23325
  • xtro
    #16192
    egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!!! nemlehet követni a fontos infokat.
  • Glpetyus
    #16191

    Igen az nem ártana!!
  • NeoMaN
    #16190
    fizika
  • Andie
    #16189
    Wouw, háromnegyed óra alatt elolvastam a hajnal óta beirt hozzászólásokat. AZ más kérdés, hogy most nem sok értelme volt, de bizom benne, hogy ez volt az utolsó anyázásroham.
    Mingyá irok okosakat is, csak jött egy privim...
  • NeoMaN
    #16188
    map testmaps/test_boxstack
    ezt próbáljátok ki!! HL2 benézi! :))
  • tibor16
    #16187
    Kérdés: nem-e lehetne-e a különböző monitor specifikációk és kártya tulajdonságók és nem ide tartozó cuccok sokoldalas szövegeit máshol megvitatni?
    Merhogy qrvára xar az egyébbként is iszonyat mennyiségű anyagból kivadászni a játékra vonatkozó hasznos infokat.
  • Ferike1111
    #16186
    Nemnem:))MErt nekem is és az egyik haveromnak is felment faszán ugy ahogy megirtam!És a 3. haveromnak meg nem akarja feltenni csak az első Cd-t.és a telepítő azt irja hogy nem is kell töb,mert egy Cd-vel felteszi neki az egészet!:))Tehát nála van a bibi,valoszinü az INstall Shield Wizardjával vagy valami ilyesmivel!Multkor már tárgyaltátok hogy hogy,de ahhoz kb 3000 hozzászolást kéne átnyálaznom ha nem többet!Szoval ezért nem tudom mihez kezdek,inkább kérdezek:)
  • tibor16
    #16185
    Ezt nehezen tudom elképzelni, sztem hibás a leszedett anyag, nem hiszem, hogy így jáccható. Tán...esetleg le kéne szedni még1x.....
  • Daniel Hunt
    #16184
    Köszi. Életmentő vagy.
  • Ferike1111
    #16183
    Srácok,Volt multkor valakinek egy olyan problémája hogy a játék csak az 1.Cd tartalmát tette fel és nem kérte a többi Cd-t plusz emiatt nem volt hang se!Nem tudja valaki mi lehet a megoldás erre!Mert egyik haveromnak ezt vakerja a Gépe!:)Előrre is kösz
    Csá
  • rezsofiz
    #16182
    csakany. eloszor is toltsd le a MultiFix-t innen,aztan csomagold ki,es a benne levo fajllal crackeld be a game-t,aztan man jo lesz a cucc
  • Glpetyus
    #16181
    köszönöm
  • lwb
    #16180
    én megvagyok elégedve a 9600prommal. fél éven belül 100%, hogy nem veszek új karit. lehet egy évig is marad még.
  • Daniel Hunt
    #16179
    Hali!
    A multi résznél nem tudok sehova csatlakozni.
    Kéri a szériaszámot. Beírom, de semmi.
    A haverom csinált szervert, beírom az IP címet, és oda sem tudok csatlakozni.
    Valaki segítsen!!!
  • gpm
    #16178
    tessek
  • rezsofiz
    #16177
    LOL:)
  • Glpetyus
    #16176
  • Glpetyus
    #16175

    Valaki legyen már olyan rendes,hogy ad egy közvetlen linket a 4.9-es letöltéséhez,mert vmiért behal nálam az ati.com
    Htx
  • RelakS
    #16174
    A 4.9-es katalizátor FC alatt fura dolgokat eredményez... Találkoztam olyan csempével, amire ráhúzott egy másik csempe textúrát, de kb négyszer nagyobb kerámiaelemekkel, meg néha látok egy szines hengert, aminek a fényforrásokhoz lehet köze :D Asszem kerítek egy omegát :)
  • Lacc
    #16173
    Tudtommal egyetlen játékkal sem lesz gebasz az új driverrel, ha a Thief3-al lenne akkor már ordított volna valaki ide szerintem.

    Video beállításokhoz meg olvass vissza szvsz, mert elég sok mindent összehordtunk, vagy valakinek lesz annyi ideje és beírja neked :) De tényleg nem lenne rossz, ha ezt meg lehetne találni valahol egy helyen.
  • gpm
    #16172
    Nekem peldaul a 4.7 alapu omega(2558) +10 fps-t hozott, es azzal biztos megy minden jatek.Sztem probald ki azt is.
  • KranaZoli #16171
    Sziasztok!

    Ma fogok hozzájutni a gammához (végre). Több kérdésem is lenne.

    1.)
    Jelenleg a Thief3-al játszok. Már ahhoz sem a 4.7-es catalyst driver-t ajánlják, hanem a 4.8-as bétát. Így most az van fent a gépemen. Viszont a 7vgén biztos fel fog kerülni rá a DOOM3 is :) Olvasgattam itt a hozzászólá
    sokat, hogy mire hozzám kerül a gamma, addigra nagyjából képben legyek. Látom Ti a 4.9-es DOOM3 hotfix-es ATI driver-t használjátok.
    Azt nem tudom miért, de olvasgattam, hogy ezt töltsd le, stb...
    Van itt olyan aki esetleg párhuzamosan játszik szintén a Thief3-al?
    Arra lennék kíváncsi, hogy ha felteszem a 4.9-es "DOOM3"-as catalyst driver-t, akkor az nem fog-e keresztbe tenni a Thief3-nak?

    2.)

    Kellene pár infó, hogy jelenleg milyen információkkal rendelkeztek arról, hogy hogyan lehet a gammát élvezetesebbé varászolni? (különféle beállítások: video, hang)
    * A magyarítást megtaláltam,
    * találtam v.mi infót cache állításról,
    * aztán infókat amiket itt olvasgattam (fényerő, frissítési frekvencia ATI kártyákhoz)

    Be tudnátok írni, hogy miket érdemes beállítani???
  • gpm
    #16170
    Meg ma is vannak olyan tft-k amiket ugy pozicionalnak a piacra h csak munkara ajanjak, biztos egy ilyenbe botlottak bele.
    Nekem is atlagos Samsung 172 van 16ms valaszidovel(100K) volt, ez nem uberbrutal sztem sem.
  • NeoMaN
    #16169
    első gém nálam egyébként, aminél nem azt érzem, hogy színesceruzával rajzolták.... Tehát minden olyan térbelinek, kézzelfoghatónak hat.
  • Lacc
    #16168
    Hát ezt nem nagyon értem. Vagy nekem van überbrutál tft-m (kizárt :P), vagy nagyon hozzászoktam már (inkább ez), mert pl. az UT2k4 demos multiparádéban egyáltalán nem tapasztaltam ilyesmit, pedig ott aztán pörögtem jobbra-balra. De valszeg már túl természetesnek hat ez nekem, hogy észrevegyem. Hozzá lehet szokni szvsz.
  • NeoMaN
    #16167
    OpenGL-ben sztem SEMMIVEL sem tud többet -sőt- mint 1 gef4. dx9 mástészta.
  • Lacc
    #16166
    Jaa, akkor félreértettem, sorry. Ezzel teljesen egyetértek, a régi tft-k borzalmasak voltak, játékra teljesen alkalmatlanok. De a mai átlag tft-k már szerintem teljesen megfelelnek erre a célra is.
  • RelakS
    #16165
    9600-at nemkéne szapulni, mert csak lassabb, de mindazt tudja, mint egy 9800. gef4 már gázabb ilyen téren...
  • NeoMaN
    #16164
    egyetértek. sok itt a "szakértő" gef4-el meg 9600-al.... :)
  • RelakS
    #16163
    Namost nyomtam már ut2k3-mat tft-n, nem volt rossz, de ha folyamatosan fordulok, akkor bizony elmosódik a kép még egy Samsung SyncMasteren is. Azon egy szaros ablakot húztam odébb, és nem láttam húzás közben, hogy mi van rajta, crt-n igen. Márpedig ha egy ablak elmosódik, akkor nembiztos, hogy egy monsztát megkülönböztetsz a háttértől mozgás közben. Ettől függetlenül a lassabb single játékokhoz, meg stratégiához tudom ajánlani.
  • gpm
    #16162
    Nem erre ertettem TFT-n 25ms felett elkezd elmosodni a kep es az eleg gaz nem? (20ms alatt mar nem szamit a valaszido)
  • RelakS
    #16161
    Egy 1024*768-as monitoron 1024*768-ban a tft-nek nagyságrendekkel jobb a képe. DE!!!!! Ha ugyanezeken a monitorokon lejjebb veszed a felbontást, akkor a tft-t inkább rakjad el jó mélyre...
  • Lacc
    #16160
    Évek óta játszok multi-fps-ekkel. Igaz, nem Quakekkel, UT-val, hanem inkább a BF szériával az utóbbi időben, és egyszerűen NEM emlékszem olyan esetre, mikor nem a hibás taktika, a saját hülyeségem miatt lőttek le, hanem mert 10 ms-el korábban látott meg valaki... És ez igaz fordítva is :) Bár ez csak az én meglátásom.
  • gpm
    #16159
    Ha vkinek a szeme epsege szamit vmit es van penze ra egyertelmu tft, viszont 10ms-en eleg sok mulik.
  • Lacc
    #16158
    Szerintem érdemesebb TFT-t venni, egyszerűen azért, mert nem folyik ki tőle a szemed... És a válaszidő LOL, mert azon a fél ms-en (nem tudok pontos értékeket, csak saccolok) nem hiszem hogy fog múlni, hogy te fragelsz vagy téged fragelnek, max nagyon szélsőséges esetben.
  • Gear
    #16157
    A TFT nemigazán divatozás , de erről nem kakarok itt vitát nyitni.
  • gpm
    #16156
    Munkara sokkal jobb a Sony es a tft-k altalaban, viszont jatekhoz a lassu valaszido miatt crt, ennyi penzbol eleg jot lehet venni.:)
  • SoDI---
    #16155
    A TFT-nek tehát inkább csak divatozás szempontjából van értelme?
  • davos80
    #16154
    Kipróbálni érdemes, de nekem például akadozott tőle egy kicsit.
    Én Radeon 9000-el nyomom, szóval ha jobb karid van, lehet, h nem fogsz semmit észrevenni.
  • Gear
    #16153
    Nem jobb csak kevesli gpm a válaszidőt. Szerintem próbáld ki. Én samsung 172x -en tolom és tökéletes .Mondjuk ez 12-16ms.