23325
  • Hentes Bill #16997
    konzolba: com_showfps 1
  • Sherad
    #16996
    (Te láma gyökér)

    Eme kifejezesed alacsony iskolazotsagi szintre mutat!!!!
  • oneal1
    #16995
    hogy is lehet kiiratn ia progival a fps-t???
    1024*768
    ultra high on megy
  • Sherad
    #16994
    nekem is gef3-am van ( mellete egy 2,4 p4 ) es 1024*768-ban valoban jobban fut valamiert mint 800*600-ban.....
    ( meg is lepodtem egy forumon olvastam hogy gef3-on igy jobb es valoban )
  • EndreMan
    #16993
    Segitene valaki?
    Hogy kell hasznalni ezt a doom95 kodot?
    beirom hogy give doom_95 es kiirja hogy unknown item added to invertory
    de semmilyen targyat nem latok az invertoryban...
    Szoval hasznalta mar vki ezt a kodot?
  • Sgtfathi
    #16992
    Na huzzzál innen ne arcoskodj az 1.6-os xp +gef3 configoddal amivel 1024 highen nyomulsz! (Te láma gyökér)
  • Voltan
    #16991
    Az Actiontrip-en olvastam, a kritikában.
    "As a final note, I played the game on an Athlon 64/1.5GB RAM/ATi 9800XT rig, and it worked smoothly in 1152x864 and on high settings most of the time" Kösz. Elmész a jó büdös redvás p****ba.
  • Sephi
    #16990
    Kesz... van egy 21 megas avim rola most csinaltam. Ha ohajtod akkor atkudom neked es gyozodjel meg rola.
  • Sephi
    #16989
    ?!

    Esku nem kamuzok baz...

    Beraktam neki a auto detect stuffot mire kiirta hogy medium es 640-en. Elindult es ugy ment mint a fos!

    Beraktam medium es 1024 es mar jobban ment. Aztan atraktam High-ra es mar ket oraja igy jaccom. Csak a nagyobb csataknal akad meg keveset...

    mit olyan nehez ezt elhinni? Csinajak avit rola?
  • PsychoStarfish
    #16988
    Királyság. Köszi!!!! =)
  • LSC
    #16987
    ott nem találtam és engem is érdekelne.
  • Voltan
    #16986
    http://legacy.newdoom.com/

    Itten vanö.
  • Voltan
    #16985
    Én havertól szereztem, de keressetek rá a DOOM LEGACY címre. Full 3d támogatásos Doom 1-2 egy csomagban. Mouse aim is műkszik. Nagggggyon kerály! Hátha valahol fenn van... Az előző GeForce 2-vel Win 98-on, és a mostani Radeon 9600 Pro-n Win XP-vel egyaránt megy, ergo nincs probléma.
  • Dant0r
    #16984
    Nem tudom meddig marad fent, de itt a link:
    Doom 1-2
  • Kandurex
    #16983
    www.ati.com ?
  • Hentes Bill #16982
    lol :D
  • Rusy
    #16981
    valaki adjon lécci egy linket, erre a doom 3-ra optimalizált ati driverre...
  • Kandurex
    #16980
    :) jóvan sephi.. :)
  • tehen_m
    #16979
    Itt a d3 ról van szó nem a d2 ről. :D
  • Sephi
    #16978
    Ejj bazze :) Ezt a fiiliget.

    Egyebkent en ma probaltam ki es mindeki asoznta hogy kell neki kemeny gep de az en 1.6XP+ . GF3 Ti200 (128ddram) , 512 ddram -omon High -on 1024 -ben akadas nelkul megyen a draga.... mi kell ennel tobb???
  • PsychoStarfish
    #16977
    Csatlakozom. Linket :D
  • Kandurex
    #16976
    Linket :D
  • Dant0r
    #16975
    Nekem megvan a két Doom könyv .doc formátumban...
  • Kandurex
    #16974
    Nekem is tetszett, bár csak egyet olvastam :(
  • Gabe18
    #16973
    Én igen,meg is vannak.Legalábbis kettő,nem tudom hány volt.
    Szerintem sem rosszak,van egy-két pontja ahol jól fogta meg a játékal kapcsolatos dolgokat.
  • Dant0r
    #16972
    Én! :)
    Szerintem is jók voltak, bár az első rész kicsit mintha magyarázná a játékot.
    Abban a könyvben is csak úgy szobák nyíltak a semmiből, valamint egyszer elkapott egy szörnycsordát, amint háttal álltak neki, és nem csináltak semmit
  • MaDFoX
    #16971
    cheat... (raadasul majd 1 hetes mod) :D
  • Voltan
    #16970
    Tényleg, olvasta itt valaki a Doom könyveket? Damien Forestal írta őket, egy magyar faszi, és szerintem iszonyú jól hozzák a hangulatot. Más nagyon jó könyvei is vannak, írt például egy kiváló cyberpunk-szerűséget, ami Budapesten játszódik. No, van valaki?
  • Seth
    #16969
    naná hogy lesznek scriptek..és attól lesz látványos és filmszerű---de ebben a formában ahogy a D3-ban van nem tetszenek
  • Voltan
    #16968
    Hát akkor ne dobáljál gránátot üres szobákba!
  • Gabe18
    #16967
    Mit kellett azokon félteni?Inkább örülnénk ha mind a három jó game lenne.Mellesleg kétlem hogy majd a HL2-ben ne lennének majd scriptek.A STALKERT nem tudom,annak elég nyakatekert egy játékmenete lesz ahogy kiveszem a hírekből.
  • Gabe18
    #16966
    Azért jó hogy ebbe a játékba raktak futás billentyűt is...
    Eddig egyszer nem használtam,most viszont ahol ugrani káne ilyen összekötő hidakra,leestem kb már vagy harmincszor mire megérlelődött bennem a gondolat hogy ezt igy nem lehet megcsinálni.Na ekkor valami homályos emlék felbukkant valami sprint-ről...
  • hykao #16965
    Na így már jó? :)
  • tibor16
    #16964
    Ma olvastam a PC Guruban, A Wolfeistein 2 a Doom 3 motorját fogja hasznáni.... ott pedig lesznek külső terek.
  • Seth
    #16963
    Na ja...eddig féltettem kicsit a HL2-t meg a Stalkert a D3-tól.....már nem. Nemmondom parás játék, de nem fogott meg annyira mint ahogyan vártam (megjegyzem nekem nem volt felejthetetlen élmény az 1.-2. rész)Főleg a hülye scriptek idegesítettek...már szinte előre tudni lehet,ha mondjuk átléped a küszöböt-ott a script start-ja-és az eddig üres szobából,amibe mielőtt belépek mondjuk beszórok 10 gránátot hogy még véletlen se maradjon senki, hirtelen mégis előkecmereg egy zombi ha átléptem azt a bizonyos vonalat--ez le van programozva, akármit csinálhatok ott lesz
  • Voltan
    #16962
    Persze, igaz. Az eredeti Doom-ot szerintem is nagyon nehéz lenne utolérni, főleg manapság (úgy értem, akkora durranást). De azért azt ne felejtsük el, hogy akkoriban a Doom úgy robbant be, akár egy atombomba. Soha senki nem csinált még olyat. Ma már nagyon nehéz igazán újat mutatni, főleg az FPS stílusban. Három év múlva talán senki sem fogja elővenni a D3-at, de a régi Doom 1-2 szerintem elpusztíthatatlan marad. Néha ma is játszom velük, és azonnal magával ragad mindig. Nem tudom, miért, az a két játék egyszerűen telitalálat.
  • Ams
    #16961
    nincs bekapcsolva AA..
    na látod, te is nyomhatnád 1024*768 hq-ba, persze AA nélkül...
  • Demeter
    #16960
    Igen elgondolkodtató, bár azért arra is kíváncsi lennék, hogy vajon ez a D3-as motor mit kezd a "kinti" világgal? Gondolok itt pl. a FC féle kültéri megvalósításra, vagy pl. a víz effektre. És ha még hozzá vesszük, hogy milyen is lesz a konkurencia engine téren (pl. HL2, Stalker stb..) nem lesz a Id olyan monopol helyzetben mint annó. Na mind1 majd meglátjuk elvégre értünk, nekünk van mindez bár nem mind1, hogy milyen áron....
  • Demeter
    #16959
    Ha már itt tartunk akkor megkérdezném, hogy az AA 1024*768-ban nálad hányszoros???
    Na én "csak" ezért nyomom 800*600-ban mivel ott high quality mellett is megy 4xAA-ban a gamma...
  • bodesz
    #16958
    van már netes törtszerver a doom3 hoz????