyar severt?v más milyne is lehet csak fusson a cd key!
  • Seeker666
    #16146
    mi egy ilyen 17"-os tft-vel kezdtünk el játszani:BenQ FP767-12 és nincs vele semmi gond, mindent láttunk (már amit lehet a sötét folyosókon :D). Most már kiraktuk egy projektorra és 4m*3m-ben játszunk vele :D így az igazi
  • davos80
    #16145
    Sztem igen, én próbáltam.
  • SoDI---
    #16144
    Az ebolt 17' feletti kinálatában szinte egyáltalán nincs 25 ms alatti cucc. Szóval jobban járnék ezen az áron egy normálisabb 21'-os CRT monitorral, vetessek inkább egy olyat a csávóval?
  • RelakS
    #16143
    Egyrészt mert gyorsabb a megjelenítése, másrészt bármely felbontásban viszonlag jobb képet ad, nemúgy mint az lcd-plazma-oled-stb...
  • RelakS
    #16142
    Nem olvastad el amit írtam? Ha felnyomod a gamma értékét a .cfg-ben, akkor is a pálya fele koromsötét, ahol viszont egy pici fény is van, az kivilágosodik, és igencsak igénytelen lesz... Tehát használhatsz olyan moncsit, amilyet akarsz, ígyis-úgyis egy koromsötét valamit fogsz kapni...
  • oneal1
    #16141
    szval ez a notro patch nem lassitja a játékot???
  • rezsofiz
    #16140
    :DDDDD
  • SoDI---
    #16139
    Vagy nem is az a fő kérdés, hogy melyik CRT, azt majd eldöntöm... A fő kérdés inkább ez: MIÉRT jobb egy sima CRT egy 450-es fényerejű, 800:1 kontrasztarányú TFT-nél a Doom 3-hoz?
  • gpm
    #16138
    CRT mindenkepp, bar nagyon jo cucc az a Sony csak hat a valaszido(25ms) sztem nem d3-hoz valo.
  • SoDI---
    #16137
    Mindenki azt mondja, hogy CRT. Akkor is CRT, ha a munkaadómat meg tudom győzni, hogy adjon nekem egy haza a munkámhoz egy ilyet?: --- Sony SDM-HX93B 19" TFT LCD 1280 x 1024, 450 cd/ m2 fényerö, 800:1 kontrasztarány, 25 ms válaszidö, 2 analóg és 1 digitális csatlakozó 193.660 Ft +ÁFA 242.075 Ft --- Sokan panaszkodtok, hogy a CRT monitorokkal keveset láttok a pályákból. Biztos, hogy egy az átlagkínálathoz képest kimagasló fényerejű, és kontrasztarányú TFT-vel nem találkoznék a problémával. Munkaadómnak azt mondtam, hogy a 3D-szerkesztéshez kell a cucc, de nektek elárulhatom, hogy valójában az az igazság, hogy a Doom 3 az elsődleges szempont. Egy ilyen monitor helyett is inkább CRT? És ha igen, akkor milyen? (Még egyszer: spcifikusan a Doom 3-hoz)...
  • lwb
    #16136
    lol! nitro gore peccsnél láccik a fizika. a sérülésodell inkább emlékeztet a SoF2-re, mint az FC-re, mert el lehet lőni részeket a zombikból, nemcsak rájuk tesz egy kis piros sérülésnyomot. a ragdoll fullos, a gyári elporladás kikapcsolható, egyértelműen performance okok miatt van benne.

    a homályos textúrákról. eccer mennyen már mindenki szépen közel egy Far Cryos hordóhoz pl. és nézze meg azt, hogy az leglább ennyire homályos. vagy a fegyverek. very high texture detailen játszom (FC), mégis olyanok. túl nagyok az elvárásaitok egy gémmel kapcsolatban, így is a gépek jó részén nem fut maxosan, ha még ezek is benne lennének, még kevesebb ember tudná élvezni.

    az a vicc, hogy az összes review pont az ellenkezőjét mondja, amit ti (és én is ezekkel értek egyet). hogy a grafika és az engine úgy en bloc hozta az áttörést, nem a játékmenet/hangulat. utóbbi kicsit átlag feletti, de nem csúcs (mondjuk FC-nél is ez volt gáz).
  • rezsofiz
    #16135
    :))))))))))))))))
  • rezsofiz
    #16134
    9800xt ; )
  • GiGa master
    #16133
    hy valaki nem tud a doom3hoz 1 magyar severt?v más milyne is lehet csak fusson a cd key!
  • rezsofiz
    #16132
    lol
  • Glpetyus
    #16131
    király! délután majd letöltöm
  • NeoMaN
    #16130
    nemhiszem. abszolute nincs hatással a sebességre a lenti mod.
  • Glpetyus
    #16129
    Azért ebben volt egy kis gépigény takarékossági szempont is sztem...
  • NeoMaN
    #16128
    és mielött belekötnétek, hogy mér lehet belegázolni a hullákba: el lehetne akadni a játékban, ha nem így lenne. pl egy böhöm pinky hulla a szűk folyosón elötted, és má nem is tucc továbbmenni. szvsz ezér tünnek el a szörnyek hullái. 2 választásuk maradt: átgázolsz a hullán, vagy elporlad a monszta. utóbbit választották.
  • Glpetyus
    #16127
    Pedig úgy van :)
    a legjobb a dagadt "zombikat" pofán lövöldözni :)
  • rage
    #16126
    Köszi !
  • RelakS
    #16125
    Oks, csak nem tettem volna le rá a nagyesküt, pedig az analfabéta verzióban helyén voltak a sebek
  • Glpetyus
    #16124
    Nem próbáltam,de megteszem !
  • NeoMaN
    #16123
    ott sebződik mind ahova lősz. multiban is ott láccik a találat. ha térd akkor térd, ha fej akkor fej.
  • Ma2ska
    #16122
    Egyszer egy ilyen poknak meglöttem a fejit, mintha kicsit bepirosodott volna de lehet hogy csak a sötétben mászkálástól káprázott a szemem...
  • NeoMaN
    #16121
    tessék
  • G_ArchAngel #16120
    azért nekem még mindig az unrealos Skaarj a kedvenc szörnyem...:)
  • rage
    #16119
    A Blood mod-hoz kérnék linket

    Az remek volna, ha nem tűnnének el a hullák
  • NeoMaN
    #16118
    szakértők...
  • RelakS
    #16117
    Nem esküszöm meg rá, de egyszer mintha ellőttem volna egy zombi állát, meg fejét. Egyéb sérülés van a dögökben? vérfolt, etc..
  • RelakS
    #16116
    "akár a pálya végéig el lehet "lövöldözni", eszméletlen....."

    FarCry-ban is :P Szórakoztam is az egyik krájdzsin tetemével :)
  • NeoMaN
    #16115
    Aha, akkor légyszi próbáld ki a blood MOD-ot, ahol nem tünnek el a szörnyek hullái. Ilyen ragdoll-t még sehol sem láttál! A hullákat akár a pálya végéig el lehet "lövöldözni", eszméletlen.....
  • dr Kotász
    #16114
    CRT, vitán felül.
  • Glpetyus
    #16113
    Ja és nem Mx-el tolom mielött valaki megkérdi = P4 2.4,1 giga ram,R9600...