23325
  • norblyn
    #16917
    Én nem is tudtam, hogy konzol átirat. Azért vettem egy "kalap alá" mert a need for speed-hez mégsem hasonlíthatom. De a lényegen nem változtat, konzol átirat ide vagy oda, a para hangulata nekem jobban tetszett a Sufferingnek, lehet, hogy ha nem játszottam volna előtte vele, másként látnám a doom3 is.
    Grafikailag, persze összehasonlíthatatlan a két game.
  • Tatyla
    #16916
    Én azért a Doom-nál sokkal jobban parázok!
  • davos80
    #16915
    Ha 1* jó, akkor miért ne? A graf nem minden.
  • Braveheart
    #16914
    hehe jó hogy nem új érkező finomítása :)
  • Tatyla
    #16913
    Egy konzol átirattal azért mégse kéne egy kalap alá venni!
  • norblyn
    #16912
    Jónak jó, de nem az igazi a doom3. Nekem bosszantóan sötét, enyhén szólva nagyon lineális, a klisék egy idő után már uncsik. Engine bemutatónak viszont jó, pláne ha még csiszolnak rajta egy kicsit.
    De lehet, hogy azért látom így, mert rögtön előtte a Suffering játékkal játszottam, és ott lehetett parázni ezerrel. Igaz ott a grafika nem volt olyan hűha, de valahogy sokkal magával ragadóbb volt. Doom3 nem hozza közelsem azt a para hangulatot. A grafika meg egyátalán nem minden.
    Szóval, nem igazán kötött le a D3-m, meg a grafika sem indokol ilyen hardver igényt.
    Megnéztem egy atomerőművön is, mostani csúcs kártya, X800XT, 1gb ram, stb, legnagyobb felbontásban, és csak nüánsznyit sem látszik a minőségen, hogy ide ilyen vas való... Legalább szembetűnne a grafikán, hogy miért kell neki high end kártya, meg cpu, és ram hegyek…
    Csak az a gond, hogy nem látszik...

  • Tatyla
    #16911
    Ahogy haladok a játékban egyre keményebb, ritkábbak a medikettek és pajzsok! Kezdek félni!
  • Tatyla
    #16910
    4.7+ a 4.9beta Open GL fájlja system32 mappába!
  • grebber
    #16909
    Ez azt jelenti hogy 100x akkora sikere van a gamenek mint várták
  • tangabuvar55
    #16908
    szerintem a monitoron keresztül +nyílt a pokol..és most mindenki a családján RÁGÓDIK.....
  • tangabuvar55
    #16907
    relo-aded-rule-zzzz-fc
  • Hmuda
    #16906
    Hé emberek! Négy óra telt el a legutolsó beszólásom óta és meg mindig itt van a legutóbbi száz között. Mi ez a pangás? :D
  • rezes
    #16905
    Nem szeretnek sokat visszaolvasni tudna valaki cd kulcsot adni a jatekhoz?
  • PsychoStarfish
    #16904
    Sziv
  • tangabuvar55
    #16903
    köszi szépen, megleltem!!
  • tangabuvar55
    #16902
    mindjárt +nézem...
  • tangabuvar55
    #16901
    jaja sajnos az bennem is megmaradt...ok, kipróbálom, örülnék már, mert kb 2órája csak keresgélek, és nem találom...
  • PsychoStarfish
    #16900
    Ha jól emléxem lehet csinálni. De ara biztosan emléxem hogy ide oda kellett rohangálni.
  • PsychoStarfish
    #16899
    Nekem a Doom edition driver tökre bejött. Sokat segített.
  • tangabuvar55
    #16898
    lehet bent csinálni? ezt nem tudtam.. van ott vmi kapcsoló vagy mi????
  • Rusy
    #16897
    Bocs ha már volt, de atisok-nak hanyas driverrel a legjobb?
  • Dynamic
    #16896
    Nem vagy semmi.
    3-4 percen belül nem válaszol senki és már türelmetlenkedsz.
  • PsychoStarfish
    #16895
    Szal ott fent bemész a lukon, valamit lehet bent csinálni, aztán át a másik épületrészbe. Ha jól emléxem így van.
  • tangabuvar55
    #16894
    ott nem kell lejönni azon a nyíláson, vagy ott le és aztán ott a másik épületrészbe? mert ha úgy, akkor sajnos már ott is +néztem..
  • PsychoStarfish
    #16893
    Valamit ott bent ki kell nyitni vagy mi aztán átmenni a másik szobába. Mármint tudod ott ki a nagyfolyosóra és be a másik épületrészbe.
  • tangabuvar55
    #16892
    aha....és ott lesz? mert én már voltam ott, felvettem azt a ,,hátizsákot" is...
  • PsychoStarfish
    #16891
    Nem. Amikor visszateszed a ládát a helyére felugrassz a tetejére. Pont annyi időd van. És be a jukba :)
  • tangabuvar55
    #16890
    értem értem, rakosgadtam is ott a cuccokat, de vagy üres, vagy pedig embermaradvány van benne...azokon kell felmenni abba a lyukba?
  • ibrik
    #16889
    Kryo-kamra.
    A falon 9 tárolóhely, amiből 2 vagy 3 üres és van egy rakodómechanizmus hozzá irányítópulttal...
  • davos80
    #16888
    Sikerült végigtolnom a gémet, úgyhogy elkezdten szórakázni a régi alfával. Betettem az alfába a mostani D3 cgf-jét, és láss csodát, tök jól futott, sőt még jobban a mostaninál.
  • tangabuvar55
    #16887
    ahol az a halott faszi lóg ki?
  • ibrik
    #16886
    Először is "trükkösen" be kellene jutnod abba a nyílásba, ami a kryo-kamra falán látható...

    Gondolkozz...
    Sok dolog, amire fel tudsz állni, emelőszerkezet...
    Ha szó szerint leírnám, hogy mit kéne csinálni, oda a játék-élvezet
  • Matheus
    #16885
    yo ez a game .... de eddig fura modón (túl vok 12-13 mapon) nem láttam se Mancubust se Magottot, ez hogy lehet?
  • rezsofiz
    #16884
    :) nincsmit
  • Matheus
    #16883
    thx, amúgy .... :)
  • Matheus
    #16882
    megvan már .... :)
  • rezsofiz
    #16881
    Itten.
  • rezsofiz
    #16880
    pont felenel jarsz,a monorail a 14 .palya ,osszesen 28 van
  • PsychoStarfish
    #16879
    Nézd meg a GameCopyWorld-ön
  • Matheus
    #16878
    valaki HELP-et, please