23325
  • Glpetyus
    #16112
    Ami még kevésbé tetszik = fizika szinte 0,ragdoll szintén

    Ami tetszik = hangulat,árnyékolás,hangok,meg az egész úgy ahogy van nagyon jó szerintem :)
  • Glpetyus
    #16111

    Ha már megint a grafikáról veszekedtek,engedjetek meg néhány észrevételt most,hogy már elég sokat toltam a játékot.
    A graf kurva jó,de annyira azért nem :P
    Öszességében eddig talán ez az egyik leglátványosabb játék,az tény...főleg az árnyokok meg a mozgó ketyerék miatt...
    De...én 1024-ben mediumon tolom,az advanced-ben minden on plusz 4x-es élsimítás,de ha közel mész a falhoz,gépekhez,számitógépekhez...hát elég kiábrándító tudd lenni :/ ....ha highra rakom se veszek észre sok különbséget :/
    Ennek ellenére gyönyörű játék lett,a "szörnyek" az eddigi legjobbak amit játékban láthattunk,az emberek is brutálisak..(leszámítva a kockafejet:P)
    Én végig toltam a FC-t és a Thief 3-at is,tehát én látom a különbségeket köztük...
    Szvsz pl a Far Cry szebb...(nem megyek bele bővebben mert abból is veszekedés lesz)
    Tehát szvsz a nagy áttörés elmaradt...
    De mint már írtam NEKEM qrvára bejön a gém,úgy ánblokk ahogy van :)
  • Ma2ska
    #16110
    Istenüberfaszaimperior most ne figyelj...
    Pozitivumok a játékban: FPS, Doom3
    Negativumok:Közeli texturák homályosak, elnagyoltak,/mi ez playstation 1?/ rohan feléd Impi, messziröl jól néz ki, közelröl pixelhalom, ezért jó ha már lelövöd messze legalább nem látod, az mitöl olyan félelmetes hogy a sötétböl neked ugrik valami? Ilyen még nem volt? "Érdekes" fizika, ez olyan érdekes mint a csunya nö, nem kell megideologizálni azt hogy miért porlad valami, miért nem repül, nem azért mert démon, hanem mert kisporolták a fizikát azért legalább magunkat ne csapjuk be...Hangulat frenetikus....az hogy nem látok semmit, lehet hogy valakinek az, nekem nem...nincsenek normálisan csillogó fémes felületek, ez mind a grafika vagy azzal rokon észrevétel ami állitolag annyira tökéletes...na befejezem mert még megsértek valakit rajongói mivoltában...
  • RelakS
    #16109
    jah, ha a pályaszerkesztője normálisan számolta volna a fényeket, akkor egész szép lenne... (úgy láttam, hogy a shadowmap-et azért nem száműzték)
  • CzKaresz22
    #16108
    Sziasztok

    Hát nem is tudom mit mondjak a gameról... Szerintem a Far Cry-t nem ,hogy nem veri meg de meg se közelíti nagyon!Azon kivül,hogy szép mindenhol négy fal között eddig... Minden sötét alig látsz valamit a pályából egy kis tulzással... Nem tudom skacok teljesen mást vártam... Hihetetlen gagyi fegyverek valami borzasztó, legalább azok lettek volna reálisak... Meseszerű az egész szép garafikával (amiből alig látsz valamit) jó hangokkal jó efektekkel de nincs mi megfogjon benne...

    Sorry ha valakit megbántottam de én is nagyon vártam a gamet s fáj de be kell látnom,hogy szerintem a Far Cry sajnos igen csak megcsapja !!!Enyhén fogalmazva....
  • Glpetyus
    #16107
  • Glpetyus
    #16106

    Te egy qrva nagy gyökér vagy,ha nem haraxol...
  • RelakS
    #16105
    Namost én már láttam lebegő vérfoltot d3-ban :P
  • Petyus_
    #16104
    CRT.
  • RelakS
    #16103
    mind1. Felvettem a gammát, és a különbség annyi volt, hogy a koromfekete helyek melletti sötétszürke helyek világosszürképen kezdtek pompázni. Televan az egész gamma csillogó-villogó felületekkel, mégis a pályák 50%-a totális feketeségbe (r,g,b=0,0,0(!)) burkolódzik...
  • Hentes Bill #16102
    hát, azért ez nem igaz :P
  • SoDI---
    #16101
    Tényleg, a játék sötétségével kapcsolatban lenne egy kérdésem: ha választhatok, akkor szerintetek CRT-vel, vagy egy jobb 19'-os TFT-vel nyomjam végig a játékot?
  • gpm
    #16100
    attol fugg milyen a tomorites, jpg-t sztem jobban lehet tomoriteni
  • Zizzencs
    #16099
    A PNG es a JPG ugyanakkora kb.
  • EOX
    #16098
    :D
  • rudanjoe
    #16097
    ok, már megy is , bocsesz
  • Skiper
    #16096
    totál berúgtam bár ennél lehet jobban is akkor az ember nem képes irni. azér rugtam ennyire be, mert
    1. igy nem praázok a doom3tol, sot rezzenéstelen arfccal jáccom végig (itt perelheto a cucc ugyanis alkoholra valo utalás van benne:D)
    2. van egy olyan gondom, ammi nem tul jo és ezért már csak a pia volt jo felhivtam a csajt de bakker megszakadt a cucc pityegett 3at a fos nokia ztán csokolom. az egyik haver is most omlott ossze vége a csajűval a kapcsolatnak ugyhogy most zés van. holnap este zúzni megyünk bakker sok sikert mindenkinek a doom3hoz és ááááááááááááááááááááááhhhhhhhhh!!!!!!!!!!
  • rudanjoe
    #16095
    nektek megy a magyarítás?
  • gpm
    #16094
    csinalj jpg-t
  • Zizzencs
    #16093
    dirket csinaltam PNG-t a TGA-bol :-p
  • Istencsászár
    #16092
    ugyis lesz majd patch ami orvosolja nemvolt rá elég idejük megirni ..
  • Hentes Bill #16091
    bazzeg kicsinyítsd már le a képeket, ne kúrd szét a fórumot, főleg ne fél megás képeket nyomjál be bazzeg
  • gpm
    #16090
    sztem direkt nem fektettek bele tul sok energiat, arra ott lesz a Q4
  • CUCLI
    #16089
    aaaaaz!! :))
  • CUCLI
    #16088
    abár azt utólagg is átlehet irni nemde?
  • gpm
    #16087
    A granatos nagyon loooaaal volt:)
  • CUCLI
    #16086
    hát ha ekkora fos a netkódja...
  • rudanjoe
    #16085
    remélem lessz hamarosan doom3 enginnel valami fa*za kis háborús gamma azé, !
  • Zizzencs
    #16084
    Mondjuk a nightmare fokozatban meg erzem a kihivast, de annak meg kell legalabb 2 het szerintem, mig a vegere erek es most mennem kell inkabb L2TP-t meg IPsec-et konfigolni windowson. Nem egy leanyalom, talan meg remisztobb, mint a doom3 :-)
  • Istencsászár
    #16083
    Aktívot láttátok sógyurma rlz
    http://nagyker.mkk.hu/leiras.jsp?bookID=26514
  • Kandurex
    #16082
    Én újra kezdtem csak megint elkezdtem parázni, pedig azt hittem már meg edződtem, de nem..:)
  • Istencsászár
    #16081
    Én is várom legjonn multis gamma lesz:)
  • gpm
    #16080
    mindjart kuldom egyelore csak ketten.
  • CUCLI
    #16079
    tenksz! csinálsz te servert? és csak ketten toljuk ugye?
  • Zizzencs
    #16078
    Nem, szamomra a multi jatek a warcraft3. Varom a world of warcraftot, amelynek bar a doom3-nal sokkal butabb grafikaja lesz, legalabb jo hangulata lesz szamomra :-)
  • gpm
    #16077
    kuldok privibe ip-t, 3 min mulva indul a serv. OK?
  • gpm
    #16076
    com_showFPS 1
  • CUCLI
    #16075
    egye fene :)
  • Zizzencs
    #16074
    SPOILER!!!

    Kepek a fogonoszrol:

    http://ural2.hszk.bme.hu/~mz269/shot00039.tga
    http://ural2.hszk.bme.hu/~mz269/shot00040.tga
    http://ural2.hszk.bme.hu/~mz269/shot00041.tga

    SPOILER!!!
  • CUCLI
    #16073
    mi is az FPS parancs? com_drops.... vagy micsoda? pls help