23325
  • Barni
    #16232
    Hello!
    Olyan problémám van, hogy elkezdem installálni a játékot és nem kéri a többi cd-t majd valami errort ír ki. Mi lehet a probléma? Légyszi segítsetek!
    Köszi
  • Hmuda
    #16231
    GUComics új D3 képe.

    Woody: Bakker! Már harmadik este riadsz fel sikítozva!
    Komolyan haver, mikor hagyod már abba?
    Ted: Amint végigviszem a Domm 3-at.
    Woody: Beszari...
    Ted: Jaa, jaa. Na mostmár menj és hagyj aludni!
    Ja és mielőtt elmész...
    Kicsit nyitva hagynád az ajtót?
    És a folyósó lápáját se oltsd le légyszi...
  • ghost cb
    #16230
    meknészem köszi
  • Lacc
    #16229
    Tény hogy jobb lenne bele egy karma fizika, de ezzel sincs különösebb bajom.
  • KranaZoli #16228
    Én csak nagyjából emléxem a cikkre, asszem Hykao írta be. A 4.9-es Catalyst tabfülein keresgesd valahol. Ott kell lennie...
  • KranaZoli #16227
    DOOM3 honosítás
    címen a GameStar oldaláról le lehet tölteni ezt a honosítást, amire azt írják, hogy 90%-os. Aztán ott van Hykao magyarítása is. Nem egészen értem, hogy melyiket lenne célszerű használni...
  • Hmuda
    #16226
    Imádok 1v1-be játszani DM-et télleg kurva élvezetes. :PPP

    Fizika: nem azzal van gond, hogy nem repülnek el a dolgok egy fingástól, hanem azzal, hogy abszolút szarul van megírva a nehézkedés (lásd kép).
  • rezsofiz
    #16225
    Láncfűrészrush
  • NeoMaN
    #16224
    1. más gaméba ki sem tudod kiütögetni a téglát, mert ahogy hozzáérsz összedől az egész. ezé nagy ez.... nemérted...
    2. jó a netkódja kurvára, simán jáccható 512/128 dsl-el 1on1, és ez ugye nem dedikált server...
    3. ase láttya a servereket, be kell menni rájuk. ami beenged az tört, tehát mehet kedvencekbe. ami nem enged be, ahoz eredeti doom3 kell.
  • ghost cb
    #16223
    Nem szeretnék 5000 oldalt végigböngészni, valaki tudja hogy lehet beállítani, hogy ne 60 Hz-en menjen a monitor, ilyen program nélkül?
  • cifuatwork
    #16222
    A Co-op sem nyerő, amíg nincs rendes netkód...
  • Hmuda
    #16221
    Szépen a kiütögetett tégla már rég megadta volna magát és elkezdte volna balra dönteni a felette lévőket, de hát szarul van megírva.
  • KranaZoli #16220
    Szerintem sem lenne rossz ezeket az infókat összeszedni és a magyarítás oldalára akár fel is lehet tenni.
    Hát visszaolvasni nem fogok, mert egy éjszaka alatt több oldalnyi üzenet jön ebbe a fórumba. Majd próbálkozgatok vele 7vgén...
  • RelakS
    #16219
    ott helybe'
  • Davidsned
    #16218
    Részvétem :(
  • xtro
    #16217
    a multi cooperativba lesz jó (talán...)de ez még fejlesztésre vár :(
  • Hmuda
    #16216
    Neeem! Nagyon kell bele a multi, mert annó azzal még hatalmasabbat dobantott a D1,2 mint eredetileg csinálta volna. De hát elbaszott egy netkódja van.
  • Lacc
    #16215
    Ez hol dőlt volna le? :P
  • Davidus
    #16214
    Ha próbálok csatlakozni egy serverhez(ASE)kiírja hogy waiting for autorization és nem történik semmi. Ötlet?
  • Lacc
    #16213
    Hát sejtettem hogy szar a multi. Szerintem kár is volt belerakni :)
  • Hmuda
    #16212
    Ja és fizika:

    Egy normálisan megírt fizikai engine-ben ez már ezer éve ledölt volna. :P
  • Lacc
    #16211
  • Hmuda
    #16210
    Tömören:

    Ocsmány és játszhatatlan lagparádé.
  • xtro
    #16209
    én próbáltam a multit: cooperativ nem müxik használhatatlan fagy .... a rendes dethmatch na az meg tipikus hentelös 0 stratégia mivel nincs kihajlás az ner akinél a nagyobb mordály van szoval multi fika.......
  • NeoMaN
    #16208
    hosszú szöveg alapból notepadba először....
  • Andie
    #16207
    ó a faxba!!!!!
    10 perce irok nektek itt, tépem a számat, tegnap esti élmények, észrevételek, tanácsok, tippek, stb, erre bazeg nem küldi el!!! Az egész elveszett!!! Hogy az is... ba...meg ezt a kib.. ro.. fórum motort, aki irta imádkozzon, hogy ne találkozzunk egy sötét utcán!!!
  • ayden
    #16206
    Hi
    tudna valaki modani egy serialt?
  • Lacc
    #16205
    Nem hinném. Bár én még nem próbáltam a multit, nem is látom sok értelmét :) Aki próbálta mondjon már róla valamit.
  • NeoMaN
    #16204
    van irc....
  • Davidus
    #16203
    Van már olyan magyar DM server ami nonstop fut?
  • Hmuda
    #16202
    Na ezt megcsekkolom (bár a rongybaba fizika néha elég röhelyes, ez tény).
  • xtro
    #16201
    Duracel én mennék de hogy kell? milyen softvare meg ilyenek
  • NeoMaN
    #16200
    map testmaps/test_boxstack
    ezzel
  • Hmuda
    #16199
    Milyen parancsal?
  • xtro
    #16198
    hogyan tudok oda menni? please ird le mi kell hozzá
  • duracell89
    #16197
    doom3 dc++ hub: metallegion.mydns.hu
    jösztök dumalni?
  • NeoMaN
    #16196
    akkor próbáld ki a konzolparanccsal és csodálkozz....sztem odaver bárminek.
  • Bandee
    #16195
    Multifixes exe-vel nem lehet h bugos a főellenfél? mediumon tolom, lelövöm a seekereket körüle, és elkezdem osztani rakétál, újra seekerek, újra ugyanaze, egészen míg el nem fogy minden ammom, pedig van elég. 5let?
  • Ferike1111
    #16194
    oooo,hogy a faszba!:))Van itt minden TFT meg ilyen monitor olyan monitor,ez a kártya az a kártya ilyen gép olyan gép!:))De nem találom a lényeget!:))a játékrol szolo stuffot,valamint a kérdésemre a választ
  • Hmuda
    #16193
    Lol, nem egy Painkiller. :D