23325
  • Seth
    #16957
    Na meg majd a többi játék ami ezt az engine-t használja...kiváncsi vagyok mit tudnak majd kihozni belőle
  • Demeter
    #16956
    Igen igazad van nem "nekünk" mármint a keleti régiónak a pénztárcájához "méretezik" a dolgokat. Most valójában örülnünk kellene, hogy egyáltalán működik?? Amúgy szerintem az Id ezzel a D3-al nem igazán csinált valami "nagy" áttörést. Mondjuk legalábbis nem akkorát mint annó a 486-os időkben. Elég ha csak a FC-re gondolunk! Bár ez már lerágott csont gondolom. Szóval ha már áttörésről beszélünk akkor inkább az FC-t kellene emlegetnünk mint "pionírt" az FPS-es piacán. ;)
    Viszon egyvalami bizonyosan Carmack számlájára írható mint pozitívum az pedig a nagybetűs PARA !!! Egy sötét szoba, füles a fejen....jujjj.... :)

  • PeeTeR
    #16955
    elerheto mar a magyarositas ?
    nem mindent ertek es ezert erdekelne :)
    cim ? :P
  • bodesz
    #16954
    van már netes törtszerver a doom3 hoz????
  • Hmuda
    #16953
    Amúgy szeretem mikor egy easter egg miatt képesek ilyeneket véghez vinni egy game készítői. :-)
  • bodesz
    #16952
    van már törtszerver?
  • Voltan
    #16951
    Akkor jó! Doom-feeling rulez!
  • Hmuda
    #16950
    Hát nekem előjött. Mindenki ki van akadva, hogy "hú-de-para-mindjárt-szívroham" meg minden de szvsz csak egy klafa overhentes killergame.
  • Voltan
    #16949
    Nyasgem.
  • Voltan
    #16948
    Nagyon az elején vagyok. Ma "vettem meg". Ma jöttem haza egy tíz napos nyelvtábori tanításból, és az volt az első, hogy megnézzem, kijött-e. :))
  • Ams
    #16947
    ezt talán a kedves mamáddal kéne megtárgyalnod...
  • Voltan
    #16946
    Elhiszem. Asszem, én is kiszedem az árnyékokat. Kb egy szinten van a konfigunk. Eddig kellemesen parás a játék, de később előjön majd az a jó öreg, hamisítatlan Doom-feeling?
  • Voltan
    #16945
    Nyasgem.
  • Hmuda
    #16944
    Konfig:
    P4 1.6GHz, 576 Ram, GFTi4200 128M legújabb detonatorral.

    Kijelentem, hogy hiába gyortak rá karmakék az árnyékokra, semmivel se rondább így a játék, tekintve azt, hogy a game 99%-a vaksötétben játszódik és csak az elemlámpa nyújt fényt és annak az árnyékát úgyis kitakarják a küblicák.
  • Hmuda
    #16943
    640x480, high, minden bent, kivéve árnyékok, azok ki vannak kapcsolva és átlag 20-30 FPS.
  • Ams
    #16942
    nem kell annak lenni hozzá...
  • Ams
    #16941
    de kb 5/10 1024-ben
  • Hmuda
    #16940
    Hah, a Suffering mint para game? Jókat játszottam azzal a hent gaméval is (merthogy nem volt több annál, max jók voltak a filmbetétek). :D
  • davos80
    #16939
    Én is 800*600.
  • davos80
    #16938
    Nem mindenki milliomos.
  • Ams
    #16937
    ne általánosíts...
  • Ams
    #16936
    1024*768-ban játszom, high-on...
  • davos80
    #16935
    Találtam egy új modot, az a neve, hogy sentry mod. Ugyen a senty, amivel találkozunk párszor a páyán, és követni kell, töri az utat, lő, világít. Na most ha ezt feltesszük, ő fog minket követni, és világítani.Nagy segítség a szörnyek ellen.
  • Voltan
    #16934
    Vazze, én 640x480 -ban nyomom, úgyhogy kabbe!Egyébként pedig szerintem jó ez a Doom 3. Az ID Soft mindig is híres volt az áttöréseiről, és most itt egy újabb. Szembe kell nézni vele, hogy a fejlesztők nem nagyon lesznek tekintettel a konfigurációra a jövőben. Külföldön nem egy nagy ügy felfejleszteni a gépet. Akár minden hónapban meg tudnák csinálni. Az ilyen szempont odaát apróság. Sajna, nem a keleti piacra írják a játékokat, ez van. A Stalkerben én is reménykedek, az orosz fejlesztők k*rva jók. Emlékszem, anno a Chasm állva hagyta vetélytársakat a megoldások terén, és alacsony volt a gépigénye. Remélem, ezt megint meg tudják majd lépni.
    Most kicsit olyan érzésem van a Doom 3-mal, mint amikor anno a Doom 2-őt játszottam 386 dx-en. Na mindegy, játszunk, nézünk, gyönyörködünk...
  • Demeter
    #16933
    Nagyon remélem, hogy a HL2 illetve a Stalker nem esik bele a Doom3 "csapdájába" azaz nagyon remélem, hogy a fejlesztők nem esnek majd át ama bizonyos "ló" túloldalára! D3-at látva el kellene gondolkodni, hogy vajon megérte e a ráfordított időt (s gondolom nem kis mennyiségű pénzt) eme játék.
    Amúgy jó a meglátás hogyha a D3 nem most debütált volna hanem mondjuk 1,5-2 évvel ezelőtt, akkor biztos nagyobbat durrant volna, bár valószínűleg nem lett volna olyan "magán felhasználó" aki otthon is megnézhette volna miképp is futhat eme gém. Mivel ha a mai igényeket nézzük amiket a játékok támasztanak "felénk" magasan kitűnik a D3 a sorból a gépigényével! Már bocsássanak meg de 2004-et írunk és 800*600-ba kell futtatni egy FPS-t, hogy normálisan tudjunk játszani vele???? Te jó ég mi lesz még itt??
  • Tatyla
    #16932
  • tangabuvar55
    #16931
    lol attól még lehet jó...
  • Tatyla
    #16930
    Nem mindegy ugyis ruszkik csinálják!
  • tangabuvar55
    #16929
    jövőre? dehát elvileg már rég kész van, nem?? úgy fog járni, mint a doom...a grafika már nem lesz újdonság, és ha a játékmenet nem fog nagyot szólni, el fog tűnni...kár lenne érte
  • Tatyla
    #16928
    Ezek után már hipp-hopp itt lesznek!
  • Gear
    #16927
    HL2 elvileg mostanában , a stalker meg sajna csak jövőre.
  • tangabuvar55
    #16926
    ezek mikor jelennek meg?
  • Gear
    #16925
    Főleg hogy nemment volna normálisan még ennyi embernek sem.
  • davos80
    #16924
    Hát arra igen. De nem csak az fogja a D3-at leverni.
    Ott a Hl2, és Stalker.
  • tangabuvar55
    #16923
    igen, ez biztos, csak sokan egy egészen új dolgot vártak, helyette csak ,,egy" király fps-t kaptak. de majd az unreal 3as motorra rácsodálkozunk 2006-ban...
  • davos80
    #16922
    Ha előbb kész lett volna a gém (kb. egy évvel ezelőtt, de inkább 1,5) akkor nagyobbat ütött volna.
  • davos80
    #16921
    A graf ÁTLAG lett, még az árnyékok sem lettek annyira jók. (Thief3, Splinter Cell)


  • Braveheart
    #16920
    A Suffering tényleg parás gém volt!
  • tangabuvar55
    #16919
    a grafika nagyszerű lett, csak (főleg közelről) elmosódott, és néhol bazinagy pixelek fityegnek! és amennyire tudom, ez nem változik ,,minden full-on" grafikán sem, vagy tévedek???
  • norblyn
    #16918
    Hát ezaz!